Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dundeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r Aprilla rs4 125 4t
    bişi sormak ıstıyorum bende yakında allah ızın verırse megellı ıle aranıza katılmak ıstıyorum fakat 125r ile acaba 125r ıle 250 r aynı kasayımı kullanıo boyut olarak ve parca olarak aynımı acaba 125r ıle ılıgılı bılgı verebılecek olan varmı rıca etsem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı carl0ssa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    symbol falan degıl body set sticker dusunuyorum. motor beyaz renk depo ustu siyah serıt gecıyo. ceketım ve kaskım sıyah beyaz kırmızı. motorda da kırmızı renk olsun uyumlu olsun dıye kırmızı renkte stickerlar yapıstırıcam bu special edition larda kafa grenajlarındakı kırmızılıklar gıbı onları nasıl hazırlatıcam reklam tabelasıyla ugrasan yerlere ?
    Senin çizimi ve ebatları vermen yeterli, reklamcılar kendileri de çalışıyorlar ve sana gösteriyorlar " Böyle oldu mu " diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Arkadaşlar ben lastik değiştirmeyi planlıyorum Metzeler Tourance 150/70/17 arka lastik ( Bu Lastik ) Sizce bu motosikletlerimize uygunmudur ? Sanırım Enduro 'lar için bu lastik dimi ? Ne tip lastik bakmamız lazım ?
    Tourance olması bende merak uyandırdı, birde lastik değiştiren arkadaşlar ön lastik değiştirdiler mi ? Yada değiştirmeye gerek var duydunuz mu ?

ROMMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş , Megelli Orjinal Lastikleri çok iyi değil , kaydığı oluyor bence değiştirlmesi yerinde olur , eğer devamlı kullanıyorsan . Bende Değiştirmeyi düşünüyorum hem ön hem arka lastik için ne almalıyız 150/70/17 hem ön hem arkaya olurmu yoksa sadece arka lastiğimi değiştirelim ? Metzeller M5 nasıl our yada pirelli ve michelinden de önerecekleriniz varmı dır? Fiyatları hakkında bilg verirseniz seviniriz , saygılarımla

Goxel01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 r
    Alıntı ROMMEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş , Megelli Orjinal Lastikleri çok iyi değil , kaydığı oluyor bence değiştirlmesi yerinde olur , eğer devamlı kullanıyorsan . Bende Değiştirmeyi düşünüyorum hem ön hem arka lastik için ne almalıyız 150/70/17 hem ön hem arkaya olurmu yoksa sadece arka lastiğimi değiştirelim ? Metzeller M5 nasıl our yada pirelli ve michelinden de önerecekleriniz varmı dır? Fiyatları hakkında bilg verirseniz seviniriz , saygılarımla
    Biz 160/60/17 takıyoruz dunlop marka vites aralarını biraz uzatıyor standart lastikli megelli ile yan yana giderken 1000 devir aşağısında gidiyor buda yakıt tasarufu demektir.

carl0ssa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - 2013 beyaz
    Ön fazla degil de arka lastik mutlaka değişmeli.
    Daha ben de değiştirmedim. Malum yazın ortasındayız eriyik asfaltta zeminin durumuna göre bazen buz pateni pistinde falan hissettiğim oluyo kendimi. 10-15 km yaptıktan sonra bi derece daha iyi tutuyo ama kısa mesafelerde güven verici değil. Dokuyucuyla konuştuğumda 160/60/17 takılıyo fakat bıkac ayar yapılması gerekıyo dedıler arka camurluk vs.

Ben geçen ay değiştirdim lastikleri Pirelli diablo rosso II taktım. Ebatlarım ön 110/70R17 54H ve arka 140/70R17 66H.
    Eski lastiklerle drift yapmaktan sıkılmıştım acıkcası lastiğin genişliği artıkça motorun hantallaşacağını düşünüyorum. Bulabilseydim orjinal ebatlarda lastik takmayı isterdim.

barisatmacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R
    Beyler acil yardımcı olur musunuz ? Ben plakalığı söktümde nereye takacağımı bulamadım bi fikri olan veya daha önce yapmış olan yardım edebilir mi ?

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=7fmVY64c_Zw abi bunun acıklamasını yaparmısınız ???

barisatmacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R
    Dundeon bu videoyu gördüğümden beri aklımda bu soru var ama cevap yok ? :D

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar o videoyu çok önceden araştırmıştım. sözlükten çevire çevire baya uğraşmıştım.

Kaza yapıp motoru kırılan bu megelliye, 1990-2000 arası (tam hatırlamıyorum) bir tane suzuki 600f motoru koyuyorlar sonuç bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Bu videolarıda ben çektim ilginizi çeker belki :D

https://www.youtube.com/watch?v=9AW3Pwk8Kl0
    https://www.youtube.com/watch?v=VPhhwRd96Ho

Motosikleti
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar o videoyu çok önceden araştırmıştım. sözlükten çevire çevire baya uğraşmıştım.

Kaza yapıp motoru kırılan bu megelliye, 1990-2000 arası (tam hatırlamıyorum) bir tane suzuki 600f motoru koyuyorlar sonuç bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Bu videolarıda ben çektim ilginizi çeker belki :D

https://www.youtube.com/watch?v=9AW3Pwk8Kl0
    https://www.youtube.com/watch?v=VPhhwRd96Ho
    son saniyelerdeki kesici sesi cok güzell biraz daha uzun olsaydı dahada guzel olurdu

Bana yardımcı olacak biri özelden ulaşabilirmi yardım ederseniz çok mahbul geçer telde atabilirsiniz özelden ben ararım çok teşekkürler

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı gorfo14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana yardımcı olacak biri özelden ulaşabilirmi yardım ederseniz çok mahbul geçer telde atabilirsiniz özelden ben ararım çok teşekkürler
    Hangi konuda yardım talep ediyorsun, bunu bir açıklarsan güzel olurdu. En azından eğer önemli bir konu ise buradan cevaplarız, diğer arkadaşlar da faydalanırdı...
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

megelli hakkında ve bi kaç sorum olcak çok acil lütfen msj atarsanız özelden müsait bi zamanda arayada bilirim acil teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi konuda yardım talep ediyorsun, bunu bir açıklarsan güzel olurdu. En azından eğer önemli bir konu ise buradan cevaplarız, diğer arkadaşlar da faydalanırdı...
    bir haftaya megelli 250r alıyorum konuştum dokuyucu ile sorum şu lastikleri gelirken kalınlaştıralım dedim malum fabrika çıkışlı lastikleri kötü oda biz kalınlaştırırız yollarken dedi 160 lık olur dedi arka lastik bende önüde değiştirelim falan dedim oda ön değişmez dedi 400 tl dedi lastiğe sizce napmalıyım yoksa motoru öyle alıp lastik ben alıp mı takayım ?
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    megelli hakkında ve bi kaç sorum olcak çok acil lütfen msj atarsanız özelden müsait bi zamanda arayada bilirim acil teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

bir haftaya megelli 250r alıyorum konuştum dokuyucu ile sorum şu lastikleri gelirken kalınlaştıralım dedim malum fabrika çıkışlı lastikleri kötü oda biz kalınlaştırırız yollarken dedi 160 lık olur dedi arka lastik bende önüde değiştirelim falan dedim oda ön değişmez dedi 400 tl dedi lastiğe sizce napmalıyım yoksa motoru öyle alıp lastik ben alıp mı takayım ?
    Arka lastik için 160 genişlik olarak uygundur, güzeldir. Bence de kesinlikle değiştirilmesi gerekiyor ( ki ben daha değiştirmedim ama muhakkak değiştirmeyi planlıyorum ) Ön değişmez derken ? Ön lastikte değişir, nasıl değişmez. Hatta ön ve arka birlikte değişmesi daha mantıklı sadece ön değişmesi pek bir esprisi yok diye biliyorum. Bu arada hayırlı uğurlu olsun, 400TL 'de uygun bir fiyat fakat bir marka modelini öğrenseydin lastiğin...

Arka lastik için 160 genişlik olarak uygundur, güzeldir. Bence de kesinlikle değiştirilmesi gerekiyor ( ki ben daha değiştirmedim ama muhakkak değiştirmeyi planlıyorum ) Ön değişmez derken ? Ön lastikte değişir, nasıl değişmez. Hatta ön ve arka birlikte değişmesi daha mantıklı sadece ön değişmesi pek bir esprisi yok diye biliyorum. Bu arada hayırlı uğurlu olsun, 400TL 'de uygun bir fiyat fakat bir marka modelini öğrenseydin lastiğin...
    tekrar görüştüğümde dicem inşallah ön ve arkada değiştirmesini söylicem çıkarttığı lastikleride isticem.bu arada bi sıkıntın varmı motorla ilgili özelden numaranı verirsen bie arayayım kardeşim çok yardımcı olmuş olursun

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    tekrar görüştüğümde dicem inşallah ön ve arkada değiştirmesini söylicem çıkarttığı lastikleride isticem.bu arada bi sıkıntın varmı motorla ilgili özelden numaranı verirsen bie arayayım kardeşim çok yardımcı olmuş olursun
    Kardeşim ben sana özelden yine numaramı verim ama sormak istediklerini buradan sor istersen en azından yanıtlarken de diğer arkadaşların aklında ki soruları yanıtlamış oluruz ;) Kesinlikle çıkan lastikleri al derim bende, ne olur ne olmaz kötü gün dostu olarak köşende dursun...

Kardeşim ben sana özelden yine numaramı verim ama sormak istediklerini buradan sor istersen en azından yanıtlarken de diğer arkadaşların aklında ki soruları yanıtlamış oluruz ;) Kesinlikle çıkan lastikleri al derim bende, ne olur ne olmaz kötü gün dostu olarak köşende dursun...
    lastik önleride değiştirtsem iyi olur demi
    megelli kullanıcı isen biraz bilgi verirmisin memnun musun motordan
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    lastik önleride değiştirtsem iyi olur demi
    megelli kullanıcı isen biraz bilgi verirmisin memnun musun motordan
    Evet, ben daha hafta sonu istanbul cengiz motor 'daydım motosikletin bakımı için Murat ustaya sordum lastik düşüncesini kendisi " sadece arkasının değişmesinin bir esprisi yok " dedi yani önleri de tavsiye etti.
    Elbette Megelli kullanıcısıyım...
    Merak ettiklerini sorabilirsin, genel anlamda elbette memnunum. Bana göre eksi bir yanı çok şükür şuana kadar olmadı 3 'ncü sahibi olmama rağmen...
    tiawern bunu beğendi.

Evet, ben daha hafta sonu istanbul cengiz motor 'daydım motosikletin bakımı için Murat ustaya sordum lastik düşüncesini kendisi " sadece arkasının değişmesinin bir esprisi yok " dedi yani önleri de tavsiye etti.
    Elbette Megelli kullanıcısıyım...
    Merak ettiklerini sorabilirsin, genel anlamda elbette memnunum. Bana göre eksi bir yanı çok şükür şuana kadar olmadı 3 'ncü sahibi olmama rağmen...
    titremesi nasıl bide ben renk olarak

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

renk olarak Bu üçü arasında kaldım. dokuyucu ile konuştum orda burhan abi var bana sana güzelce yapıveririm dedi motoru stickerlarla falan sizce hangi motor güzel ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler