Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran moreno 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hepinize merhabalar. Tecrübeli motor kullanıcı ağabey ve kardeşlerimizin tavsiyelerine çok ihtiyacım var. 3 aydır scooter motorları araştırıyorum. En sonunda MOTORAN MARKA, MORENO 100 modelli scooter motosikleti almayı düşünüyorum. Güzel bir scootere benziyor. Ancak bu motor hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim. Bu yüzden bu motoru kullanan bir ağabey veya kardeşimiz varmı?
    - 1 litre benzinle kaç km yol gidebiliyor?
    - Ne kadar kaliteli bir scooter dır?
    - Tavsiye edermisiniz?
    Bu scooterı kullananlardan şu soruları cevaplayıveren olursa inanın bin teşekkür ederim. (resim eklemeyi bilmediğim için resmini koyamadım, özür dilerim, fotoğrafın linkini koyabildim.)
    http://www.motoran.com.tr/default.as...d=1&urun_id=21
    ÖZELLİKLERİ
    MOTOR TİPİ
    Tek silindirli, 4 zamanlı
    SİLİNDİR HACMİ
    97 cc
    ATEŞLEME
    Elektronik C.D.I.
    ÇALIŞTIRMA
    Elektronik / Kick starter
    SOĞUTMA
    Hava soğutmalı
    MAX. GÜÇ (hp/rpm)
    4.3/7500
    MAX. HIZ
    75 km/h
    VİTES
    Otomatik
    BOYUTLAR(bxexy)mm
    1830x690x1050
    AĞIRLIK
    92 kg
    YAKIT TANKI KAPASİTESİ
    5.8 lt.
    FRENLER
    Ön disk / arka kampana
    LASTİK ÖLÇÜLERİ
    70/90-14 80/90-14
    AKÜ
    12V-5 AH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu yaz çok kullandım. bws ve monero 100 kullanıyodum. hız olarak ikisinin arasında dağlar kadar fark var. sağlamlığı da idare eder.

Sevgili cihan hocam

Cihan hocam size özelden bir mesaj gönderdim. bu motor hakkında eğer müsait iseniz biraz bilgi paylaşabilirmiyiz, lütfen?

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Emsallerine göre beygiri düşükmüş.
    HONDA

Cihan hocam

cihan hocam bu motor yamaha hondadan çok çok düşük kalitedemidir yoksa orta halli bir kaliteye sahip diyebilirmiyiz? gövde kısmındaki plastik aksamı dayanıklı bir yapıya sahipmidir? bu motorla bir litre benzinle kaç km yol yapılabilir? iki kişi binildiğinde altı yere sürtmeden rahat bir şekilde gidilebiliyormu? (bu arada benim için hız asla önemli değil, az yakan ve iki kişi taşıyabilen vergiden muaf bir scooter arıyordum. bu motor aradığın motor benim der gibi bakıyor bana.) cihan hocam tavsiye edermisiniz bir kullanıcı olarak. biraz uzun olduysa özür dilerim. bu soruları çok merak ediyorum.

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Bende Aynı yorumu Yapacaktım
    4.3 Beygir 100 luk icin Az degilmi yani Bu ilerde Hem Dik Bayırları çıkarken hemde uzun yolda iyi olmaz gibime geliyor yanlışmı?
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

arkadaslar bna da az yakan ve 2 kişilik bir motor lazım motoran monero bu iş için bnce en iyisi hem 100 lük hem de 2000 tl aslında para olsa sym mio alırım ama o da 4500 tl sizin fikirleriniz neler?

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geç usta ya illa otomatik olsun demiyosan 1500 liraya cup al gitsin.500 lirada plaka ruhsat ıvır zıvır monero alırsan 2500 bulur.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler