Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Kymco Süper 8 Hakkında herşey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    sıkıntısız antalya içi satılık super 8 vardır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-2012-model-super8-19-binde-495956116/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Super 8
    Bu motorda ABS sistemi var mı ? Birisi ilanda abs'yi tiklemiş de ben abs yok diye diye biliyorum. Olabilir mi böyle bir şey ?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yok.......

Motosikleti
    Kymco Super 8
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok.......
    Tamamdır teşekkürler. Motor temize benziyordu ama o zaman pek bilinçli bir motor sahibi değil. Almayayım motoru

Motosikleti
    Kymco Super 8
    17 bin km'de Kymco Super 8 alarak ben de bu aileye girmiş bulunmaktayım. Dün 50 km sürdüm baya güzel. Tabi çok motor tecrübem yok, söylemek için erken ama bi sıkıntısı var gibi gözükmüyor. İlk defa motor kullanan biri olarak 90'a falan çıktım. Sonra riske girmiyeyim dedim, gazı kestim ama bassam daha da çıkar gibiydi.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Arkadaşlar 44 binde super 8 alicam, çok sıkıntı yaşarmıyım sizce? Alırken bu motorda nelere bakmalıyım?

Herkese merhaba bende kymco süper 8 almış bulunuyorum. Motor hakkında pek bilgim yok. Diğer kymco modelleri ile motorunda ortak parçalar var mı acaba. İnternette aradım ama yeterli bilgiye ulaşamadım malesef. Grenaj bulması anladığım kadarıyla biraz sıkıntılı. Motor parçaları diğer modellerle uyumlumu yoksa bir arıza durumunda motorla bakışacakmıyız bilemedim. Ayrıca koruma demiri yapan yer varmı. Bilgisi olan varsa bizi de aydınlatırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler