Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en az 600 lük bi motor alacağim hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    en az 600 lük bi kaliteli motor almayı düşünüyorum ama hep kararsızım bi racing bi enduro düşünüyorum enduro rahat olur uzun yolda diye recing bel ağirtiyormuş kollar yoruluyormuş filan diyorlar ikisinin ortası hızlı bi makina istiyorum tavsiye varmı
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    En az 1200lük al öneri yapabilirim o zaman.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    hornet gsr 600 fazer er6n-f cbf600 z750 v.b dusun derim
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    kendini biraz tanıtsaydın mesela motosiklet tecrübesi ne durumda? ne tarz motosikletlerden hoşlanıyorsun?

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    1) MT 'ye Hoşgeldin..

2) Yazdıkların Gösteriyorki Daha önce Hiç SS(SuperSport) ve 600cc kategorisinde Tecrüben olmamış... (ARAŞTIRMA ve SORGULAMA YÖNÜNÜ GELİŞTİRMEN LAZIM!)

3) Ehliyetinin ve Hiç olmazsa 125cc-Vitesli Motor tecrüben oldugunu varsayarak , Race Tarzı bir motor istiyorsan sana Hyosung Gt250R öneririm. En azından SuperSport bir Makinaların Viraj Girişi çıkışı, Kontrol edilebilirliği ve bel-boyun-bacak ağırısı Durumunu görmen için ideal olur.. (Not: Benzin Fiyatlarının 3.6 TL/Litre oludugu bir dönemde NİSBETEn rahat edersin)

4) Param var.. KEndimi Bİliyorum.. Ben Yaparım.. diye bir düşünce içerisindeysen 2 Önerim var:
    - Honda Eğitim Merkezine Git 3 Kur-u bitir.
    - 600cc için , Cbf-600 - Gsx-600 - Fazer-600 Bunlara bak.. ( Uzun Yol'a gidiyorsan SuperSportlardan uzak dur...)

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) MT 'ye Hoşgeldin..

2) Yazdıkların Gösteriyorki Daha önce Hiç SS(SuperSport) ve 600cc kategorisinde Tecrüben olmamış... (ARAŞTIRMA ve SORGULAMA YÖNÜNÜ GELİŞTİRMEN LAZIM!)

3) Ehliyetinin ve Hiç olmazsa 125cc-Vitesli Motor tecrüben oldugunu varsayarak , Race Tarzı bir motor istiyorsan sana Hyosung Gt250R öneririm. En azından SuperSport bir Makinaların Viraj Girişi çıkışı, Kontrol edilebilirliği ve bel-boyun-bacak ağırısı Durumunu görmen için ideal olur.. (Not: Benzin Fiyatlarının 3.6 TL/Litre oludugu bir dönemde NİSBETEn rahat edersin)

4) Param var.. KEndimi Bİliyorum.. Ben Yaparım.. diye bir düşünce içerisindeysen 2 Önerim var:
    - 600cc için , Cbf-600 - Gsx-600 - Fazer-600 Bunlara bak.. ( Uzun Yol'a gidiyorsan SuperSportlardan uzak dur...)
    bumudur?
    budur..
    +1
    motorda motor, ille de motor

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    ER6F al. SUPER SPORT değil SPORT. Yani Evrepo'cası Sport Turing. Gazladın mı 220'ye kadar SS sin ama yavaş gideyim yol yapayım dersen de selede diksin. ;)

Tek derdi uzun süre abanmak istersen dirseklerin ağrıyor gidon yüksek olduğu için. Ama 200 lerle en fazla kaç dk yol yaparsın ki? Ben yarım saat İst-Kocaeli yapıyorum eve girdiğimde ağrımaya başlamış oluyor. Ama sakin kullanırsan hem önceki arkadaşların belirttiği gibi benzin fiyatlarından dolayı da rahat ettirir seni. RR/2 kadar yakıyor hemen hemen.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) MT 'ye Hoşgeldin..

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
    kendi hakkımda biraz bilgi vereyim
    vitesli motor kullandım
    motor yeteneğim var çabuk alişiyorum ne olursa olsun hemen alişiyorum
    artık yavaş gitmekten sıkıldım 120 yetmiyor
    bastımmı gidecek tabi yakıtı ekonomik olmalı birde uzun yola gideceğimden beni yormamalı motorlar hakkında pek bilgim olmadığından önerilerinizi dikkate alacağim buna göre motor alacağim fiyat o kadar önemli değil çünki bir kere alacağim satmayı düşünmüyorum

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    fazer 600 al gerisini düşünme
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    dl650 v-strom incele bence.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Uzun yola gitmeyi düşünüyorsan SS düşünme bile.

1. Uzun yolda yolların hep asfalt olmayacak. Hiç olmadı yol çalışmalası şu bu olacak. SS ile bu tür mıcırlı, toprak yollarda zorlanırsın.
    2. SS ile elbette uzun bir alışma döneminden sonra kasların vucudun alışır ama uzun yol dediğinde günde en az 200-300 km'lik parkurlar geliyor aklıma. böyle 5-6 günlük bir turda cidden yorucu olur. (rake açısı nedeniyle zaten bu türler düz yol değil viraj kabiliyeti önde olan motosiklerlerdir)
    3. Eşya taşıma kapasiten daima daha az olacaktır. Hele artçın varsa.

ilk anda aklıma gelen bu nedenlerden dolayı enduro doğru seçimdir. Sport tourer'da olabilir tabi.

Üstte hercul yazmış, uzun yol yapacaksın kesinlikle incelenmesi gereken bir motordur.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kesinlikle yamaha xtz 660 al yenilerden 2009 08 falan tabi boyun uzunda
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Bence yeni nesil enjeksiyonlu 125'liklerden al,pişman olma sonra

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    en az 600 lük ????

hayabusa yada zx14 düşün .....

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    yazilan tüm motorları inceledim fazer 600 görünüş bakımından daha hoş geldi ama yakıt sağlamlık yedek parça fiyatı ve konfor bakımından biraz araştirma yapmam gerekecek galiba suzuki de iyiydi bakalım karar vereceğiz artık bitaneye ama daha sonra keşke bunu alsaydım dememem için araştirmaya devam etmem lazim galiba

Motosikleti
    V STROM DL 650
    cbf 600 derim

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet ama bu soylenilenleri dikkate al tecruben yoksa biraz tecrube edin 600 cc cok farkli...uzun yola gitceksen hic SS alma derim
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    fz6 fazer....
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler