Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sebuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 R
    http://i.hizliresim.com/62n6V0.jpg

Arkadaşlar bu vites kolu çubuğunun iki ucundaki başları var ya üstünde siyah plastik olan. Bunlar çoğu motorda standart mıdır bilgisi olan var mı? Bulunur mu ne diyosunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetcan1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Dokuyucunun sitesine bak belki yedek parça olarak bulunabilir

Sebuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 R
    Ahmetcan selam Dokuyucuda resimdeki parça komple satılıyo. Ucundaki vidalı kısım kırıldı sadece onun için tüm parçayı almayayım diyorum.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Bilmiyorum o parça tek satılıyor mu satılmıyormu ama motor parçası satan yerlere bi danış vardı belki o kısım

Sa beyler herkeze kolay gelsin şöyle söylemem gerekirse benim ilk motorum geçen sene cbr 125 ti 3/4 ay takıldıktan sonra sattm ve bu sene megelli 250r almak istiyorum forumu bastan sona okudum nerdeyse motoru iyiliyende oldu kötülüyende benim tek kafama takılan kısmı titreşim sizden yardım istiyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum bi arkadaş bana yardım ederse cok sevinirim motoru yakından görmek ve sürmek isityorum bi arkadaş yardımcı olursa cok sevinirim saygılarımla...

farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Alıntı İsmailifee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa beyler herkeze kolay gelsin şöyle söylemem gerekirse benim ilk motorum geçen sene cbr 125 ti 3/4 ay takıldıktan sonra sattm ve bu sene megelli 250r almak istiyorum forumu bastan sona okudum nerdeyse motoru iyiliyende oldu kötülüyende benim tek kafama takılan kısmı titreşim sizden yardım istiyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum bi arkadaş bana yardım ederse cok sevinirim motoru yakından görmek ve sürmek isityorum bi arkadaş yardımcı olursa cok sevinirim saygılarımla...
    Titreşim olayını pek kafaya takma kardeşim ben sıfır km aldım 2 yıl kullandım 1 hafta önce de sattım motorumu cc yükseltmek için.Adamın çişini getirecek titreşim yok yani birilerinin abarttiğı gibi.Sadece sana tavsiyem 5000 liraya elden çıkarılmaya çalışılan hunharca kullanılmış megellilerden uzak dur.

Motosikleti
    Megelli 250 R
    Herkese merhaba, bugün itibariyle bir Megelli 250R sahibiyim. İstanbul ili içersinde Megelli kullananların olduğu bir oluşum var mıdır?

Tyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250r
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun Allah kaza bela vermeisn tekerin düz gitsin.
    Ben istanbulda yaşıyorum anadolu üsküdar da bir oluşum yok dahil olmadım öyle bir konuya ama buluşma yapabiliriz zamanı geldi bencede

Öncelikle selamun aleykum cumleten. Dırek tartısmalara atlamadan konuma gırıcem. Ben 250cclık bı motor almayı dusunuyorum. Goruntu ve ses bakımındanda megellıye tav olmus durumdayım. Buyuk ıhtımalde taksıtle bı yer bulursam ufak pesınat verıp alıcam motoru. O yuzden sımdıden bı kac konuda yardımınızı rıca edıyorum. Megellıde var olan bellı baslı sorunlar var. O sorunlardan aldıgım gıbı kurtulmak sonra ugrasmamak ıstıyorum. O yuzden onerılerınızı paylasırsanız sevınırım. Oncelıkle tıtreme sorununu nasıl cozdunuz? parmagın depoya sıkısma sorununu dıreksıyonu ayarlayıp cozuldugunu duymustum dogrumu? megellı parasına degermı? lastıklerı alır almaz degıstırmelımıyım? ve frenın sorunlu oldugunu duydum bunun ıcınde onerılerını beklıyorum. Ve son olarak vıraj donerken motoru yan yatırmak. Ben cok motora bındım ama surme fırsatını elde edemedım. Onden bı croos 125lıkle ogrenıp megellıye gecmeyı planlıyorum. Croosta bu vıraj donmeyı ıyıce kavrayabılırmıyım, kavrayamazsamda bunun taktıgı nedır soylermısınız?

Hepınıze kazasız sürüşler. Saygılar...

Motosikleti
    Megelli 250 R
    Amin cümlemize , Tayz en kısa zaman da müsait bir haftasonu görüşelim hocam

acaba taksitle kredi kartsız çek senetle sanat bi bayi biliyomusunuz ?

burakfc90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 r
    Face te megelli türkiyeye gelin arkadaşlar orda tüm sorulara cevap var

yigith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ce-be-re 250ar :D
    Merhaba Arkadaşlar,

Honda CBR 125'im var.. sonraki motor olarak Megelli 250 düşünüyorum.. Ankara'da Megelli'si olan bir arkadaş benimle iletişime geçebilir mi? Motoru yakından görmek ve yüzyüze sıkıntılarını konuşup tanışmak istiyorum.

Hepinize iyi ve güvenli sürüşler.. tekeriniz düz bassın..

Facedeki kapalı grupmu 33 kişi olan

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Evet o grub genel olarak kullanıcıları var ve aktif sürekli

Motosikleti
    Megelli 250 R
    Merhaba arkadaşlar, grenajları daha sağlam hale getirmek için öneriniz var mıdır

burakfc90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 r
    Arkadaslar face teki megelli türkiye grubuna katilin orda herkes aktif sorulara cevap orda

Goxel01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 r
    sparrow07 bunu beğendi.

reallies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS
    Yavaş yavaş kanım ısınmaya başladı bu alete. Ankara'da şöyle oturup biraz motor hakkında sohbet edebileceğim, bir kahve ısmarlayabileceğim hatta müsaade ederse biraz motorunu deneyebileceğim birileri var mıdır?

Motosikleti
    rx3
    arkadaşlar subap aralığı hakkında bilgisi olan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler