Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hayırlı olsun.
    Çok sağol Ama bazı işlemler yapmam gerekecek. Benden önceki sahibi gidonu baya bir düşürttürmüş.
    Onu orjinal seviyesine çekeceğim. Balatalar değişecek, arka disk biraz aşınmış o traşlanacak.
    Bir de xenon taktım mı tam olacak
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    stepfunk hayırlı olsun. sorması ayıp kaça geldi motor. abs siz sanırım. renk çok güzel ama çok beğendim.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motorum için buji alacağım ama cr9e kullanmıştım daha önce cr7e de kullanılabilir mi acaba ?motora zarar verir mi? cr9e ile cr7e arasındaki fark nedir acaba?
    acil cvp yazan olursa sevinirim?
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

stepfunk bende daha yeni aldim senin dedigin gibi bir kac degisiklik yapmam gerekiyor ama benim farinda tamir olmasi gerekiyor ici kaymis cok yukariyi gosteriyor onun icin herhangi bir sey yapabilirmiyiz yoksa fari mi degistirmek gerekiyor bilmiyorum kendim hic acip bakmadim bu konu hakkinda bilgisi olan var ise benimle paylasirsaniz sevinirim

xenon far
    koruma demiri
    gidonun uclarina takilan korumaliklardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

bu parcalari nereden uygun fiyata temin edebiliriz yardimci olursaniz cok sevinirim...

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Arkadaşlar GSR 600 mono kapak almak isteyenler aşagıdaki ilanı inceleyebilir , ben satıyorum almak isteyenler irtibata geçebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7078026/detay/

Extra olarak ermax arka led stop'ta mevcut.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7079215/detay/
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı ysf.gsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stepfunk bende daha yeni aldim senin dedigin gibi bir kac degisiklik yapmam gerekiyor ama benim farinda tamir olmasi gerekiyor ici kaymis cok yukariyi gosteriyor onun icin herhangi bir sey yapabilirmiyiz yoksa fari mi degistirmek gerekiyor bilmiyorum kendim hic acip bakmadim bu konu hakkinda bilgisi olan var ise benimle paylasirsaniz sevinirim

xenon far
    koruma demiri
    gidonun uclarina takilan korumaliklardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

bu parcalari nereden uygun fiyata temin edebiliriz yardimci olursaniz cok sevinirim...
    Kullanım kıtapçı elinde varsa eğer oradan bakabilirsin far ayarı için. Far yükseklik ayarı vidası var.
    Tornavide yardımıyla yapabilirsin kendin.

Xenon farda bende düşünüyorum..

xenon far nereden bulabiliriz acaba bilen yada yaptiran varsa yardimci olabilirmi ??
    simdiden tesekkurler..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Can naber nasılsın.. motorun hayırlı olsun.. kusura bakma denk getiremedim seni forumda.. allah kaza bela vermesin, iyi makine aldın..

Motosikleti
    GSR600 K9
    xenon far nereden bulabiliriz acaba bilen yada yaptiran varsa yardimci olabilirmi ??
    simdiden tesekkurler..
    Bende araştırmadayım şu anda. Sis farlarım için şunları sipariş ettim henüz gelmediler.
    Gelince hepsini birden halletmek istiyorum.

Mtec H4 Cosmos Blue 4750 Kelvin 2'li Takım

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can naber nasılsın.. motorun hayırlı olsun.. kusura bakma denk getiremedim seni forumda.. allah kaza bela vermesin, iyi makine aldın..
    Çok sağol kardeşim, aldım sonunda. Çok aradım, uğraştım ama temiz bir tane buldum. Tamamen tesadüf eseri gelişti olay.
    Olur mu öyle şey kardeşim ne kusuru. Düşünmen yeter

Bende giremiyorum zaten foruma. Alet çok fena Koray'ım :D Senin motür ne zaman geliyor?

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

Bir resim paylaşayım Renk kötü çıktı ama idare edin, aslında daha canlı rengi..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende araştırmadayım şu anda. Sis farlarım için şunları sipariş ettim henüz gelmediler.
    Gelince hepsini birden halletmek istiyorum.

Mtec H4 Cosmos Blue 4750 Kelvin 2'li Takım

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Çok sağol kardeşim, aldım sonunda. Çok aradım, uğraştım ama temiz bir tane buldum. Tamamen tesadüf eseri gelişti olay.
    Olur mu öyle şey kardeşim ne kusuru. Düşünmen yeter

Bende giremiyorum zaten foruma. Alet çok fena Koray'ım :D Senin motür ne zaman geliyor?
    iyi bakalim kanka tekrar hayirli olsun. motordan memnun olmana cok sevindim. benim motor iptal oldu can.. ocak sonuna sarkittilar ben de almaktan vaz gectim.simdi er6 veya fazer bakiyorum aklinda olsun temiz dost isi duserse haber ver kanka

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bakalim kanka tekrar hayirli olsun. motordan memnun olmana cok sevindim. benim motor iptal oldu can.. ocak sonuna sarkittilar ben de almaktan vaz gectim.simdi er6 veya fazer bakiyorum aklinda olsun temiz dost isi duserse haber ver kanka
    Ohoo ne ocağı kanka yaa, şansalarına küssünler o zaman. Hayırlısı olsun dostum, her işte vardır bir hayır.
    Sende mi Fazer'cı olacaksın yoksa, tayfanın çoğunda Fazer oldu son zamanlarda
    Tamam dostum bende bakınırım sağa sola, forumdan Cihan abinin eski Fazer'i vardı satılık, ona baktın mı?

[/COLOR]Bir resim paylaşayım Renk kötü çıktı ama idare edin, aslında daha canlı rengi..

http://i1283.photobucket.com/albums/...msek/12112.jpg[/Q

merhaba banada senin motordakinin aynısından çanta demiri lazım 3 lü set şeklinde sonra birde çanta alacağım tabi ama çok pahalı uygun fiyata bir yerde bulma imkanım varmıdır çıkma olsada olur hiç farketmez zaten devamlı kullanmayacağım uzun yola giderken ihtiyacım olacak çünkü .

şimdiden tşk.

Motosikleti
    GSR600 K9
    merhaba banada senin motordakinin aynısından çanta demiri lazım 3 lü set şeklinde sonra birde çanta alacağım tabi ama çok pahalı uygun fiyata bir yerde bulma imkanım varmıdır çıkma olsada olur hiç farketmez zaten devamlı kullanmayacağım uzun yola giderken ihtiyacım olacak çünkü .

şimdiden tşk.
    Selam, ben aldığımda motorun üzerinde vardı demirler. Ama çanlarını vermedi maalesef satıcı. Bende çanta arıyorum o yüzden.
    İkinci el hiç bulamadım doğru düzgün. Mecburen sıfır alacağım. Aklımda bir iki tane model var ama karar veremedim hala.
    Demir taktırırsan iyi bir ustaya yaptır çünkü sinyallerin yerleri değişiyor.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu topik çok sessiz kalıyor

Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    GSR600 K9
    O zaman bir iki foto daha ekleyelim.

Bu seste süpermiş.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Mivv gidiyor Gsr 'a
    jawc bunu beğendi.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Naked motorlar arasinda en begendigim modeldir herhalde 2007 model 20-30 binde 13 milyara satiliyor temiz bulursam alicam hemen ama motor hakkinda bilgim yok yedek parcasi ne durumda sakin kullanimda kac litre yakar 100 km de gibi, birde daha onceden 10000 km yamaha ve honda r125 tecrubem var bir kere 600rr de kullanmistim zorlanmadan o yuzden cok agir gelmez bana kisa zamanda alisirim diye dusunuyorum. Agustos ayinda satacak olursada simdiden haber versin

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked motorlar arasinda en begendigim modeldir herhalde 2007 model 20-30 binde 13 milyara satiliyor temiz bulursam alicam hemen ama motor hakkinda bilgim yok yedek parcasi ne durumda sakin kullanimda kac litre yakar 100 km de gibi, birde daha onceden 10000 km yamaha ve honda r125 tecrubem var bir kere 600rr de kullanmistim zorlanmadan o yuzden cok agir gelmez bana kisa zamanda alisirim diye dusunuyorum. Agustos ayinda satacak olursada simdiden haber versin
    İstanbul'da temiz GSR bulmak çok zor o fiyatlara. Ben alırken bakmadığım motor kalmamıştı. Bir tane vardı sadece o da 13.750 istiyordu.
    Ama lastikte istiyordu motor, en az 1.000 TL'de o tutar. Biraz daha bütçeyi arttırdım mecburen. İnşallah sende gönlüne göre bir tane bulursun.

Benim motor şu anda karışık kullanımda 100 km'de 6.5 lt tüketiyor. Gördüğüm en düşük değer 5.21 lt, en fazla ise 8,1 lt.
    Her motorda olduğu gibi tamamen size kalmış bir şey yani. Kullanımı da çok rahat, bundan önce cbr250r vardı, neredeyse ondan bile daha rahat kullanımı.
    Ama biraz agresif motor, çok dikkatli olup gaza gelmemek lazım. 6-7 bin devirden sonra çıldırıyor :D

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:39 ----------

Bir kaç tane daha resim yükleyeyim bari, topik bomboş..

gugukk, seyyid47 ve _SpartacuS_ bunu beğendiler.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    maşallah çok güzel motor kırmızıda ayrıca bir güzel duruyor belki seneye bu motora terfi ederim alırsam kesin kırmızı alırım

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel motor kırmızıda ayrıca bir güzel duruyor belki seneye bu motora terfi ederim alırsam kesin kırmızı alırım
    Çok teşekkür ederim, rüzgarla bir derdiniz yoksa bu motor güzel
    Renk olarak dediğiniz gibi kırmızı ve turuncu çok yakışıyor.

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler