Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial !00ukh Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Yaza Bu Motorsikleti Almak İstyorum Bir Kullanıcısı İle Konuşutm 4-5 Calıştırmayınca Birda 1 Saat Uğraştıktan Sonra Calışıyormuş Doğrumudur Ve Almamı Tavsiye Edermisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mondial güzel motosiklet ama her motor belli bi süre calısmayınca bu calısmama problemini yapar ama ben sana birde yuki 100-2h tavsiye ederim 19000 km de hala taş gibi

Bende mondial 100kh kullanıcısıyım ve bugune kadar hiç bir sorunla karşılasmadım.Motoru uzun süreli (3-4gün) calıstırmayınca ısıtma ciklesini cek ve ayaktan calıstır.Baskasının dedikleri gözünü korkutmasın.Almanı tavsiye ederim.Yakıt olarak cok az yakıyor ama motorda arkana birini aldıgın zaman motorda titreme cok oluyor sen farketmessin ama arkandaki farkeder ona göre ;)

Motosikleti
    klr 600
    hayır kolay çalışıyor jikleyi çek hemen çalışıyor

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Her motorda olur.. Akü azalır.. Böle şeylerle oyalanmayın..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Bnm 100 Kh Var 26.000 Kmde 1 Ay Binmiyorum Binecegim Zaman Tek Marşta Çalışıyor Gayette MEMNUNUM...Kesinlikle 100 Kh ;)

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Arkadaşım aynı motoru kullanıyorum. Ben böyle bie sorun ile karşılaşmadım. Bursadan izmir çeşmeye kadar iki kişi hiç sorun yaşamadım. 2007 model 26500 de. Yol oldummuda 120 yi görüyo tabi ufak püf noktalarıda var. Kesinlikle 100 kh.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    valla can cin con dıolar ama motora o kadar cok asılıyorum kı cın malı dıe banamı ınat bılmıyorum hıc bsey olmadı sımdıye kadar 2008 25.000 de masallahı var allah kaza bela vermesın 10 numara motor

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    3500 km de motorum. Söylenen çalışmama problemi var ama o kadar da zor olmuyor genede çalıştırmak.Birkaçgün kullanmayınca biraz zor çalıştığı doğru. Ben de bu yüzden her gün kullanıyorum. Çok memnunum motorumdan.
    Motosiklet = Özgürlük

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    mondial den şaşma sen bosver yuki muki kral motor bakma sen kim ne derse desinn ayrıca zor mor çalışmamazlık yapmaz bir problemi olmadığı sürece 4 - 5 ay çalıştırmasan akün biter yan ayaklıktan bir basarsın tek marş eğer çalışmazsa takviye olarak jikle olay biter isterse çalışmasın jikle yapınca
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    mondi sorun çıkarmıyor dostum gönül rahatlığıyla al bin.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım aynı motoru kullanıyorum. Ben böyle bie sorun ile karşılaşmadım. Bursadan izmir çeşmeye kadar iki kişi hiç sorun yaşamadım. 2007 model 26500 de. Yol oldummuda 120 yi görüyo tabi ufak püf noktalarıda var. Kesinlikle 100 kh.
    şu püf noktaları anlatsanızda bizde o tecrübelerden yararlansak malum daha acemiyiz şunun şurasında 2.5 senedir motor kullanıyorum
    Bir Motorumu Bir Seni Sevdim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler