Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kıro gavur da olsa kıroluğunu yapıyor işte. Herif trafikteki yanından geçtiği yüzlerce insanın canını ve malını tehlikeye atıyor, bir de bunu marifetmiş gibi videoya çekip tüm dünyaya gururla sunuyor. Bu tür beyinsizlerden bıktım. İmajı zedeleyen bu işte arkadaşlar. Lütfen, bu imajı silmek için trafikte kurallara ve diğer sürücülere saygılı olalım.
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    bari şehir içinde, yayaların arasında böyle gazlama be embesilin evladı.. kendin ölümü göze almışsın, ne halin varsa gör de başkasına zarar verme...

gsr600 canavar gibi bir makine sahiden. görüntü ve performans bir arada. ha bir de kawa z750 ve z1000. tüm gsr600 sahiplerine kazasız sürüşler diliyorum. yukardaki asabiyetim için de kusura bakmayın, vidyoyu izleyince dayanamadım =) arkadaşlar gsr600 inanılmaz bir sese sahip, Allah aşkına aletin sesinden gaza gelip de kimsenin canını tehlikeye atmayın. rüzgarınız bol olsun.

bu arada naked kullanıcılarına bir sorum olacak, kaç km/s hızdan sonra rüzgar dayanılmaz oluyor? ve de naked makinenin önüne takılan küçük camlar, rüzgarı bir SS granajı ve camı kadar iyi kesiyor mu?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bari şehir içinde, yayaların arasında böyle gazlama be embesilin evladı.. kendin ölümü göze almışsın, ne halin varsa gör de başkasına zarar verme...

gsr600 canavar gibi bir makine sahiden. görüntü ve performans bir arada. ha bir de kawa z750 ve z1000. tüm gsr600 sahiplerine kazasız sürüşler diliyorum. yukardaki asabiyetim için de kusura bakmayın, vidyoyu izleyince dayanamadım =) arkadaşlar gsr600 inanılmaz bir sese sahip, Allah aşkına aletin sesinden gaza gelip de kimsenin canını tehlikeye atmayın. rüzgarınız bol olsun.

bu arada naked kullanıcılarına bir sorum olacak, kaç km/s hızdan sonra rüzgar dayanılmaz oluyor? ve de naked makinenin önüne takılan küçük camlar, rüzgarı bir SS granajı ve camı kadar iyi kesiyor mu?

200'den sonra rüzgar zorlayıcı olmaya başlıyor. Ben 258-260 gördüm ama boynum ve kollarım çok ağrıdı... 200 den sonra keyif düşüyor....

Naked makinaya uzun cam bence gitmiyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Kendi adıma şunu söyleyebilirim 170+'da ben rahatsız oluyordum.

Puig cam'ım var şimdi, spor bir cam, motor üsüne tam yattığım zaman direkt kaskımın vizörüne rüzgar yemiyorum buda beni rahat bir şekilde 220-240 arası hızlarda daha uzun süreli yol yapmamı sağlıyor 240-250 arası kollara basınç baya bir artıyor.

SS'de tam yattığın zaman rüzgar yalayıp geçer fakat Naked'larda özellikle kollardan ve omuzlarda baskı altında kalırsın bu baskıda 240-250 arası oluyor. Naked motor sürmek bana bu işin old school'u gibi geliyor.
    THRACE

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    gsr 600'ün yeni renkleri mart'taki fuarda gelecekmiş. parlak siyah, kırmızı cantlı olanı füme. turuncu renk ise mayısta dediler

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200'den sonra rüzgar zorlayıcı olmaya başlıyor. Ben 258-260 gördüm ama boynum ve kollarım çok ağrıdı... 200 den sonra keyif düşüyor....

ertech kendine gel dostum 260 diyosun.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

200 den sonra zevk alamıyosam ne anladım o motordan

Fazla rüzgar almaktan ayarların bozulmuş senin Ertekin..

Sen ideal hızlarda gezin üzme bizi
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 den sonra zevk alamıyosam ne anladım o motordan

Fazla rüzgar almaktan ayarların bozulmuş senin Ertekin..

Sen ideal hızlarda gezin üzme bizi
    Uzun süre 200 üzeri keyif vermiyor be abi... Geçtiğimiz aylarda tekirdağ tarafına gitmiştik 2 kişi 240- 250 altına düşmedik. Boyun ve kol ağrısı yaptı... (tabi kask ve rüzgar durumuda önemli)

Ama 200'e kadar sorunsuz kullanılabiliyor. Zaten race bie olsa sürekli 200' üzeri yorucu olur...

Ben şehir içinde ideal hızlrdayım Ümitcim... Arada gazlamayacaksak neden alalım ki böyle makineleri

Sende artık büyüt, gözlerim yeni motor topiğini arıyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Uzun süre 200 üzeri keyif vermiyor be abi... Geçtiğimiz aylarda tekirdağ tarafına gitmiştik 2 kişi 240- 250 altına düşmedik. Boyun ve kol ağrısı yaptı... (tabi kask ve rüzgar durumuda önemli)

Ama 200'e kadar sorunsuz kullanılabiliyor. Zaten race bie olsa sürekli 200' üzeri yorucu olur...

Ben şehir içinde ideal hızlrdayım Ümitcim... Arada gazlamayacaksak neden alalım ki böyle makineleri

Sende artık büyüt, gözlerim yeni motor topiğini arıyor...
    Ya senin iyi bir sürücü olduğunu biliyorum zatende altındaki alete güvenmiyorum.. İnsan öyle bi canavara binince nerde basacağını nerde duracağını şaşırıyor..

Bende yeni motor olayına giriyorum.. Dört koldan araştırmalar başladı.. V-Strom peşindeydim ama biliyosun Enduro bu işin son noktası.. Şimdi ona binersem bi adım ötesi kalmayacak

GT250R kovalıyorum şimdi.. Ondan sonra bi 600 lük SS olur heralde.. Ve hala yaşıyor olursam sonunda enduroya geçiş yaparız..

Yeni motor topiği yakındır
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne uzadı beee
    Her nekadar şehir içinde böyle hız yapmayı tasvip etmesemde güzel ses çıkıyo beea

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250

iyi güzel motor ama bu amartisörü koyacak başka yer bulamamışlarmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    gayet hoş bence amartisör yerı :=))

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Bu resmi nereden buldun bilmiyorum, ama arka suspansiyon göründüğü gibi değil tabii ki. Birisi süspansiyonu göstermek için önündeki aksamı şeffaflaştırmış, onun için öyle görünüyor.
    Üç boyoz bir kola

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    baba ne görüntüsü makına manyak o yeter:p

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    GSR 600'de resimdeki şekilde bir suspansiyon yok, rigel'in dediği gibi suspansiyon'un yapısı ile iligili bilgilendirme amaçlı bir resim olabilir.
    THRACE

Motosikleti
    var 636
    amortisörü göstermek amaçlı aynen
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    www.gsrturkiye.org uyesi oldugum bu siteye tum gsr600 kullanıcılarınıda bekliyorum MT İstanbul gezilerine gsr600 kullanan arkadaslarlada katılmak fena olmaz sanırım
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsr 600'ün yeni renkleri mart'taki fuarda gelecekmiş. parlak siyah, kırmızı cantlı olanı füme. turuncu renk ise mayısta dediler

Bunlar çok sıradışı olmuş. GSR600 daha asil bir naked. Yakışmamış bence
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    var 636

pistlerde fink atıyor

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen seneki EMOK festivalinde bu motosikleti test etme imkanı bulmuştum çok beğendim açıkcası bu kadar sürüş zevki yaşıyacağımı tahmin etmezdim makinaya hakimiyet çok kolay altınızda 600 lük bir canavar varmış gibi gelmiyor hız göstergesi etkileyici arkadaşlar yuksek hızlarda yoruyor demişler doğru olabilir ben 10 dakka süreyle 240 ile gittim rüzgar etkilemedi fakat uzun yolculukda yoracağını tahmin edebiliyorum tarzım her ne kadar ss 'de olsa bu makinada en az ss 'ler kadar etkiledi beni

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler