Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Rommel motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.
    ROMMEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ROMMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @farukişik teşekkür ederim kardeşim cümlemize , bir şey soracağım farları değiştireniniz varmı xenon falan takan yada tavsiye edermisiniz ?
    @amac kardeşim çok sevindim inşallah istediğin gibi olmuştur motorun kazasız sıkıntısız kullanmanız dileğiyle

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

Megelli Göhan Bey ve Amaç Beyin İstanbul'da buluşması..

Megelli servis ekibi İstanbul'da AMAC beyin motosikletinin bakımı yerinde yaptı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

ROMMEL, wolrath ve polo34 bunu beğendiler.

Çoook Güzel Olmuş Bu Haber ; Öncelikle Dokuyucuyu Tebrik ederim Müşteri Memnuniyeti Adına birçok firmanın Yapamadığı Bir Hizmeti Verdiklerinden Ötürü , Megelli Alanların veya Almayı Düşünen Arkadaşların Kafaları Dahada Rahat Olmuştur. Amaç Bey'in Motorunun Durumu Tam Anlamıyla Kanayan Bir Yaraydı İçimizde, Umarım Motoru Çok Güzel Olmuştur ve iyi günlerde kullanır. Resimde de Banka Müdürü Gibi Poz Vermiş Maşallah )
    Diğer Resimlerdeki Düz Siyah Renkli , Mavi Elcikli Megelli çok hoş olmuş , Sahibini Kutlarım Nazar Değmesin.
    Ankarada Havalar Bozuk Gezemedik Bu Hafta Boş Geçti Maalesef.

Motorun maşallahı var. Nazar değmez ınsallah. Hafta sonu kullandım en ufak problemi kalmamış. İnşallah boyle devvam eder.

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    ROMMEL ve megelli125m bunu beğendiler.

stronglife maşallah iyi gezmişsin , hayırlı gezmeler ; bizimki daha 100 lerde yanlız göstergen farklı geldi gözüme acaba ışık yansımasımı bende ki mavi ışıklı ama güzelmiş senin göstergede birde km nasıl sıfırlanıyor onu beceremedim anlatırsanız sevinirim

Motosikleti
    R25
    Alıntı ROMMEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stronglife maşallah iyi gezmişsin , hayırlı gezmeler ; bizimki daha 100 lerde yanlız göstergen farklı geldi gözüme acaba ışık yansımasımı bende ki mavi ışıklı ama güzelmiş senin göstergede birde km nasıl sıfırlanıyor onu beceremedim anlatırsanız sevinirim
    sendeki büyük ihtimal fabrika çıkışlı göstergedir bendeki başka eski seri gösterge var.

-Göstergende bi sagda bi solda tuş varya hani. onlardan sagdakine basarak istedğin yere getir.
    ve nereyi sıfırlamak istiyorsan ekran ordayken sagdaki tuşa basılı tut sıfırlanana kadar bu kadar.

Teşekkür Ederim , anlık - günlük kilometre hesabı yapmak istiyorum o yüzden sormuştum

megelli125m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 m
    Abi bende çok şükür iyi kötü bi megelli 125 m aldım ikinci el. Adana da surekli 2 tane megelli 250 r görüyorum. Ikisi birlikte geziyolar hatta bugun 2 megelli 250 r bi cbr 250 bi ninja geziyolardi arkalarindan yetişmeye çalıştım ancak arkamda kız arkadaşım olduğu için ve acemi olduğum için bu pek mümkün olmadi. Sanirim gördüğüm beyaz megelli 250 stronglife ti. Dogrumu tahmin etmiştim ?

Motosikleti
    R25
    hayırlı olsun kardeş evet bizdik görseydik yavaşlardık ya :D

megelli125m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    megelli 125 m
    Eyvallah abi daha iyisi size nasip olsun dicem de zaten daha iyisine biniyosunuz :D size mail de atmistim hafta sonu falan cikiyosaniz bende geliyim ya yalnizliktan olcem :D

Motosikleti
    R25
    mailine bak kardeş

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    2010 2013 arası megelli kullandım hiç sorun yaşamadım dokuyucuyu bilmem camgöz vardı o zaman, servis hangi marka olursa olsun işim olmadı neden derseniz 2 sene garantisi var derler gidersin 2 civata sıkmak için para isterler onuda baştan sağma yaparlar. ufak tefek bakımını yapamayıp yagını değiştiremedikten sonra motorcu olsan ne yazar. parça ihtiyacım olduğunda camgözden sipariş ederdim en geç 2 günde elimde olurdu distrübitör elinden geleni yapıyor, bence sorunların çözülemeyişinin sebebi servislerin kalitesizliğidir. ha bu arada motoru sattığım kişi arkadaşım o da memnun bi kere kaza yaptı servise götürmüş 2 hafta parça bekliyoruz diye oyalamışlar adamı benım haberim oldu camgözü aradım siparişleri verdim 2 gün sonra kargo geldi tabi serviside şikayet etmiştim parça yok müşteriyi bekletiyorlar zararı size dokunur diye

barisatmacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R

Arkadaşlar bu mototr Adana'da tek :D ren kombinasyonu bana ait :D

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Alıntı denizhan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 2013 arası megelli kullandım hiç sorun yaşamadım dokuyucuyu bilmem camgöz vardı o zaman, servis hangi marka olursa olsun işim olmadı neden derseniz 2 sene garantisi var derler gidersin 2 civata sıkmak için para isterler onuda baştan sağma yaparlar. ufak tefek bakımını yapamayıp yagını değiştiremedikten sonra motorcu olsan ne yazar. parça ihtiyacım olduğunda camgözden sipariş ederdim en geç 2 günde elimde olurdu distrübitör elinden geleni yapıyor, bence sorunların çözülemeyişinin sebebi servislerin kalitesizliğidir. ha bu arada motoru sattığım kişi arkadaşım o da memnun bi kere kaza yaptı servise götürmüş 2 hafta parça bekliyoruz diye oyalamışlar adamı benım haberim oldu camgözü aradım siparişleri verdim 2 gün sonra kargo geldi tabi serviside şikayet etmiştim parça yok müşteriyi bekletiyorlar zararı size dokunur diye
    Bende aynen öyle yapıyorum servislere kalırsak yandık.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Allahim sana geliyorum

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Şimdi Megelli almayın mı diyorsunuz :( Halbuki o kadar çok heveslenmiştim ki, Istanbul 'da da Dokuyucu gibi bir firma yok ki. İki tane resmi bayisi ve servisi var Cengiz ve Çakırca onlarda Dokuyucu gibi kaliteli hizmet verirler mi merak konusu...
    Bugün bir mail atmayı planlıyorum Dokuyucu 'ya.

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Arkadaşlar benim servisden yakınmam buraya yakın olmayışı.bana en yakın servis 150 git 150 gel 300 km.bende bu sebepden dolayı bakımlarını kendim yapıyorum.Bu sadece megelli markası için geçerli değil arkadaşlarımda diğer marka motorlarda var.hepsi benim gibi kendi işini kendi görüyo servisle hiç işim olmadı hizmet kalitesi nasıldır bilmiyorum.arıza söz konusu olmadığı sürece de servise gitmem.motor kullanıyosan dilindende anlamalı en azından rutin bakımlarını yapabilmeli diye düşünüyorum.aklıma takılan bişey olursa da tlf la camgöz e ulaşıyorum her türlü yardımcı oluyorlar.
    dmRhn bunu beğendi.

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı farukisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim servisden yakınmam buraya yakın olmayışı.bana en yakın servis 150 git 150 gel 300 km.bende bu sebepden dolayı bakımlarını kendim yapıyorum.Bu sadece megelli markası için geçerli değil arkadaşlarımda diğer marka motorlarda var.hepsi benim gibi kendi işini kendi görüyo servisle hiç işim olmadı hizmet kalitesi nasıldır bilmiyorum.arıza söz konusu olmadığı sürece de servise gitmem.motor kullanıyosan dilindende anlamalı en azından rutin bakımlarını yapabilmeli diye düşünüyorum.aklıma takılan bişey olursa da tlf la camgöz e ulaşıyorum her türlü yardımcı oluyorlar.
    Faruk çok güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim Açıkçası Megelli düşünüyorum, Istanbul 'da bana yakın var ya Bahçelievler bana yakın çok uzak değil de işte ilgisizlik felan korkutuyor işte insan.
    Madem Megelli kullanıcısısın merak ettiğim konuları yanıtlamada yardımcı olurmusun bana aceba ?
    Dün Dokuyucu 'ya mail attım yanıt gelmedi, onları ben buraya yazayım eğer fikri olan arkadaşlarda varsa yazarlarsa sevinirim.
    1- Megelli kasası bildiğimiz gibi, alüminyum bundan dolayı olası bir düşme vs. gibi durumlarda kasaya zarar geldiğinde alüminyum tamir edilebilir bir şey olmadığından nasıl yöntem üretilmektedir Megelli tarafında?
    2- ise Bugün bir Megelli 250R almaya karar verdiğimizde hız gösterge panelin kronik bir sorunu mevcut biliyoruz ki, bu sorun giderilip mi bize teslim ediliyor yoksa biz teslim aldıktan sonra mı bunu garanti çerçevesinde Megelli'den mi değişim talebinde bulunuyoruz ?
    3- Bazı Megelli modellerinde Artçı ‘nın oturabileceği bir koltuk olmadığını fakat bazı modellerinde ise bu koltuk kısmının olduğunu farkettim, bu opsiyonel bir seçenek mi?
    4- Kronik olan bir sorununu duydum, yağ hortumu kendi kendine deliniyormuş bir süre sonra bunda doğruluk payı var mı ? ( Bunu mail de yazmadım dün biraz araştırırken öğrendim )

Yani aslında benim düşüncemde her motorda bakımı adam gibi yapmazsan muhakkak arıza verecektir, vermez diye birşey yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler