Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

agility 125-bws 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco agility city 125
    öncelikle herkeze merhba arkadaslar siteye yeni katıldım. motr almayı düsünyrum ve yardımlarınızı bekliyorum. sorum su bn bws kadar seri bi mtr istiyrm hz asamasıda 90-100 aralıgında istiyrum bna en uygunu agility olarak grdüm fakat önceden kuzenimde kullandgım bws nin viraj alısı virajlardaki yatışı cok sasrtmıstı gerci kuzn lastikler özel demişti ama bilmiyrum gercektn gzl bi mtrdu tek sorunu fzla yakmasydı. agility 125 te aynı viraj performansını ve hızı bulabilirmiyim ve yakt durumu nasıl. cevaplarınızı bkliyrum herkeze selam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Viraj performansı biraz da kullanana bağlı bir durum. Agility güzel bir motordur ama viraj canavarı sayılmaz (zaten olması da beklenmez). İyi, ekonomik bir scooter arıyorsa Agility'yi öneririm. Sorunsuzdur, üzmez.
    Ağır metal insanı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    agility 125 bws 100 e gore daha az yakan bır motor ama bws 100 agility den daha serii bir motor ve tam bir viraj makınası.
    ama bence senın ıcın uygun olan agility
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Bw's'i aratır,son hızlar aynıdır.Bw's in ivmelenmesi,süspansiyonu daha iyidir.Yakıtı sadece 100km'de 1 lt fazladır.

Motosikleti
    kymco agility city 125
    tesekkrler fakat bu viraj alımındaki fark neden kaynaklanıyor?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Agility'nin standart lastiklerini değiştirirseniz; kaliteli bir asfalt lastiği takarsanız BWS'den daha başarılı bir yol tutuş sağlayacaktır. Çünkü tekerlek ebatları daha büyük.

Ayrıca son sürat olarak BWS'nin kaç yaptığını bilmiyorum ama Agility 120 civarı gidiyor.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    walla kardeş bws kullanmadım hiç ama agilty abimde var 10 numara motor 120 125 görür.tavsiye ederim.şimdiden hayırlı olsun

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı .ozgur. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkeze merhba arkadaslar siteye yeni katıldım. motr almayı düsünyrum ve yardımlarınızı bekliyorum. sorum su bn bws kadar seri bi mtr istiyrm hz asamasıda 90-100 aralıgında istiyrum bna en uygunu agility olarak grdüm fakat önceden kuzenimde kullandgım bws nin viraj alısı virajlardaki yatışı cok sasrtmıstı gerci kuzn lastikler özel demişti ama bilmiyrum gercektn gzl bi mtrdu tek sorunu fzla yakmasydı. agility 125 te aynı viraj performansını ve hızı bulabilirmiyim ve yakt durumu nasıl. cevaplarınızı bkliyrum herkeze selam
    kesinlikle bu saatten sonra bws ye girme derim zira eski bws kullanıcısıyım sıfır alıp 3 yıl kulandım bws nın yenısı uretılmıyor piyasada temızı zor bulunur

http://www.bikepics.com/members/aggressive/06bws100/

bu temızlıkte bulursan al

gelelim agility e geçen kardesımın arkadası almış kullandım yuksek olmasına ragmen vırajları ıyı ama bws kadar degıl gıdısıde tatmın edıcı ama bws mı agility mi dersen tabiki bws.max.hızlarıda aynıdır hemen hemen 10 km oynar bws 95-105 arasındadır agility 100-110.

bws nin sağlam viraja yatması için metzeler me 7 teen marka lastık takmak gerek.

gelip gelmeyeceği mechul olmasa bekle diyecegim yamaha bws 125 x al

2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    @aggressive
    Katılıyorum sana amcamda var bws çekişi sesi süper nede olsa 2 zamanlı
    HONDA

Motosikleti
    kymco agility city 125
    teşekkürler lastikleri degiştirirsen aynı viraj kalitesini bulursun diyosanız güzelmiş ztn bws almam agility ama işte o özellikleri merk ettim varmıdır die herkz nerdeyse eşt özellikteler diordu. birde süspansiyonların virajdaki etkisi ne cünkü agility sertmiş biraz ve viraj alımı kötüdür diolar yardımlarınz icn teskkrler

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Alıntı .ozgur. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler lastikleri degiştirirsen aynı viraj kalitesini bulursun diyosanız güzelmiş ztn bws almam agility ama işte o özellikleri merk ettim varmıdır die herkz nerdeyse eşt özellikteler diordu. birde süspansiyonların virajdaki etkisi ne cünkü agility sertmiş biraz ve viraj alımı kötüdür diolar yardımlarınz icn teskkrler
    agilitynin viraj alımı kötü diyen sallamış :D bir agility kullanıcısı olarak neredeyse lastik yanaklarına kadar yatıyorum hiç de sorun yaratmadı şu ana kadar ne kaydı ne başka bir şey oldu hem de orginal stock lastiklerle yatıyorum...
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar ikiside iyi scooter ama bu iş birazda tarz meselesi.
    bu arada BWS en az yakan 2 zamanlı 100cc motora sahiptir bunu bizzat denedik benim aprilia sr50 den daha az yakıyordu gerisini siz düşünün.

bws 8hp ama tork ön plana çıkartılmış 2 zamanlı olmasına karşın fazla ısınmıyor ve o yüzden çok uzun ömürlü bir motoru var 2001 modeli bile hala taş gibi binenler var ve ivmelenmesi harika ikisinide bizzar denedim ikiside güzel scooter alırsan üzülmezsin
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bwsye laf söyletmem.temiz bulabilirsen ve Antalyada yaşıyorsan bws super.satarkende Bws 100 altın gibidir Antalyada...
    nemesis-83 bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler