Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SkyGo 200cc Cross

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler kısme aldanmasın bu motorlar bes para etmez hemde fıyarı okdr ucuz degıl 3.750 ytl ayn motorları bzım ewın yanındakı yerde satıolar ç.aklede oole servı ve yedk parca kolaylıgıda hıc yoq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Ramzey nakit 3000YTL. Skygo ise nakit veya taksit hatırlamıyorum 2100YTL.dediler çetmende. Çok ucuzdu ama beğenmediğim için tercih etmedim skygoyu.
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Alıntı weboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, motoru alalı 1 ay oldu. çevik ve atak, biraz titreşim var onunda nereden kaynaklandığını bulacaz. Titreşimle ilgili birkaç tavsi veren oldu ; işte motor bağlantı millerinin etrafına ısıya dayanıklı hortum geçirmemizi, ön ve arka dişlileri değiştirmemizi söylediler. Bakalım onlarıda değiştirdikten sonra sizlerle paylaşırım. Fakat diğer arkadaşların dediği gibi çinliler arasındaki en iyi çinli denebilir. 90 ile 110 arasında yakıyor. 2 Hafta önce izmir'dan Marmarise marmok festivaline gittim 3 defa mola verdim akşam 19:00 gibi çıktım 23:00 da marmaristeydim, toplamda 93ykr gibi bişey yaktı. Tabi lastikler cross olduğu için viraj tavsiye etmiyorum. Lastikleri bugün değiştirecem cadde lastiği silik lastik taktıracam aynı zamanda jantlarda değişecek. Bakalım nasıl bişey olacak. Bitince sizlerle paylaşırım. Fiyatına gelince şu anda 2210 ytl sıfırı. Çetmen mağazalarında bulabilirsiniz. Eğer bitmezse bu fiyata uyanmazlarsa. Bence elinizi çabuk tutun diğer yerlerde 3000 üzerine satıyorlar. 2. eline o fiyatı isteyenler var.

slm weboy,ilk önce hayırlı olsun motorun(gerci 3 ay falan olmuş ama daha yeni gördüm msjını
    bugun izmirdeki çetmen mobilyada gördüm skygo200'ü.ben aslında ramzey 200 arıyodum ama orda 150 cclik ramzeye 3800 falan dedi taksitle.senin motor şu anda kampanyadaymış ve taksitle 162*16:2590 fiyat cıkardı.açıkcası aklıma iyice yattı bu motor.sen nasıl motordan memnun musun? şuan aklım cok karışık,biraz bilgi verirsen cooooook sevinirim.cevabını bekliyorum şimdiden saol

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ya zongshen titreşimsiz ya da Ramzey... Başka Çinli Motor Tanımam... Aynı Yol kosulunda zongshen benım alet de tık sorun yok. Skygo on ve arka camurlugu yan grenajı eline aldı aksam eve oyle dondu...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

selam arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve skygo 200cc cross motor kullanıyorum arkadaşın almak istediğinin aynısı. Motorumdan memlunum eyer almak istersen fiyat açısından çok uygun sıfır fiyatı 3500 tl.
    Açık konuşmak gerekirse ilk aldığım yıl biraz masraf çıkardı özellikle saplamalar biraz adi. motor aksamında birçok parçaa 6000km den sonra garantiye girmiyo.
    granajlarını piyasada bulamazsın o yüzden merkez bayii den getirtmen gerekebilir oda 3 4 gün sürer.
    Motorun en güzel yanı birçok markanın parçalarıyla uyumlu o yüzden motor aksamının parçaları konusunda sıkıntı yaşamazsın.
    Eyer motoru sadece asfalt zeminde kullancaksan hiç bi problem yaşamazsın motorda. ama dağ bayır inmem diyosan tabi sürekli bakımını takip etmen lazım ayda bir bütün vidalarını sıkman lazım.
    yeni başlayanlar için gerçekten güzel bi motor.

http://www.facebook.com/photos.php?i...&id=1004541696

Merhaba arkadaşlar,

Dün bir skygo 200 motora baktım. Kesin ve kesin almak istiyorum. Bu arada ilk motorum olacak. Fiyat olarak uygun fakat motor ilandaki fotoğraf kadar iyi değildi. Çok iyi anlamam ama değişecek bazı parçaları ve yapılması gereken işlerin olduğunu görebiliyorum.
    Arka lastik, sinyal lambası, ön çamurluk, alt motor koruma kalkanı, akü kutusu(yerine telle tutturulmuş) sanırım arka amortisor (yağ kaçırıyor), arka disk ve balata, zincir kalkanı, fren bölümündeki ayaklık, benzin deposunu kaplayan plastik kapaklar.
    Anlayacağınız ciddi bir bakıma girmeside gerekiyor. Motor marş düğmesi ile çalışıyor fakat ayakla çalışmıyor. Çok sert olduğu için zorlamakda istemedim. Bir de çalışınca civata sesi gibi bir ses var. Aynı zamanda gazı kesincede stop ediyor.Devir saati çalışmıyor.
    Ön ve arka cant telleri zayıf ayar yapılması gerekli. Ön amörtisör işlevini tam yapmıyor. Motor çevresinde yağ sızıntısı yok.
    Kısacası motor biraz dağda bayırda kullanılmış. Birazda bakımsız kalmış ihmal edilmiş.
    Sizlerden ricam yukarıda motoru almadan önce saydıklarım ortalama (Parça ve usta fiyatı)ne kadar tutar? Parçaları nerelerden temin edebilirim? Avrupa yakasından anadolu yakasına getirecem motoru. Yola çıkmadan önce bir ustaya görünmek gerekir mi? Son olarak anadolu yakası işini bilen ve çok fiyat istemeyen usta kimdir?
    Vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Alıntı Slide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Dün bir skygo 200 motora baktım. Kesin ve kesin almak istiyorum. Bu arada ilk motorum olacak. Fiyat olarak uygun fakat motor ilandaki fotoğraf kadar iyi değildi. Çok iyi anlamam ama değişecek bazı parçaları ve yapılması gereken işlerin olduğunu görebiliyorum.
    Arka lastik, sinyal lambası, ön çamurluk, alt motor koruma kalkanı, akü kutusu(yerine telle tutturulmuş) sanırım arka amortisor (yağ kaçırıyor), arka disk ve balata, zincir kalkanı, fren bölümündeki ayaklık, benzin deposunu kaplayan plastik kapaklar.
    Anlayacağınız ciddi bir bakıma girmeside gerekiyor. Motor marş düğmesi ile çalışıyor fakat ayakla çalışmıyor. Çok sert olduğu için zorlamakda istemedim. Bir de çalışınca civata sesi gibi bir ses var. Aynı zamanda gazı kesincede stop ediyor.Devir saati çalışmıyor.
    Ön ve arka cant telleri zayıf ayar yapılması gerekli. Ön amörtisör işlevini tam yapmıyor. Motor çevresinde yağ sızıntısı yok.
    Kısacası motor biraz dağda bayırda kullanılmış. Birazda bakımsız kalmış ihmal edilmiş.
    Sizlerden ricam yukarıda motoru almadan önce saydıklarım ortalama (Parça ve usta fiyatı)ne kadar tutar? Parçaları nerelerden temin edebilirim? Avrupa yakasından anadolu yakasına getirecem motoru. Yola çıkmadan önce bir ustaya görünmek gerekir mi? Son olarak anadolu yakası işini bilen ve çok fiyat istemeyen usta kimdir?
    Kendi düşüncem olarak cross da 2.ele sıcak bakmoyorum heleki çinli crosslarda...

Bu saydıkların yerine imkanın varsa biriktirip 0 ını al derim tabi kendi düşüncem yanlış anlaşılmasın

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Merhaba arkadaşlar,

2.el alıp o kadar masraf edeceğine sıfır al keyfine bak, işin mi yok tamircilerle kanka olucan, sanayiden çıkamayacaksın, yukarıya yazmışlar sıfır 162*16:2590 tl, 500 tl daha ucuza mal edebilirsin ama adam olmazsa iyi yapamazlarsa sorun çıkarsa da lanet edersin, bunu aldın diyelim, beğenmedin, ilk sahibi olduğun için biraz da az km yaptığı için satarken daha az zarar edersin, öbüründe kar etme şansı da yok, yaptığın masraf sana kalacak

Polo34 ve bballa23 teşekkürler yorumlarınız için. Bu arada bende düşündüm taşındım. Sanırım artık bende sıcak bakmıyorum. Bir kaç ay daha bekleyerek sıfırını almalıyım galiba

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Merhaba arkadaşlar,

Bir ağabey tavsiyesi: Uzak dur dostum; sakın almak gibi bir gaflete düşme ,hayatın boyunca motosikletten nefret edersin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    saglamı yokmuydu da o motora talip oldun. illallah dedirtir. sıfırı bile ilgi istiyor ikinci elinden uzakdur..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler