Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da temiz GSR bulmak çok zor o fiyatlara. Ben alırken bakmadığım motor kalmamıştı. Bir tane vardı sadece o da 13.750 istiyordu.
    Ama lastikte istiyordu motor, en az 1.000 TL'de o tutar. Biraz daha bütçeyi arttırdım mecburen. İnşallah sende gönlüne göre bir tane bulursun.

Benim motor şu anda karışık kullanımda 100 km'de 6.5 lt tüketiyor. Gördüğüm en düşük değer 5.21 lt, en fazla ise 8,1 lt.
    Her motorda olduğu gibi tamamen size kalmış bir şey yani. Kullanımı da çok rahat, bundan önce cbr250r vardı, neredeyse ondan bile daha rahat kullanımı.
    Ama biraz agresif motor, çok dikkatli olup gaza gelmemek lazım. 6-7 bin devirden sonra çıldırıyor :D

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:39 ----------

Bir kaç tane daha resim yükleyeyim bari, topik bomboş..

http://o1305.hizliresim.com/19/q/nbh2k.jpg

http://l1305.hizliresim.com/19/q/nbh2v.jpg

http://o1305.hizliresim.com/19/q/nbh34.jpg

http://o1305.hizliresim.com/19/q/nbh38.jpg
    insallah temiz bir motor bulabilirim :( gerçekten benim için çok farklı ve güzel bir motor. alternatif olarakta başka seçeneğim yok gibi fazer dan başka. aslında istanbulda genelde 600rr 600f tarzı motorların temizi bulunmuyor ama gsr larıda pek iyi kullanmıyor anlaşılan insanımız. ben alırken şasi ve plakadan sorgulama yaptırıcam muayene ve servisten öncelikle kilometrenin oynanmamış olmasına ve kazası olmamasına özen göstericem eğer sıkıntısı yoksa servise götürüp baktırıcam kafama yatarsa alıcam. başka dikkat etmek gereken bişey varmıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah temiz bir motor bulabilirim :( gerçekten benim için çok farklı ve güzel bir motor. alternatif olarakta başka seçeneğim yok gibi fazer dan başka. aslında istanbulda genelde 600rr 600f tarzı motorların temizi bulunmuyor ama gsr larıda pek iyi kullanmıyor anlaşılan insanımız. ben alırken şasi ve plakadan sorgulama yaptırıcam muayene ve servisten öncelikle kilometrenin oynanmamış olmasına ve kazası olmamasına özen göstericem eğer sıkıntısı yoksa servise götürüp baktırıcam kafama yatarsa alıcam. başka dikkat etmek gereken bişey varmıdır ?
    Tramer kayıtları herşeyi anlatıyor, temiz çıkarsa işin büyük bir kısmı geride kalıyor.
    Ben iki kere direkten döndüm bu yüzden. 9.000 km'de dediği motor en az 30.000 km geri çekilmişti.
    Muayene tarihlerindeki km'lerden anladım durumu. Sahtekar çok memlekette.

Dediğiniz gibi birde güvendiğiniz servise de gösterirseniz kafanız rahat olur. Lastik masrafı olup olmadığını da gözardı etmeyin.
    Çifti neredeyse 1.000 TL :D Zincir, dişli, balatalar, yağı suyu falan iyice kontrol ettirirsiniz.
    İnşallah gönlünüzdeki motoru bulursunuz.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    arkadaşlar yamaha fz6 naked ve suzuki grs6 arasında kaldım gsr haknda biraz bilgi verirmsnz?
    - şehir içi ve şehir dışı yakıt durumu nasıldır?
    - son hızı kaçtır?
    - kronik bi sorun çıkartırlarmıdr?
    - abs li olanlar kaç model ve üstüdür?
    sorular brz çok oldu ama k.bakmayn

arkadaşlar 2,5 yıldır kullandığım gsr mi satıyorum... motosiklet oldukça temiz 10 numara bir motordur. arayan arkadaşlara geniş bilgi veririm. 5425779156

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    istanbuldan veya çevresinden satılık gsr 600 aramaktayım. 2007 model ve üstü. özel mesaj atarsanız dönerim.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan veya çevresinden satılık gsr 600 aramaktayım. 2007 model ve üstü. özel mesaj atarsanız dönerim.
    Kardeşim sana özel mesaj attım elime orijinal 20bin olmamış 2008 garaj motoru geçecekti ama dönmediğin için kaçırdın

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bu arada arkadaşlar gsxr-1000 ile gsr 600 ünü takas etmek isteyen olursa özel mesaj atsın

Meraba bende suzuki gsr 600 kullanıcıları arasına katıldım keyifli ve muhteşem bir motor

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    slm arkadaşlar motosikletimin aküsü ölmüş durumda yeni akü bakıyorum ama kafam iyice karıştı
    teknik özelliklerinde 12v 12ah akü yazıyor .ama piyasadaki satılan aküler 12v 8ah.sorun yaşamak istemediğim için bilen arkadaşlara danışayım dedim.
    12v 12 ah satılan akülerin hem kodu değişik hem de fiyat farkı var.bir de yerine uyum sorunu beni korkutuyor yerine oturmama problemi olabilir mi ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motosikletimin aküsü ölmüş durumda yeni akü bakıyorum ama kafam iyice karıştı
    teknik özelliklerinde 12v 12ah akü yazıyor .ama piyasadaki satılan aküler 12v 8ah.sorun yaşamak istemediğim için bilen arkadaşlara danışayım dedim.
    12v 12 ah satılan akülerin hem kodu değişik hem de fiyat farkı var.bir de yerine uyum sorunu beni korkutuyor yerine oturmama problemi olabilir mi ?
    Dostum bi yanlış olmasın-
    Eski motorum 2006 gsxr 1000 akusu 8,6 amperdi,,,,
    Şimdiki 2011 cb600f'in de 8 amper...
    !2v 12 ah bildiğim kadarı ile maxi enduro ve big touringlerin akü değeri(gtr 1400, pan europan v.s.)
    En doğrusu ''ENTELENERJİ:COM''U ziyaret et yada Tel'den sor----YUASA---TR distribitörüdür kendileri....

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bi yanlış olmasın-
    Eski motorum 2006 gsxr 1000 akusu 8,6 amperdi,,,,
    Şimdiki 2011 cb600f'in de 8 amper...
    !2v 12 ah bildiğim kadarı ile maxi enduro ve big touringlerin akü değeri(gtr 1400, pan europan v.s.)
    En doğrusu ''ENTELENERJİ:COM''U ziyaret et yada Tel'den sor----YUASA---TR distribitörüdür kendileri....
    Dostum şimdi ^^e-bay^^ den kontrol ettim 2006-10 Suzuki gsr 600 yuasa power suply YUASA YTX9-BS akü kodu ( e-bay ilan no:110638770262)....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    dyavol-77 dostum ilgilendiğin ve cvp yazdığın için teşekkürler .o zaman ytx9-bs kodlu aküyü gönül rahatlığı ile satınalabilrim.tabi yine de telden bilgi alacam satıcıdan

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    dyavol-77 dostum ilgilendiğin ve cvp yazdığın için teşekkürler .o zaman ytx9-bs kodlu aküyü gönül rahatlığı ile satınalabilrim.tabi yine de telden bilgi alacam satıcıdan
    Aynen dostum , bende zamanında gsxr için akü araştırdığımda(not: akü üzerindeki yazılar silindiği için ve kitapçık olmadığı için)Oktay Motor'da(eski yetkili honda servisi ve yuasa aküleri y.satıcısı)' nda YUASA Akü Uyum tablo'sundan kontrol ettik( Yuasa'nın kendi çizelgesi- hangi marka ve modelin hangi kod'lu yuasa'nın uyduğuna dair..)pahalı gelince yine rahmetli olan bir arkadaşın tavsiyesiyle Entel'den aynı marka akü'yü çok daha uygun fiyata almıştık....Sen yine de sor Entel'e almadan önce(ytx9-bs-uyumlu mu gsr 600'e diye

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Bu arada sakıncası yoksa gsr'ın yakıt tüketimi nasıl(performanslı kullanımda?)?....diyeceksin ki; aslan besleyen yem' ini düşünmez fakat bu benim ''aslan'' sanki çok iyiyor...
    Hayvan sürekli aç-doyuramadık bi türlü
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    aslında tam fabrika değerlerini tutuyor gsr ve 4 silindirli motora göre bence çok yakmıyor bile denilebilir.agresif kullanımda bile 100 km 7.5-8 lt geçmiyor.ben gayet memnunum gücü de yerinde insanı yeterince tatmin ediyor yani.

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Slm herkeze temiz gsr 600 arıyorum İzmir ve Çevresinde satan yada satmayı düşünen arkadaşlar varsa haber verebilir mi?

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    çıkarsa buraya yazarız.

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    herhalde herkes memnun motorundan kimseden tık yok...
    Aşk acısı da neymiş... Sen hiç motoru yatırdın mı???
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş.... Hz. Mevlana

Motosikleti
    1000 RR
    bende cc yükseltmek ıcın satsammı dıye düşünüyorum bu aralar.aklıma yatarsa pazarlık yada takas edebılrım gsr 600 umu

merhaba arkadaşım ben kuşadasındayım izmire yakın gsr ım satılıktır.ilgilenirsen özelden haberleşelim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    GSR 600'ü Çalınan varmı?

Arkadaşlar Güngörende motoru bıraktığım otoparka bi GSR 600 var.

Çalıntı olduğundan şüphelenmeye başladım, kaç gündür ne zaman gitsem olduğu gibi yerinde duruyor, ne gelen var ne giden.

Plakası yok, sağ manet kırık, kafa grenajı kırık, deponun sağ tarafında hafif bi çökük var, siyah renk.

Belirttiğim özelliklerde motoru çalınan varsa özelden bi iletişime geçsin bi zahmet.

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Sanırım Yamahadan yana oldu tercihin ama Suzuki çok keyifli bir makine, satalı sanırım 2 sene oldu. 4 silindir naked alacak olsam yine GSR600 olurdu. İnanılmaz keyifli ve kuvvetlidir.
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yamaha fz6 naked ve suzuki grs6 arasında kaldım gsr haknda biraz bilgi verirmsnz?
    - şehir içi ve şehir dışı yakıt durumu nasıldır?
    - son hızı kaçtır?
    - kronik bi sorun çıkartırlarmıdr?
    - abs li olanlar kaç model ve üstüdür?
    sorular brz çok oldu ama k.bakmayn
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler