Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni atv 110 ????????

Motovento
    REKLAM ALANI
    madbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni'nin 110 luk atv sini almayı düşünüyorum acaba. sizlerin fikirleri ne bu motor hakkında ??? fiyatı bu araç gibi uygun başka bi marka ve modelde bulabilir miyim. bu atv yi arazide ve yolda ne ölçüde kullanabilirim dayanır mı ????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ya bidakka ATV lerin trafiğe çıkması yasak değilmiydi ????

plaka ve ruhsatı bile var )

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    olacak tabiii ben trafiğe çıkması yasak diye biliyordum bilen varsa sölesin

aslında bu pek problem değil benim üstünde durmaya çalıştığım şey motorun nasıl olduğuydu forum atv nin trafiğe çıkıp çıkmaması olmasın lüttfen

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yahu kardeşim benimmmm anladım seni de eğer çıkamıyacaksan neden alasın????? neyse o atv hakkında bilgim yok olsa paylaşmak isterdim

asperadosyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atvlerden uzak durun eğer trafiğe çıkacaksanız çarpışmalarda öne düğru uçuyorsunuz biraz hızlı viraja girerseniz tekerlekler hemen havaya kakıyor.atvler offroad için diye biliyorum.Alman rtl kanalında yazın turistlere kiralanan atvlerin tehlikeri hakkında program vardı orda gördüm testte yapmıuşlardı motor gibi değil kaza anında insanın hareketleri.

aslında bu makinayı tam olarak ulaşım için almak istemiyorum o nedenle 8bg yeterli. bi deneme sürüşü yaptım (bence çokgüzel bi makina) ama atv ve özellikle kanuni olduğu için bi bilene sormak istedim. bunu ara sıra alışverişe gitmek ve arazide biraz eğlenmek amacıyla satın alıcam yani performansını test etmiycem. yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler

bence al gitsin benim bir arkadaşında var dediğin gibi kulanacaksan çok zevkli bir makina çok hoş vakikler geçirmiştik ama miştik çünkü atv biz kemerburgazda bini yorduk orda ufak göl gibi bir şey var oraya uçtuk gitti güzelim atv

sanırım kanuni türk-çin karışımı motor grubunu ki bence karma karışık bi piyasa oldu bu adamlar yüzünden, en güvenilebilinecek firma değil mi teknik servis ve kalite konusunda sonuçta 4000 ytl ye atv ne kadar iyi olabilirki ama sınırlarını zorlamassam dayanır herhalde, bakımını yaptığım sürece gibi geliyo ama, boş yere de 4000 ytl verilmez yanlış mıyım

4.000 ytl ye atv para bol herhalde

neyse parada zevkte senin hayırlısı olsun

daha uygun fiyata nerden bulabilirim. bu kadar kinayenin arkası vardır umarım

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    bende geçen yazdan beri ATV kullanıyorum.AEON 180 Overland var.
    ama satıcam 2 teker olayına geçicem istersen son fiyat peşin 4500ytl.
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Bende Dorado atv150 var cok güzel bi problem yaşamadım cok sağlam ve seri bir atv 3milyara aldım ticaret merkezinden bi bakmanı tavsiye ederim 110luk alma bance bide şeyi tavsiye edebilirm kubamotor XY150STII beygiri cok yuksek ama düz vites birazda pahalı karar senin;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:40 AM ----------

Devrilme konusuna gelice hiç öyle birşey yaşamadım 50yle viraj döndüğüm bile oldu ama yinede dikkat etmek lazm 5 metrelik yerden uçtm banada atvyede bişey olmadı 2 takla attığı halde sapa sağlam duruyodu atv.. plaka felada aldım bi sorun yaşamadım 36 mı 40 civarı vergisi var arazidede cok iyi

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ilk mesajın olduğu için acemiliğinden sayıyorum konu 2005 de acılmıs
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

adam almıştır satmıştır bi tn daha bile almıştr o zmn :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 AM ----------

bide bşy sorcam 50 tt nasl ya kuzen almayı istiyodu nasl çekiyomu? benm arkta vardı döküntü yokuşta 30 anca yapıodu

kanuni atv

ben bırsey far ettım de herkes atv olarak çin malı atv lerden soz edıyor mesala kanuni çin malı bır arac tır. eger bır atv yi uzun sure kullanmak ıstıyorsanız marka atv almalısınız mesala yamaha,honda,can-am.... yanı japon malı atvler...ama bıldıgm kadarıyla turkıyede atvlerın fıyatlarını tam 3 katıymıs galıba..yanı turkıyede 2 bın euroluk atv yı 10 bın euroya satıyolar!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler