Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar adım halil 18 yaşındayım bu yaz ehliyetimi alıcam ben kuçuklukten beri motorlara hayranlık duyuyorum 2-3 aydan beri gsr 600 u araştırıyorum. Sadece hayal olur diye düşünüyordum rıyalarıma giriyordu ama Allah yuzumuze baktı bi miras olayı var 6 aya kadar elimize iyi bi para geçivek ve bennbu motoru almak istiyorum ama motor tecrubem yok denilicek kadar az ilk başlangıç olarak bu motoru alıcam sizden isteğim başlangıç motoru olarak onerirmisiniz motorun bakımları felan ne kadar tutar nasıl bakım yapmalıyım. Hayallerim gerçek olacak lütfen yardım edin. �� biliyorum başlangıç motoru olarak bu motor alınır mı diye kızıcskdınız ama gerçekten rüyalarıma giriyor nolur bi ystdımcı olun nasıl kuşlanmalıyım trafikte motoru zorlamalıyım nasıl bakım yapmalıyım kaç km de bakım yapmalıyım aşırken nelere dikkat etmeliyim şimdiden sağolun ��

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    Alıntı Crazymoruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar adım halil 18 yaşındayım bu yaz ehliyetimi alıcam ben kuçuklukten beri motorlara hayranlık duyuyorum 2-3 aydan beri gsr 600 u araştırıyorum. Sadece hayal olur diye düşünüyordum rıyalarıma giriyordu ama Allah yuzumuze baktı bi miras olayı var 6 aya kadar elimize iyi bi para geçivek ve bennbu motoru almak istiyorum ama motor tecrubem yok denilicek kadar az ilk başlangıç olarak bu motoru alıcam sizden isteğim başlangıç motoru olarak onerirmisiniz motorun bakımları felan ne kadar tutar nasıl bakım yapmalıyım. Hayallerim gerçek olacak lütfen yardım edin. �� biliyorum başlangıç motoru olarak bu motor alınır mı diye kızıcskdınız ama gerçekten rüyalarıma giriyor nolur bi ystdımcı olun nasıl kuşlanmalıyım trafikte motoru zorlamalıyım nasıl bakım yapmalıyım kaç km de bakım yapmalıyım aşırken nelere dikkat etmeliyim şimdiden sağolun ��
    Güzel kardeşim biraz geç olacak cevap için ama belki duymuşsundur yeni ehliyet yasası epey bir tefarruatlı artık bu yaşta ehliyet alsanda 98 beygirlik bir makineyi artık sokakta 24 yaşın altında ki motorcu arkadaşlara kullandırtmayacaklar bu bence çok doğru bir hareket siz genç kardeşlerimiz istemesede böyle bişey bence en doğrusu olmuş. Ayrıca bence bu yaşta hiç bulaşma bu motora git cbr 125 al ybr al başka cc küçük vitesli motorla başla çünkü eline geçen erken yaştaki para senin hayatını kurtarmayacak sadece para olarak düşünme bu olayı artık param var alayım bu motoru deme çok pişman olursun

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Arkadaşlar 125 ve 250 maceralarımdan sonra şuanda 600lük ilk motorum gsr 600 olacak sanırım. fiyat bakımından birtek bu cazip geliyor. siz ne düşünüyor sunuz? ilk 600 lük olarak ağır gelir mi sizce? birde 15,000TL ye temiz bulabilir miyim?
    Sokollu bunu beğendi.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar nasip olursa bu ay motorumu satıp gsr600 almayı düşünüyorum.Bu Motor hakkında pek bi bildim yok. Alırken nelere dikkat etmek gerekir km 30 küsür binde olanlar var bu aralıkta olanlar alınırmı acaba ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
    Sokollu bunu beğendi.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaslar gsr 600 aramalarım başlamıştır temiz ve expertiz onayı alabilecek makine ariyorum kocaeliden 541 473 3950 yer önemli değil her yere giderim eğer varsa elinizde ilan numarası ile SMS atın geri dönüş yaparım.

Motosikleti
    Suzuki / GSR 600
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-yeni-motor-alacagim-icin-satiyorum-gsr-600-siyah-gri-224643501/detay

Ben tarz değiştireceğim için satıyorum.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Arkadaşlar merhaba ufak bi sorum olucak bende 2007 model bi gsr alıp araniza katilmak istiyorum . aradigim motoruda buldum nasipse bugun yarin almayi dusunuyorum fakat motordan anlayan guvenebilcegim kimsen yok İzmirde expertiz icin tavsiye ediceginiz bi usta veya servis varmıdır?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 125 ve 250 maceralarımdan sonra şuanda 600lük ilk motorum gsr 600 olacak sanırım. fiyat bakımından birtek bu cazip geliyor. siz ne düşünüyor sunuz? ilk 600 lük olarak ağır gelir mi sizce? birde 15,000TL ye temiz bulabilir miyim?
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar nasip olursa bu ay motorumu satıp gsr600 almayı düşünüyorum.Bu Motor hakkında pek bi bildim yok. Alırken nelere dikkat etmek gerekir km 30 küsür binde olanlar var bu aralıkta olanlar alınırmı acaba ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
    Bak sennn kimler buradaymış
    afyonlu003 bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak sennn kimler buradaymış
    Yakalandık..
    Sokollu bunu beğendi.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

arkadaşlar merhaba aranıza yenı katıldım 2 aydır gsr 600abs kullanıyorum. aynalardakı tıtreme sorununa çözüm bulabılen varmı .

Arkadaşlar hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Bende GSR haranıyım bu sene almak istiyorum Allah izin verirse. Kış fiyatları ne olur acaba ve kaç km motorlar alınmalı? Kilometreler baya artmış

Safak kardesim bende var gsr 600 abs dusuk km dusunursen
    Enes Bakır bunu beğendi.

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    Selam arkadaşlar, bayadır foruma girmiyordum kısmet bugüneymiş..
    İlk motorum cbr 125 ardından ninja 250 ve şimdide gsr..
    Geçen hafta İzmirden GSR600 ümü aldım 2009 model siyah şase 18000 de.
    Güzel bi yolculuk ardından şimdi Ankaradayım, motor çok başarılı aslında aklımda ducati696 ve mt 07 vardı ama orda gsr sahibi olan bir arkadaşım aklımı çeldi.
    Size öncelikli olarak sormak istediğim aranızda kendi motrunun bakımlarını yapan var mı? Balata vs marka model tavsiyeniz nedir?
    Ben bu konularda biraz ilgiliyim, yağ değişimi ve balata değişimi gibi ufak şeylerle kendim ilgilenmek istiyorum,
    Son olarak Ankarada kışın çok aktif kullanmıcam ama yinede yağı nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz?
    Yağ olarak marka ve numara tavsiyelerinizi bekliyorum..
    Onur.. Huzur.. Gurur..

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40885653/detay

Bu motor hakkında bilgisi olan var mı?

Ben kendim bakim yapmiyorum ama . Motul 300w yag var kesinlikle bu yagi kullan kardesim yag filtreside orj suzuki yag filtresi iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Popei hangi motor ilan yok burda benim ilan vardi kaldirdim omu acaba
    çaylakcıbır bunu beğendi.

Motosikleti
    Birkez daha şansımızı deneyelim bakalım...

Arkadaşlar Ankarada bu havalarda arada kullanıyorum motoru ama asıl havlar güzellesince cıkacak motor piyasaya..

Buna ragmen sizce motor yağı olarak, motul 51000 10-40 yada castrol power 1 10-40 mı uygun yoksa baska tavsiyeniz olur mu?
    Onur.. Huzur.. Gurur..

Motosikleti
    Alıntı aryatoka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendim bakim yapmiyorum ama . Motul 300w yag var kesinlikle bu yagi kullan kardesim yag filtreside orj suzuki yag filtresi iyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Popei hangi motor ilan yok burda benim ilan vardi kaldirdim omu acaba
    Kardesim baya araştırdım bu konuyu 7100 sanki agresif kullanım için daha uygun gibi geldi.. bu arada k&n filreleri daha iyi değil midir?

Arka ayaklık olmadan yag değişimi yapma sansım varmı?
    Onur.. Huzur.. Gurur..

Arkadaslar bisey soracam bu gsr 600 un gidonu parlak metal mi yoksa gri renktemi her ikisindende goruyorumda ne fark var arada acaaba orjinali hangisi.

Motosikleti
    2009 model için Parlak dostum orjinali.. diğerlerini bilmiyorum
    Onur.. Huzur.. Gurur..

Anladim kardesim sagol. Ya bu gidon ve ayna titreme sorunu herkeste varmi ayna alamiyorum bu yuzden ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler