Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

kle 500 kullanıcıları/bilgi paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    arkadaşlar Ben 1.90 boyunda 90 kiloyum kle500 sele yüksekliği nasıl? yetermi daha yüksek ne öneririsiniz , şehir içi ve 200km aşmayan yol yapmayı planlıyorum (denizli-muğla)
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihyapici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1150 GS / Scarabeo 200ie
    Fazlasıyla rahat edersiniz, bende 1.90 a 85 im ;)
    GÜVENLİ SÜR, KEYFİNİ SÜR...

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Selamün aleyküm arkadaşlar ben kardeş topicten Cantürk
    (ER5 Kullanıcıları ) )

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck

KLE500 konjektör

selam. sanırım bizim motorun konjektörü bayıldı. aküye gelen dogru düzgün bi şarj akımı yok ölçtüğüm zaman. taktıgım dolu aküyüde 1 günde bitiriyor. motorda elektrik var, farlar parlıyor gaz verdigim zaman. burdan şarj dinamosunda sorun olmadıgını düşündüm. ne yaparız ne uydurabiliriz buna ucuz yollu.. teşekkürler..
    Now the world is gone. Im just one.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Ben 1.90 boyunda 90 kiloyum kle500 sele yüksekliği nasıl? yetermi daha yüksek ne öneririsiniz , şehir içi ve 200km aşmayan yol yapmayı planlıyorum (denizli-muğla)
    Ben 1.87 ve 80 kilo ile rahat edebiliyorsam siz neden etmeyesinizki.
    Sadece koltuğun dar olması uzun yolda beni yoracak gibi geliyor,bana göre eksilerinden en önemlisi.
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar ben kardeş topicten Cantürk
    (ER5 Kullanıcıları ) )
    Aleyküm selam Cantürk,hoşgelmişsin.
    Bizim buralarda yapraklar fazla kıpırdamaz,makinayı alan devamlı geziyor anlayacağın.

Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aleyküm selam Cantürk,hoşgelmişsin.
    Bizim buralarda yapraklar fazla kıpırdamaz,makinayı alan devamlı geziyor anlayacağın.
    O da iyiymiş. ama geziden dönünce ara sıra uğrayın iyi olur

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    O da iyiymiş. ama geziden dönünce ara sıra uğrayın iyi olur
    ya arkadaşlar, kle500 zaten f650den transalptende yüksek nerdeyse, motoru küçük diye alçak zannetmeyin

Motosikleti
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar, kle500 zaten f650den transalptende yüksek nerdeyse, motoru küçük diye alçak zannetmeyin
    kesinlikle öyle, hatta uzun boylu iseniz tercih sebebi olmalıdır. sele içinde ufak bir masrafla takviye yaptırıp binebiliyorsunuz. kİ; gezilerde kimse öyle saatlerce üzerinde kalmıyor...

Motosikleti
    KLX 250

Arkadaşlar ruhsatta kaç HP yazıyor? ER5 50.3HP KLE aynı motor 45 HP diyorlar neden böyle anlamadım

Motosikleti
    kle500
    arkadaşlar bende samsundan volkan, şöyle kısa bir kle500 hikayemi anlatayım
    .
    bende bi er5 vardı geçen yaz evlenmeden önce sattım. evlendik sorumluluk sahibi olduk artık iki tekere biraz ara verelim dedim ki iki ay sonra nette dolaşırken izmitte km si az fiyatı uygun 2005 model turuncu kafa bir motor gördüm. ne hikkmettir ki hayatta yolumun düşmeyeceği izmite iş dolayısı ile bir hafta sonra gitmek zorunda kaldım. giderken hani alcağım yok ama yanıma yinede montumu falan alayım dedim sonra sahibi ile görüştüm beni arabası ile geldi aldı motora götürdü. yani anlayacağınız kle beni çağırıyor)

boyum 1.70 olması sebebi ile motoru görünce öyle ingiliz atı gibi, şöyle bi abandone oldum:D sonra eğerinden tutup şöyle üstüne bi atladım ayaklarım parmak ucunun ucundan yere sadece dokundu. bastım marşa verdim kendimi yola civardaki yol berbat ama ben hiçbişi hissetmiyorum. er5 ten sonra bu ne saltanat dedim. resmen aşık oldum motora...
    vesselam iki aylık eşimin birazcık bilezikleri, birazcıkta düğünde takılan keş para birazda pazarlık, devir teslim vs. derken ertesi gün harika bir yolculukla samsunda evimin önünde kendimi buldum))
    motorumdan çok çok memnunum. hertürlü ihtiyacımı karşılıyor. kimi zaman uzun yolda asfaltta eşimle geziyorum, kimi zamanda dağda bayırda cross misali dolanıyorum.
    ona gözüm gibi bakıyorum, sezona yan çantaları topcase i hazır turing camı takılı bakımları yapılmış full halde hazırladım. bu yaz 6-7000 km yapmayı düşünüyorum. son hali ile yeni resimlerini de yakında sizlerle paylaşacağım.
    kle500 için diyeceğim tek şey "dağda bayırda asfaltta düzde çayırda her türlü yolun motoru asla mahçup etmez" demek olur...
    Ahalteke ve srknbdm bunu beğendiler.

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Arkadaşlar ruhsatta kaç HP yazıyor? ER5 50.3HP KLE aynı motor 45 HP diyorlar neden böyle anlamadım

sırf şu an montun cebindeki ruhsatı almaya üşendiğim için sorunu yarın cevaplayacam kardeş

yüklekliği merak eden arkadaşlar içinde dün bi transalp testi yaptım, kle transalpten çok çok yüksek

Motosikleti
    KLX 250
    sırf şu an montun cebindeki ruhsatı almaya üşendiğim için sorunu yarın cevaplayacam kardeş
    Süren doldu cevapla hadi

Motosikleti
    Alıntı estikey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende samsundan volkan, şöyle kısa bir kle500 hikayemi anlatayım
    .
    bende bi er5 vardı geçen yaz evlenmeden önce sattım. evlendik sorumluluk sahibi olduk artık iki tekere biraz ara verelim dedim ki iki ay sonra nette dolaşırken izmitte km si az fiyatı uygun 2005 model turuncu kafa bir motor gördüm. ne hikkmettir ki hayatta yolumun düşmeyeceği izmite iş dolayısı ile bir hafta sonra gitmek zorunda kaldım. giderken hani alcağım yok ama yanıma yinede montumu falan alayım dedim sonra sahibi ile görüştüm beni arabası ile geldi aldı motora götürdü. yani anlayacağınız kle beni çağırıyor)

boyum 1.70 olması sebebi ile motoru görünce öyle ingiliz atı gibi, şöyle bi abandone oldum:D sonra eğerinden tutup şöyle üstüne bi atladım ayaklarım parmak ucunun ucundan yere sadece dokundu. bastım marşa verdim kendimi yola civardaki yol berbat ama ben hiçbişi hissetmiyorum. er5 ten sonra bu ne saltanat dedim. resmen aşık oldum motora...
    vesselam iki aylık eşimin birazcık bilezikleri, birazcıkta düğünde takılan keş para birazda pazarlık, devir teslim vs. derken ertesi gün harika bir yolculukla samsunda evimin önünde kendimi buldum))
    motorumdan çok çok memnunum. hertürlü ihtiyacımı karşılıyor. kimi zaman uzun yolda asfaltta eşimle geziyorum, kimi zamanda dağda bayırda cross misali dolanıyorum.
    ona gözüm gibi bakıyorum, sezona yan çantaları topcase i hazır turing camı takılı bakımları yapılmış full halde hazırladım. bu yaz 6-7000 km yapmayı düşünüyorum. son hali ile yeni resimlerini de yakında sizlerle paylaşacağım.
    kle500 için diyeceğim tek şey "dağda bayırda asfaltta düzde çayırda her türlü yolun motoru asla mahçup etmez" demek olur...
    güzel bir tanışma hikayesi olmuş
    iyi günlerde kazasız belasız kullanın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:59 ----------

yarın sabah arkadaşlarla ufak bir geziye çıkıyoruz, Antalya ve Fethiye taraflarında olan var ise şenliklerde 35 plaka bir KLE nin yanına yanaşın ;)

Gidiş:19 mayıs İzmir Aydın Denizli üzerinden Tavas Tefenni Elmalı Finike Demre...
    19-20 Mayıs Demre Demmot Motor Festivali
    21-22 Mayıs Fethiye Motor Festivali
    21-22 Mayıs Uluslararası Enduro Cup yarışları
    Dönüş:22 Mayıs Fethiye Göçek Dalyan İztuzu Köyceğiz Akyaka Gökova Sakar Yatağan Bafa Söke İzmir...

Motosikleti
    Yollardan manzaralar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 ----------

Yollardan manzaralar...

Bugün itibari ile bende artık bir kle kullanıcısıyım...Bugün aldım ve 150 200 km yaptım.Acıkası bana inanılmaz keyif verdi...Bilhassa arazide göstrediği performansa bayıldım düz yolda gider gibi gidiyo.140 150 cıkışı fevkalade.Ne ara o sürate cıktığınızı anlamıyorsunuz bile.Ama sonrası biraz sıkıntı.Rüzgar o hızda daha fazla gitmenize engel olmuyor ama korku ağır basıyor özeliklle bnm gibi 170 boyu olan herkez korkacaktır.Cünkü yere aya ucalrı ile anca değebiliyorsunuz..Kullandıkca artısını eksisini bu topicde paylaşacağım.Ve bu motoru bu sezonluk aldım.Seneye inşALLAH s.s alacağım.Tabii kle nin performansı değiştirmemde en önemli faktör olacak...

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı Karabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibari ile bende artık bir kle kullanıcısıyım...Bugün aldım ve 150 200 km yaptım.Acıkası bana inanılmaz keyif verdi...Bilhassa arazide göstrediği performansa bayıldım düz yolda gider gibi gidiyo.140 150 cıkışı fevkalade.Ne ara o sürate cıktığınızı anlamıyorsunuz bile.Ama sonrası biraz sıkıntı.Rüzgar o hızda daha fazla gitmenize engel olmuyor ama korku ağır basıyor özeliklle bnm gibi 170 boyu olan herkez korkacaktır.Cünkü yere aya ucalrı ile anca değebiliyorsunuz..Kullandıkca artısını eksisini bu topicde paylaşacağım.Ve bu motoru bu sezonluk aldım.Seneye inşALLAH s.s alacağım.Tabii kle nin performansı değiştirmemde en önemli faktör olacak...

hayırlı olsun arazide çoğu endurodan iyidir yapı olarak offroad dur zaten kle ama asfaltta çok vasat 1.70 olmanız daha iyi daha uzun yapılı olsaydınız yüksek hızda rüzgar daha sorun olurdu ben ben üstünde 130tan sonra zor duruyorum size tavsiyem fazla zorlamayın bunların makinası hatun gibidir yumusak davranırsanız oda sizinle iyi geçinir yoksa makinayı bi indirmeye başladınızmı adam olmaz daha

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    hayırlı olsun arazide çoğu endurodan iyidir yapı olarak offroad dur zaten kle ama asfaltta çok vasat 1.70 olmanız daha iyi daha uzun yapılı olsaydınız yüksek hızda rüzgar daha sorun olurdu ben ben üstünde 130tan sonra zor duruyorum size tavsiyem fazla zorlamayın bunların makinası hatun gibidir yumusak davranırsanız oda sizinle iyi geçinir yoksa makinayı bi indirmeye başladınızmı adam olmaz daha
    makinadan korkun olmasın taş gibidir. bakımını yaptıktan sonra kolay kolay öldüremezsin.
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

bende bugun izmir kahramanlarda kawasaki servisinde bir kle gördüm benim aklmda klr 650 vardı ama kle yi görünce aşık oldum resmen :D 6000 6.500 lira gibi bir bütçem var bir kle bulursam temmuz ayının başına doğru almayı planlıyorum :D

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    kle500 ü keyfen satmaya karar verdim. onun için ilanlara bile koymuyorum burdan meraklısı varsa fiyat konusunda bişeyler yapmaya çalışırım . herhangi bir sıkıntısı yoktur orjinal 43500km şu an. özelden ulaşabilirsiniz. 2005 son kasa.
    ytczm bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    KLE 500 le istanbul - marmaris marmaris - istanbul yaptım geçen hafta toplamda 1914 km katettim.

Giderken inanılmaz bir şekilde 3.6 lt yakıt tükettim. Seyir hızı 80-100 arası izmir aydın otobanında 100-120 yaklaşık olarak 10 saat sürdü. Seyahat cok zevkli ve sıkıntısız oldu.

Dönüşde gidişin aksine cok berbattı. Çok fazla rüzgar vardı ve genelde yandan esiyordu ve beni cok yordu. Hızım biraz daha yuksektim ama daha fazla mola vermek zorunda kaldım ve 4.4 lt yakıt tükettim.

Butun yolculuk boyunca ortalama tuketım 100km 4.0 lt oldu.

Resimde gorulduğu şekilde doluydu ve sırt çantam da vardı.

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler