Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kuba XY250-5A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    kuba'nın sitesi yalan olmuş. daha bir internet sitesini ayakta tutamayan markaya nasıl guvenilir bilmem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba'nın sitesi yalan olmuş. daha bir internet sitesini ayakta tutamayan markaya nasıl guvenilir bilmem.
    Sen bi de Yamaha Turkiye'nin sitesine bak

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şöyle adamakıllı bir resmi falan yokmu yaaa... Lnkteki resimde tam belli olmuyor detayları...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    resimlerini bulduğum yurt dışı sitelerden yüklemiştim daha önce

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:05 ----------

son hız gösterge panelinde 140 km olarak görünüyor zaten kuba daha fazla gösteren bir panel sipariş etmemişse bu halidir türkiyedeki de
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

batubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-01
    o motora verilecek paraya bencede yazık senesi dolmadan dökülmeye baslar.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet i doğmadan "öldürdük".............
    Çelişki gördüğüm için eleştirdim. Yoksa eleştiri yaparak bir motoru öldürmeye kimsenin gücü yetmez. Racing görünümlü bir motosikletin son hızı 110km/h olmamalı bence.(Üreticisi Shineray 110km/h diyor.)

Hiç olmazsa benzer kasa, 24hp gücünde, 6 vitesli, önerilen max hızı 150km/h olan aşağıdaki gibi birşey getirebilirlerdi. Uygun bir fiyat ile GT250R ile rekabet de edebilirdi.
    http://caichk.en.alibaba.com/product...otorcycle.html

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikletin üreticisi Shineray firması son hızı 110 km/h diyor. Türkiye'ye getiren firma ise tanıtım broşüründe son hızı 150km/h olarak yazmış. Motosikletin üzerindeki kilometre saatinde son hız 140km/h. Bence bunlar, hevesli insanları avlamak için yapılan aldatmacadan başka bir şey değil.

Fiyatı ise başka bir saçmalık. Aynı paraya CBR125R alıp, Kuba XY250 sahiplerine "Alırım anahtarını" demek varken bu motosiklete kim 6000TL verir? Veren çıkar mı? Çıkar.

kardeşim sen nerden çıkardın bu motorun 110 km son hız yaptığını.
    230cc 16 hp bir motorun 110 km son hız yapması sence mantıklımı
    bahs ettiğin hızı cbf 150 ybr 125 yapıyor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafa grenajı 600RR kuyruk kısmı ZX6R
    Tam cingene işi olmus aöa yakısıklı da olmus hani
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

zulu1616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla görüntü sağlam ama parça kalitesi ve motoru hakkında kullanmadan, bilmeden yorum yapmamak lazım bence...
    tamam japonlar kadar sağlam olma ihtimali az ama sonuçta fiyat/performans oranı gözetilmeli bence... nekadar ekmek okadar köfte yani

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sanki arprilla rs125 ler çok sağlam 2.000 km de motoru yiyenler var,gerçi o iki zamanlı ama olsun buda çin malı işte ne kadar para okadar köfte eğer parçaları ucuz olursa tutar birde 5.999 çok para bu motora 4,999 idealdir.kimse 4.500tl ye 2. el hoysung varken gidipte buna 6 bin tl vermek istemez.umarım kalitesi iyidir ve bizi utandırır.bu arada motorun tipini hiç beğenmedim cbr RR çakması ama sanki 2005 asya 150T kırması =) schooter ile SS kırması bişey olmuş ve bence berbat olmuş =)

arkadaşlar motoru ben arastırdım biraz bayi ile konustum . motoru yapan firma sahibi cok koklu bi firmaymis.japon honda hissedarı bir firma.motorun motoru japonyadan geliyor yakından bakarsanız uzerindede yazıyor zaten. dier dıs aksamı gaziantepteki firmada yapılıyor. oyle 110 yapıyomus yazıyomus falan kadran 140 degil. kadran 150 .adam iyi bakım yaptırırsan150 rahat gider kasmaz motor dedi. on disk firen arka disk firen burosurden okumadım gidip baktm. satan bayi cift silindir oldugunu soyledi . hava soutmalı olması biraz eksi bi durum ama cok etkileyecegini sanmıyorm . turkiyenin hemen hemen her yerinde servis ve yedek parca imkanı var. sitesindede gorebiliyorsunuz. iki yıl garantisi var. motoru bulunduran bayi gt250 de satıyor . ama adam ozellikle kuba yı amlamı istedi . performans olarak yaklasık aynı fiyat olarak yarı yarıya saglamlık olarak kuba onun iki katı iyidir dedi. fiyat 5800 . biraz pahalı ama gidip motoru yakından inceleyince normal gbi . cok hos bi gorunumu var . gt250 kullanıcıları yanls anlamasn motorlarını kotulemiyorm .

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı mmtekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru ben arastırdım biraz bayi ile konustum . motoru yapan firma sahibi cok koklu bi firmaymis.japon honda hissedarı bir firma.motorun motoru japonyadan geliyor yakından bakarsanız uzerindede yazıyor zaten. dier dıs aksamı gaziantepteki firmada yapılıyor. oyle 110 yapıyomus yazıyomus falan kadran 140 degil. kadran 150 .adam iyi bakım yaptırırsan150 rahat gider kasmaz motor dedi. on disk firen arka disk firen burosurden okumadım gidip baktm. satan bayi cift silindir oldugunu soyledi . hava soutmalı olması biraz eksi bi durum ama cok etkileyecegini sanmıyorm . turkiyenin hemen hemen her yerinde servis ve yedek parca imkanı var. sitesindede gorebiliyorsunuz. iki yıl garantisi var. motoru bulunduran bayi gt250 de satıyor . ama adam ozellikle kuba yı amlamı istedi . performans olarak yaklasık aynı fiyat olarak yarı yarıya saglamlık olarak kuba onun iki katı iyidir dedi. fiyat 5800 . biraz pahalı ama gidip motoru yakından inceleyince normal gbi . cok hos bi gorunumu var . gt250 kullanıcıları yanls anlamasn motorlarını kotulemiyorm .
    Yanlış bilgi vermeyelim. Bu motor tek silindirli. Öğrenmek için www.kubamotor.com.tr'ye bakabilirsin.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse üzerine binmedi,kimse sesini duymadı ama Maaşallah yorum bol.

önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan bile zordur.(Einstein)
    katılıyorum

daha motor yok piyasada millet sallıyor ohh ne güzel klavyeden yazıyorsun kötü yorumları motor geliyor fiyatına göre iyi oluyor. sonra alacak adamada mani oluyosunuz. kullanmadığınız motorlar hakkında nasıl yorum yapıyosunuz hayret valla

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı cihan_kavsak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha motor yok piyasada millet sallıyor ohh ne güzel klavyeden yazıyorsun kötü yorumları motor geliyor fiyatına göre iyi oluyor. sonra alacak adamada mani oluyosunuz. kullanmadığınız motorlar hakkında nasıl yorum yapıyosunuz hayret valla
    motor sahibinden.com da satışta görünüyor, gerçek resimleri de var, satmıyorlar mı yani?

mondial mct yi 3000 tl ye, ramzey de 250cc cruiser'ı 3000 tl ye satıyor, bunlar kar etmeden mi satıyorlar sizce? ben forumda 2006 dan beri varım, ne çinliler geldi geçti, şu an şanlıyız kötüler elendi, nispeten ayakta kalanlar da belli, kuba motor adı çok geçen yaygın bir marka değil, getirdikleri çinli motorun da şu an ne olduğu belli değil ama markasız çinli işte daha ne olsun diyesim geliyor, bana göre herşey fiyat performansa göre değerlendirilmeli, millet ne kadar çok para verirse beklentisi de o kadar çok oluyor istenen para da az değil, inşallah iyi motor çıkar da piyasada alternatifler artar, çinliler sayesinde bir sürü kişi motorcu oldu, yaygınlaştı, benim takıldığım nokta bazı firmaların parti parti motor getirip parayı vurup sonra ortadan kaybolmaları, örnekleri çok olduğu için böyle uçuk fiyatlarla direk piyasaya girilmesini doğru bulmuyorum, hiç değilse bir parti çok daha ucuza verilip motoruun reklamı yapılsaydı, sonra motorların iyi çıktığı görülünce tanıtım günleri bitti motorun gerçek fiyatı budur derlerdi, görüntü jinlun gibi dört dörtlük ama motor ne alemde belli değil ???

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dış görünüm çok iyi fakat bu motoru neden tek silindir yaptılar acaba
    milletin elinde patlasın diyeeminim bunu alıp 24 saat içinde çekiciyle servise giden olacaktır ve sorun da şu..abi bu 200 yapmıyo
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

bende biliyorum satışta olduğunu ama alan birinin yorumu varmı? yok.

bana göre herşey fiyat performansa göre değerlendirilmeli
    peki neye göre değerlendirilmeli benim bildiğim kadarıyla çin malı motorlar fiyat performansta iyi

getirdikleri çinli motorun da şu an ne olduğu belli değil
    belli değil ise ne konuşuyosun bırak kötüyse kötü olsun ondan sonra konuş

markasız çinli işte daha ne olsun diyesim geliyor
    buna en iyi cevabı einstein vermiş bence

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ne topiç ama ya çok eğlendim yazılanları okudukça , tabi herkez kendince haklı , doğru inşallah iyi , güzel bişey olurda tüm ön yargılar kırılır , parçalanır
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!:cat:

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    çin motorları fiyat performansta iyi diyorum ya bende, 6000 tl'nin markasız bir çinli için fazla olduğunu göstermek için mondial ve ramzey örneklerini vermiştim, şu an forumda aktif regal raptor ve keeway konuları var, bu konuların oluşması için çok kullanıcı olması lazım, kullanıcının oluşması için de fiyatının uygun olması lazım, alınan keeway ya da regal raptorların bence %80-90'ı eski distribütörler zamanında uygun fiyata satılan motorlardı, mesela ss250 4000 tl idi, landcruise geldi 6500 tl mi ne oldu şimdi, kaç tane satıldı, çok az, regal de 6000 tl ye yaklaştı, satış politikalarındaki hata demek istemiyorum çünkü yapılan olay gayet bilinçli, eğer distribütör güçlü değilse, servis yedek parça ağını iyi kurarsa motoru ucuza satabilir aksi halde rakamları gazlıyorlar,, dorado örneğinde olduğu gibi, neydi italyan malı yok tayvan malı, usa da var, oldu gözlerim doldu, egzozları ilk dökülen yerleri maşallah, test için dergiye vermişlerdi, test sırasında bozulmuştu diye okumuştum, küba da versin motoru test edilsin herkes bilgi sahibi olsun, kötü birşey mi diyorum sizce şimdi? ...

ben olumsuz şeylerin yanında olumlu şeylerde söylemedim mi? çinliler sayesinde bir sürü kişi motorcu oldu, inşallah bu motorda iyi çıkar alternatifler artar demedim mi? olumsuz yorumlara kapılar kapalı olumlu yorumlara açık öyle mi? konu açılmış artık, herkes iyi kötü fikrini yazacak, konu zaten bunun için açılmadı mı? yasak mı bir malın fiyatı hakkında konuşmak?

benim sizinle polemiğe girme gibi bir amacım yok, bunu baştan yazayım ama başkalarının fikirlerine de saygı duymanız lazım, benim "bir sürü kişiye klavyeden yazıyorsun, sallıyorsun" demem için birinin bana şahsıma karşı direk hakaret etmiş olması lazım ama siz neden bu kadar alındınız da böyle hitap ettiniz onu da anlayamadım, birinin yorumunu beğenmediyseniz daha seviyeli olarak aşağılamadan da ifade edebilirsiniz

görünüm güzel teknik olarakda orta derece bişi olursa tutar.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ne yaparsan yap bu haliyle o fiyata tutmaz bence fuarda görürüz inş
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler