Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en iyisi gidip bakmak, motor düzgün duruyor fiyat olarak da makul rakamda..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01792111/detay ben de buna hayran kaldım şu ay bitene kadar belli olacak durum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    bahsettiğin motoru bizzat gördüm perpada. gayet güzel görünüyordu.. ... ben bahsettiğim motora baktım. hatta kullandım bile. motor resimlerden daha diri we güzel duruyor.. fakat 10.500 e sahibi inebiliyor en fazla.. bakalım hayırlısı
    elit motogaraj

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.ebay.com/itm/New-Frame-Sl...2c3350&vxp=mtr

Bu takozlardan kullanan var mi? fiyat olarak universal olanlardan pahali fakat onlar olmuyomus sanirim. Bi de saseyi eger buker diyenler var. Nedir dogrusu?

Motosikleti
    honda cb125e
    selam, ilanını sahibinden.com da görmüştüm ve bayılmıştım. şubat ayını beklersen kesinlikle sendeyim. ticarette pazarlık sünnettir derler

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin motoru bizzat gördüm perpada. gayet güzel görünüyordu.. ... ben bahsettiğim motora baktım. hatta kullandım bile. motor resimlerden daha diri we güzel duruyor.. fakat 10.500 e sahibi inebiliyor en fazla.. bakalım hayırlısı
    tabi hayırlısı kısmetse olur zaten.. resimlerde pek temiz duruyor baştan ben grenajlarinin yeni boyalı olduğunu düşündüm pırıl pırıl siyah görünce..ağustostan beri demek kı fiyatta indirim yapmadığı için satamamis motoru..turuncuyu da çok beğendim gönlüm er6n den yana ama aradığım gıbı bırsey bulamayınca er6f lere de bakayım dedim bir tek turuncu olan dikkatimi çekti..

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/New-Frame-Sl...2c3350&vxp=mtr

Bu takozlardan kullanan var mi? fiyat olarak universal olanlardan pahali fakat onlar olmuyomus sanirim. Bi de saseyi eger buker diyenler var. Nedir dogrusu?
    bunları takmak için grenajı delmek geekiyor.izmirde selami usta var.ona sordum alıyım mı böyle bişey diye,ben takmam onu motora dedi..düşün artık..

Motosikleti
    street triple rs
    [QUOTE=delileoo;2858085]tabi hayırlısı kısmetse olur zaten.. resimlerde pek temiz duruyor baştan ben grenajlarinin yeni boyalı olduğunu düşündüm pırıl pırıl siyah görünce..ağustostan beri demek kı fiyatta indirim yapmadığı için satamamis motoru..turuncuyu da çok beğendim gönlüm er6n den yana ama aradığım gıbı bırsey bulamayınca er6f lere de bakayım dedim bir tek turuncu olan dikkatimi çekti..[/QUOT
    turuncu olan benmde çok dikkatimi çekiyor ama.. şartlar el wermiyor umarım sen alırsın .. benm bahsettiğim motor çok düzgün. sahibi motordan daha düzgün bir insan bakalım anlaşamassak ninja 250 alacağım hayırlısı artık
    elit motogaraj

simbion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6n
    valla kmsi herhalde orjinal, orjinal olmadığını anlamanında bi yolu var mı bilmiyorum, boya dışında da şimdi yağının değişmesi gerekiyor onun dışında ön lastiği ters takmışlar onu düzelttirecem, 1. vitese taktığımda küt diye bi ses geliyo ve o anda motor biraz sarsılıyor bu normal mi değil mi bilmiyorum?

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    selam beyler; benim boy 1.70 kilo 75 ER 6 - N için yeterli olurmu? ayaklarım yere basarmı acaba teşekkürler..

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler; benim boy 1.70 kilo 75 ER 6 - N için yeterli olurmu? ayaklarım yere basarmı acaba teşekkürler..
    senden daha kısa boylu arkadaşım er6-f kullandı sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senden daha kısa boylu arkadaşım er6-f kullandı sorun yaşayacağını sanmıyorum.
    ayaklarım yere basarmı acaba onu merak ediyorum? basmıcaksa falan boşa niyetlenmiyim..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elcik ısıtma taktırıyorum. Yorum alabilirmiyim? Taktiran varmı daha önce?
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...A-pmu1981.html
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kobalamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları takmak için grenajı delmek geekiyor.izmirde selami usta var.ona sordum alıyım mı böyle bişey diye,ben takmam onu motora dedi..düşün artık..
    benimkinin grenajinda delik var zaten, ben onu orjinal saniyodum
    http://imageshack.us/a/img11/2936/dsc0068bs.jpg resimde cok az belirgin, grenajin orta - arkaya yakin tarafinda. Benim delik actirmama gerek yok o zaman? Hani hep diyorlar sert dususte saseyi eger diye, var mi asli?

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bende er6-f alma nyetindeyim yakıt sarfiyatını yazabilirmi kullancı arkadaşlar. 100km / kac x litre. gibi...

birde şuan 2nci el piyasası 2005-2006 F ler için diyorum 8 ila 12 arası degişiyor. ortalama 9-10bin tlye temizini bulmak mümkünkü ve sizce mantıklımı 10 bin tl bu motora vermek..

çogu kişi honda cbr 600f almamdan yana fakat ben ögrenciyim yakıt sarfiyatı önemli yazın antalya ankara istanbul çanakkale gibi uzun yol yapmam söz konusu yakıtta bu yüzden önemli.

2nci elinde ayrıca alırken nelere dikkat edeyim sorun cıkaran bir mevzusu yada kornikleşen arızaları oluyormu cevap yazan arkadaşlara şimdiden tşkler herkeze selamlar..

bir kere cbr 600 f ile arasında 2 lt ye yakın yakıttan tasarrufun var. 600 f lerin kazasızını bulman çok zorrrr. hele ilk sahibinden bulman daha da zor. ve 600 f tavsiye eden arkadaşın bilmezmi kronik olarak kafa slınması bulunan tek motor cbr 600 f dir. er 6 çalınsa bulunduğu zaman cbr 600 f i bulan kişiye HEDİYE EDERİM.
    sen doğru yoldasın.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 6 çalınsa bulunduğu zaman cbr 600 f i bulan kişiye HEDİYE EDERİM.
    hiç bişey anlamadım

bu arada onun için mi hastası var cbr 600 f in..millet kafası sallanan motor delisi mi?

ikisinin de avantajı olabilir ama 2 silindirli bir motor hiç bir zaman 4 silindirli motorun alternatifi olamaz arkadaşım...farklı şeyler...

Motosikleti
    street triple rs
    az kaldı .. eğer ewdeki hesap çarşıya uyarsa şubat gibi kawuşacağım motoruma :D er 6f
    elit motogaraj

simbion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6n
    Arkadaşlar er6nlerin çatal ayağı yok zincir yağlamasını nasıl yapcaz, bide zincir yağı olarak belli bir markayı tercih etmemiz gerekir mi?

Motosikleti
    motor ilk çıktığında da 178.5 kilo iken şimdi 204 kilo olmuş abs liside 206. Aradaki bu yaklaşık 30 kilo luk fark neden olmuş acaba ? bu kadar kilo farkının olması kıvraklığı ve sürüş kullanımını ne yönde etkiledi acaba? yani eski kasayla arasında nasıl bir fark var bu kilo farkından dolayı? kullanan arkadaşlar bi cevaplarsa sevinirim. N modeli için sorum.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ilk çıktığında da 178.5 kilo iken şimdi 204 kilo olmuş abs liside 206. Aradaki bu yaklaşık 30 kilo luk fark neden olmuş acaba ? bu kadar kilo farkının olması kıvraklığı ve sürüş kullanımını ne yönde etkiledi acaba? yani eski kasayla arasında nasıl bir fark var bu kilo farkından dolayı? kullanan arkadaşlar bi cevaplarsa sevinirim. N modeli için sorum.
    Son kasaların agırlığını bilmiyorum ama 30 kilo agırlık artışı olması bu sınıfta mümkün değil. Zaten verdiğiniz farkta bir motorun dolu depo ve sıvılarla agırlığıyla kuru agırlığı arasındaki fark kadar. Yani bir kilo artışı yok %99. Biri dry biri wet değerler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler