Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago XV 535

Motovento
    REKLAM ALANI
    alikiranbaskesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Son bir kaç gün içinde 2000 Model Virago 535 ile İstanbul-Ankara-İstanbul yaptım.

1. Ön cam yoksa 120 ile seyahat etmek eziyet. Aşırı rüzgar alıyor. Konforlu değil. Mondail MCT250 ile Bolu'ya gittiğimde bile bu kadar rüzgar sorunu yaşamamıştım.

2. Her iki kişi için de ayak pozisyonu çok rahat değil. İkisi de biraz daha ileride olmalıydı diye düşünüyorum. Boyum 1,75.

3. Ortalama 90km hızla 225km gittikten sonra tekrar depoyu doldurdum, 9lt benzin aldı. Tam olarak 100km'de 4 litre yakıyor.

4. Ortalama 120km hızla 200km gittikten sonra tekrar depoyu doldurdum, 12,3lt benzin aldı. Bu hızda yaklaşık 100km'de 6 litre yakıyor.

5. Sabırlı olursanız bir depo ile 300km'den fazla yol yapabilirsiniz.

6. Çok keyifli bir sesi var ama gece sokak arasında giderken biraz rahatsızlık vermiyor değil.

Aklıma gelenler bu kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm arkadaşlar ben de yeni535aldım şimdilik memnunum sonrası ne olur bilmiyorum bir kaç sorum olacak ama yardım edecek arkadaş varmı sayfada

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Çok ziyaret edilmiyor galiba bu sayfa ya kullanıcı az yada da 535fazla olmadığı için arkadaşlar yedeğe nasıl geçiyor birde benim benzin bitti kontak açınca çiz diye ses geliyor daha önce yoktu benzin bitince tamamen o ses gelmeye başladı yardımlarınız için tş ederim

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Hortlatayım konuyu. XV535 ve 1100 servis manueli

http://service.tanga-moteurs.ro/data...5_700_1100.pdf

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Ape hanger uygulamasi.
    polo34 bunu beğendi.
    Türk Chopper Kutahya

arkadaşlar selam aranıza yeni katıldım.istanbul ümranıyedeyim gecen hafta izmitten 2001 modele 88000km virago 535 aldım acemıyım ve ehliyeti daha almadım ama düsmek kacınılmaz olucak o yüzden uygun fiyata yada çıkma bu modele uyan ön koruma demiri nerden bulurum dostlar?ayrıca ön siper camı nasıl buluruz ve arka sissy bar(sırt dayama)sizce ilandaki model uyarmı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-kanuni-tiger-250-arka-yolcu-yaslanma-demiri-sissy-bar-a-kalite-283758015/detay/

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Merhaba,
    Hayırlı olsun.

Virago 250 için Kappa marka sisy bar almıştım geçen sene. Eminim ilandaki sisy barlardan en az bir tanesi mutlaka uyacaktır.

https://www.anesmotorshop.com/filter...grid&orderBy=0

teşeekür ederim samQ bi bakayım

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı hakayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam aranıza yeni katıldım.istanbul ümranıyedeyim gecen hafta izmitten 2001 modele 88000km virago 535 aldım acemıyım ve ehliyeti daha almadım ama düsmek kacınılmaz olucak o yüzden uygun fiyata yada çıkma bu modele uyan ön koruma demiri nerden bulurum dostlar?ayrıca ön siper camı nasıl buluruz ve arka sissy bar(sırt dayama)sizce ilandaki model uyarmı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-kanuni-tiger-250-arka-yolcu-yaslanma-demiri-sissy-bar-a-kalite-283758015/detay/
    Ön cam tavsiye etmem bu motor için, bence yakışmıyor. Retro tarzı bir motor. Hayırlı olsun motorunuz, seri ve atak bir motordur bir choppera nazaran. Bakımını da iyi yaparsanız sizi baya bir idare eder diye düşünüyorum
    Türk Chopper Kutahya

tesekkur ederim mv 400

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı hakayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim mv 400
    Müsait olduğunda foto ekle değişikliklerden sonra hatta önce de olur..

tamam olur

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Motoru 1 yas genclestirdim Benim laciverti arkadas istiyordu ona verdim. Yerine kirmizi aldim
    Sam@ ve mlheren bunu beğendiler.
    Türk Chopper Kutahya

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar makinasını satmayı düşünen varmı?

Motosikleti
    Bakınıyor
    93 modelle aranızdayım hanımlar beyler.
    Kromları parlatmak için ne önerirsiniz?

Motosikleti
    petronas bahauose da 28 tl on numara.... para sorun değil diyorsan meguaire parlatmada en iyisidir

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Selamlar herkese. Egzos üzerine sarılan yanmaz elyafla alakalı bir sorum olacaktı. Kaliteli ve dayanıklı sarfı nereden bulabilirim acaba? Üzerindeki elyafta yırtılma olduğundan ve sahibindendeki ilanlradakilere güvenemediğimden nereden bulabikirim diye araştırmaya başladım.
    Türk Chopper Kutahya

Motosikleti
    Bakınıyor
    Natila teşekkür ettim mutlaka deneyeceğim sonucu yazarım. Bu arada motor bloğu egsoz boğazı hepsine sürebilir miyim pası kiri atar mı bu icat?

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese. Egzos üzerine sarılan yanmaz elyafla alakalı bir sorum olacaktı. Kaliteli ve dayanıklı sarfı nereden bulabilirim acaba? Üzerindeki elyafta yırtılma olduğundan ve sahibindendeki ilanlradakilere güvenemediğimden nereden bulabikirim diye araştırmaya başladım.
    Farkli bir konu basliginda bahsedilmisti diye hatirliyorum.
    Istanbul/karakoy civarinda satiliyormus ancak kalitesi nasildir bilmem.
    Ayrica maslak organize sanayide de bulunabilir.

Ancak yerinizde olsam, direkt y.disi/amazondan siparis ederdim.

Motosikleti
    Alıntı Kadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Natila teşekkür ettim mutlaka deneyeceğim sonucu yazarım. Bu arada motor bloğu egsoz boğazı hepsine sürebilir miyim pası kiri atar mı bu icat?
    valla çoğunu toparlıyor çok derinse pas, azaltıyor, vakit bulursam derinlere porçöz düşünüyorum bim den alıp bi ara deniycem

Motosikleti
    VN 800
    Viragosunu satmak isteyen varmı ,Eski Motorum gibi yapmak istiyorum yine bi virago arayışına girdim bakalım

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler