Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yeni ramzey 150 cc racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    KamilOZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Ben bu motoru ramzey bayısınde gordugumde CBr 125R sandım gıttım yakından baktım cakmasıymıs ama hıc yoktan ıyıdır belkı bıselerı ogrenmek ıcın ıdeal..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 PM ----------

Beyler suna bı bakın lutfen Ilanları gezerken gordum...Resmen CBR 125R Ozentısı..

http://www.sahibinden.com/satililk_r...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    link Kırık Bi Daha YOllarmısın
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    BİSAN TERRA CUP 125
    ARkadaşlar RAMZEY tamamiyle Türk malıdır....1965 yılında tarlabaşında küçük bir atölyede
    yaklaşık 15 kişilik bir ekiple başladı.. bisiklet yedek parçaları üretmeye basladılar..ve 1985 ilk ihracatı ıso 9001 kalitesi ile motorsıklet üretimine basladılar...ayrıca ürünlerin %80 çin menşeli değildir...fabrikalarında üretilmektedir. JAPON YAMAHA MOTORSIKLET gibi dünya devi bir kuruluşla stratejik hedeflerini birleştirerek şimdiden global pazara hizmet eden bir üretim fabrikası oldular..Bugün 20 bin m²lik bir alanda 350 kişilik dev kadroyla yurt genelinde 300'ü aşan bayi, servis ve yedek parça ağı ile Moped, Scooter, Motosiklet üretimi yapmakta Türkiye ve Dünyaya ihraç etmekte.......1999 yılında Kurtköy'deki kendi tesislerimize taşındık. Bugün, 20.000 metrekarelik bir alana yayılmış olan bu tesislerde 300 kişilik dev bir ekiple 50 CC'lik iki zamanlı RAMZEY "Moped", "Scooter" ve "125 CC" motosiklet üretiyoruz, şimdilik... Bu konuda tek Türk markası olmanın gururunu taşıyoruz...

Arkadaşlar RAMZEY Tek türk malı motorsıklettir..... YA fabrikatör motora soyadını vermiş Fabrikatörümüzn adı ENGİN RAMZEY........Ramzey adı burdan gelmektedır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

1965 TEN GÜNÜMÜZE YOLUMUZ GELECEĞE gördünüz gibi adamlar tarlada bisiklet yedek parcaları ureterek basladılar. sonra 50 cc lık ramzey moped uretldi sızın deyımınızle pejo motor..sonra gelişerek bu gun 125 cc ve üzeri motor üretimi yapmakta ve dünyaya ihracaat etmekte....RAMZEY TÜRKİYENIN GURURU...

Alıntı kingesad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MeTaL kardeş bi ramzeye yandan bak bi de zealsuna ramzeyin tekerleri genişlet üstüne kawasaki yaz kimse anlamaz ama zealsun oyuncak gibi ben hiç beğenmedim ramzeyle gezmek gibisi yok motor kendini gösteriyo
    abi kim ne derse desin ramzey adam gibi motor bende croos 200 GY var yerden yere vuruyorum yani orjinal croslar gibi kullanıyorum motor 8500 e geldi hala yeniden farkı yok tek masrafı arka lastik aşındı eee oda kusur sayılmaz heralde moto cross meraklılarına şiddetle tavsiye ederim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı digital adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jazzbass arkadaşım düşündüklerinde son derece haklısın.bu motorsikletler çinde 800 ytl'ye satılıyor.hem de motorsikletleri gemiye yükleyip seni uğurluyorlar.
    bu konu hakkında bir başlık açmıştım.ama kimse dikkate almadı.
    Şu sizin 2800 ve de 3450 ytl verip de aldığınız motorsikletler çinde 620 dolara satılıyor.(xgj 150-23 adı altında)hem de birebir aynı.
    işte aşagıya birkaç link veriyorum.inceleyin ve bana hak verin.
    http://product.globalimporter.net/ch...GJ150%2D23.htm
    http://www.globalimporter.net/upload...1536369189.jpg
    http://www.xgjmotor.com/ArticleShow.asp?ArticleID=58
    ee orada da pahalıya alıyorlar mış türkiyeye satış fiyatı 350 dolar dır bize de 3000 tl ye gazlıyorlar ben merak ediyorum bunları alanların kaç tanesi memnun bundan sonra çin malı moto mu allah korusun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ramzey star 150
    selam arkadaşlar nasılsınız.sizlere bir sorum olucak ramzey star 150 motor aldım gerçi daha alamadım uyumluluk belgesi felan gelcek satışınımı ne alacakmışım motoru sıfır aldım ilk sorum scooter motorların kaymaması için neler yapmalıyım nasıl bir motordur dayananıklımı paralarını hemen bulabilirmiyiz çok yakarmı birazda kilolu biriyim sonuçta sizlerden cvp bekliyorum tşkler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler