Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya 150 t 19 a kullanıcıları yardım edin lütfen...

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kendime bi scooter almak istiyorum günlük 10-15 km yapacağım ve haftada 2 kerede 100 km yol gideceğim.aklımda asya 150 t 19 a var çok güzel gözüküyo ama çok sorun çıkardığı söyleniyor. ne biliyim yağmurlu havada binince filtre su alıyormuş çalışmıyomuş çok rahatsız edicek şekilde gürültü yapıp sarsılıyomuş.böyle sorunlar varsa bile motorun bakımlarını yaptırıp güzel kullanırsam bu sorunları halledebilir miyiz?kalıcı çözümleri var mı?0 alıcam 2 bin tl sınırım var.ve son olarak da

gönlüm asyadan yana ama ASYA 150 T 19A mı almalıyım yoksa 150 HS 150 ZC YADA 151 RS TARZI BİR MONDİAL Mİ?

hangisi daha kullanışlı daha rahat daha az sorun çıkaran servis sorunu olmayan bi motor?
    ilk motorumu alıcam pek bi bilgim yok kusura bakmayın şimdiden teşekkürler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum hala karar veremedim.

ne kadar paylaşımcı bi forum.teşekkürler...

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    arkadaşım zaten bizim motorun başlığı var oraya yazarsan cvp alırsın..sen ayrı bi konu açmışsın...evet güzel motor bazı sorunları var yok değil fakat şans işi bu benim motor geçen ay sibop ayarı ve bikaç parça değişimi gerekti 130 tl bayıldım..bakımlarını yaparsan aksatmadan sorun çıkmaz..bazı parçaları çok dandik vidaları kontrol etmen gerekiyor...hava filtresi ön tekerden gelen suları direk içine alıyor eğer oraya bi parça eklersen bu problem çözülüyor geçen hafta yarım santim su dolmuş filtreye, alttan bi delik açtım artık su dolmuyor..2009 modellerinde hava filtresi arkada onlarda böyle bi problem yok..tip olarak üstüne tanımam sırf o yüzden satamıyorum zaten..alırsan hayırlısı olsun derim..
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

d

ben son derece memnunum t 19 dan.. çünkü bu fiyatlarda en güzeli t19.. zaten adamlar çok yakışıklı yapmış. bu yetti bana.. hele birde ön süspansiyon otobüs gibi maşallah... tavsiye ederim.. yakıtını hiç ölçmedim ama çok geziorrum şu aralar.. en kısa zamanda ölçüm yorumlarıma ekliycem..

S.a Arkdaşlar Motorumu 2 gün önce aldım ve buqun karlı havada binerken 5 km yol giddikten sonra el gaz çevirmesi kendi kendine kitleniyor büyük ihtimal soguktan amam motor sıcak sizinde öle yapıyormu lütfen yardım edin ?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    scooterla bu kadar uzun yol yapman motoru yoracaktır. tamit ücreti yakıt masrafını düşünecek olursak yamaha ybr 125 alman daha iyi olur. 17 ayda 15.500 km yol yaptım zc ile. scooterlar uzun yola dayanmıyor.

Arkdaşlar en sonunda asya 150 t19 a 40 km yol gidmeden çalışmaz oldu ben böle motoru yapanı aklını skm Bütün paramı verdim 1.500 tl şimdik çalışmıyor bakımları tm eski sahibi yaptırdım buqun motorcuya gidiyorum yeni km si az dedik bozuldu en güzeli truva tr125-19a yemin ederim 6 ay hergün bindim 4 ayı çalışırken 15 km yol sonrada 2 ayda evde ful gezdim hor kullancım ucuz die 1 kuruş yapmadı masraf olsa alıcam ondan sattıma pişmanım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler