Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 zc almayı düşünüyorm seçimim nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150 zc
    herkeze selam.151rs vardı bgn sattım ve çok üzüldüm içim gitti bykzda dürümcüye verdim içim cızz etti motoru görünce boşluk hissettim aslında babam işe gidip gelmek için almıştı bnde racer 200 aldırcaktım nasip olmadı bilgilerinizi şimdiden bekliyorm.şimdi zc almayı düşünüyorm dış modifiye olarak ne yapabilirim?motor nasıl gidişi nasıl çekişi nasıl ?öğrenmek istiyorm motor hakkında sorcak bişem gelmio aklıma ama söylerseniz sevinirim iyi akşamlar....bilgileriniz için şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben temmuz ayında aldım zc..Çok sorun çıkarırı başın agırırı diyolardı ama hiçbir sorununu görmedım..çekişi,kalkışları çok güzel..tam bir şehiriçi motoru..dedigim gibi benım motor 3500 oldu daha en ufak sorun yasamadım..ama bende satışa çıkardım motoru..daha güçlüsünü almak istiyorum..umarım bende pişman olmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150 zc
    bgn gittim bnde almaya inş sorun olmaz 151rs vardı bnde zc alıorz şimdi güzel geldi gözüme binmedim hiç gerçi ma kırmızı alıyoruz yarın xenon far flaş patlar düşünüyorm güzel bi motor inş sorun olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:19 ----------

bu motra hngi fardan gider h4 h7 diolar ama hngisini takabilriim?

Motosikleti
    mondial 151 rs
    bugün bizde baktık 22 binde omasına ragmen benim 151rs m 9 binde ondan iyi yani :D kısmetse çarsamba allmayı dusunuyoruz...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler