Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rommel güle güle kullan inşallah Allah kaza bela vermesin
    Amaç hele ben bi ehliyeti alim de ondan sonra buluşuruz istanbul içerisinde :D Kalkıp ankara ya gitmenin lüzumu yok :D
    Ehliyeti alana kadar artcı yapardık senide ayarlasaydık birşeyler

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Ben buralarda olsaydım büyük planlarım vardı. Megelli buluşmaları diye bir bulusma organıze edecektım hafta sonu için. Tüm türkiyede gelebilen megelli kullanıcıları gelecekti bir yerde bulusup kamp olayına gırecektık. Kısmet olmadı işte... Dokuyucu yapsın bir organizasyon.
    -gonzago- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ROMMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerikaya Güle Güle Git Gel Başkan Sanırım Kariyer Planlaman ile İlgili Hayırlısı Olsun , Artık Gelince Patlatırsın Bir Organizyasyon , Bide Kitap yazarsın hatta ''Amaç ve Megelli Maceraları''

Motosikleti
    düşünüyor
    Merhabalar.

Bende sizler gibi megelli 250R tutuldum
    ama sizin kadar kararlı olamadım
    ne yazık ki araştırmalarım sonucu pek hoşnut kalamadığımı üzülerek söyleyorum.
    titreşim var sağa dogru gidonu dönderdiğimizde parmak sıkışma olayı var
    o ön tarafın acayip bir boşluğu var teker gözüküyor şu bu diye sıralamışlar.
    işin aslı herkes bir şey atıp tutuyor kimi hareret yapıyor diyor kimi yedek parçası sıkıntılı
    en son çarem sizlere sormak kaldı benim için gerçekten böyle sorunlar varsa megelli sayfasını kapatacağım.
    yeni yeni öğreneceğim için sürmeyi sıkıntı yaşadığımda ne etrafımda motorcu büyüklerimden kimse
    nede yol gösterebilecek birileri var sizlerin olumlu olumsuz cevaplarınız beni çok sevindirecek

okuduğunuz için teşekkür ederim

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti alana kadar artcı yapardık senide ayarlasaydık birşeyler
    Ben buralarda olsaydım büyük planlarım vardı. Megelli buluşmaları diye bir bulusma organıze edecektım hafta sonu için. Tüm türkiyede gelebilen megelli kullanıcıları gelecekti bir yerde bulusup kamp olayına gırecektık. Kısmet olmadı işte... Dokuyucu yapsın bir organizasyon.
    Yok be usta ben istemem artçı felan olmak :D Güvenlik bende olacak, o elcikleri benim kavramam gerek yoksa motor benim için kabus gibi birşey olur Çok sevmeden binmeye başladım ama şimdide bırakamaz oldum :D Sabah motorla kalkıyorum, akşam motorla yatıyorum. Nasıl birşey bu illet bende anlamadım harbiden. Sen hele elin amerikalarına bir git gelde yaparız yine bir buluşma, sağ salim git gel inşallah.

Alıntı ROMMEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikaya Güle Güle Git Gel Başkan Sanırım Kariyer Planlaman ile İlgili Hayırlısı Olsun , Artık Gelince Patlatırsın Bir Organizyasyon , Bide Kitap yazarsın hatta ''Amaç ve Megelli Maceraları''
    +1 katılıyorum

Alıntı Davinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.

Bende sizler gibi megelli 250R tutuldum
    ama sizin kadar kararlı olamadım
    ne yazık ki araştırmalarım sonucu pek hoşnut kalamadığımı üzülerek söyleyorum.
    titreşim var sağa dogru gidonu dönderdiğimizde parmak sıkışma olayı var
    o ön tarafın acayip bir boşluğu var teker gözüküyor şu bu diye sıralamışlar.
    işin aslı herkes bir şey atıp tutuyor kimi hareret yapıyor diyor kimi yedek parçası sıkıntılı
    en son çarem sizlere sormak kaldı benim için gerçekten böyle sorunlar varsa megelli sayfasını kapatacağım.
    yeni yeni öğreneceğim için sürmeyi sıkıntı yaşadığımda ne etrafımda motorcu büyüklerimden kimse
    nede yol gösterebilecek birileri var sizlerin olumlu olumsuz cevaplarınız beni çok sevindirecek

okuduğunuz için teşekkür ederim
    Ben diyorum " Megelli marka motosiklet sahibi olan birisinden bilgi almak her zaman daha sağlıklı. "

1- Titreşim var sorusuna yanıt ;
    * Daha önce ki sayfalarda da söylediğim gibi; " Bir cep telefonunu titreşime alıp dizlerinizin üzerine koyun, sonra o cep telefonunu arayın ve dizlerinizin üzerinde titreyen telefon sizi ne kadar etkiliyorsa işte Megelli 250R model motosikletin titreşimi de sizleri o derece etkiler. " Yani bu titreşim, canım Türkiye 'mizi sallayan 7.2 'lik bir deprem gibi değil sizi motorun üstünden düşürüp atsın gitsin Yanlış bir düşünce bana göre TİTREŞİM var TİTREŞİM var yani bana kalkıpta titreşim varmış denildiğinde bende korktum korkmadım değil, aklımdan geçen ise " Abi ben amatörüm, bu motora binicem ama titreşimden düşermiyim ? " Bak bak aklıma gelen soruya bak :D Ama ben ne yaptım " Gittim Bilecik 'e, aldım babalar gibi motoru ve 7,5 saatte istanbul 'a geldim artçı ile birlikte :D Neden bu kadar uzun sürdü sorusuna gelince de, çünkü ben acemi motor kullanıcısıyım 3. defa hayatımda motor kullanıyorum onu da Bilecik'ten motor aldım geldim yağmurun altında :D " Yani titreşim 4.000 Km motor altında olanlarda var ama dediğim kadar var ki 4-5.000 km sonrasında parçaların yerine oturması ile o da tamamen kalkıyor motordan. Zaten abi, 120Kg olan ve yüksek bir torka sahip olan yani hafif ve hızlı olan bir motosiklette bırakta az da olsa titreşim olsun

2- Gidonu sağa doğru dönderdiğimiz de parmaklar sıkışıyor sorusuna yanıt ;
    * Bak ben bunu resimle anlatmayı düşündüm ve şuanda benim kullandığım Megelli 250R model motosikletimin elciklerinin aynısı olan bir resim buldum, hem çizerek hemde yazarak anlatmak mantıklı geldiği için o şekilde ayarladım Yalnız önce bir bilgi vermem gerekiyor ki, bizim insanlarımız anladığım kadarı ile elleriyle kavramak istedikleri şeyi sonuna kadar avuçlarının içine almaya çalışıyorlar ;) Yanlış abi yanlış ;)
    Birinci resimde elcikleri göreceksin, her iki tarafta da boyasız hali.
    ikinci resimde elciklerin yeşil olan kısmını eğer avucunla kavrar ve gidonu sağa doğru çevirirsen EVET SIKIŞIR, yalnız eğer kırmızı yerden kavrarsan avucunla elcikleri yani SİYAH BÖLGEDEN ki Benim bildiğim ELCİKLER SİYAH BÖLGEDEN TUTULUR MOTORDA :D Heh işte o zaman parmağın sıkışmıyor Davinci.

Resim 1 :

Resim 2 :

3- Ön tarafta boşluk var sorusuna yanıt ;
    * Evet, Megelli 250R ( hep model belirtmemin sebebi, 250S kullanmadım ve görmedim o yüzden kullandığım modele göre yanıt veriyorum kusura bakmayın ki zaten Naked - Çıplak - adı üstünde zaten her yeri açık maşallah :D ) modelinde ön tarafta boşluk var, yani usta şimdi ben sana sorumu soruyorum hani hep siz soruyorsunuz ya " O ön taraf açık olsa ne olacak kapalı olsa ne olacak, hayır orası kapalı olsa orada ne yapacaksın Evet lastik gözüküyor, kablolar gözüküyor Yani ne olacak kapalı da olsa açıkta olsa sana hiç bir zararı yok yani bana olmadı çünkü de sana da olacağını düşünmüyorum " Zaten bir süre sonra gözün alışıyor o açıklığa, hatta ben o açık kısma bakarken abi makinenin aksamlarına bak ya diyorum heybet var diyorsun, yani ben olumlu yönünden bakıyorum sadece bana bir zararı yok, o kadar da takıntılı değilim açıkçası :D

4- Hararet yapıyor sorusuna yanıt ;
    * Hararet mi ? :D Bak kim ne derse desin, buna beni inandıramaz ! Yılların 4 teker şoförüyüm hararetin ne olduğunu bilirim. İkinci madde de yazdığım gibi " Bilecik - Istanbul arası ortalama 250Km. ve Ben bu yolu 7,5 saatte ortalama 5,000 - 5,500 Devir ile geldim " Yani motoru bağırttıra bağırttıra ha burada viteste düşükteydi hani yani :D Istanbula getirdim, usta bu motor banamısın demedi ve 1 kere olsun bile hararet göstergesini yakmadı ! Megelli ile uzun yol yapacaksan ki senin yerinde olsam bu megelli 'de olsa başka marka da olsa, iki lastikte olsa dört lasikte olsa her zaman için uzun yol bakımını yaptır ondan sonra çık ! Ha şehir içinde zaten hararet yapmaz kolay kolay motorlar günde gideceği kaç kilometre yol ki ? Ha eğer megelli alıp kuryelik yapmayı düşünüyorsan, işte o zaman oturup biraz bende ellerimi başıma dayar düşünürüm! Acaba hararet yapar mı motor diye ...

5- Yedek parça sıkıntı sorusuna yanıt ;
    * Megelli markasını Türkiye 'ye getiren firmalar Camgöz ve Dokuyucu 'dur. Bunların yeri Adana 'dır. Camgöz firması eğer yanlış bilmiyorsam Motosiklet sektöründe 40 Yılı deviren ve güvenmediği markanın altına elini sokmayan bir firmadır. Şimdi gelelim yedek parçaya, ben en son Megelli almadan önce Dokuyucu ile görüştüğümde yedek parça durumunu sordum hemen ve bana söyledikleri cevap " Biz Megelli'yi Türkiye 'ye getirdik ve güveniyoruz. Sonuna kadar da arkasında duracağız. Yedek parça sıkıntımız hiç olmadı ve olmayacak. " ha biraz zaten forumları araştırırsan yedek parça konusunda yazı yazanlar var, sipariş veriyorlar Dokuyucu yada Camgöz 'e 2'nci gün elinde parça. Bu kadar hızlılar, ha servis konusuna gelince ; Sen ISTANBUL 'dasın Bende ISTANBUL 'dayım, Cengiz Motosiklete gidip danışabilirsin gerçi Kıraç'ta oturuyorsun sanırım Çakırca Motor 'a daha yakınsın, oraya gidip biraz inceleyebilirsin ve görüşebilirsin. Bende Başakşehir bölgesindeyim, eğer istersen birgün gel buyur ziyaret et beni oturup bir çay içelim gör incele motosikleti.

Geldik mi şimdi sona Yine çok uzun yazdım be, bu arada ben Megelli bayilerinden herhangi birisi değilim yani Megelli 'yi gerçekten beğenen ve kullanan bu yüzden de Megelli Motosikletini gerçekten savunan birisiyim yani kısacası BASİT BİR MEGELLİ Kullanıcısıyım. Şimdi bana soracak olursan abi Megelli 250R yada 250S alınır mı, abi paran varsa sıfırı alınır. Eğer paran yoksa ikinci eli de gönül rahatlığı ile alınır sık dokuyup incelersen muhakkak temiz bulabilirsin. Yalnız fiyatları yükseldi artık Megelli 'nin de yanlış hatırlamıyorsam 9,200TL oldu Plaka ve Ruhsat hariç fiyatı. Ha sıfır düşünürsen bayi ile bir görüş belki birşeyler yapabilirler

Saygı ve Sevgilerimle
    Megelli Hayranı
    Demirhan SARAÇ

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Megelli hakkında bu kadar uzun yazmamın sebebi ise şu ki; Megelli için kendime özel bir web sayfası hazırlıyorum, bu yüzden aslında sorduğunuz soruları yanıtlarken diğer yandan da kendi hazırladığım sayfaya yazacağım bunları hem sorularınızı alacağım hemde yanıtları yazacağım oraya Bu yüzden bu şekilde uzun uzun cevaplayıp yazıyorum.
    barisatmacaa, Davinci ve tarsuslu33 bunu beğendiler.

Motosikleti
    düşünüyor
    Demirhan çok çok teşekkür ederim

megelliye zaten karar kılmıştım lakin ufak tefek sorunları ile nasıl göğüs geremeyeceğimi düşündüğümden vazgeçtim

kawaya yöneldim oda malum uçuk fiyatlarda alsanda parçaları yakıtı ayrı bir dert neyse...

inş gelirim ama megelliyi aldığım da bu konuda da bayağı sıkıntı var ne kimse geliyor ne kimse gidiyor birbirinin yanına

oturduğum civarda bu motordan bir tane bile görmedim yada duyanı işitmediğim için soramadım
    megelli yi alınca düşünmek bile istemiyorum etraftaki tepkileri soruları
    forumda ki arkadaşlarda bu klişe sorudan usandıkları için pek ilgilenmediler sanırsam
    kusuruma bakmayın yanlış bir şey yapıp motosiklet sevgimi bitirmemek içindi her şey
    bu kadar uzun uzun yazdığın için yeniden teşekkür ederim
    megelli ile bir sayfa oluşturacaksan cok iyi olur yanlış saçma sapan bilgiler kirletmiş forumları
    hareretten kastım şuydu benzın ve su jontaları gevşek olduğundan kaynaklanıyormuş
    yeni gelen her partide düzeltilerek göndermiş galiba
    dmRhn bunu beğendi.

farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09

megelliye zaten karar kılmıştım lakin ufak tefek sorunları ile nasıl göğüs geremeyeceğimi düşündüğümden vazgeçtim

kawaya yöneldim oda malum uçuk fiyatlarda alsanda parçaları yakıtı ayrı bir dert neyse...

inş gelirim ama megelliyi aldığım da bu konuda da bayağı sıkıntı var ne kimse geliyor ne kimse gidiyor birbirinin yanına

oturduğum civarda bu motordan bir tane bile görmedim yada duyanı işitmediğim için soramadım
    forumda ki arkadaşlarda bu klişe sorudan usandıkları için pek ilgilenmediler sanırsam
    kusuruma bakmayın yanlış bir şey yapıp motosiklet sevgimi bitirmemek içindi her şey
    megelli ile bir sayfa oluşturacaksan cok iyi olur yanlış saçma sapan bilgiler kirletmiş forumları
    hareretten kastım şuydu benzın ve su jontaları gevşek olduğundan kaynaklanıyormuş
    Arkadaşlar gezmekten internete girmeye bile zaman bulamıyorum malum havalar düzeldi.Şunu belirteyim ben 3000 km leri geçtim uzun yoldada şehir içindede çok sıkıştırdım zaman zaman ama hararet olayı ile huç karşılaşmadım.İnsanların megelli hakkında yanlış bilgilendirilmelerine gönlüm razı olmadığı için üye oldum bu siteye ve motorumdan sıkıntı yaşamadığımı iddaa ettiğimde hakaret bile edenler oldu.Ki bu insanlar megelli kullanmadıkları halde niye bu kadar megelliye düşman oldular halâ merak ederim.Başkalarının fotoğraflarına , yazılarına yorum yaparak megelli kullanmadıkları halde kendilerini şifalı su gibi insanlara faydalı olduğunu zanneden bu insanlar artık nerede.İllaki de zaman zaman sorunlar sıkıntılar yaşanacak ve sorunlarda burada paylaşılacak.Bir titreşimdir aldı gidiyo başını altımızdaki sadece bi motosiklet viblatör felan değil kimseye zarar vermez yani tek silindirli motorların genelinde olan titreşim megellidede var.Ninja 250 ye 6 bin lira fazladan para vermektense biraz titreşime katlanılabilmeli diye düşünüyorum.Arkadaşlarımda ninja 250 kullananda var genelde beraber turluyoruz kalitesine diyecek yokk parası çok olan alsın tabiiki
    dmRhn ve Davinci bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı

Ben teşekkür ederim Davinci ben teşekkür ederim,

Megelli 'yi tercih etmen için kesinlikle bir uğraş içerisinde değilim, bunun bana bir kazanç yada getirisi kesinlikle yok. Ben sadece aklınıza takılan soruları Megelli kullanıcısı olarak yanıtlamaktan ve yazmaktan büyük keyif duyuyorum. Sorunlara nasıl göğüs gererim derken, eğer temiz bir Megelli bulursan sorun yaşamıyorsun, eğer kazalı yada işte yan yatmış ( bence pek sıkıntılı birşey değil bu sadece grenaj sorunu doğurur ki Megelli grenajları ucuzdur ).
    Açıkcası bende Megelli 'den önce bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Honda 'ya bakmıştım fakat kafa kısmı ve cılız oluşu hoşuma gitmediğinden Kawasaki önerdi, bak mesela Kawasaki 'nin yakıt ve yedek parçalarda ki sıkıntısını bilmeden alma kararı vermiştim ki araştırınca biraz pahalı olduğunu gördüm aynı senin gibi ve " ne kadar ekmek o kadar köfte " mantığı ile Megelli 'ye yöneldim.
    Megelli al yada alma alacağın motosiklet her ne olursa olsun, temennim sana tekerlerin yere düz bassın ve Allah kaza bela göstermesin. Motor 'un hangi marka olduğu da hiç önemli değil, sen bir motosiklete kavuş bende bir ehliyetime kavuşayım sonra farketmez yine ortak bir noktada buluşuruz
    Benim Pazar günü sınavım vardı ( 06.04.2014 ) motorumla gittim haliyle ( Ehliyeti olmadan, ehliyet sınavına motoru ile giden bir cinstim evet ) Motoru sağa doğru yanaştırdım hop yanımda diğer sınava girecekler bitti haliyle, markası ne diye sordular Megelli diyince duymadıklarını farkettim ve başladım onlara da anlatmaya işte şöyle böyle şu şekilde bu şekilde ( bu arada bu soruyu soran bir kuryeci arkadaşımız )
    Geçenlerde de hanımım için kask almaya Kadıköy 'de bir mağazaya gittim, kask bakarken abi sende ki makine ne diye sorduklarında Megelli abi dedim ha evet biliyorum o makineyi 250 mi 125 mi var diye sorunca anladım ki bu adam Megelli 'yi biliyor Yani demek istediğim şey şu, henüz Türkiye 'de yeni tutunmaya çalışan ve motosiklet sektöründe çok olmayan insanlar Megelli markasını çok bilmezler bunu normal birşey, sakın kurye yada buna benzer bir sektörde çalışan arkadaşlarımız yanlış anlamasınlar. Kendilerinin sektöründe kullanılan motosiklet tarzı scooter tarzı olduğundan dolayı böyle diyorum ki şu bir gerçek onlarda 12 saatten fazla motosikletin üzerindeler ve bizlerden daha çok sorunlarla karşılaşıyorlar ve bizden daha bilgililer diye düşünüyorum ( bu benim fikrim ).
    Megelli reklama herhangi bir ağırlık vermiyor, sanırım şuanda satılan miktar yeterli geliyor kendilerine. Biraz biraz toparlanmalar başladıkça otomatik olarak zaten motosikletliler kendi aralarında nasıl biz burada konuşuyorsak kendi aralarında konuşacaktır ve yayılacaktır. Onlarda bu şekilde bir reklam politikası izliyor olabilirler ki reklamın iyisi kötüsü yoktur

Evet Megelli ile ilgili bir sayfa çalışmama var ve devam ediyorum, yakın bir zamanda da aktif etmeye çalışacağım video çekimleri felan yapacağız daha henüz tam olarak tamamlayamadık ne yazık ki, zaten hobi olarak yapacağımız için bu işi, özel hayatımızdan vakit ayırdığımız zamanlarda ancak ilgilenebiliyoruz. Bu bilgi kirliliği bitmeyecektir forumlarda takii ki Megelli Türkiye piyasasında artık bilinene kadar. Buna emin olabilirsin

Umarım doğru bir motosiklet tercihi yaparsın da motosiklet sevgin bitmez, ben hiç sevmezdim motosikleti şimdi ise bir tutku gibi oldu bende. Maşallah arkadaş bende de bir kıvılcım varmış demekki Ha bu arada dediğim gibi, motosikletin bakımını ne kadar güzel ve iyi yaparsan birde yetkili servisine gittiğinde sen biraz üstünde durursun " abi işte yağı, suyu tamam mı ? Contalar tam sıkılmış mı ? Zincirler gergin mi ? " gibi sorularla biraz ustayı zorlarsan kontrol ettirirsen motosikletin için de birde ustandan onayı alırsan gönlün rahat ve keyfin yerinde binersin işte o zaman
    Yeni gelen seride düzeltilenler, benzin ve yağ akıtma sorunu giderildi ve gösterge paneli daha bayiden çıkmadan değiştiriliyor. Bunun dışında herhangi bir sorunu zaten yoktu ki bunlarda giderildi.

Sen aklına geldikçe sormak istediklerini sor ben yanıtlayayım, uzunca yaz istersen hiç rahatsız olma rahat rahat yaz yani Bende uzun uzun yazarım çünkü birincisi 17 senelik bilgisayar kullanıcısıyım ve Bilg. Sis. Müh. olarak klavye kullanımını çok seven tiplerdenim Yazarım, klavye kullanmasını da çok severim

Alıntı farukisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gezmekten internete girmeye bile zaman bulamıyorum malum havalar düzeldi.Şunu belirteyim ben 3000 km leri geçtim uzun yoldada şehir içindede çok sıkıştırdım zaman zaman ama hararet olayı ile huç karşılaşmadım.İnsanların megelli hakkında yanlış bilgilendirilmelerine gönlüm razı olmadığı için üye oldum bu siteye ve motorumdan sıkıntı yaşamadığımı iddaa ettiğimde hakaret bile edenler oldu.Ki bu insanlar megelli kullanmadıkları halde niye bu kadar megelliye düşman oldular halâ merak ederim.Başkalarının fotoğraflarına , yazılarına yorum yaparak megelli kullanmadıkları halde kendilerini şifalı su gibi insanlara faydalı olduğunu zanneden bu insanlar artık nerede.İllaki de zaman zaman sorunlar sıkıntılar yaşanacak ve sorunlarda burada paylaşılacak.Bir titreşimdir aldı gidiyo başını altımızdaki sadece bi motosiklet viblatör felan değil kimseye zarar vermez yani tek silindirli motorların genelinde olan titreşim megellidede var.Ninja 250 ye 6 bin lira fazladan para vermektense biraz titreşime katlanılabilmeli diye düşünüyorum.Arkadaşlarımda ninja 250 kullananda var genelde beraber turluyoruz kalitesine diyecek yokk parası çok olan alsın tabiiki
    Faruk 'a aynen katılıyorum +1 'de ben ekledim zaten yukarıda ki konulara.
    Ninja var 250 'lik maşallah fiyatı 2 Megelli fiyatı ha bu Honda içinde geçerli Megelli 'nin iki katı fiyatı, bende o kadar para yok arkadaş Bende var 6.000 lira para altımda var 250 'lik makine, birinin adı Ninja yada Honda, bendekinin adı Megelli İkisi de gidiyor, ikisi de sorun çıkartmıyor.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kararımı verdim ben de, Megelli alacağım. Forumda satmak isteyen arkadaş varsa görüşebiliriz. Muğladayım, il farketmez gelip alabilirim. Çıkabileceğim maksimum rakam 5.800-6000 TL'dir.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararımı verdim ben de, Megelli alacağım. Forumda satmak isteyen arkadaş varsa görüşebiliriz. Muğladayım, il farketmez gelip alabilirim. Çıkabileceğim maksimum rakam 5.800-6000 TL'dir.
    Göksel aramıza şimdiden hoşgeldin diyelim Yalnız 6000 üst limitinde olsa bulman çok zor, genelde ikinci el fiyatları 6500TL 'den başlıyor ki bu da zaten düşebilecekleri en düşük rakam oluyor. Bak şimdi bende baktım ;
    1- http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58906332/detay ( sanki hasarlı motor, dikkat edersen grenajlar da orjinal Megelli stickerları yok. ) istediğin fiyatta birincisi bu.
    2- http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55110599/detay birde bu motosiklet var ki bunda hasar var mı bilmiyorum, baktığın zaman resimden temiz duruyor hemde verdiği ekipmanlarla birlikte fiyatı bence çok uygun. Eğer sorun yoksa motosiklette 400TL daha koyup paranın üzerine bu motosikleti görebilirsin diye düşünüyorum.

Bir arkadaşımız kaza yaptı. Arkadaşlar gözünüzü seveyim dikaktli olun.

Bende motorumu satıyorum. Abd ye gitmeden elimden çıkarmaya çalısıyorum. Otoparkta çürüyecek motor bırde otoparka bosu bosuna para odeyecem.Benim aylık ilan verme hakkım mı dolmuş nolmuş oyuzden arkadasın adıyla ılanı verebildım. Motor Bahcelievlerdeki serviste duruyor şimdilik cuma gunune kadar satılmazsa alıp otoparka koyacam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9498432/detay/

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Bir arkadaşımız kaza yaptı. Arkadaşlar gözünüzü seveyim dikaktli olun.

Bende motorumu satıyorum. Abd ye gitmeden elimden çıkarmaya çalısıyorum. Otoparkta çürüyecek motor bırde otoparka bosu bosuna para odeyecem.Benim aylık ilan verme hakkım mı dolmuş nolmuş oyuzden arkadasın adıyla ılanı verebildım. Motor Bahcelievlerdeki serviste duruyor şimdilik cuma gunune kadar satılmazsa alıp otoparka koyacam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9498432/detay/
    Amaç geçmiş olsun dileklerimizi iletirsen gerçekten sevinirim, umarım birşeyi yoktur arkadaşımızın ?

Senin motorunda inşallah en kısa sürede satılır da sen gitmeden işin görülür Yoksa birde otoparka gerçekten para vermek zorunda kalacaksan kötü olur.

Amaç geçmiş olsun dileklerimizi iletirsen gerçekten sevinirim, umarım birşeyi yoktur arkadaşımızın ?

Senin motorunda inşallah en kısa sürede satılır da sen gitmeden işin görülür Yoksa birde otoparka gerçekten para vermek zorunda kalacaksan kötü olur.
    Teşekkürederimi iletirim tabi. Bacakta kırık var, kalcada 2 yerde kırık var. Platin takılacak. Allah yardımcısı olsun.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Teşekkürederimi iletirim tabi. Bacakta kırık var, kalcada 2 yerde kırık var. Platin takılacak. Allah yardımcısı olsun.
    Geçmiş olsun tekrar, üzüldüm gerçekten...
    Allah yar ve yardımcısı olsun, yararlarına derman olsun, acılarını dindirsin inşallah.

Motosikleti
    düşünüyor
    Göksel aramıza şimdiden hoşgeldin diyelim Yalnız 6000 üst limitinde olsa bulman çok zor, genelde ikinci el fiyatları 6500TL 'den başlıyor ki bu da zaten düşebilecekleri en düşük rakam oluyor. Bak şimdi bende baktım ;
    1- http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58906332/detay ( sanki hasarlı motor, dikkat edersen grenajlar da orjinal Megelli stickerları yok. ) istediğin fiyatta birincisi bu.
    2- http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...55110599/detay birde bu motosiklet var ki bunda hasar var mı bilmiyorum, baktığın zaman resimden temiz duruyor hemde verdiği ekipmanlarla birlikte fiyatı bence çok uygun. Eğer sorun yoksa motosiklette 400TL daha koyup paranın üzerine bu motosikleti görebilirsin diye düşünüyorum.
    çok büyük geçmiş olsun

sizin yazılarınızı motorunuzla yaşadığınız sıkıntıları az çok forumda takip ettim

bende almayı düşünüyorum eger anlaşabilirsek görüşelim isterseniz

motor bahcelıevler cengız motorda. gıdıp bakabılırsın adamlar megellı servısı bılgıde alabılırsn. benım yonlendırdıgımı soyle mutlaka. cumartesıden sonra motor orda olmayacak ama.

Motosikleti
    düşünüyor
    motor bahcelıevler cengız motorda. gıdıp bakabılırsın adamlar megellı servısı bılgıde alabılırsn. benım yonlendırdıgımı soyle mutlaka. cumartesıden sonra motor orda olmayacak ama.
    amaç abi çiğim

senin motorun bayağı bir vukuatlı neler neler basına gelmiş geçmiş olsun düşmanımın basına vermesin.
    ister istemez böyle bir çekindim megelliyle neler yaşamışsın abicigim sen öyle gülsemmi aglasammı bilemedim traji komik

baştan sona okudum yeniden yazılanları onlar megelli alacaktım gidip geldim gidip geldim

kumar oynamak gibi garanti paranla senin motsikletin garantisi devam ediyormu ilanda pek bir şey yazmıyor
    yeni başlayacağım motosikletin m sinden anlamam ben senın gibi sabırlı değilim moturu da yakmıştım
    cengizide Molotof atmıştım
    senide pek anlamış değilim başlardaki tutumundan sona doğru tamir edilince tavsiye etmeye başladın
    orasıda bir muamma belki de yaşadığın o kadar sıkıntıdan böyle bir mutluluğa erince yada sana karşı davranışlarını değiştirince neyse kusuruma bakma

ilanda kaskkımıda veriyorum demişşinde bayağı ruzgar alıyordu diye yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam

bu söylediğin fiyat son mudur

benide yanlış anlamazsan sevinirim kredi çekip alacağım
    ne zorluklarla kazandığımız paraları hak etmıyen bir makınayı dökmeyi hiç mi hiç istemem

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    amaç abi çiğim

senin motorun bayağı bir vukuatlı neler neler basına gelmiş geçmiş olsun düşmanımın basına vermesin.
    ister istemez böyle bir çekindim megelliyle neler yaşamışsın abicigim sen öyle gülsemmi aglasammı bilemedim traji komik

baştan sona okudum yeniden yazılanları onlar megelli alacaktım gidip geldim gidip geldim

kumar oynamak gibi garanti paranla senin motsikletin garantisi devam ediyormu ilanda pek bir şey yazmıyor
    yeni başlayacağım motosikletin m sinden anlamam ben senın gibi sabırlı değilim moturu da yakmıştım
    senide pek anlamış değilim başlardaki tutumundan sona doğru tamir edilince tavsiye etmeye başladın
    orasıda bir muamma belki de yaşadığın o kadar sıkıntıdan böyle bir mutluluğa erince yada sana karşı davranışlarını değiştirince neyse kusuruma bakma

ilanda kaskkımıda veriyorum demişşinde bayağı ruzgar alıyordu diye yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam

ne zorluklarla kazandığımız paraları hak etmıyen bir makınayı dökmeyi hiç mi hiç istemem
    Davinci, amac arkadaşımızın motosikleti evet başlangıçta sıkıntılıydı sonra da tamire gitti geldi sonra herhangi bir sorun kalmadığını söyledi ve memnun olduğunu söyledi. Tabii kafalar da soru işareti kalır normaldir, bende özelden yazdım zaten soruna cevabı

amaç abi çiğim

merhaba

cıdden cok ugrastırdı bu motor benı, dogru duzgun bınemedım ilk 3-4 ay onedenle 2000 km lerde hala motorum. dokuyucu subat ayında geldı aldı motoru benden 2 gun sonra gerı getırdı. Subattan bu yana hıc sorun yasamadım. Motorun garantısı elbette devam edıyor daha 6 aylık motor.

Ancak hatırladıgım kadarıyla ben megellıyı hıc tavsıye etmedım. ıyı yanları var dedım, şekli şemali var dedim ama gidin 10,000 verip alın demedim, hala da demem.

Ama bu motor 6000 TL ye bence BEDAVA demişimdir. Hala lafımın arkasındayım. şimdiki aklım olsa 9-10 bin verip hayatta almam ama 6 bine asla kacırmam. Ben satıyorum diye demiyorum sakın yanlıs anlama. Nasıl bır sorun cıkarırsa cıkarsın gıder garantıden yaptırırsın ek olarak güclendirmek istedigin yanlarınıda gıclendırırsın. 6000 TL ye alaabılecegın motorlarla karsılastır oyle degerlendır.

Bu arada ben 6000 e satmıyorum :D

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Dostum teşekkür ederim ilgilenip cevap yazdığın için. O mesajı yazdığımda motorumu henüz satmamıştım. Salı günü motorumu sattım, şuan nakit 5500 civarı var. Kendimi zorlayarak 6000 seviyesine belki biraz daha yukarı çıkabilirim. Ne yazık ki motorumu satmadan 6000 tl'ye o kadar ilan varken, sattıktan sonra en ucuz ilan 6800 oldu (o da kazalı, 1 civarı masrafı var) ) Bu motorun hayalini gazeteye reklamların ilk basıldığı günlerden beri kuruyorum, tam yaklaştım dedim motor uzaklaştı benden. Şimdilik Nisan sonuna kadar izin verdim kendime, yeni ilanları veya varsa süresi geçmiş ilanların yeniden yayınlanmasını bekliyorum. Kafama ve bütçeme uyan bir Megelli bulursam mutlaka alacağım, bulamazsam da motor faslı kapanmıştır çünkü sattığım adam sattığım fiyata eski motorumu bile vermez bana )
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum teşekkür ederim ilgilenip cevap yazdığın için. O mesajı yazdığımda motorumu henüz satmamıştım. Salı günü motorumu sattım, şuan nakit 5500 civarı var. Kendimi zorlayarak 6000 seviyesine belki biraz daha yukarı çıkabilirim. Ne yazık ki motorumu satmadan 6000 tl'ye o kadar ilan varken, sattıktan sonra en ucuz ilan 6800 oldu (o da kazalı, 1 civarı masrafı var) ) Bu motorun hayalini gazeteye reklamların ilk basıldığı günlerden beri kuruyorum, tam yaklaştım dedim motor uzaklaştı benden. Şimdilik Nisan sonuna kadar izin verdim kendime, yeni ilanları veya varsa süresi geçmiş ilanların yeniden yayınlanmasını bekliyorum. Kafama ve bütçeme uyan bir Megelli bulursam mutlaka alacağım, bulamazsam da motor faslı kapanmıştır çünkü sattığım adam sattığım fiyata eski motorumu bile vermez bana )
    Geçmiş olsun Oturduğun yer Istanbul/Muğla gözüküyor, aslında eğer Istanbul 'da oturuyorsan Cengiz Motor 'u bir ara istersen dediğim gibi onlarda sanki vardı 6.000 liraya kadar yalnız 6.000 derlerse hemen tamam deme biraz pazarlık yap muhakkak alırsın motosikleti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler