Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

GSX 600F-650F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Yok gibi görünüyor. zaten konuya da yılda 1-2 mesaj ancak düşmüş
    Suzukinin izmir yetkili servisi moto-stop diye biliyorum onlarda olsa gerek. Onlarda yoksa bile nerede olacağını bilirler elbet
    diğer merak ettiklerini de google'da arayarak bulman kolay olmalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6
    Ben varim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

kardes hayırlı olsun hiç parça sıkıntısı cekmezsin emin ol . yakıtın normal. motorun yağına bak suyuna bak sana hiç bir sıkıntı cıkarmaz 12000 kmdir kullanıyorum bir aksilik yasamadım

sinesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Teşekkürler arkadaşlar.

fuatahan2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X AD
    Yılın ilk mesajını ben atayım. Benim de bir gsx 650 f im var. Eğer sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Bende 1100xx ve cbf500 sattıktan sonra yoluma 2005 model gsx600f ile devam etmeye başladım 600f gibi yürümesede 600f den daha konforlu olduğunu anladım birde bu benzin yakmıyor bazen benzin aldığım tarihi unutuyorum :D

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    herkese tekrar merhaba,aylar sonra aklımda kalan bu cihaza sahip oldum;) ve neden bu kadar geç kavuşmuşuz şimdi ,kullandıktan sonra pişman oldum.
    suzuki makinası ve şanzıman olarak çok kalitali,hızlanma ,frenleme,viraj çok dengeli,yakıt 650 cc bi makinaya göre ekonomik
    alan pişman olmaz ve şiddetle tavsiye ederim
    tekeriniz düz bassın
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    http://www.yandex.com.tr/video/search?tld=com.tr&p=1&filmId=wnQyRTOxgHw&text=suzu ki%20gsx650f

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Bende bu hafta itibari ile gsx650f sahipleri arasına katıldım. Konuya ilgi çok zayıf gözüküyor umarım ilerleyen zamanda ilgiyi artırabiliriz.
    Bu arada tolga bey bende kocaeli deyim müsait bir zamanda görüşüp tanışmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Hemen ilk paylaşımım geliyor.
    Kullanıcı ve servis kitapçıkları için aşağıdaki linki ziyaret edin.
    https://drive.google.com/folderview?...0E&usp=sharing

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu hafta itibari ile gsx650f sahipleri arasına katıldım. Konuya ilgi çok zayıf gözüküyor umarım ilerleyen zamanda ilgiyi artırabiliriz.
    Bu arada tolga bey bende kocaeli deyim müsait bir zamanda görüşüp tanışmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Hemen ilk paylaşımım geliyor.
    Kullanıcı ve servis kitapçıkları için aşağıdaki linki ziyaret edin.
    https://drive.google.com/folderview?...0E&usp=sharing
    kazasız belasız güzel günlerde kullanın. bir önceki motorumdu gerçekten çok tat veren ve hiç sorun çıkarmayan bir model.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    bugün bende bu motora sarmış durumdayım.xvs650 custom dan sonra yakıt burada yazılanlara göre daha ekonomik.şehiriçi kullanımın daha sıkıntılı olacağını sanmıyorum.son hız ve serilik gibi bir derdim yok.uzun yol rahatlığı,yol tutuşu,denge + sorunsuzluk konusunda önerirmisinız?seri değil yazılmış ama uzun yolda mecburi ani hızlanmalarda sorun olacak kadar mı?dragstar bu konuda ihtiyacı karşılıyordu gsx600f'te durum nasıl?biraz ters chopper dan gsx600f e geçme isteği ama...

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Şimdi çok kesin ifadeler kullanamayacağım çünkü henüz Bilecik-Kocaeli-İstanbul arasında TEM ve E5 te artçılı, artçısız 750km yol yaptım.
    Naked motordan geçtiğim için oturum pozisyonu bir nebze daha yatık oldu. Buna ekstra olarak biraz fazla kasılmadan, manetlerde henüz doğru ayarları bulamadığımdan dolayı özellikle sağ elim genelde uyuşuk olarak yolu tamamlıyorum. Bunun dışında fıtık başlangıcı olan bir insan olarak vücudumda hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum. Denge, yol tutuşu ve sorunsuzluk konusunda her suzuki motoru gibi kusursuz. Seri değil derken neyi kast ettiler bilmiyorum ama bir R makina kadar olmasada yolda size sorun yaratmayacak kadar seri. 150km/h ye kadar depoya yatmadan konforlu seyahat edebiliyorum. Yakıt ölçmedim ama kaba hesapla 750km 215tl lik bir ödeme ile yaptım. Oda aşağı yukarı 5.6 lt gibi bir değere karşılık gelir.

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Arkadaşlar yavaş yavaş motora aksesuar ekleme olayına başlıyorum.

Double bubble yada sport touring kullanan varmı varsa deneyimlerini yazabilirmi lütfen.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Uzun zaman oldu bu topiğe girmeyeli. Az da olsa bir şeylerin yazılmış olması güzel olmuş. Onca motordan sonra Gsx 650 f ile 6 ayı geride bıraktım ve yaklaşık 10 000 km yol yaptım. Burada bireşeyler yazılmamasını anlıyorum çünkü bu makinalarda gerçekten problem yok. Çok ama çok memnunum. özellikle yakıt konusunda. Bu kadar yol yapınca ve 150 km üstünde dik oturmak rüzgar nedeniyle konforu bozuyor. Aramızda standart ön camı touring cam ile değiştiren varmı. Varsa nerden aldığı ve fiyatı konusunda bilgi verebilirse sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı sinesos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman oldu bu topiğe girmeyeli. Az da olsa bir şeylerin yazılmış olması güzel olmuş. Onca motordan sonra Gsx 650 f ile 6 ayı geride bıraktım ve yaklaşık 10 000 km yol yaptım. Burada bireşeyler yazılmamasını anlıyorum çünkü bu makinalarda gerçekten problem yok. Çok ama çok memnunum. özellikle yakıt konusunda. Bu kadar yol yapınca ve 150 km üstünde dik oturmak rüzgar nedeniyle konforu bozuyor. Aramızda standart ön camı touring cam ile değiştiren varmı. Varsa nerden aldığı ve fiyatı konusunda bilgi verebilirse sevinirim.
    Arkadaşım ben sana sen bana sormuş ol çünkü buraya uğrayan olmuyor :D Birimiz kobay olup deneyeceğiz gibi duruyor. Yakıt ortalamanız nedir bu arada merak ettim ?

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Şöyle söyleyeyim. 19 Mayısta Ankaraya anıtkabir ziyaretine İzmir motosiklet kulübü olarak 55 motor gittik. Benim gittiğim grupta 2 Gs 1200 bir Yamaha super 1200 tnr benim motor ve Dl 650 toplam 5 motor vardı. Toplamda 2 gün de 1250 km yol yaptık. Performanslı bir sürüş 120 - 180 km aralığında benim Gsx km de 0,278 tl yakıt tüketti. Dl 650 de aynı yaklaşık aynı tutarlarda tüketti. Gs ler ve Tnr 0,300 tl üzerin deydi.Düşünsenize Dl 650 hariç diğerleri 1000 cc üzerinde makinalar ve hepsi çift silindirli. Bu nedenle Suzuki 650 F i çok seviyorum. Tek sorunum rüzgar oldu. Rüzgar uzun yolda yüksek süratte konforu düşürüyor. Bu nedenle yüksek ön cam bakıyorum. Bunun dışında en ufak bir sorun yaşamadım. Motor gerçekten çok dengeli gidiyor.

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Gerçekten güzel bir tüketim değeri yakalamışsınız. 150km/h üzeri için uzun cam şart gibi duruyor double bubble denenebilir zira touring camları çok çirkin geliyor gözüme.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Motul türkiye sitesinde bizim motor girişlerini yaptığınızda aşağıdaki motor yağlarını kullanılmasını öneriyor. Bunca zamandır servisin koyduğu litresi 35 tl olan motul yağı kullanıyordum. Yanlışmı yaptık acaba ?
    7100 4T 10W-30
    : 7100 4T 10W-40
    : 7100 4T 10W-50
    : 7100 4T 15W-50
    : 7100 4T 20W-50
    : 5100 4T 10W-30

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Servisiniz hangi yağı kullandı tam olarak bilemiyorum ama bunlar aşağı yukarı aynı yağlar sadece viskozite değerleri farklı. Viskozite değerleride örnekleyecek olursak erzurumdaki gsx650f kullanıcısı ile izmirdeki gsx650f kullanıcısı için değişiklik gösterebilir.

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Merhaba arkadaşlar bende suzuki gsx 600f k7 kullanıcısıyım motorumdan memnunum çok şükür. Alacak arkadaşlara tavsiye olur Bir kaç foto atayım forum şenlensin

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Maşallah motorunuz pırıl pırıl.
    Haftasonu eşim ile 300 km karma seyahat yaptım 15-16lt civarı bir yakıt tuketimim oldu gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Hatta dönüşte bir kaç gerizekalı araba sürücüsü yüzünden sinirlenmeyip gaza biraz daha usturuplu gidebilse idim tüketim bunun altında da çıkabilirdi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler