Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı smtaytgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutma fuarda görüşeceğiz murat kardeş.
    tabi ki memnun olurum. 4 gözle fuar zamanının gelmesini bekliyorum. 2nci bir 250`lik motosiklet daha almak gibi bir planım var eşim için. ve oğluma da bir 6 yaş için uygun bir başlangıç motoru bakmam gerekiyor... o yüzden hafta sonu 28 şubat veya 1 mart tarihinde fuarda olacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakfc90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 r
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi ki memnun olurum. 4 gözle fuar zamanının gelmesini bekliyorum. 2nci bir 250`lik motosiklet daha almak gibi bir planım var eşim için. ve oğluma da bir 6 yaş için uygun bir başlangıç motoru bakmam gerekiyor... o yüzden hafta sonu 28 şubat veya 1 mart tarihinde fuarda olacağım.
    aynı link i gece sabaha karşı bnde paylaştım ama uyarı aldım forum sitesinden link paylaşığım için ve kaldırıldı :D her neyse murat kardeş dediğin gibi motorlar custom ve endonesia lılar benim hayalimi gerçekleştirmiş megelli ye 690 cc lik ktm nin bi motor bloğunu takmışlar ne gider be o motor bu arada megellinin yapmak istediği şey 300 cc çift silindir. malzemelerde değişmiş ve iyileşmiş gibi ama işte tekrar biyerlerde bi şekilde üretime geçerlermi bilinmez yani kafa yormamak lazım aslında yoksa kanser oluruz biz megelli kullanıcıları olarak :D

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı burakfc90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı link i gece sabaha karşı bnde paylaştım ama uyarı aldım forum sitesinden link paylaşığım için ve kaldırıldı :D her neyse murat kardeş dediğin gibi motorlar custom ve endonesia lılar benim hayalimi gerçekleştirmiş megelli ye 690 cc lik ktm nin bi motor bloğunu takmışlar ne gider be o motor bu arada megellinin yapmak istediği şey 300 cc çift silindir. malzemelerde değişmiş ve iyileşmiş gibi ama işte tekrar biyerlerde bi şekilde üretime geçerlermi bilinmez yani kafa yormamak lazım aslında yoksa kanser oluruz biz megelli kullanıcıları olarak :D http://i.hizliresim.com/qmvEqq.jpg
    Yurt dışında adamlar istedikleri gibi oynuyor motorla. Burada yapsanız muayeneden geçemez. Keşke olsa neler var Aklımda....... Choopper Kullanıcıları baya zorda kalıyor bu yüzden

ahmetcan1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Bi gazlayalım dedik gece gece

sezerh bunu beğendi.

smtaytgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Goxel01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture12453.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:15 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture12450.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:17 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture12455.jpg

Gökhan abi yamahanın yzf model tasarımıda çok hoşuma gidiyor abi benim makineyede süspansiyon kaldırılır mı (arka kuyruk kalkık) ? Bu konu hakkında bilgi verir misin?

Goxel01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 r
    Arkadaşım kuyruk iptali yapmalısın yoksa arkası düşük görünür daha fazla yükseltmek istersen tekrar yazışırız.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Dün geceden az çıkalım dedik videolar yakında

Polis amcalar o kadar kalabalık görünce bian şaşırdılar herşeyimiz tam sıkıntı yok ;)

Bu da ufak Bi kesim devamı gelce iyi günler
    http://m.youtube.com/watch?v=ZEVGcrBBzgs

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Dün geceki adana şehir içi gezi 13 motor karışık

http://www.youtube.com/watch?v=ZEVGcrBBzgs

Motosikleti
    megelli 125 r
    arkadaşlar burda sisten göz gözü görmüyo ayrıca inanılmaz soğuk. siz ne güzel geziyosunuz bu sabah 10 km lik yolculuğumda 40 ı geçemedim sis yüzünden ve indiğimde montumun ön tarafı komple buz tutmuştu. yoğun sis yüzünden ıslanan montum soğuk ve rüzgardan buz tuttu. indiğim de her yerimden çatır çutur sesler geliyodu ulan dedim noluyo :D motoru çalıştırmaya devam ettim egzozun havasıyla ısındım ve üzerimdeki buzları erittim. bide bunun dönüşü vardı malesef. galiba ben bile motoru yatırıcam hiç bu kadar üşümemiştim kaldım otobüslere :/

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Bakın ikidir söylüyorum arada kaynıyor.d evimin önünden gazlıyorsunuz. Beni de alsanıza Adanalılar. :d

Motosikleti
    Megelli 250 r

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın ikidir söylüyorum arada kaynıyor.d evimin önünden gazlıyorsunuz. Beni de alsanıza Adanalılar. :d
    Abi gördün mü atla gel numaram yazıyor sitede zaten ben yarından itibaren 1 hafta yokum ama arkadaşlar takılırlar katılırsın onlara
    Gökhan abi yakıyon gene ortalığı maşallah

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Yav gardaş atlayıp gelemiyorum hızınza yetişemiyorum ki
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Megelli 250 r
    HADE BAKEM HADE BAKEM VİDEOLARA ÇIKAR OLDUNUZ BU NE AŞKTIR BÖYLE GELCEM GELCEM TAKILCAM SİZE HALEN ANTALYADAYIM BURDAKİ MOTORA BİLE EL ATAMADIM DAĞITTIM HALEN ÖYLE DURUYOR TİTREŞİME SON NOKTAYI BURADAKİ MOTORDA KOYACAM GİBİ GÖRÜNÜYOR

Motosikleti
    YAMAHA R25
    HADE BAKEM HADE BAKEM VİDEOLARA ÇIKAR OLDUNUZ BU NE AŞKTIR BÖYLE
    Abi senide bi çıkarsaydık hayırlısıyla 10numara olacak işte ;) Adana motor görür

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Gökhan ustamın eserleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Motosikleti
    megelli 125 r
    Arkadaşım kuyruk iptali yapmalısın yoksa arkası düşük görünür daha fazla yükseltmek istersen tekrar yazışırız.
    yarın gönderdiğin angel eyes lar geliyo gökhan abi. sana mesaj atamıyorum bu arada nedense. abi ben bunu kendim takıcam komple far bloğunu sökmem gerekmiyo dimi sadece mercekler tek tek çıkartılabiliyomu ? bide yapıştırmak için sıcak eritmeli silikon demiştin bana telefonda konuştuğumuzda. bende ondan yok. olursa bu akvaryum yapımında kullanılan minimum 12 saatte falan kuruyan soğuk silikonlardan kullansam olurmu ? olmaz diyosan eritmeli alıcam

smtaytgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250r
    Kuyruk iptali nasıl olacak biraz bahseder misin abi ? Hİç bir fikrim yok bu konu hakkında..

Ayrıca senin motorun arkasıda güzel duruyor abi bahseder misin sana zahmet.

Motosikleti
    Megelli 250 R
    Öncelikle merhaba, geçen gece -2 derecece motor sürmenin faturası aşağıda görülmektedir. Sağa yatıp 10 m kadar sürüklendim, grenaj vidası alternatör kapağını deldi bütün yağ aktı, bunu alüminyum kaynakla mı kapatayım yoksa yeni bir kapak mı alayım ? Beni aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

[/COLOR]

Motosikleti
    megelli 125 r
    alüminyum kaynağı işini rahatlıkla görür hiçte bi sıkıntı olmaz için rahat olsun kardeşim bi arkadaşında başına gelmişti ve onun bloktaki delik en az 5 kat daha büyüktü seninkinden. gittik sanayide 20 liraya kapattırdık 10 numara oldu. 1 buçuk yıldırda bi sıkıntı yok. yanlız o kapağı söktüğünde içini güzelce temizle kırılan parçalar balatalara, yağ pompasına yada şanzumana kaçmasın dikkat et başına iş alırsın.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Geçmiş olsun kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler