Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kuba XY100-E Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA XY100

Bu model hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    aynı konudan 1 den fazla açman,
    o konuya daha fazla cevap gelmesi değildir inş,

işte sana senın soruna cvp,
    Hayırlı Satışlar...

http://www.sahibinden.com/cok_acil_s...XQQdisplayitem
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    KUBA XY100
    saol kardeş 2 konu açmam da yanlışlıkla oldu

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    2 bin liran varsa boyle aletler almanı tavsiye etmem. yürekçe'nin dediği gibi gidip 2. el bir ybr falan alsan senin için daha hayırlı olur.

ha gidip sym wolf 125 de alabilirsin. tarzını beğeniyorsan o da çok güzel bir motosiklettir.

Motosikleti
    KUBA XY100
    sağol önerin için kardeş de 2000 lira peşin param yok ama taksitle alacağım bütçemi aşmaması için 2000 lira dedim.Kuba skyjet fiyatını biliyormusunuz arkadaşlar

crazyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    arkadasım aldınmı bu motoru cub modellerı ıcınde goruntu olarak dıgerlerıne gore daha ıyı bende bunu kullanıyorum bakımlarını servısıne yaptırmadım kendım yaptım 1120 km de suanda sadece arka tekerın takozlarını degıstırdım oda bıraz sert kullanmaktan sureklı on kaldırmaktan anı durmaktan herhangı bı sorun yok 90km hızı gecmez bıde o var buyur benımkısı

bu bı oncekı motorum cub mondıal

bu baska bı mondıal im

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 ----------

yanlıslık oldu ıkıncı resım suan kullandıgım kuba bakım yaparken cekmıstım bı oncekı motorum mondıal bu
    aldıgın zaman senınkının resımlerınıde beklıyoruz
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele

Motosikleti
    Kuba XY-100 E
    Kardeş ben de bu motordan aldım.İnşallah memnun kalırım..yakıt olayı diğer markaların modellerine göre daha az diyorlar..bakalım hayırlısı..

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bugün gördüm çok süper motor. Param olsa bi tane de Kuba cup alırdım.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    kuba xcg 150
    benimde var xy100 cok memnunum 8000 km 2 kere tamirciye gittti yalnız 2 biri800 biri 4000 yag gibi gidiyor hız ibrem 90 nı geçmez ama diğer motorlarla ölçtüm 125-130 rüzgar olursa 135 filan bence kuba git motorcuya sor

predator82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY-100
    merhaba arkadaşlar bende 1 ay olmadı daha skyjet XY-100E 100 lük kuba marka motorsiklet aldım, gayet rahat ve iyi de kaçıyor, şuan 700km.yol kattettim, ilçede yaşıyorum yollar acayip bozuk ve çukurlu her taraf motorumdan çok memnunum iyikide mondial, asya yada kanuni almamışım, motorumun yürüyen aksamında hiç dökülme yok, hız sevdalısı değilim hızdan korkarım, şehir içinde gayet kullanışlı bir motor, alacaksanız kuba alın diyorum,

predator82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY-100
    22.08.2010 pazar gününki kuba skyjet marka motorumla gezimdeki izlenimlerimi aynen aktarıyorum ve paylaşıyorum, motorumla 80km.yol katettim, üzerine arkadaşım 115kilo ben ise 115kiloyum, toplam 230kg.ile arkadaşım daha önce java motor kullanmış olmasına rağmen ikimiz motor üzerinde 100km/hıza çıktık arkadaşım motorun hakkını veriyordu gerçekten, sonra birazdaha bas gaza dedim, motorum açılmamışken 2 kişi 110km.hızla gittik yemin ederim....Sonra bir patikadan yüksek bir yere 2.vitesle 2km.lik yokuş tırmandık, motor banamısın demiyordu inanılmaz bir çekiş gücü var, motoru gerçektende dehşet, gerçektende hayret ettim kuba nın bu kadar performanslı olduğunu bilmiyordum, almak isteyenler düşünmeden alsın benden aşırı tavsiye...honda=KUBA.........

Motosikleti
    Kuba XY-100 E
    benim aldığımın 3.günü konjektör patladı..Servis çoğu markada oluyor bu dedi..heralde arkadaşlarımın nazarına geldi..3-4 gün sonra parça G.Antepten geldi..şu an 900 km,az yakıyor..Sorun yok.Çanakkale de pek bilinmediğinden dikkat çekiyor..şimdiye kadar çok kişi durdurup sordu motoru..Çanakkale yi bilenler için yazıyorum 18 Mart Üniversitesinin olduğu son derece dik Terzioğlu bayırını 3.viteste 2 kişi çok rahat çıktık.1-2 sene sonra da kuba kh 125 12-d modelini alacağım,valla kuba en az honda-yamaha kadar iyi bence..TAVSİYE EDİYORUM..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maybehero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aldığımın 3.günü konjektör patladı..Servis çoğu markada oluyor bu dedi..heralde arkadaşlarımın nazarına geldi..3-4 gün sonra parça G.Antepten geldi..şu an 900 km,az yakıyor..Sorun yok.Çanakkale de pek bilinmediğinden dikkat çekiyor..şimdiye kadar çok kişi durdurup sordu motoru..Çanakkale yi bilenler için yazıyorum 18 Mart Üniversitesinin olduğu son derece dik Terzioğlu bayırını 3.viteste 2 kişi çok rahat çıktık.1-2 sene sonra da kuba kh 125 12-d modelini alacağım,valla kuba en az honda-yamaha kadar iyi bence..TAVSİYE EDİYORUM..
    arkadaşım titreşim durumu nasıl bu motorda merak ettim birde kporta kalitesi nasıl acaba herhangi bir yerinde çatlama varmı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kuba XY-100 E
    kardeş rodaj daha tamamlanmadı.titreşim normal bir cup motorun titreşimi kadar.kaporta sağlam merak etme..ama konjektör değişirken yan taraf her halde yeni olduğundan biraz zorladı takarken.ufak teFek şeyler dışında sorun yok.burda bir pizza sevisiyle 1-2 gün arayla aldık aynı makineyi.benimki 900 km ye dayandı.onunki 4000 olmuş tabi onlar servis yapıp çok geziyorlar,sordum vaziyet nasıl diye tık demedi Maşaallah diyor.bence cup motorlar içinde iyi bir seçim KUBA.SELAMLAR

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kardeş rodaj daha tamamlanmadı.titreşim normal bir cup motorun titreşimi kadar.kaporta sağlam merak etme..ama konjektör değişirken yan taraf her halde yeni olduğundan biraz zorladı takarken.ufak teFek şeyler dışında sorun yok.burda bir pizza sevisiyle 1-2 gün arayla aldık aynı makineyi.benimki 900 km ye dayandı.onunki 4000 olmuş tabi onlar servis yapıp çok geziyorlar,sordum vaziyet nasıl diye tık demedi Maşaallah diyor.bence cup motorlar içinde iyi bir seçim KUBA.SELAMLAR
    belki mondialinde kaporta sağlamdır fakat toplayan bayi orta kaprota vidalarını çok sıktığı için çatlamalar oldu değişmesi gerek yani ben daha önce hiç durup dururken çatlayan bi motor görmediğim için benim şanssızlığım diyorum vidaları biraz gevşettim ama ,iş işten geçti

Motosikleti
    Kuba XY-100 E
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki mondialinde kaporta sağlamdır fakat toplayan bayi orta kaprota vidalarını çok sıktığı için çatlamalar oldu değişmesi gerek yani ben daha önce hiç durup dururken çatlayan bi motor görmediğim için benim şanssızlığım diyorum vidaları biraz gevşettim ama ,iş işten geçti
    Hiç sorma kardeş,bazı servis çalışanları çok angut malesef..konjektörü değiştirdiğimde kaporta yan kapağı takarken eleman zorladı baktım kıracak,elleme ben takarım dedim ve kendim taktım.elemana bıraksam kesin çatlatırdı..onlar yalapşap takmak istiyor kendileri uğraşmak istemiyor.servise lastiklerin havası nasıl dedim adam bana ne dese beğenirsin lastikçiye git dedi..ya bi serviste kompresör olmazmı,basınç saati olmaz mı ?neyse...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Hiç sorma kardeş,bazı servis çalışanları çok angut malesef..konjektörü değiştirdiğimde kaporta yan kapağı takarken eleman zorladı baktım kıracak,elleme ben takarım dedim ve kendim taktım.elemana bıraksam kesin çatlatırdı..onlar yalapşap takmak istiyor kendileri uğraşmak istemiyor.servise lastiklerin havası nasıl dedim adam bana ne dese beğenirsin lastikçiye git dedi..ya bi serviste kompresör olmazmı,basınç saati olmaz mı ?neyse...
    zaten hangi markaya binersen bin servisler dandiktir diye düşünüyorum ben zaten servise gitmiyorum tipini beğenmedim onlar bisikleti bile zor tamir ederde işte nasıl servislik veriyorlar anlamadım yeni parça takmaya ne var bir şeyi tamir etmeye çalışmıyorlar bunun işi bitmiş diyor yenisi takılacak bitti yani

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bu mfh vidalırını sıkmakla alakası yokmus arkadaşım yan gıranaj 2 oldu değişiyor vide yerlerinden catlıyor yapılan maddesi cok adi kaporta ucuza getirilmiş ama fabrıka zarara giriyor şimdi 3 parcayı istiçem 2 yıl boyunca parca istiçem kırılsın gene istiçem adam akıllı parca yapsınlar parca değişili 3 gun oldu foruma konuyu açtım fotolarını koydum bugun gene baktım aynı yerden gene kırılmıs hey alahım yaaa
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12

Kuba xy100-e

Herkese İyi Forumlar.

Arkadaşlarım aracılığıyla Mobilet - Scooter - Cup Kullanmışlığım bir çok kez oldu ama artık kendi motorumun olması istiyorum.
    Uzun süren araştırmalar sonucumda bütçeme uygun olan motorlar içinde en iyi seçimi yaptığımı düşünüyorum inşallah pişman olmam.Seçimim ;

Kuba Xy100-e Özellikleri şöyle ;

Motor: Tek silindir, 4-zamanlı
    Motor Hacmi: 97 cc
    Soğutma: Hava Soğutmalı
    Ağırlık: ~ 90 Kg
    Maksimum Güç: 6.2
    Yakıt Tasarrufu: 1.5 Lt - 100 Km
    Yakıt Sistemi: Karbirator
    Fren Sistemi: Ön Disk - Arka Kampana
    Maksimum Hız: 120 Km/saat
    Çelik Jant: Standart
    Aksesuar: Standart
    Garanti: 2 Yıl
    Genel Görünüm ;
    http://img593.imageshack.us/i/xy100e.jpg/

Yaz Boyu 3-4 Ay Kadar Kullanıcam,Max. 50-60 Km Uzun Yol Yaparım Fazla Hıza İhtiyacım Yok,Max. 90-100 Km Yeterlidir.

Kısmet Olursa Haziran Ay'ında Alıcam.

Kullanan Yada Motor Hakkında Bilgisi Olan Herkesin Yorumuna Açığım,Şimdiden Teşekkür'ler.

selmn alyküm
    arkdaslar bn motr alcm bin 2bin arsında maddytım war en fazla 2mlyrlık motr alabilrm sport mtr sewyrm mesla repsol gibi maddytım olsa repsol alcamda olmadgndan alamıyorum sizler bana ne gibi bi motor önerirsiniz??? acil cwp wrrseniz sewnirim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler