Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda İnnova mı ?? Monial 100UkH mı ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    arkadaşın acemi olduğu ve ilk motorunu almak istediği belli. sevgili arkadaşım, iki motor arasında hem kalite hem de fiyat farkı var. bütçeni de söylersen daha isabetli fikir ve öneriler verebiliriz site ahalisi olarak. bu kadar farklı iki markayı karşılaştırmak istediğine göre henüz ne kadar para ayıracağını da belirlememişsin gibi geldi bana. her ne alırsan al kazasız sürüşler dilerim kendi fikrim honda alman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para yetiyorsa tabiki innova. Bu arada başka model öneren arkadaşlar olmasa şaşardım. YBR, CBF al diyen mutlaka olacaktır. Ben bu modelleri çok sıradan ve keyifsiz buluyorum, tercih senin.

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    aynı teraziye koyulmucak 2 model
    www.sahildenturkiye.com

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Maddi imkanın varsa honda innova al.Honda,hayat onda...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Dedik innova al diye ama innovanın servis bakım maliyeti ve yedek parçası pahallıdır örnek arka 2 sinyali 140 tl dir aynı sinyal cbf 1000 cbf 600 cbf 500 gibi modellerdede kullanıldıgı için pahalı, marş motoru 425 tl grenajların başına bişiy gelirse 250 tl yan parça başı, innovanın 2 sinyaliyle bi mondial toplarsın maddi durumun iyiyse düşünme..al

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedik innova al diye ama innovanın servis bakım maliyeti ve yedek parçası pahallıdır örnek arka 2 sinyali 140 tl dir aynı sinyal cbf 1000 cbf 600 cbf 500 gibi modellerdede kullanıldıgı için pahalı, marş motoru 425 tl grenajların başına bişiy gelirse 250 tl yan parça başı, innovanın 2 sinyaliyle bi mondial toplarsın maddi durumun iyiyse düşünme..al
    EEee hangisini aldın..2 sinyal 140 tl...marş motoru 425 tl gerçekten çok yüksek rakamlar.. Arabadan pahalı.. Napacan ne olacak cup ile yakın mesafe binecen zaten. Al bi mondial hemde 2 tane...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İkisi arasında tabi ki Innova. Ben sana başka bir şey önereyim, bilmeden anlamadan alay edenlere bakma benim motordan al (125 cc) Honda ile arada 1600 TL'lik fiyat farkı var. Honda daha iyidir tabi ki ama 1600 TL kadar daha iyi değildir emin ol. Cup motorlar içinde fiyat performans'ta en iyi motor Kymco'dur.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Aklın varsa aman İnnova almayasın sakın haa öyle bir hata da bulunma git Al bi mondial bak keyfine sorunludur bizim aletler kronik sorunları var hep...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler