Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kymco Süper 8 Hakkında herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kymco süper 8 hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorum..Özellikle kullanımı,,süspansiyonu,,yol tutuşu,,yakıt tüketimi,,hızlanması ve son hızı..Zaten kalitesini
    çok iyi ,,gözümle gördüm inceledim..Malzeme kalitesi ,işçilik on numara..Marka olmuş küçük cc li motorlardan çok daha kaliteli..Bu motor hakkında bilgi ve kullanım deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    o görüntüye o agresif duruşa o motor (engine) bence basit kalmış ama jant ebadı ve sport görümüşü çok hoş (hava soğutma 125cc 9hp için de fiyatı fazla)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kymco Süper 8 Resimleri.

Bu makineyi yeni aldık ..Şu anda çok memnunum..Malzeme kalitesi işçiliği çok iyi..Yakıt şu anda rodajda olmasına rağmen 100 km de 3,3 liştreyi geçmedi..Kullandıkça süper 8 hakkında paylaşımlarım olacak..Diğer kullanan arkadaşlarında burada bilgi paylaşımını bekliyoruz..

Motosikleti
    kymco super8
    bende de super8 var,sarı-mavi olandan
    cok inanılmaz keyifli bir motor 1 senedir kullanıyorum 9 km ye yakın yol yaptım fakat bakım gerektirmeye basladı yine de olsun
    ya bide super8 debriyajı ne kadar?bılen var mı sımdıden tsk

Motosikleti
    xmax 250
    selam. bende 5000 km. ye yakın kullandım. super 8 seridir. virajlarda iyidir. 5000 e kadar bir vidası bile gevşemedi. şu an yok takas yaptık. bazı parçaları www.malossistore.be de satılıyor. ben getirttim 100 euro altı vergide yok direkt elinde. fiyat uygunsa daha iyi olur sanırım. 100 - 110 km son hızı var. tek sıkıntısı koltuk rahatsız edici olabiliyordu (ben kestirerek düzeltmiştim) bir de amortisörler serttir. fakat memnun kalırsınız. her yere gider. super 8 ile 10 saat durmadan yol gidenler biliyorum. hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inş.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Motoru İl Gördüğümde Bayıldım.

Motor almayı düşünüyordum araştırma yapıyodum Super 8 i almayı düşünüyorum.
    Ne dersiniz Deyer mi?Görüntü Olarak Süper Bişi Ama.Gerisini bilmiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA XENTER 150 (BEYAZ)
    Alıntı hamdi gün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. bende 5000 km. ye yakın kullandım. super 8 seridir. virajlarda iyidir. 5000 e kadar bir vidası bile gevşemedi. şu an yok takas yaptık. bazı parçaları www.malossistore.be de satılıyor. ben getirttim 100 euro altı vergide yok direkt elinde. fiyat uygunsa daha iyi olur sanırım. 100 - 110 km son hızı var. tek sıkıntısı koltuk rahatsız edici olabiliyordu (ben kestirerek düzeltmiştim) bir de amortisörler serttir. fakat memnun kalırsınız. her yere gider. super 8 ile 10 saat durmadan yol gidenler biliyorum. hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olur inş.
    Motorunu neyle takas ettin Nasıl yeni motorundan memnunmusun, Ben senin motordan memnunum. uzun yolda senin motorun koltuğu evdekinden belki daha rahattır.

Motosikleti
    kymco super8
    hiç bi sorun cıkarmıyor,fakat farcaları pahalı ya en en en en.... büyük avantajı tekerlek capının buyuk olması gerısı hıkaye frenlerı falanda ıyı guven verıyo ınsan saglam bence en onemlı ozelıgı bu gorunusu ıkıncı plan.bıde lastıklerı kotu alınca degıstırın

Motosikleti
    Şuan makina 1500 km de.alalı 1 ay falan oldu..gerçekten parasını hakkeden bir motor.sukuter olarak en güzel 125 lik makina kendisi.Modifiye parçalarıda var..1000 lira ile 8 bg güç artışı oluyor muş.parçalar fabrikasyon modifiye için üretilmiş..makina canavar oluyormuş....yaparsam paylaşırım

Motosikleti
    kymco super 8
    mrb 1 hafta içinde bende 2008 model bir super 8 alacagım tahminen 10 000 de en son 2800 olur diyor sizce uygun mu?
    bir de yakıtı nasıl acaba?

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Super 8 Vergisi Hakkında Bir şeyler Söylermisiniz.

merhaba kımse yokmu

super 8 cıler daha detaylı bılgı paylaşımı lutfen kymco super 8 6bın km de 2009 cıkıslı turuncu rengı 3000 lira diyorlar en son sızce alınırmı ne dersınız mondial v.s cınlılerden dahamı ıyı verımalırımamacım sehır ıcı kullanım en uzun mesafe 50 kmolur oda arada arkadasımda var gayet memnun ben fıyat olarak daha makulunu bursada bulamadım

Motosikleti
    Süper 8 in vergisi,,her taşıt pulu 38 lira..yani yıllık 76 lira toplamda..

2009 model 6 binde motor temiz ise..kesinlikle temiz olmak şartıyla fiyat iyi..
    Mondialle ,,çinlilerle kıyas yapılırmı hiç bu motor..10 nunu katlar 8 le çarpar..Canavar gibi..
    Alalı 4 ay falan oldu..makina 4.500 km de mükemmel...işçilik malzeme kalitesi çok iyi.100 km de en fazla 3.3 litre yakıyor.antep kilis arası gidip geliyorum..tık yok..ben çok memnunum..
    Tam bir karizma zaten..o paraya alınacak en iyi skuter bu...

selam arkadaslar

güzelll sss

bende super8 kullanıcısıyım
    2011 model daha 100km de bıldıgınız seylerıpaylasırsanız sevınırım

aleyküm sellaam

kanunıs sızdemı super8 kullanıyosunuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

kanunıs neden yazmıyosun

slm kanunıs senın super8 varmı varsa konusalim

arkadaslar 10 gun once kymco super8 aldım fakat aldıktan sonra kımı cın malı dedı kımı tayvan dedı ınanın kafam karıstı bılen varsa kymco super8 nerde yapılır kalıtesı nasıldır bana anlatırsanız sevınırın tel 0506 4770089

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler