Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetcan1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Binmedim mi motora içiç rahat etmiyor benim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosikletten beklenti nedir ?

Megelli alırsın 7.000 TL 'ye koyarsın ilana 7.000TL 'ye o fiyattan satılana kadar beklersin, bizim Türk Milleti almış adam benim gibi 6,500'e verecek motosikletini 5,000'e yazık günah.
    1- Hem piyasası düşüyor,
    2- Hemde insanlar gözündeki itibarı düşüyor

Benim motosikletim şuanda ortalam 9,700 küsür. Satmamın da TEK SEBEBİ HAVA ŞARTLARINDA KULLANAMIYOR Olmam.

Bu iki noktaya takıldım.

Alırsın 7000 e satamazsın 7000e o fiyat km arttıkça düşer. Çünkü araba motor vs km ilerledikçe değer kaybeder.

Motor 9700 olabilir lakin şu anda Sıfır üretimi yok. Dün 1 Yaşında idi 2 gün sonra 2 yaşında olacak. 2013 lerin ardından gelen 2014 veya 2015 modeller yok.

İngiliz sömürgesi altında yaşayan 2nci sınıf Çinli aksanı ile İtalyanca konuşmaya çalışan bir marka bu. Diğer 250 lerden daha yakışıklı idi. Ducati Havası vardı ama...

Amasıda var işte.

Bir ara bende heveslendim almak için ama eğrisini doğrusunu düşününce vaz geçmek zorunda kaldım.

Niyetim sizi kırmak değil sadece fikrim bu... Yanılıyor olabilirim o ayrı
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Stok fazla olduğu için yeni seriler stoklardan sonra başlanıcakmış 2015e çift silindir üretme gibi bi durumda varmış ithalaçcısından aldıgım bi bilgi .

burakfc90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 r
    2014 model var kardeşim nası yok ? üretim durmadı hiç bi zaman. distribitör dokuyucunun stoklarında çok motor olduğu için 2015 getirmiycekler. çift silindir olma ihtimali bence yok. sadece dokuyucu istiyo böyle olmsını ve megelli bunu dinlemez hiçbişekilde. bütün sistemi değiştircek değiller heralde ama 2015 lerde arka maşa tek kol, önde çift disk ve egzoz sağ tarafa alınıcak bunlar kesin bilgi. ama dokuyucu getirmiycek çünkü daha çok motor var ellerine. hata yaparak stokları doldurdular şimdi eritemiyolar. millet yeni model istiyo neden sıfır km 2013 alsınlarki ? ama stokları eritmek için fiyatları 2000-3000 tl düşürürlerse ancak o zmn motorlar satılır ama bunuda yapmiycaklarına göre bana kalırsa stoklar hiç bi zaman erimicek. başka bi distirbitör çıkarsa meydana o zaman herşey düzelir. 2015 leri getirirler o zaman herşey bundan ibaret yani anliycağınız işler karışık beyler :D

Goxel01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 r
    Alıntı burakfc90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model var kardeşim nası yok ? üretim durmadı hiç bi zaman. distribitör dokuyucunun stoklarında çok motor olduğu için 2015 getirmiycekler. çift silindir olma ihtimali bence yok. sadece dokuyucu istiyo böyle olmsını ve megelli bunu dinlemez hiçbişekilde. bütün sistemi değiştircek değiller heralde ama 2015 lerde arka maşa tek kol, önde çift disk ve egzoz sağ tarafa alınıcak bunlar kesin bilgi. ama dokuyucu getirmiycek çünkü daha çok motor var ellerine. hata yaparak stokları doldurdular şimdi eritemiyolar. millet yeni model istiyo neden sıfır km 2013 alsınlarki ? ama stokları eritmek için fiyatları 2000-3000 tl düşürürlerse ancak o zmn motorlar satılır ama bunuda yapmiycaklarına göre bana kalırsa stoklar hiç bi zaman erimicek. başka bi distirbitör çıkarsa meydana o zaman herşey düzelir. 2015 leri getirirler o zaman herşey bundan ibaret yani anliycağınız işler karışık beyler :D
    Arkadaşım eğer 2000e-3000e sıfır megelli bulursan bana da haber ver hepsini alayım parçalayayıp satsam bana 11000 olarak geri döner.2015 lere gelince halen kağıt üzerinde tasarımlar şu senin kesin bilgi aldığın yere sor bakalım ingiltere deki mühendislerin tlf numarası var mı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iki noktaya takıldım.

Alırsın 7000 e satamazsın 7000e o fiyat km arttıkça düşer. Çünkü araba motor vs km ilerledikçe değer kaybeder.

Motor 9700 olabilir lakin şu anda Sıfır üretimi yok. Dün 1 Yaşında idi 2 gün sonra 2 yaşında olacak. 2013 lerin ardından gelen 2014 veya 2015 modeller yok.

İngiliz sömürgesi altında yaşayan 2nci sınıf Çinli aksanı ile İtalyanca konuşmaya çalışan bir marka bu. Diğer 250 lerden daha yakışıklı idi. Ducati Havası vardı ama...

Amasıda var işte.

Bir ara bende heveslendim almak için ama eğrisini doğrusunu düşününce vaz geçmek zorunda kaldım.

Niyetim sizi kırmak değil sadece fikrim bu... Yanılıyor olabilirim o ayrı
    Kardeş motorun hayırlı olsun megelli sayfasında neyi arıyorsun onu da bilmiyorum benim motoruma 10.750 veren var vermiyorum ama başka sayfalara giripte binmediğim motorlar hakkında yorum yapmıyorum belki görmedin sayfa başlığı megelli kullanıcıları yazıyor ninja demiyor isteyen biner istemeyen seyreder önemli olan farklı olmak

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:08 ----------

ŞEKİL BİZDE

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:13 ----------

Goxel special edition
    tiawern, ahmetcan1994 ve dmRhn bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ahmetcan1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stok fazla olduğu için yeni seriler stoklardan sonra başlanıcakmış 2015e çift silindir üretme gibi bi durumda varmış ithalaçcısından aldıgım bi bilgi .
    Megelli nin kendi sitesi halen üretim yapılacağına dair bir açıklamada bulunmadı.

Güzel kardeşim MEGELLİ kendi internet sitesinde 2014 EYLÜL yada EKİM ayına kadar "Fabrika ile Anlaşmamız Bittiğinden Üretim Yapamıyoruz" diye açıklama yapmıştı. Daha 1-2 ay önce web sitelerini değiştirdiler. iddia ettiğinizin yarısı kadar ciddi bir marka olsa zaten adam gibi bir web sitesi olur adamların. Ana sayfadan başka adamların web sitesinde hiç bir halt yok. 3 satırlık kısa bir "hakkımızda" yazısı yazmışlar onda da hiç bir adam gibi bilgi yok. Megelli üretemiyoruz diyor sen kalkmış halen üretim devam ediyor diyorsun.

Alıntı Goxel01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eğer 2000e-3000e sıfır megelli bulursan bana da haber ver hepsini alayım parçalayayıp satsam bana 11000 olarak geri döner.2015 lere gelince halen kağıt üzerinde tasarımlar şu senin kesin bilgi aldığın yere sor bakalım ingiltere deki mühendislerin tlf numarası var mı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Kardeş motorun hayırlı olsun megelli sayfasında neyi arıyorsun onu da bilmiyorum benim motoruma 10.750 veren var vermiyorum ama başka sayfalara giripte binmediğim motorlar hakkında yorum yapmıyorum belki görmedin sayfa başlığı megelli kullanıcıları yazıyor ninja demiyor isteyen biner istemeyen seyreder önemli olan farklı olmak[COLOR="Silver"]

1- Bak yukarıda ki mesajımı bir daha oku. Motorun teknik özellikleri vs hakkında yorum yapmamışım. Adam neden zarar edeyim demiş bende neden zarar edeceğini yazmışım. Bunu bilmek için megelli almak şart değil

2- Sıfırı şu anda 8600 TL olan bir motora sen 10.750 TL veren bulsan anında satarsın. Bu sadece Megelli için değil her marka otomobil ve motor için geçerli. Helede mevcut hava şartları göz önüne alınınca... Mart ayına kadar rahat rahat motora binilemeyecek. Yağmur, Çamur, Kar derken millet motorlarını garajlarına kapattı. Bu sezonda motor fiyatları dibe vurdu... Sen bulmuşsun sıfırından 2.150 TL daha fazla vereni satmayacaksın motorunu öyle mi? Bırak Allahını seversen. Hangi "enayi" 2nci el bir arabaya veya motora sıfırından daha fazla para verir? Es kaza madem buldun öyle bir enayi satmayarak neden enayi konumuna düşüyorsun? (kaldı ki 10.750 verecek bir enayi bulduğuna bir türlü inanamıyorum, "yoktur lan o kadar gerizekalı bir adam" diyorum kendi kendime. Mantığım almıyor öyle bir teklifi.)

3- Teşekkür ederim sizlerde kazasız belasız, hayırlı uğurlu binin motorlarınıza. Megelli sayfasında olmamım nedeni Ninja dan önce bunu almayı düşünmüş olmam idi.Çok araştırdım. Yurt dışındaki motosiklet forumlarına girdim yorumları okudum. Türkiye`deki forumlarda kullanıcı yorumlarını inceledim. İnsanlara özelden bin bir türlü soru ilettim. Sonunda bir cts gaza gelip atladım arabaya motoru almaya gittim. Yolda bir telefon geldi gel motoru gör diye. Kimin motoru olduğunu bilmiyorum ama bir Megelli gelmiş arkadaşların yanına. Yarı yoldan döndüm motoru incelemeye gittim...

Motor almaya hevesimiz var ya. Önüme gelen motoru incelemişim. Az çok plastik vs gibi malzemelerden de işim gereği anlarım. İnceledikten ve artçı olarak arkasına bindikten sonra teşekkür ettim, eve geri döndüm. İyi ki çağırmışlar arkadaşlar da bakmışız motora, yoksa taklaya gelecekmişiz.

Megelli 250R ın 100 KM ile 1300 KM arası olduğu iddia edilen motorları 7500 e veren var. Şu anda sıfırını 8600 TL diyoruz... Doğru satıcıyı bulursan bugün plaka masrafları ve vergiler dahil 8600 alırsın motoru.
    Neden:
    - Ciddi bir ekonomik kriz var şu anda. Millet patır patır dökülüyor. Elinde satılmayan piyasası patlamış bir motor var ve nakite çevirme şansı veriyorsun adama. Eğer krizden etkilenmiş ise 100% kabul eder...
    - 2015 yılında 2013 motor satmak istiyorsa fiyatı zaten kırmak zorunda.
    - Stoğuna aldığına zaten lanet ediyor adam. 2013 yılından beri elinde duruyor motor. Arada sırada bir yeni yetme çıkacakta forum okumayı bilmeden, araştırma yapmadan motor alacak... (ölme eşeğim ölme...)

4- En önemlisi : Bu forum altında açılan her başlık forum okuyucuları tarafından okunmaya veya yorumlanmaya açıktır. Yorum yaparken forum kurallarına veya adabı muaşeret kurallarına aykırı davranmaz iseniz yorum yapmakta özgürsünüz. Bende şu anda bu özgürlüğümü kullanarak görüş bildiriyorum.

Megelli ÇİN yapımı bir motordur ama bu motoru almış olmanız veya kullanıyor olmanız size + veya - yönde değer kazandırıp kaybettirmez. Kişisel olarak Megelli almayı uygun görmüşsünüz. Ne güzel. Belki bütçeniz ancak buna yetti belkide bütçeniz olmasına rağmen CBR alıp kuryeci görünmek istemediniz. veya belki sadece satıcıya inandınız? olabilir. Olabilir ama siz aldınız diye bu, o markayı daha iyi yapmaz... Bir de markaların piyasa değerleri vardır. Megelli nin dünya çapında böyle bir değeri yok ne yazık ki. Bakın şimdide Benelli diye bir şey getiriyorlar. Yine uçuk kaçık fiyatlardan geliyor sözde italyan malı bir ürün... Adı megelli ye benzediği için ben ön yargılı yaklaşıyorum şu anda...

velhasıl kelam kazasız belasız sürüşler dilerim...

Bu arada halen Megelli nin 2013 yılında çıkan akranlarından daha yakışıklı olduğunu kabul ediyorum !
    cbr1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    megelli 125 r
    2000-3000 tl ye sıfır megelli olsa satılır demedim. 9000 tl ye 2000-3000 indirim tapılsa satılır dedim. yani sıfır fiyat 6000-7000 olursa diyorum.

ayrıca ben dokuyucuyla konuştum bana dedikleri bilgiler bu. onlar megelliyle konuşuyor. arka maşa tek kol, ön çift disk vs özellikler gelicekmiş var ama dokuyucu getirmicek işte.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bu motosikletin gıçına elmas da taksan ııhh

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alan memnun satan memnun kullanan memnun almayın arkadaşım size Megellinin bi yeri batıyor sanırım kullananlardan çok kullanmayanlar ötüyor zorla kotu laf soyletiyorsunuz :D herkes baksın rahatına bin sen 1300cc cg ne bak rahatına ne işin var megellide :D
    burakfc90 bunu beğendi.

Motosikleti
    megelli 125 r
    harbiden ha bi sıkıntımız yok kullanıp duruyorum yaz kış 30000 oldu :D bu kadarda kıskançlık olmaz ki. ben hiçbi zaman megelliyi övmedim kullanıyorum sıkıntı yok başkasının kullandığı motoruda durup dururken yerden yere vurmadım bu ne hasettir ya valla gülüp geçiyorum artık işiniz gücünüz yokmu sizin :D

Motosikleti
    Yahu arkadaş yukarıda motor tüüüü kaka diyen mi oldu ki çekememezlik kıskançlık diye konuyu Saçma yerlere getiriyorsunuz

Hadi getirdiniz hangi kısmını kıskançlığa sebep olabilir ki bir motor. Alt tarafı 8600 lira. Kredi kartına tek çekime bakar. 86bin lira olsa anlıyacağım kedi ulaşamadığı ciğere mundar diyor olacak.

Bir zahmet okuduğunuzu önce anlayın sonra yorum yapım

Konu satarken neden zarar edeyimden Başlamış nereye gelmis

8000 bin liralık motoru 2nci elde 10750 e isteyn var satmıyorum diyen mi ararsın

Kapanmış fabrikayı üretimde göstermeye çalışan mı ararsın

Çinliyi kıskanıyorsunuz diyen mi ararsın

Kazasız belasız binin yeter marka imajını kurtarmak size mi kaldı

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Amaç marka imajını kurtarmak değil çekememezlikde değil adamın 10bin tl ye satacagı motor senin ninjadan daha ekstralı önce bilmeden yorum yapma bu fiyata alınacak en mükemmel motor . Millet a.e.a adamın videosuna göre konuşuyor titreşim var abartacak kadar yok ve sorununu da çozduler zaten. Lastik lazen tüm motorlarda fabrikasyon kotu. Fren gayet iyi yoksa fren ben nasıl duruyorum yukek hızlarda başkada bi sorun yok hatta ordada sorun yok çekemeyenler kotuluyor anten taksınlar bu kadar basit kardeşim bin sen motoruna bak rahatına çift silindir 10numara motorun keyifli suruşler dilerim

Motosikleti
    megelli 125 r
    madem amacın kötülemek değil işin gücün yok neden burdasın ? biz mutluyuz bi sıkıntımız yok amaçsız yere gelmişisn burda konuşuyosun. a.e.a. yı çok büyütüyosunuz yok eller sıkışıyo cbf 150 video sundada eller sıkışıyo. yok aynalar göstemiyo. yok titriyo aman çok büyük sorun. titreşim problemi çözüldü. 5-40 yağ koyup, ön dişliyi büyütüp, elcikler değişince titreşim sıfır oluyo. bunlar sorun falan değil harleyler 80 bin lira ama asvalt deliciler gibi titriyo ama onlara laf yok çünkü o motor pahalı ayrıca motoru alıp satarsan tabi zarara girersin bu her motorda böyle. piyasası hondadan kawadan kötü buna lafımız yok ama bu zevk işi. 2014 üretim yok dedin biz var dedik sadece. piyasa patlamış dedin ama piyasa patlaması falan yok. motor sürmek içindir alıp satmak için değil. avrupada adamlar bi motora en az 50000 km biniyo biz 2000 km binince hemen satayım kafasındayız sorun burda. bu yüzden motorun piyasası patlamış bitmiş gibi gözüküyo. kim hangi motordan zevk alıyosa ona biner biz herşeyin farkındayız zaten senin söylemene gerek yok kardeşim. sen binme, kullanma

Motosikleti
    madem amacın kötülemek değil işin gücün yok neden burdasın ? biz mutluyuz bi sıkıntımız yok amaçsız yere gelmişisn burda konuşuyosun. a.e.a. yı çok büyütüyosunuz yok eller sıkışıyo cbf 150 video sundada eller sıkışıyo. yok aynalar göstemiyo. yok titriyo aman çok büyük sorun. titreşim problemi çözüldü. 5-40 yağ koyup, ön dişliyi büyütüp, elcikler değişince titreşim sıfır oluyo. bunlar sorun falan değil harleyler 80 bin lira ama asvalt deliciler gibi titriyo ama onlara laf yok çünkü o motor pahalı ayrıca motoru alıp satarsan tabi zarara girersin bu her motorda böyle. piyasası hondadan kawadan kötü buna lafımız yok ama bu zevk işi. 2014 üretim yok dedin biz var dedik sadece. piyasa patlamış dedin ama piyasa patlaması falan yok. motor sürmek içindir alıp satmak için değil. avrupada adamlar bi motora en az 50000 km biniyo biz 2000 km binince hemen satayım kafasındayız sorun burda. bu yüzden motorun piyasası patlamış bitmiş gibi gözüküyo. kim hangi motordan zevk alıyosa ona biner biz herşeyin farkındayız zaten senin söylemene gerek yok kardeşim. sen binme, kullanma

1 forum kurallarında kullanmadığınız motora yorum yapamazsınız diye bir şey yok. Herkes istediği konuya istediği yorumu SAYGI çerçevesinde yazar.

2 motorunuza hiç bir yerde tüüüü kaka dememiş idim

3 izin verdiğin için sağ olasın zaten gittim sonuncu 250sl yi nakit verip aldım

Amma yaranız varmış motor hakkında yahu benim söylemediğim her şeyi ben söylemişim gibi yazıyorsunuz maşallah

Tamam paşam en kral motor Megelli daha şahanesi yok Japonlar halt etmiş, Çinli Kral'ını yapmış

Oldu mu?

Motosikleti
    megelli 125 r
    motorunuza hiç bir yerde tüüüü kaka dememiş idim yazmışsın

senin söylediklerini yazıyorum.

- İngiliz sömürgesi altında yaşayan 2nci sınıf Çinli aksanı ile İtalyanca konuşmaya çalışan bir marka bu

- 2013 lerin ardından gelen 2014 veya 2015 modeller yok

- iddia ettiğinizin yarısı kadar ciddi bir marka olsa zaten adam gibi bir web sitesi olur adamların

- Az çok plastik vs gibi malzemelerden de işim gereği anlarım. İnceledikten ve artçı olarak arkasına bindikten sonra teşekkür ettim, eve geri döndüm. İyi ki çağırmışlar arkadaşlar da bakmışız motora, yoksa taklaya gelecekmişiz.

(motora tüü kaka demedin ama tüü kaka haricinde herşeyi demişsin) en kral motor megelli mi dedik biz amma hırs yapmışsın ya :D kawasaki honda daha iyi bunu bizde biliyoruz neyse sen bilirsin ayrıca ben senin paşan değilim

Motosikleti
    motorunuza hiç bir yerde tüüüü kaka dememiş idim yazmışsın

senin söylediklerini yazıyorum.

- İngiliz sömürgesi altında yaşayan 2nci sınıf Çinli aksanı ile İtalyanca konuşmaya çalışan bir marka bu

- 2013 lerin ardından gelen 2014 veya 2015 modeller yok

- iddia ettiğinizin yarısı kadar ciddi bir marka olsa zaten adam gibi bir web sitesi olur adamların

- Az çok plastik vs gibi malzemelerden de işim gereği anlarım. İnceledikten ve artçı olarak arkasına bindikten sonra teşekkür ettim, eve geri döndüm. İyi ki çağırmışlar arkadaşlar da bakmışız motora, yoksa taklaya gelecekmişiz.

(motora tüü kaka demedin ama tüü kaka haricinde herşeyi demişsin) en kral motor megelli mi dedik biz amma hırs yapmışsın ya :D kawasaki honda daha iyi bunu bizde biliyoruz neyse sen bilirsin ayrıca ben senin paşan değilim

Iftira mı atmışım?

Yahu arkadaş Çin malı değil mi bu motor? Çin malı! Yalan mı söylemişim? Hayır?

2013 ten sonra üretimi yapılmış mı? Yapılmamış! Halen yalan, iftira, yanlış bilgi yok!

Megelli nin Web sitesine girip bakın benim gördüğümden farklı bir şey görebilşyorsanız veya alt sayfaları açılıyorsa yine iftira etmiş sayılırım ki gördüğümü yazdım. Gördüklerimden neden rahatsız oluyorsun yalan mı konuşayım sen mutlu ol diye. Var mı adam gibi bir Web sitesi markanın

İşçilik ile şahsi görüşümü bildirmişim ki yine iftira, yalan, dolan yok!

Ben niye Hırs yapayım 8bin liralık motor için onu anlamıyorum. Motoru kötülesem elime ne geçer, yüceltip göklere çıkarsam? Ne elimde satmaya çalıştığım bir Megelli var nede pazarlık edip fiyatını kırmaya çalıştığım bir Megelli almaya çalışıyorum.... Sana kendi malımıda satmaya çalışmıyorum nede sen bana öyle bir şey teklif ettin...

Amma komik adamlarsınız, motor hakkında önüne gelen video çekip yerden yere vuruyor, konusu açıldığında önüne gelen konuşuyor siz halen bana çemkiriyorsunuz.

Benimkisi Hırs değil kahkaha tufanı burada, Abuk subuk cevaplar yazdığında ise cevap Hakkı doğuyor o kadar

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Gece gece guldurdun ya millet g*tunden element uydurmuyor dokuyucunun soylediklerini soyluyor motor sym motoru incelersen çin olmadığını anlarsın bu 1.si . 2.si her motor maliyet duşsun diye çinde toparlanır hondada yamahada diğer japonlarda yalansa yalan de bilelim . %70çinde %30 tawianda toplanıyor . Sen ninjanı çift rakamlara almışsındır megelli 8 bin civarı megelliden ninja olur mu olmaz dimi ne kadar ekmek o kadar köfte ayıktın mu murat bey o yüzden bence fazla uzatma kalp kırmayalım hadi iyi aksamlar

Motosikleti
    megelli 125 r
    ahmetcan zaten gereken cevabı vermiş web sitesi saçma sapan bi site ona bende katılıyorum. piyasası berbat. ve dediğin gibi megelli kötü bir markadır markadır. 5 yıldır kullanıyorum çok sıkıntı çıkardı 30000 e geldim bu zaman kadar şu tür masraflar çıkardı. her 1500 km de bir yağ değiştirmem gerekiyo, buji falanda değiştiriyorum bide fren balatalarını deiştirmek gerekiyo 3 senede bir, işte debriyaj balatasını değiştiriyoum 5000 km de 1, birde kısa far ampulü bozulmuştu onu değiştirdim, bide benzin almam gerekiyo böyle motor olmaz yerin dibine batsın megelli :D gerçekten kötü marka
    ahmetcan1994 ve farukisik bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Az önce yağmur çamur fark etmez

burakfc90 ve dmRhn bunu beğendiler.

Motosikleti
    megelli 125 r
    sizin orda kar çamur yok ne güzel burası bembeyaz kayıp düşerim diye binmiyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler