Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı
    Senin toplu temizlik işi o buluşmaya kadar ben motoru satar temizlik işide yatar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı umut_gsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın kışın nispeten fiyatlar biraz daha makul olabiliyor. İnsanların bazılarının koyacak yeri yok bazılarınında maddi imkanı hal böyle olunca daha bir satmaya niyetli oluyorlar buda fiyatları esnetiyor. Fiyatlar tavan yaptı evet euro dolarda tavan yaptı Gsr geçen seneki sıfır fiyatı ile bu seneki fiyatı aynımı ?

eeee hal böyle olunca birde yaz olunca ee birde motor temiz ve emsalsiz ise tavanda olması normal. Aslında benim fiyatımı kast ettiysen gayet normal. 13 e 12.5 a bir sürü motor satıldı hiçbiride benim motorum kadar temiz değildi. ne lastik var ne cam var ne demir var nede başka birşey var burdan görünenleri saydım birde gidip baksak allah bilir neler çıkar onlar o fiyatlara sattıysa benim bu fiyatı istemem gayet normal.

Kim satacağı motora gidip 200 tl verip akü alır ? Hemde yuasa ?
    fark burda işte bunu anlayan adamda 2 kuruş fazla verir adam gibi motor alır başı ağrımaz. benim fiyatım asla inmez bekleyenler boşa bekler.

Çok sevdiğim motoruma bu akşam görücü gelecek her ne kadar satma taraftarı olmasamda aile olduğum ve 4 tekere ihtiyaç duyduğum için satmak zorundayım. Gelecek arkadaş ciddi bir alıcıya benziyor fiyat falan sormadı.
    Hayırlısı bakalım ..
    yok hocam seni kasıt etmedim laflarımda genelleme olarak düşün . walla benden söylemesi altınızda temiz güvendiğiniz motor varsa satmayın çünkü piyasa çöp kaynıyor benden size tavsiye. sonra alayım dediğinizde bi bakmışınız anam çöplüktesiniz....

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam seni kasıt etmedim laflarımda genelleme olarak düşün . walla benden söylemesi altınızda temiz güvendiğiniz motor varsa satmayın çünkü piyasa çöp kaynıyor benden size tavsiye. sonra alayım dediğinizde bi bakmışınız anam çöplüktesiniz....

Aynen sana katılıyorum. Hemde ne çöplükki sorma ilanlara bakıyorum gülmekten kırılıyorum ağlancak hallerine. Masrafsız yazanlar bakıyorum motorda lastik yok kazasız yazanlar motor pert . Sonra bunda km saatinde genel km den hariç trip a trip b vardır adam trip a yı 6500 km sıfırlamamış sonra genel km diye onun resmini çekmiş 6500 km de sıfır gibi yazmış.

Bu kadar gerizekalılık olamaz ya alanda mal ya yiyecek hemen. Daha neler neler arabada neysede motosiklette gerçekten temiz makina bulmak zor . Walla benim motorumun lastiklerinin bıyıkları derlerya ipleri onlar duruyor bakımı yapıldı aküsü sıfır aldım pazartesi aksesuarıda var yakından görsen hayran olursun plakayı sök vitrine koy 2007 sıfır gsr depoda kalmıştı satıyoruz de millet sıfır zanneder neyse ya motora böyle diye diye nazar değecek walla. serviste bile ustam bunun sağına soluna birşeyler yapıştır fazlada özenme nazara gelecek diyor. Ama şuda bir gerçek varki alıcılar gider o çakalların motorlarına bir dünya para verir alır senin benim gibi insanların malını almaya geldiklerindede pinti kesilirler.

Benim satma amacım önceki sayfalardada yazmıştım. Ailem çocuklar sağa sola giderken sıkıntı oluyor. Yarın mesela tekirdağa gideceğim 4 kişi gidiş 4 geliş hesap et yol parasını dizel bir arabam olsa hem yarıyarıya az para harcarım hemde yollarda rezillik çekmem. Tamam motosiklette büyük zevk ama insan aile olunca önceliği ailesi oluyor. Zaten eşimin baskısı sattırıyor yoksa satasımda yok. Neyse bir ay daha dusunda ilan olmadı kaldıracağım parama göre bir araba alır ayağımı yerden kesecek kadar motorumda durur v.s İdda ediyorum benim motorumun üstüne gsr yok temizlikte.

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Senin toplu temizlik işi o buluşmaya kadar ben motoru satar temizlik işide yatar
    Bu saatten sonra istesen de gelmem

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Motosikletlere yönelik motokuaför mü açsam acaba

Arkadaşlar imzalarınıza adlarımız yazsak nasıl olur. yada isimlerinizi bir defa bahşetseniz nicklerle hitap etmektense isim lerle ederiz.

Yok yok ben motoru satsamda senin motoru davet edecem

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Boşver Batu. Umut motoru satsın biz onun evin önünde temizlik yapar kıskandırırız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:05 ----------

Umut araba ne düşünüyorsun. Alacaksan biraz acele etmeni tavsiye ederim. Bu cari açığa müdehale için ÖTV'de oynama olacağı söylentileri dolaşıyo piyasada.

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver Batu. Umut motoru satsın biz onun evin önünde temizlik yapar kıskandırırız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:05 ----------

Umut araba ne düşünüyorsun. Alacaksan biraz acele etmeni tavsiye ederim. Bu cari açığa müdehale için ÖTV'de oynama olacağı söylentileri dolaşıyo piyasada.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2136655/detay/

Böyle birşey .

ya walla yukarıdaki linkteki gibi bir arabamı yoksa motorumu satmayıp 11-13 arası benzinli bir arabamı ? karasız kaldım. Arkadaşımda 2001 marea var 60 binde orj km kapalı garajda yatıyor satacak bana al bunu motorunu satma diyor. Zaten ailecek hafta sonları arabyı kullanıyorum. Senede 5000 km anca yani.

Evet o söylentiyi bende duydum ama kota uygulaması şeklinde olacak gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

Beyler güzel dostlukların bulunduğu bir paylaşım sayfası kapalı grup isterseniz beni ekleyin facede sizide davet edeyim http://www.facebook.com/#!/home.php?...97103947000314

Benim adresim ise http://www.facebook.com/umutozturkk

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Faceten ekledim abi,
    adım Batuhan benim de

araba konusuna gelince aslında her zaman yeni model tercih edenlerdenim ama şöyle de bir durum var ki sen o temizliğini son 5 sayfadır anlatamadığın motorunu :p satarsan kafanı duvarlara vurucaksın gibi gözüküyor.Dolayısıyla eski model+lpg derim

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Faceten ekledim abi,
    adım Batuhan benim de

araba konusuna gelince aslında her zaman yeni model tercih edenlerdenim ama şöyle de bir durum var ki sen o temizliğini son 5 sayfadır anlatamadığın motorunu :p satarsan kafanı duvarlara vurucaksın gibi gözüküyor.Dolayısıyla eski model+lpg derim
    bende onu dedim umuta, satarsan gerçekten duvara vuracaksın. hee kardeşim ben motorculugu bırakıyorum bi daha da almam diye. o zman tamam ama almak istersen çok uzulcen

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Valla ben sigarayı bırakırım da motoru bırakamam arkadaş

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Valla ben sigarayı bırakırım da motoru bırakamam arkadaş
    Bu nasıl bir sevgi nasıl bir vazgeçilmezlik batuhan Bende seviyorum ama vazgeçebiliyorum. Gerçi sonradan k..pk gibi pişman oluyorum oda ayrı mevzu 4 cü motorum bu her defasında motor işini kapatıyorum diyorum yine dayanamıyorum araba almak için motor satıyorum sonrada bu motoru alırken yaptığım gib gidip arabayı satıp motor alıyorum

Ne yardan ne selden geçiyorum.

Motosikleti
    er6
    Kod:
    GSR, FZ6 ağzına çift vurur tek sayar.

Evire-çevire döver.

Hiç tartışmasız şasi, yürür, fren, motor ve gaz dozajlaması GSR'ın nefistir.

FZ6'nın şekli güzel bir var gerisi tırto.

Misal: arka maşaları karşılaştıralım hocam.

FZ6'da arka maşaya arka amortisör direk bağlıdır.

Bu yüzden arka frenin dozajlaması GSR'a göre zor ve hissizdir.

GSR'da ise desteklenmiş (braced) linkli arka maşa vardır.

On numaradır.

Ön fren kaliperlerine bak:

GSR'da 4 pistonlu kaliperler eski GSXR600'den çıkma.

FZ6'da 2 pistonlu kayan tip (en eski tip) kaliperler en ucuz ve dandik alternatif.

Bunları cahil ahaliye söyleyince tepki verirler.

Ancak güneş balçıkla sıvanmaz.

Pistte peşpeşe Hornet, GSR, Fazer sürmüştüm.

GSR alayını çok pis dövüyordu.

Fren mesafesinde hepsinden iyiydi.

Kalkışta hepsinden iyiydi.

Virajda hepsinden iyiydi.

Daha ne olsun?

Hah dersen ki şeklini sevmedim ona bir sözüm olmaz.

Sırf ben değil motorları peşpeşe süren 3 kişi de GSR'ın bu kadar iyi olmasına rağmen yabancı basın tarafından bu kadar sevilmemesini anlayamamıştık.

Slmlr,
    Brkn

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/marka-ve-model-kiyaslamalari/89071-suzuki-gsr-600-and-yamaha-fz6-naked.html#ixzz1Q8Ln5qZz
    Beyler google'da GSR'yi aratırken rastladığım bi yazı çok hoşuma gitti. Carl Gustav nickli Barkın arkadaşımızın yazdığı bir yazı. Barkın; bir motosiklet dergisinin test editörü bildiğim kadarıyla. Bu yazıyı da GSR mi alayım FZ6 mı alayım tarzı açılmış bir başlığn altına yazmış... Yazının içeriği FZ6 fanatiklerini çıldırtacak cinsten...

Motosikleti
    er6
    bugün canım çok sıkkın :(

Sabah motorun yanına gittiğimde kötü bir sürprizle karşılaştım. Genelde kapalı garajda tuttuğum motorumu ilk kez brandasız bir şekilde gece açık otoparkımızda bıraktım.

Sabah geldiğimde ilk önce motorun selesindeki kirleri ve kedi kıllarını gördüm. biraz daha incelediğimde deponun çizik içinde olduğunu gördüm. Çizik dediysem sahiden öyle böyle değil. Baya bi var :(

Sadece depo da değil. Deponun yanındaki siyah plastik parçaların üstü ve (az da olsa) şasede de çizikler olduğunu gördüm. Şerefisz kediler sadece yatmamış, çiftleşmişler sanki motorun üstünde...

Çizikler çok derin olmasa da boya mat olduğu için pasta cila yapma şansım da yok.

Sonuç olarak nokta çizik olmayan ve matlığı gitmesin diye silmeye kıyamadığım motorum resmen mahvoldu.

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Çok geçmiş olsun. Ben böyle bir durumla karşılaşmamak için brandayıda çeksem motorun üzerine brandadan önce motorun depo ve koltuğunu birde ön çamurluğu örtecek sekilde bir çarsaf veya o tarza bir bez örtüyorum. Kedi brandadan içeri girsede bez motoru kedilerden korumuş oluyor. Ön çamurluğu örtme sebebim ise rüzgarlı havada branda pat par çamurluğa sürterek çzilmeye yol açabiliyor.

Yapacak birşey yok kardeşim olan olmuş geçmiş olsun bir şekilde onunda o çizikleri giderecek bir yolu mutlaka vardır. Bundan sonra daha dikkatlı davranıp önlemini alırsın.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadaşlar 30 dakika önce çektiğim bi kaç fotoğrafı yükliyeyim istedim topic canlansın biraz Umut sende yükle bea öğlen 12 de başladım temizlik parlatma işlemlerine keyfini çıkara çıkara bu saati ettik Bu arada Bende satıyorum

Uploaded with ImageShack.us

Çanta demirlerini çıkardım , özel cant şeridi yaptırdım egzozları parlattım ( ama istediğim gibi olmadı pek beceremedim galiba ) [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 ----------

enginer6 çok geçmiş olsun arkadaşım kötü olmuş :(
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    er6
    Çok geçmiş olsun. Ben böyle bir durumla karşılaşmamak için brandayıda çeksem motorun üzerine brandadan önce motorun depo ve koltuğunu birde ön çamurluğu örtecek sekilde bir çarsaf veya o tarza bir bez örtüyorum. Kedi brandadan içeri girsede bez motoru kedilerden korumuş oluyor. Ön çamurluğu örtme sebebim ise rüzgarlı havada branda pat par çamurluğa sürterek çzilmeye yol açabiliyor.

Yapacak birşey yok kardeşim olan olmuş geçmiş olsun bir şekilde onunda o çizikleri giderecek bir yolu mutlaka vardır. Bundan sonra daha dikkatlı davranıp önlemini alırsın.
    öğleden sonra motoru temizledim. Çiziklerin bir çoğu leke tarzı çiziklermiş ve motosiklet şampuanıyla yıkayınca baya bi azaldı. Şimdi yalnızca güneşte çok silik şekilde belli oluyor. MOralim düzeldi valla

Umut ben de şimdi aynını yaptım. Brandadan önce motoru çarşafla iyice sardım. Bi de lastik bantla sardım. Kedinin girebileceği yer kalmadı artık.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    enginer6 arkadaşım,çok geçmiş olsun.
    KBC eline sağlık kardeş.
    umutkardeşim,ben de senin gibi bezi elimden düşürmezdim.önceki sayfalarda benim SUZİmin resmlerini görebilirsiniz.ahhh o da kırmızıydı.
    eski bir GSR ci ve ileride yine GSR ci olacak bir abinizim.hala bu topiği takip ediyorum.motorlarınızın kıymetini bilin,tertemiz makineler,sattıktan sonra benim gibi pişman olmayın.eğer çok sıkışmadıysanız sakın satmayın.tamam ben sıkıştığım için sattım ama doyamadım GSR me.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KBC eline sağlık kardeş.
    umutkardeşim,ben de senin gibi bezi elimden düşürmezdim.önceki sayfalarda benim SUZİmin resmlerini görebilirsiniz.ahhh o da kırmızıydı.
    eski bir GSR ci ve ileride yine GSR ci olacak bir abinizim.hala bu topiği takip ediyorum.motorlarınızın kıymetini bilin,tertemiz makineler,sattıktan sonra benim gibi pişman olmayın.eğer çok sıkışmadıysanız sakın satmayın.tamam ben sıkıştığım için sattım ama doyamadım GSR me.
    çok haklısın Adanalı abim ben tamamen mecburiytten satıyorum malesef yoksa bidaha çok zor denk gelir böyle temiz motor. Annemin sağlık problemlerinden dolayı otomobil almam lazım hastaneye git geller çok olucak. Askerliği adanada yaptım bu arada çok severim adanayı
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    er6
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KBC eline sağlık kardeş.
    Hatırlıyorum Bora abi. HAtta bi ara senin motora niyetlenmiştim ama mesafeyi gözüm kesmediği için alamamıştım.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    üçünüzün motorunu da biliyorum,aahhh bu kırmızı SUZİ ye en çok yakışan renktir.sizlerin motorlarının ilanlarını gördüm sahibinden de,hele o kappa 33 lt yan çantalı olanı (çok yakışmış).
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler