Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ışıklarda bir 600 rr yedim :D ama 220 den sonra meydan ona kaldı :D çok agır çıkıyor 230 dan sonra
    Bunada hayır diyorum
    _SpartacuS_ ve isamilx bunu beğendiler.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Hafta sonu 226 kilometre yol yaptım. İstanbuldan karamürsele ve yalova arası gezdim durdum. Deponun son çizgisine düştüm. Benzin işareti yanıp sönüyor ama henüz son çizgi uyarı vermiyor. Demek oluyorki 250 km ye kadar gidebilirim. İstanbuldan karamürsele hiç durmadan ortalama 110-120 gibi bir süratle gittim. Ara ara 140-150 lere geldim. Bizim evden karamürsel meydana geldiğimde 120 km küsüratlı yol yapmıştım ve sadece tek sütun yakıt tüketti. Bu durum uzun yol beklentilerimin çok daha üstünde oldu. Baya memnunum (:

Debriyaj teli, balatası ve zincir değiştirdikten sonra tüketimin daha da düşeceğine inanıyorum. Bu arada stok egzos var üzerinde.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben buraya bişey yazıcam RR'cılar atlıcak yok mok dicekler de ben yine de yazıyım. Arkadaşımda 600RR Var kalkışta gsr geçiyor. Buna ben ve arkadaşım şait oldu. Işıklarda durduk eğlencesine müsait yolda 3cü vitese kadar asıldık. Sonuç durduğumuzda arkadaş GSR'nın kalkışta çok iyi olduğunu söyledi. He o arkadaşımın pilotajı zayıftır veya benım ki çok iyidir bilemem
    iki motoru da çook uzunca km kullandım , bence sürüş değiştirir .tabi ikisinide aynı anda kullanmadım tam emin değilim ama gsr atik motor ama sadece ilk vitesde kalkış anı bence. rr varken 1 ile 120 2 ile 160 kusurlara çıkıyordum. gsr de ha bire vites atıyoz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

bu arada gsr 600 top speed :p

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    S.A. ARKADASLAR MOTORSIKLET UZUN SUREDIR YATIYORDU DEPOYA BENZIN KOYUP CALISTIRDIK 1 GUN SONRA MOTOR CALISMADI KARBURUTORU TEMIZLEDIK. ANCAK ILK MARSTA CALISMADI BENZIN POMPASININ SOKETINI SOKUP MARSA BASINCA CALISTI. CALISINCA SOKETI GERI TAKTIM SORUN YOK AMA GAZ VERINCE ARADA SIRADA UST DEVIRLERDE TAKILI KALIYOR. BAZENDE ROLANTI KENDILIGINDEN DUSUP STOP EDIYOR. SIZCE SORUN NEDENDIR. CEVAPLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki motoru da çook uzunca km kullandım , bence sürüş değiştirir .tabi ikisinide aynı anda kullanmadım tam emin değilim ama gsr atik motor ama sadece ilk vitesde kalkış anı bence. rr varken 1 ile 120 2 ile 160 kusurlara çıkıyordum. gsr de ha bire vites atıyoz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

bu arada gsr 600 top speed :p
    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...a7&oe=54515828
    Sonra lastik bitti ne alayim abi...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

sonic1825 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inazuma & GSR600 & future b-king
    Kappa 49 topcase imi taktim çokta yakisti Teşekkürler @spatacus
    [IMG]storage/extSdCard/DCIM/Camera/20140725_175905.jpg[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Selamlar.. İstanbul'da GSR'ımı götürebilceğim güvenilir işinin ehli müşterisini sallamayacak bir servis tafsiye edermisiniz? Teşekkürler..

ilkayözdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dinamik150>Spacy110>Gsxr600K7>Hyena100>Activa
    Alıntı FibreCat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.. İstanbul'da GSR'ımı götürebilceğim güvenilir işinin ehli müşterisini sallamayacak bir servis tafsiye edermisiniz? Teşekkürler..
    Balat ta türkiye drag şampiyonu halil yşar abimiz vr dukkanın adı moto yaşar motorun ile gayet güzel ilgilenecektir

0532 615 42 42 halil ustanın cepi
    FibreCat bunu beğendi.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı sonic1825 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kappa 49 topcase imi taktim çokta yakisti Teşekkürler @spatacus
    http://storage/extSdCard/DCIM/Camera...725_175905.jpg
    resim yok gözükmüyor
    ....

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    resim yok gözükmüyor
    onun nedeni

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

resim yok gözükmüyor
    onun nedeni

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun nedeni

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

onun nedeni
    Senin linke tıkladığımda paylaşımını görebiliyorum ama arkadaşınki halen gözukmuyor ?
    ....

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    çünkü resmi internette yayın yapan bir ortama yüklememiş. bilgisayarından dosya yolunu gösteriyor ama biz arkadaşın bilgisayarına giremiyoruz dolayısıyla bizim için bir şey ifade etmiyor o bağlantı

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Arkadaşlar mitas lastik aldım , diablo süper corsa pist versiyonundan dan sonra biraz kayıyor . Hatta baya kayıyor ama artık bana göre kaymayan yol lastiği yok. Fiyat / performans olarak gayet başarılı bir lastik düşünen arkadaşlara tavsiye ederim .

Suzuki Gsr 600 alınacaktır arkadaşlar bilginize.. 2006-2008 model arası kilometresi düşük teşekkürler..

aykutteksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam merhaba bünent abiyi öneririm emin ol işinin ehlidir ve sana neyi ne kadara yapıcağını söyler ve adımı ver yardımcı olur aykut gönderdi dersen yardımcı olacaktır. mecidiyeköyde
    bülent söncez ''cat motor''
    0532 655 7857

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Arkadaşlar,selamlar herkese: bu gün itibarıyla bende bir gsr600 sahibi oldum sonunda;) daha önce suzukinin vstrom dl 650,gsx r600,gsx 650f modellerinide kullanmıştım,gsr600 de yine beni şaşırtmadı jilet gibi makina,
    sizdem ricam; yağ kaç litre ve hangi numara kullanıyorsunuz? çok acil öğrenirsem sevinirim,aldığım arkadaş 2500 km sonra değiştir dedi ama,cam dan baktığımda yağın rengi çamurlaşmış bence,acil yağ ve yağ filtresi değiştircem,tecrübe ve önerilerinizi şiddetle bekliyorum,
    herkese kazasız,keyifli sürüşler dilerim.....
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    topic kurumuş arkadaş;))))
    herkes motortepesinde mi?
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin 3,2 litre olması gerekiyor öyle hatırlıyorum yazıyor zaten makinenin üzerinde. castrol kullandım ben hiçbir problem yaşamadım numarasına bende bakmadım ustam yaz kış ayarlıyordu. Bu arada ben sattım gsr'ımı ve çok pişmanım şimdi alamıyorum tekrardan. Ev kurdum :S ama müthiş bir makine içimde kaldı tekrar aynı temizlikte almak istiyorum. (parayı bulunca)

motoru sana satan adam yeni değiştirdim dese de sen yine de değiştir çok pahalı bişey değil kafan rahat olsun yağ ve yağ filtresini muhakkak değiştir şiddetle tavsiye ederim ben hep öyle yapıyorum ve zift gibi yağ çıkıyor içinden. Gsr çok sağlam makine yağına suyuna baktığın sürece seni katiyen yolda bırakmaz Garanti ederim...500km de bir zincirini yağla su değerse yine yağla biliyorsun zincir bizim için çok önemli. başka bi de çok hararetli çalışır korkma trafikğe girdiğinde 100-101 dereceleri görebilirsin uzun yolda da 80 derecenin altına pek düşmez. benden bu kadar tadını çıkar kazasız belasız Allah'a emanet olun...
    Aşk acısı da neymiş... Sen hiç motoru yatırdın mı???
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş.... Hz. Mevlana

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı tolgatumlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,selamlar herkese: bu gün itibarıyla bende bir gsr600 sahibi oldum sonunda;) daha önce suzukinin vstrom dl 650,gsx r600,gsx 650f modellerinide kullanmıştım,gsr600 de yine beni şaşırtmadı jilet gibi makina,
    sizdem ricam; yağ kaç litre ve hangi numara kullanıyorsunuz? çok acil öğrenirsem sevinirim,aldığım arkadaş 2500 km sonra değiştir dedi ama,cam dan baktığımda yağın rengi çamurlaşmış bence,acil yağ ve yağ filtresi değiştircem,tecrübe ve önerilerinizi şiddetle bekliyorum,
    herkese kazasız,keyifli sürüşler dilerim.....
    Tolga bey gsx650f satmışsınız biz hala tanışamadık ama yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun. Gsxf ne tarafa gitti ?

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Çok teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga bey gsx650f satmışsınız biz hala tanışamadık ama yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun. Gsxf ne tarafa gitti ?
    Merhabalar umarım en kısa zamanda görüşürüz,yerlerin kuru olduğu bi hafta sonu turluyalım gsx650 f izmit körfezden bi arkadaşım aldı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin 3,2 litre olması gerekiyor öyle hatırlıyorum yazıyor zaten makinenin üzerinde. castrol kullandım ben hiçbir problem yaşamadım numarasına bende bakmadım ustam yaz kış ayarlıyordu. Bu arada ben sattım gsr'ımı ve çok pişmanım şimdi alamıyorum tekrardan. Ev kurdum :S ama müthiş bir makine içimde kaldı tekrar aynı temizlikte almak istiyorum. (parayı bulunca)

motoru sana satan adam yeni değiştirdim dese de sen yine de değiştir çok pahalı bişey değil kafan rahat olsun yağ ve yağ filtresini muhakkak değiştir şiddetle tavsiye ederim ben hep öyle yapıyorum ve zift gibi yağ çıkıyor içinden. Gsr çok sağlam makine yağına suyuna baktığın sürece seni katiyen yolda bırakmaz Garanti ederim...500km de bir zincirini yağla su değerse yine yağla biliyorsun zincir bizim için çok önemli. başka bi de çok hararetli çalışır korkma trafikğe girdiğinde 100-101 dereceleri görebilirsin uzun yolda da 80 derecenin altına pek düşmez. benden bu kadar tadını çıkar kazasız belasız Allah'a emanet olun...
    çok teşekkür ederim,hepimize kazasız sürüşler,umarım en kısa sürede kavuşursun istediğin bi gsr-a :))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

İlk izlenimlerimi paylaşmak isterim;)
    Öncelikle sele çok rahat,depo ve dizaynı çok iyi ,bu sayede motora iyi tutunuyosunuz ve keyifli ve güvenli seyahat imkanı veriyor.
    vites geçişlerine bayıldım,çok kısa mesafesi var vites aralıkları dar olması avantaj bence
    hızlanması bi racing kadar iyi ve yeterli bence,Gaz kesici çok hoş olmuş,gaza geldim 2. viteste bi gaz açayım dedim,gaz kesicinin de tadına bakmış olduk
    frenler ilk etapta tutmuyo gibi geldi ,azcık ısınınca özellikle panik frende çok başarılı,fazerden sonra kıyas yapamassınız özellikle sağa sola atmıyor.
    yakıt konusunda bi ölçüm tam yapamadım,ama 40 tl ye 200 km yol yaptım ama içinde de vardı ,bu yüzden depo boşalınca full leyip ölçüm yapıcam.
    Benim lastikler bitik,acil lastik almam lazım,önerilerinizi lastik seçimindede beklerim.
    Aynalara daha alışamadım,gidon dönünce aynaların dönmesine alışkın değilim,ama çok titreşimli geldi.
    Bunun dışında düşük devirlerde sakin ,orta devirlerde şahane bi canavar olmuş bu cihaz.;)
    ön çatal açısı diğer bindiğim cihazlara göre daha dar,buda dehşet bi kıvraklık kazandırmış,değişik ve hoş geldi.
    Yüksek süratte yatmaya alışmışım,yatınca bişi değişmiyor,gene rüzgarı yiyorsunuz;)
    ön cam kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum,takarsak fayda var mı yada ne kadar fark ediyor..
    Ama sonuç olarak super bi cihazmış,görüntüsü kadar rahat kullanımı ve performansı ile bence sonunda kendime göre,kaba tabirle dişime göre bi cihaz buldum:))))
    __@hmet ve isamilx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler