Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SkyGo 200cc Cross

Motovento
    REKLAM ALANI
    erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    hayırlı olsun arkadaş..güle güle kullan..
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    teşekkür ederim daha iyileri hepimizin olsun

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    hayırlı olsun Silves P.M dende takip edeceğimden arkadaşlarlada paylaşmak sitersen diye yazıyorummotorile ilgili düşüncelerin nedir?Memnun musun ?. ...
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    yamahayı almadan önce dayımla bayağı bi araştırmaya girmiştik hiç duyulmamış bi motor ben kırmızı siyahını beğenmiştim aslında gariptir ki homologasyon numarası falan var daha önce hiçbir cross motor modelinde görmemiştim. Bi ara minsk falan vardı herkes aldı ama milletin elinde patlıo bu modeller.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ben special kross modeline hani şu diğer modeller diye başlayanlaırn ilkine hasta oldum.far yok stop yok dikiz aynları falan var enteresan bi lüzumsuzluk gibi geldi.Ahh ulan çinliler ahh ulan para.Aldırcan bana bi tane xing cu flung zun kıl tras yun

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    BENCE Bİ seye BENZEMİO BU MOTOR. BİSİKLET GİBİ. bENDE ZONGHSEN VAR MOTOR GÜCÜ BİRAZ ONDAN DÜŞÜK AMA MOTORA BİNDİĞİNİN FARKINA VARIOSUN.

merhaba arkadaşlar. geçen pazartesi günü skygo 200 crosu test etme şansı buldum. bir arkadaşım satın almış. çok şahane bir sürüşü var. fren sistemi çok güzel ön ve arka disk. diğer motorlar gibi günelik konusundada fena değil ( alarm, uzaktan kumanda, kumandayla çlıştırma, kumandayla motorun kilitlenebilmesi falan ). yuerden yüksekliği de fena değil. çok güçlü. çok rahat ön teker havada gidebilirsin. yanlız tek sorun var motor hacmi büyük olduğundan motoru zaptetmek için güçlü kollara ihtiyacınız olacak. yoksa kollarınız yorulabilir..

mydreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben Ramzey Skygo 200 denemek maksatlı bi arkadaşınkini kullandım. Motor diğer Çin mallarına göre daha dayanıklı. Dökülecek aksesuar yok üzerinde. Parça sorunu var yeni çıktığı için piyasaya. Bu motor ilk çıktığında kimse tanımıyordu ve benim arkadaş 2600 ytl peşin aldı. Ama şu an bayisine sorduğunuzda 3300 ytl fiyat sunuyor. Bu motor o para eder bence. Alanlara hayırlı olsun parayı biriktirince ben de almayı düşünüyorum.

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin skygo samsunda bir arkadaşımda vardı ve ilk skygo kullanıcılarından buradaki servisi ve bayisi gerçekten iyi ayrıca zealsun ve zongsein ile aynı mekaniğe ve görüntüye sahip motor kodları bile aynı kısaca ikiz motorlar arkadaşım bir senedir bu motoru kullanıyor ve çook memnun olduğunu söylüyordu deneme fırsatı bulduğumda atak ve hoş bir sürüşü olduğunu gördüm ufak tefek arızalar çıkartabiliyor fakat motora iyi bakarsanız gerçekten verilen paranın hakkını alıyorsunuz size tavsiyem rodaj süresincee sabit hızla ve devirde gitmemeniz ve motoru zorlamamanız olacak ayrıca motorda bulunan yağı komple boşaltarak yerine kaliteli bir yağ doldurmanız ve katkı maddesi tabiiki kaliiteli bir katkı maddesi eklemeniz olacaktır.bujileri değiştirmenizide tavsiye ederim ayrıca düzenli olarak vidaları kontrol edip sıkmadan önce az bişey silikon sıkarsanız kolay kolay gevşememesinş sağarsınız belki olumsuz gibi görünen başka birşeyy ise vidaların kolay paslanmasıki yağmurlu havalarda vazelin veya profosyonel koruma spreyleriyle bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz . iyi sürüşler

arkadaslar bu motoru 1 yıldır kullaniyorum ve motordan son derece memnunum. almak isteyen arkadaslarada hic dusunmeden alabileceklerini soylemek istiyorum. motorla ilgili kisaca bilgi verecek olursak uzun arastirmalar sonucunda bana gore en uygun cin malı bir arkadasin dedigi gibi zealsun ve zongshen ile ayni parcaları ama onlara gore motor daha iyi calisiyor. servisle ilgili problem yasamamak icin iyiden arastirma yapmakta da fayda var tabii ki, bu arada benim aldigim motorun servisi ayrica zongsen ve zealsun serviside yapiyordu onlarin kros motorlarinin da servisi oldugu icin bu motorun onlardan daha iyi oldugunu soyluyordu. motor performanslarına gelince motor arazide cok iyi kesinlikle kullanıcısını uzmuyor gucunu 200 luk bir makine olmasina ragmen hissediyorsunuz. 4.000 km yaptim kesinlikle yolda birakmadi. makine maksimum 130 falan yapiyor yakit tuketimi de 90 ile 110.000 tl arasi degisiyor yol durumu ve devirli kullanmaniza gore degisir. ozetle bence 200 luk makineler arasında cin mallari icinde en iyisi, yedek parca yi kafaniza takmayin diger zealsun ve zongshen le ayni parcalari kullaniyor. ben bir arkadasa daha aldirdim o benden daha fazla km. yapti ama onunda bir sorunu yok herkeze kazasiz belasiz yolculuklar dilerim
    baris

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Valla süper insallah sorun cıkmaz, bu arada kafam iyice karıstı zealsun du, ramzye gectim simdide bu SKYgo200 cıktı yazı tura atıp birini alasım geliyor ... kardes haberlerini bekliyoruz ...(bayii arastırması nasıl yapacaz bi fikri olan varmı (SKYgo200) birde ben gidip bakayım şu Çin işine
    LAWLESS GH:bounce: ST

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Bu adamdan ses cıkmadı anlasılan motordan cok memnun baksana ses seda yok
    bende bugün arastırma yaparken aynı motoru sıfır satan birini buldum ve 1.700ytl ye aldım, motor süper kalkıslar o bicim p.tesi plaka islemlerini halletikten sonra yola devam, eger benden de haber almazsanınız bilinki motor süper
    LAWLESS GH:bounce: ST

Motosikleti
    SKGO GY 200
    arkadaşlar bende skygo 200 var çin malı olarak güzel hem bayi hemde servis olarak tavsiye debilirim arazide suda kumda merdiven her yerde kullandım çok dayanıklı olduğunu anladım herkese selam

Alıntı Apower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamdan ses cıkmadı anlasılan motordan cok memnun baksana ses seda yok
    bende bugün arastırma yaparken aynı motoru sıfır satan birini buldum ve 1.700ytl ye aldım, motor süper kalkıslar o bicim p.tesi plaka islemlerini halletikten sonra yola devam, eger benden de haber almazsanınız bilinki motor süper
    arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan selam

ya beyler ben bişe soracam ben bu motoru bi tanıdıktan alacam ikinci el yani motor suan 2.600 KM gosteriyor.sahibi benden 2.000 ytl istiyor sizce fiyat nasıl motor kırmızı siyah grafikli guzel bişe ama 2.000 ytl sizce fiyat nasıl eger bi fikri olan varsa fiyat konusunda bana yazarsa sevinirim...

acil cvb versin biri cunku kara icin sizlerden birinin yorumlarını bekliyorum iyi forumlar ve sürüşler

beyler bana cvb verecek kimse yokmuu bu forummdaaaa hic fiyat bilgisi olan yokmu

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırmızısını aldım yarın plaka çıkıyor bakalım nasılmış. Diğer modellerini inceledim. Ramzeyde arka kampana bunda ön arka disk. Artçının ayak masma yerleri ramzeyde demir profilden skygo da aliminyum şık. Motor dediğiniz gibi çevik. Amacım lastikleri cadde lastiği yapıp biraz daha geniş lastik kullanmak. Bakalım. Kullandıktan sonra tecrübelerimi yazarım.

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Kullanan arkadaşlardan güncel yorumları bekliyoruuuz
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, motoru alalı 1 ay oldu. çevik ve atak, biraz titreşim var onunda nereden kaynaklandığını bulacaz. Titreşimle ilgili birkaç tavsi veren oldu ; işte motor bağlantı millerinin etrafına ısıya dayanıklı hortum geçirmemizi, ön ve arka dişlileri değiştirmemizi söylediler. Bakalım onlarıda değiştirdikten sonra sizlerle paylaşırım. Fakat diğer arkadaşların dediği gibi çinliler arasındaki en iyi çinli denebilir. 90 ile 110 arasında yakıyor. 2 Hafta önce izmir'dan Marmarise marmok festivaline gittim 3 defa mola verdim akşam 19:00 gibi çıktım 23:00 da marmaristeydim, toplamda 93ykr gibi bişey yaktı. Tabi lastikler cross olduğu için viraj tavsiye etmiyorum. Lastikleri bugün değiştirecem cadde lastiği silik lastik taktıracam aynı zamanda jantlarda değişecek. Bakalım nasıl bişey olacak. Bitince sizlerle paylaşırım. Fiyatına gelince şu anda 2210 ytl sıfırı. Çetmen mağazalarında bulabilirsiniz. Eğer bitmezse bu fiyata uyanmazlarsa. Bence elinizi çabuk tutun diğer yerlerde 3000 üzerine satıyorlar. 2. eline o fiyatı isteyenler var.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    skygo 200 'nun selesi çok dar, biraz iri iseniz işiniz zooor...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Ben Ramzeyin 200cc krosunu aldım. Gayet memnunum. Titreşim olayı daha önce denediğim bi Zongshenin binde biri kadar. Ama o bile bir süre sonra rahatsız ediyo. Ön dişli ve lastik olayına bende gircem sanırım. Bide sürücü pegleri sadece metalden. Kalın kauçuktan bi parça kesip üstüne koyup rahatsızlığı azaltıyorsa kalıcı bişiler düşüncem. Lastik olayına girmeden gerçekten fazla yatmamak lazım virajlarda bir kere kaydı viraja girereken ayağımı yere vurduğum gibi topladı motor allahtan.
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    alanlara hayırlı uğurlu olsun.bizinm burda çekmeköy sapağında çetmen mağazasında satıyolar.ama servisini göremedim şimdiye kadar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler