Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Hala arada bir girip takip ederim şu Megelli formununa vay arkadaş neler oluyor içeride derim kötüleyenler aşşağılayanlar muhalefetler sevenler sevmeyenler. Ayıp arkadaş insan sırf çinli olduğu için kullanmadığı bir motoru nasıl aşşağılar bir anlam veremedim bu işe.

Sevmiyorsanız almayın beğendiyseniz alın bukadar basit. Yok yzf ciler, cbr cılara, cbrcılar megelliciler, sonra hepsi birbirine hesabı. Kimin neye gönlü gidiyorsa alsın. Hepimiz isteriz bir bmw 1000rs almayı fakat maddi durumlar nedir bu insanları bukadar sevdikleri hoşlandıkları motordan soğutma çabaları.

Yazık günah valla yemin ederim yazık günah.
    farukisik, gokseltoprak ve rahmi34 bunu beğendiler.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu forum siteleri yüzünden abartısız söylüyorum motorsiklet alamıyoruz hayattan soğutuyorlar insanı ..megelliyi almadan öncede yine okuyordum nerdeyse vazgeçecektim iyi ki de vazgeçmedim 5 aydır kullanıyorum bakımlar dışında bişey yapmadım daha
    gokseltoprak ve megelli bunu beğendiler.

Arkadaslar megellide 2011 ve 2013 arasonda fark varmi

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Geçen yazdığım eleştiri biraz ağar kaçmış. Özür dilerim. Motorlarınız çok güzel görünüyor. 6-7 bin tl de çok iyi bir fiyat. Mglli Kullanmışlığım vardır. Almayı düşünen arkadaşlara yinede eşdeğer marka ve modelleri de test edip sonra karar vermelerini tavsiye ederim. 2 teker üzerindeki herkese sevgi saygı kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    gokseltoprak bunu beğendi.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala arada bir girip takip ederim şu Megelli formununa vay arkadaş neler oluyor içeride derim kötüleyenler aşşağılayanlar muhalefetler sevenler sevmeyenler. Ayıp arkadaş insan sırf çinli olduğu için kullanmadığı bir motoru nasıl aşşağılar bir anlam veremedim bu işe.

Sevmiyorsanız almayın beğendiyseniz alın bukadar basit. Yok yzf ciler, cbr cılara, cbrcılar megelliciler, sonra hepsi birbirine hesabı. Kimin neye gönlü gidiyorsa alsın. Hepimiz isteriz bir bmw 1000rs almayı fakat maddi durumlar nedir bu insanları bukadar sevdikleri hoşlandıkları motordan soğutma çabaları.

Yazık günah valla yemin ederim yazık günah.
    Burası Türkiye dostum Söylediğinde son derece haklısın. İnsanlarımız halen çeşitliliğe açık değiller. Malesef buna Altın elbiseli adam dahil. Bizim insanlarımız da yanlı olduğu bariz olan o videoyu izleyip kullanmadığı motora laf çakıp duruyor AEA'nın indiğinizde çişinizi tutamazsınız dediği bu motor ile Zonguldak'tan Muğlaya sürerek geldim ben, titreşimden hiç de rahatsız olmadım. Yaklaşık 1300 km yolun üçte birini sağanak yağmur altında o "dönemezsin" dediği lastiklerle yaptım. En ufak kayma ya da sıkıntı yaşamadım. Viraj yapmayı da severim, aynı lastiklerin viraj performansından da son derece memnunum. Tüm bu sebepler yüzünden bu tarz yorumlara gülüp geçiyorum artık. Bu ülkede son sözü söyleyen büyük güçler var sanırım

Alıntı foreverdream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forum siteleri yüzünden abartısız söylüyorum motorsiklet alamıyoruz hayattan soğutuyorlar insanı ..megelliyi almadan öncede yine okuyordum nerdeyse vazgeçecektim iyi ki de vazgeçmedim 5 aydır kullanıyorum bakımlar dışında bişey yapmadım daha
    Hayırlı uğurlu olsun, tekerin düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:48 ----------

Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yazdığım eleştiri biraz ağar kaçmış. Özür dilerim. Motorlarınız çok güzel görünüyor. 6-7 bin tl de çok iyi bir fiyat. Mglli Kullanmışlığım vardır. Almayı düşünen arkadaşlara yinede eşdeğer marka ve modelleri de test edip sonra karar vermelerini tavsiye ederim. 2 teker üzerindeki herkese sevgi saygı kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    O yorumu sanırım ilk gören ve ilk cevaplayan bendim, ağır kaçtığını farketmenize sevindim. Motosiklet keyif işidir, eğer bir motor ihtiyaç karşılamanın ötesinde haz veriyorsa o motor doğru tercihtir. Her motorun iyi ve kötü yönleri mevcut. Bu yüzden cbr, megelli, kawa, hyo vs. gibi gruplara ayrılmaktan ziyade, herkesin aynı tutkuya sahip olduğunu bilip saygı sevgi çerçevesinde konuşmamız daha yerinde olur. Birkaç saat önce cbr250'si olan arkadaşımla birlikte can sıkıntısından Muğla-Marmaris yaptık, şehiriçi gezmelerle birlikte yaklaşık 150 km. Gayet keyifliydi yani, Cbr'ın gittiği yola, Megelli gitmem demedi. Ben yolda cbr'ın biraz daha iyi gitmesine söylendim, arkadaşım park halindeyken herkesin Megelliye bakmasına söylendi. Zaman zaman birbirimizin motoruna laf atsak da hiçbir zaman çöp demedik

Benim de önerim tüm alternatiflerin iyice değerlendirilmesi. Bu motoru sıfır almayı düşünenler için 9-10 bin tl aralığında çok güzel motorlar var, değerlendirilebilir. Ama ikinci el almayı düşünenlere tavsiyem 2006-2007 model ölmüş motorlara bulaşmaktansa 2013 model megelli her zaman iyidir.

Dalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Daytona 250CC 6c
    Evet an itibariyse siparişimi verdim. Geçen hafta CBR 125 almaya karar vermiştim lakin bulamayınca her işte bir hayır vardır bu motora rastladım ve çok hoşuma gitti. Araştırdım fiyatı ile beklentiyi fazlasıyla karşılayan bir motor olduğuna karar verdim ve siparişi verdim, öğleden sonra hayırlısıyla gelmiş olacak.

Öte yandan burdaki yazıları okurken bazı arkadaşlar Megelli üretimi durdurmuş falan filan yardırmış... Sitede diyorki " Huansong firması ile olan üretim anlaşmamız 31 Aralık 2013'te sona ermiştir. Firma ile olan anlaşmamız gereği yedek parça temini dünya genelinde devam edecektir. Yakın zamanda yeni bir üretici firma ile devam edeceğiz. " bilmem anlatabildim mi ..

Birde şu var.. İlk CBR 125 almaya karar verdiğimde İstanbul'da hiçbiryerde sıfırını bulamadım. Ve telefonla Honda bayisini aradığımda CBR 125'in bu sene Türkiye'ye gelmeyeceğini söyledi. Noldu bu kral Honda'ya ?

Neyse dostlar ben farklılık seven, herkeste olandan bende alıyım mantığına karşı biriyim. Özellik bu yüzden Megelli 250 R aldım. Yeminlen etraf Honda CBR çöplüğüne dönmüş. Tamam motor iyidir kalitelidir ama kızılay dağıtmış gibi bu nedir hocam ya..

Son cümle sabahın bu saatinde yazasım gelmiş belli.. Altn elbiseli adamın Megelli 250 r inceleme videosunuda izledim. Lakin abimizin diğer inceleme videolarını izlediyseniz zaten farketmişinizdir her motorda dalga geçtiği, bulduğu kusurlar var. Yeni o videoyu izleyipte Megelli 250 r ile kafa buluyor diyenler Yamaha YZF 125 ınkini bir izlesin. Motor için resmen beyinsiz, aptal sarışın diyor Demek istediğim onu ciddiye alın, ama abarttığınıda sakın ihmal etmeyin. Ona kalsa her yeni başlayan hangi motor olursa olsun yeri öpüyor
    gokseltoprak bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Dalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son cümle sabahın bu saatinde yazasım gelmiş belli.. Altn elbiseli adamın Megelli 250 r inceleme videosunuda izledim. Lakin abimizin diğer inceleme videolarını izlediyseniz zaten farketmişinizdir her motorda dalga geçtiği, bulduğu kusurlar var. Yeni o videoyu izleyipte Megelli 250 r ile kafa buluyor diyenler Yamaha YZF 125 ınkini bir izlesin. Motor için resmen beyinsiz, aptal sarışın diyor Demek istediğim onu ciddiye alın, ama abarttığınıda sakın ihmal etmeyin. Ona kalsa her yeni başlayan hangi motor olursa olsun yeri öpüyor
    Hepimiz severiz sarışın aptal hatunları işin şakası bir yana AEA mın yzfr125 i neden kendi klasmanındaki herhangi bir motorla karşılaştırıp ona göre yorum yapmadığını kimse anlamış değil. Neyse kötüleyen kötülesin yzfr125 i o sıkıntı değil sonuçta burada 115 sayfalık mesajlarda tek bir arıza mesajı yazmadık bu motor hakkında. Kimse aldığınada pişman olmadı lakin daha öncede yazıldığı gibi aynı şey diğer motorlar içinde geçerli ki ben yzf kullandığım için yazıyorum.

sanırsın motor dünyasının üvey evladı. herkes söz birliği etmişçesine kötülüyor motosikleti. kimisi o fiyata alınmaz diyor, kimisi hız yapmıyor diyor. hepsi de altın elbiseli adam'ı referans gösteriyor. bence kendisi son derece yanlı davranıyor bu konuda. niye honda 125cc'yi aynı şekilde eleştirmiyor? buna cevap yok. ikisi de aynı sinif motorsikletler. honda'nın motorunu olduğu gibi anlatıyor ama yamaha yzf-r125'i yerden yere vuruyor. bir tane mi iyi yönü olmaz bir motorun? yamaha o kadar mühendisi boşa çalıştırıyor, buradan o anlaşılıyor. video'ları izleyin ne dediğimi anlayacaksınız.

altın elbiseli adam - honda cbr 125 incelemesi - http://www.youtube.com/watch?v=jtxtr2r7pz8
    altın elbiseli adam - yamaha yzf-r125 incelemesi - http://www.youtube.com/watch?v=hsea7i43z18

lan belki bende o para var ve hız sevmiyorum? ama kötülemek bedava. neymiş, gitmiyormuş. sanki yamaha'nın "bu motor 250 km/h hıza ulaşabiliyor" diye bir iddiası var. hep bizim bilgi sahibi olmadan eleştirme huyumuz... araba forumlarında hiç böyle ucuz eleştiriler yok mesela ama motosiklet forumları böyle eleştirilerle dolu. ulan 125cc motor gitmiyor diye eleştirilir mi? gitmiyor zaten. toyota yaris forumlarında araba gitmiyor diye eleştiren gördünüz mü? herkes biliyor zaten kapasitesini. sanki maserati forumundayız.

ha oturuş pozisyonuna laf edenleri bir nebze anlarım, çok rahat değil, eyvallah. 2013 modelinin sıfır fiyatı da 9.150 tl. pahalı mı? evet pahalı. bunu da eleştir. başımın üstünde yerin var. keyif için alınabilecek bir motor bana göre. motosiklet dünyasında her ihtiyaca göre ayrı ayrı motosikletler var ama en çok yerden yere vurulanı da bu motosiklettir.

"peki neden almayayım" diyorsun? mantıklı bir tane cevap yok. "onu alacağıma x alırım" diyor anca. ulan sen al x'i. ben sevmiyorum x'i?

işte laf olsun, torba dolsun.
    gokseltoprak, SeZeeR ve tolgaafsar bunu beğendiler.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

Motosikleti
    megelli, gokseltoprak ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hepimiz severiz sarışın aptal hatunları işin şakası bir yana AEA mın yzfr125 i neden kendi klasmanındaki herhangi bir motorla karşılaştırıp ona göre yorum yapmadığını kimse anlamış değil. Neyse kötüleyen kötülesin yzfr125 i o sıkıntı değil sonuçta burada 115 sayfalık mesajlarda tek bir arıza mesajı yazmadık bu motor hakkında. Kimse aldığınada pişman olmadı lakin daha öncede yazıldığı gibi aynı şey diğer motorlar içinde geçerli ki ben yzf kullandığım için yazıyorum.

sanırsın motor dünyasının üvey evladı. herkes söz birliği etmişçesine kötülüyor motosikleti. kimisi o fiyata alınmaz diyor, kimisi hız yapmıyor diyor. hepsi de altın elbiseli adam'ı referans gösteriyor. bence kendisi son derece yanlı davranıyor bu konuda. niye honda 125cc'yi aynı şekilde eleştirmiyor? buna cevap yok. ikisi de aynı sinif motorsikletler. honda'nın motorunu olduğu gibi anlatıyor ama yamaha yzf-r125'i yerden yere vuruyor. bir tane mi iyi yönü olmaz bir motorun? yamaha o kadar mühendisi boşa çalıştırıyor, buradan o anlaşılıyor. video'ları izleyin ne dediğimi anlayacaksınız.

altın elbiseli adam - honda cbr 125 incelemesi - http://www.youtube.com/watch?v=jtxtr2r7pz8
    altın elbiseli adam - yamaha yzf-r125 incelemesi - http://www.youtube.com/watch?v=hsea7i43z18

lan belki bende o para var ve hız sevmiyorum? ama kötülemek bedava. neymiş, gitmiyormuş. sanki yamaha'nın "bu motor 250 km/h hıza ulaşabiliyor" diye bir iddiası var. hep bizim bilgi sahibi olmadan eleştirme huyumuz... araba forumlarında hiç böyle ucuz eleştiriler yok mesela ama motosiklet forumları böyle eleştirilerle dolu. ulan 125cc motor gitmiyor diye eleştirilir mi? gitmiyor zaten. toyota yaris forumlarında araba gitmiyor diye eleştiren gördünüz mü? herkes biliyor zaten kapasitesini. sanki maserati forumundayız.

ha oturuş pozisyonuna laf edenleri bir nebze anlarım, çok rahat değil, eyvallah. 2013 modelinin sıfır fiyatı da 9.150 tl. pahalı mı? evet pahalı. bunu da eleştir. başımın üstünde yerin var. keyif için alınabilecek bir motor bana göre. motosiklet dünyasında her ihtiyaca göre ayrı ayrı motosikletler var ama en çok yerden yere vurulanı da bu motosiklettir.

"peki neden almayayım" diyorsun? mantıklı bir tane cevap yok. "onu alacağıma x alırım" diyor anca. ulan sen al x'i. ben sevmiyorum x'i?

işte laf olsun, torba dolsun.
    Bana kalırsa YZF'nin tek eksisi fiyatı. Onun haricinde CBR 125'ten çok daha üstün bi makine olduğu gerçek. Tabii fiyatını düşününce, 150-250cc aralığında o paraya güzel temiz bir 250cc alınabiliyor, bu yüzden de o motor beğenilmiyor. Ama dediğin doğru, herkes hız yapmak için motor almıyor. Eğer hızı yeterliyse o motordaki teknoloji cbr250'de bile yok

Alıntı Dalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun dostum, motorun yıldız gibi parlıyor. Tüm meraklı gözler üzerinde olacak, güzel bir nazar boncuğu tak motorun uygun bir yerine. Motoru park ederken mümkün mertebe kaldırımlara çık, bizim usta şöförlerimiz geri geri gelip 2 metre arkasındaki motora tıklayıp, sonrada benim tamponum çizildi sen ne konuşuyorsun falan moduna girebiliyorlar. Aman dikkat...

(Bu arada resme göre yorum yapmadım, geçenlerde başıma geldiğinden söylüyorum )

Motosikleti
    Eywallah saolasın hepimize kazasız belasız sürüşler inş.. Fotoğrafı çekmek için oraya aldım, sonra otoparka çekip brandayla örtüp tekerden kitledim..
    megelli bunu beğendi.

Arkadaşlar selamlar.
    Megelli fan'ı olarak aranızda olmaktan gurur duyuyorum motorum 1000 km oldu. Sıfır aldım. Çok memnunum.
    Yakıt konusunda kafamda soru işaretleri yok değil 20 liraya 140 km yol yapıyorum şuan için...
    Bu da bizim makine

Dalay bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar.
    Megelli fan'ı olarak aranızda olmaktan gurur duyuyorum motorum 1000 km oldu. Sıfır aldım. Çok memnunum.
    Yakıt konusunda kafamda soru işaretleri yok değil 20 liraya 140 km yol yapıyorum şuan için...
    Bu da bizim makine
    http://i.hizliresim.com/MY8dl9.jpg

http://i.hizliresim.com/GnW913.jpg
    Maşallah kardeşim kazsanız belasın inşallah.. Bildiğim kadarıyla 100 km de 2 - 2,5 Lt yakıyor. Oda 140 km için ortalama 17,5 lira falan yapar. Tabiki kullanım şeklinden falanda biraz fazla yakıyor olabilir.. Birde yakıt 95 oktanmı yoksa 97 oktanmı koyuyorsun ?

Bu arada ruhsat işlemleri ile ilgili sorum olacak.. Anadolu yakasında şu şöförler cemiyeti denen yerden var mı ? Yoksa illa Seyrantepe'ye mi gitmem lazım plaka için ?

teşekkür ederim inşallah hepimiz kazasız belasız kullanırız motorlarımızı.
    Rodaj dönemi diye biraz fazla yakabilir dedi birkaç kişi ama ben genelde trafik olmayan saatlerde 5:30-6:00 sularında boş yolda biraz asılıyorum benim gaz kontrolümle alakalı sorundur diye tahmin ediyorum.
    95 oktan alıyorum. Sıkıştırma oranı daha yüksek performans makinalarında 97 kullanıldığını okumuştum.
    Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Şoförler odası hakkında anadolu yakasın bilmediğimden birşey diyemeyeceğim.
    Bana da bakım için istanbul avrupa yakasında servis önerisi yapabilecek var mı acaba ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar bugün trafik kontrolüne denk geldim. Polis ile egzoz üzerine ciddi bir tartışma yaşadık. O egzoz açık diyor, ben orijinal diyorum. Motoru çalıştırdık, tabi Megelli'nin sesi malum Adam kendisinde 800'lük motor olduğunu, egzozundan böyle ses çıkmadığını söyledi falan. Neyse ki adamı yıldırdım ve yazmadı.

Şimdi sormak istediğim şu, bizim orijinal egzozlar gerçekten fazla ses çıkarıyor. Hemen hemen her sebepten ceza yiyen biri olarak, orijinal egzozdan da ceza yemek istemiyorum. Böyle durumlarda egzozun orijinal olduğunu nasıl ispat edebiliriz memura, bilenler yol gösterirse sevinirim

Motosikleti
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün trafik kontrolüne denk geldim. Polis ile egzoz üzerine ciddi bir tartışma yaşadık. O egzoz açık diyor, ben orijinal diyorum. Motoru çalıştırdık, tabi Megelli'nin sesi malum Adam kendisinde 800'lük motor olduğunu, egzozundan böyle ses çıkmadığını söyledi falan. Neyse ki adamı yıldırdım ve yazmadı.

Şimdi sormak istediğim şu, bizim orijinal egzozlar gerçekten fazla ses çıkarıyor. Hemen hemen her sebepten ceza yiyen biri olarak, orijinal egzozdan da ceza yemek istemiyorum. Böyle durumlarda egzozun orijinal olduğunu nasıl ispat edebiliriz memura, bilenler yol gösterirse sevinirim
    Bu olay hangi şehirde oluyor İstanbuldamı Muğladamı.?

Cok kolay 3 yol var.
    ceza yemeden oce:
    1- motorun orj katalogunu tasiyin. resimlerinden orj egzost oldugunu gosterin
    2- egzostun orj gosterir yetkili satici veya servisten belge

Ceza yerseniz o sirada olayi mutlaka belgeleyin ya foto cekin ya kamera kaydi. bu sayede cezanin hangi egzosa yazildigi bilinir sonradan da polis itiraz edemez ben gordugumde baska egzos vardi diye. Sonrasinda iyiraz edip bilir kisi karari ile cezayi iptal ettirirsiniz

Motosikleti
    Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok kolay 3 yol var.
    ceza yemeden oce:

Ceza yerseniz o sirada olayi mutlaka belgeleyin ya foto cekin ya kamera kaydi. bu sayede cezanin hangi egzosa yazildigi bilinir sonradan da polis itiraz edemez ben gordugumde baska egzos vardi diye. Sonrasinda iyiraz edip bilir kisi karari ile cezayi iptal ettirirsiniz
    İşin dahada ilginci bende performans eksoz var. Yzf kullanıcısıyım bu arada. Lakin son susturucu var (silencer)istediğin zaman açıp kapatabiliyorsun. Buzamana kadar birkere bile polis çevirip egsoz orjinal değil demedi o yüzden yazdım acaba İstanbulda değilde Muğladamı oldu bu olay diye. Birde çevirdilermi orjinal egsoz diye kandıramamda.

Polis bu ne yapacağı belli olmaz. Bir zamanlar ankara'da Ümitköy-Kkonutent civarında Jandarma Trafik modifiyeli araba kovalardı. Bir arkadaşımın S2000 inene orj egzos olmasına rağmen ceza yazmışlardı. eğer ters birine ters anında denk gelirsen affetmiyorlar. Ama bu durumda yazdığım 3. seçeneği yaparsan ceza iptal olabilir.

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    o gün adanada çevirmeye yakalandık arkadaşlarla polis plakamız kuyruk altında diye birazcık azarladı tabi haliyle bişe demedik ceza yazmadı :D
    bide motorları 4 silindir sandı bu motorların ses seviyesi yüksek zaten diyip geçti.d

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

buda yenilerr arkadaşlar

megelli ve Goxel01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bu olay hangi şehirde oluyor İstanbuldamı Muğladamı.?
    Muğla dostum. Normalde üniversitenin bulunduğu yerleşkede pek çevirme olmaz, sanırım bazı yerlere ödenek gerekiyor. Bütün paketçi motorlarını çekicilerle topluyorlar. Burada kask takan paketçiye de alışkın değiliz, 2 gündür polisler göz açtırmıyor paketçilerde utanmasalar dizlik bile takacaklar

Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok kolay 3 yol var.
    ceza yemeden oce:

Çok teşekkürler, şu belge işi aklıma yattı. Mümkünse öyle bir şey ayarlamaya çalışacağım aksi taktirde kesin ceza yerim ben bununla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:58 ----------

@stronglife kanıma giriyosun kırmızı çamurluk, kafa ve depo grenajları aldıracaksın bana, yapma Benden de birkaç tane gece pozu gelsin o zaman, bu gece tatlı bir yağmur yağdı dayanamadım yine çıktım yola. Bakalım Megelli 250R karanlıkta nasıl görünüyor

tiawern, megelli, stronglife ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler