Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba saygı sevgiler öncelikle,

Siz kullanıcılardan sağlıklı bilgi almak adına birşeyler danışacağım.Amaç beyin sıkıntıları yüzünden uzak dursamda tipi açısından hoşuma giden bu motosikleti kullanmak istiyorum.Öncelikle ahım şahım hız canlısı değilim ,zaten eşimle genelde gezeceğim için motosikleti zorlayacağıma kesinlikle inanmıyorum.

Şimdi sorulara gelirsek.

Şu ana kadar içinizde bu model ile en fazla kilometre kaç yapan var?

Motosikletin kronik gösterge sorunundan hariç ,yağ akıtma benzin akıtma problemlerini okudum bunlar düzeltilemiyormu?

4000 de bir megelli var fiyatıda uygun sizce alınabilirmi yada hiç bulaşmamı dersiniz?

Bazı kişiler sırf yeşillik olsun diye binmediği motosiklet hakkında yorum yapıyor o yüzden siz kullanıcılardan bir kaç tavsiye alayım dedim .Sonucda en iyi kullananbilir.Honda cbr 125 2012 ve megelli arasında gidip geliyorum siz nedersiniz alayımmı hondamı alayım?

Bu ilandaki motosiklet benim şehrimde oldugu için gidip görme şansımda var tabi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58222078/detay
    kafana yatıyosa al kardeş zaten sorunu olanların bir çoğununda sorunu giderildi.birazcık vibrasyona tahammülün varsa en mantıklı yine megelli tabii cbr 125 le kıyaslarsan.zaten cbr 125 te de titreşim var.sadece biraz daha az.en fazla titreşimide 4-5 bin devirlerde hissettiriyo benim megelli.ben de eşimle birlikte biniyorum zaman zaman bebekten dolayı pek fırsat bulamassakta uzun yola çıktınmı cbr 125 başlar iki kişiysen 90 dan sonra tırmalanmaya oysa megelli 130-140 arası çok rahat gidiyo.Yağ benzin akıtma konusundada bi sıkıntımız yok çok şükür titreşim 1500 lerden sonra bayyaa azalıyo karar senin tabi.
    megelli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Megelli ünlü oldu beyler tesadüfen izlediğim bir film fragmanında gördüm

1:06
    https://www.facebook.com/photo.php?v=616364098432325

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli ünlü oldu beyler tesadüfen izlediğim bir film fragmanında gördüm

1:06
    https://www.facebook.com/photo.php?v=616364098432325

hocam saliselik görüntü seste 4 silindir sesi :D

okanyildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi günler arkadaşlar şuanda regal raptor e-10 chopper tarzı motosikletim var özellik merak ettiğim megellinin son parti motosikletlerinde sorunlar azaldı diyorlar son partileri ilk partilerden ayıran renk stiker yada başka bir görünüm farkı varmı ?

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    " Hiç bir zaman büyük konuşmayacaksın " demiş büyüklerimiz Istanbul trafiğinden sıkılan 4 lastikli birisi olarak 2 lastiğe dönmek beni çok korkutsa da gerçekten doğru bir karar verdiğimi sonradan anladım
    Cuma ( 28.03.2014 ) günü Bilecik 'e bir yolculuk yaparak motoru almaya gittim, Bilecik 'ten Istanbul 'a dönüşümü tam 7,5 saatte tamamladım Acemiliğin verdiği korku ve yağmurlu havada sürmek zorunda kalışımdan dolayıdır ki bu kadar uzun sürdü
    Şimdi motorun ben hiçbir dezavantajını görmedim, yalnız istanbul 'a geldikten sonra bir motor ustasına götürdüm motoru ve motoru çalıştırdığında ilk söylediği şey motor egzantrik zinciri çarpıyormuş, bu muhtemelen kötü birşeydir ki çünkü motor açılmış mı diye sorduğunda verdiğim cevap " Bilmiyorum " oldu. Ha motor açılmış olacağını sanmıyorum olabilir de olmaz diye birşey yok, yalnız motordan anlayan bir arkadaşım bindi ve kullandı hiç öyle birşey söylemedi. Muhtemelen bu hafta sonu Yetkili Servisine gösterebilirsem bir göstermeyi planlıyorum ( garantisi devam ediyor ) . Usta çok motoru boğmadan kullandığın sürece bir sorun olmayacaktır diye uyardı sadece.
    Yalnız benden önce ki arkadaş hiç temizlememiş maşallah motoru, yağ içindeydi jantlar felan baya bir zorladı benide

İşte Başakşehir - Kavacık hattını hergün sabah 08:00 akşam 18:00 de devirecek olan beyaz kurdum

megelli ve Oz. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Evet dün içimi kemiren o kurt varya o kurt durmadı ve basttım Istanbul - Cengiz Motor 'a gittim akşam saat 20:00 gibi felan gitmeden önce de sürekli bayiyi arayıp " Abi beni bekleyin kapatmayın, geliyorum " diyerek tacizde bulundum Sağolsunlar beni de beklediler. Gittim ustamız motoru aldı bindi gitti gezdi geldi, güzelde bana vakit ayırdılar ve muhabbet ettik birazda motor sıkıntısız çıktı yani birazcık benim kuruntularımmış.
    Zaten 3.000 km 'de bakımı var 400 km kaldı yağını mağını filtreleri de temizlettikten sonra daha da performans alırım diye düşünüyorum
    Megelli servis Cengiz Motor gayet ilgiliydi gerçekten, usta ne biliyorsa ne düşünüyorsa anlattı.
    Bende motorumdan gayet memnunum
    megelli bunu beğendi.

ROMMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı Uğurlu Olsun Güle Güle Kullanın
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı ROMMEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Uğurlu Olsun Güle Güle Kullanın
    Teşekkürler

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

Arka Lastiğe Dikkat

dmRhn ve ataik bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Gerçekten genişmiş 160 uygunmuydu ? Bu arada size göndermiş olduğum özel mesaja bakabildiniz mi ?

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

İzmir Servis Günleri Dokuyucu-Ejder Motor

dmRhn ve ataik bunu beğendiler.

barisatmacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun Tekerin her daim düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Abi 160lığın bir zararı var mı sürtme falan 300 km bakımı geliyor benim motorun zaten geldiğimde takar mıyız birer tanede bana ? :D plakalıkta çıkmış 10 numara 5 yıldız bir görüntü olmuş
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı barisatmacaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun Tekerin her daim düz bassın
    Abi 160lığın bir zararı var mı sürtme falan 300 km bakımı geliyor benim motorun zaten geldiğimde takar mıyız birer tanede bana ? :D plakalıkta çıkmış 10 numara 5 yıldız bir görüntü olmuş
    Barış ben ilk makine senin sanmıştım rengine dikkat edince farkettim farklı bir makine olduğunu
    barisatmacaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R
    Dokuyucu sağolsun karıştırmış renkleri bende dedim madem farklı olmak istiyoruz bari tam olsun

dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Dokuyucu sağolsun karıştırmış renkleri bende dedim madem farklı olmak istiyoruz bari tam olsun

http://i.hizliresim.com/xRarBo.jpg
    Lastik ebatı 160 iyi duruyor umarım sürtme yapmıyordur

Motosikleti
    Megelli 250R
    bende 160 yok İstanbul'da üniversiteye geldim işte vizeler bitsin gidip taktıracam sürtme olmuyorsa

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Hadi hayırlısı bakalım, eğer olmuyorsa bana da haber verirsen sevinirim.

Motosikleti
    Megelli 250R
    tamamdır 2 hafta sonra Adana'ya gdicem 300 km bakımına girecek motor orada taktıracam bi sıkıntı çıkmassa yazarım sana
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    tamamdır 2 hafta sonra Adana'ya gdicem 300 km bakımına girecek motor orada taktıracam bi sıkıntı çıkmassa yazarım sana
    Adana 'ma benden selam söyle, eğer Meydan Mah. yada Mavi Bulv. Gidersen daha çok selam söyle benden memleketime

Motosikleti
    Megelli 250R
    Adana'lı olduğuna çok sevindim bak
    dmRhn bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler