Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

megelli kullanip sorun yasamayan yoktur herhalde. istanbulda suan sadece 2 servis kalmissa bir nedeni var.

megelliyi birakan bir servisle gorustum adam bikmis hergun kavga etmekten. hergun bir megelli geliyordu kapiya diyor. parcalar cabuk gelmiyor zaten adamin bir sorununu cozup gonderiyorum ertesi gun tekrar ya ayni sorunla geliyor yada baska sorunla geliyor diyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Dokuyucuya mail attım.

Depo ve grenajda çatlaklar oluşmaya başladı. Deponun dısındaki çatlaklar vida yerlerinden hep.
    Yag akıtmaya devam ediyor motor. Bu sorunu çözemedik bir türlü.
    Bir de mütiş benzin kokuyor motor. Haraket halindeyken veya park halindeyken motor alev alacak diye korkuyorum yanında sigara içirmiyorum :D Benzin de kaçırıyor sanırım.

4.fotoda neresi bilmiyorum ama niye okadar paslanmış anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Az önce baktımda Megellinin servis sayısı azalmış. Anlarada 1 tane İzmirde 1 tane İstanbulda 2 tane servisi kalmış. İstanbulda 5 servisi vardı diye hatırlıyorum.
    bugun sanayide megellinin yavaş yavaş piyasadan çekilebilir diye bir şey duydum, foruma girince bi bakayım dedim. aynı şeyler buradada dolanıyor
    kardeş çok kişi senin gibi bu motordan şikayetci dökülüyor diyorlar. seninki de harbiden dökülmeye başlamış.
    sen gidip tüketici hakem heyetine başvur. motoru iade et paranı kurtarmaya bak.
    bu adamlar yarın iflas açıklar kaçarlarsa hiç mi hiç şaşırmam

Motosikleti
    Megelli 250r
    Toplu bir şekilde tüketici mahkemesine başvurulursa bence sonuç alınabilir. Piyasadan çekilmesi durumunda 9 bine aldığımız motoru 5 bine zor satmak hoş olmaz.Fikir belirtirseniz sevinirim.

Alıntı ataik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplu bir şekilde tüketici mahkemesine başvurulursa bence sonuç alınabilir. Piyasadan çekilmesi durumunda 9 bine aldığımız motoru 5 bine zor satmak hoş olmaz.Fikir belirtirseniz sevinirim.
    Ben tuketıcı hakem heyetıne basvurucam, sonucu burdan paylasırım. Kararı emsal teşkil edecektir.

farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Amaç kardeşim inşallah olumlu bi sonuç alırsın.Hakem heyetinin görevlendireceği bilir kişi son noktayı koyar bu işe.Bi 7-8 ay içersinde ne olacaksa olur.Senin motor harbiden çok kötü olmuş.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ataik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin ederse öp başına koy kardeş. çok işi aldıgı gibi zararına sattılar.
    eğer varsa şikayetin dahada bu iş büyümeden ilanı koy ver gitsin

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin ederse öp başına koy kardeş. çok işi aldıgı gibi zararına sattılar.
    eğer varsa şikayetin dahada bu iş büyümeden ilanı koy ver gitsin
    ilana koymak neyi değiştirecek başka biri alacak aynı sıkıntı onda olacak

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tuketıcı hakem heyetıne basvurucam, sonucu burdan paylasırım. Kararı emsal teşkil edecektir.
    limit var 1000 küsürliraya kadar tüketici hakem heyetine gidiyorsun sanırım, onun üzeri mahkemeye.

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

3 Cevap

1- Forumun aktif kullanıcısı "amac". Formun başında beri karalamaya devam ettin devam ediyorsun. "Amac" amacın ne. İstanbul da iki defa servis günü düzenledik telefon ile arandın ikisinede gelmedin. Ben motorunu uzaktan hokus pokuslamı çözecem. Hem gelmiyorsun hem çamur atıyorsun. Bu dünyada tek Megelli sahibi sen misin amac. Megelli Enjeksiyon sistemine sahip motosiklet servisler bu konuda yeni olduğundan hem bilgi paylaşımında bulunuyoruz hemde Megelli kullanıcılarına hizmet veriyoruz. İstanbul da o kadar müşterimizin işini hallettik hiç bir ücret almadık bir senin motoruna mı ilgi göstermeyeceğiz amac. Varsa sorunun şubatta İstanbul'da olacağız getir motorunu çözelim.
    Amac Megelli senin ilk motorun olabilir. Tekrar söylüyorum uzaktan hokus pokusla çözülmez bu . Bu motor servise gelecek sorun bitecek. İlk defa motosiklet (hatta motorlu taşıt) sahibi olduğunu şundan anladım. Bize plaka çıkmıyor diye bildirdin yardım talep ettin. Araştırdık neden çıkmıyor diye meğer çok yoğunmuş sun; trafiğe imza atmaya gidemezmiş sin. Ama plakam plakam diye ortalığı ayağa kaldırmıştın. Burada da yazmıştın hatta. Sorun plaka da değilmiş. Sen trafiğe gidip imza atmadan plakanın sana gelmesi gerektiğine inanan bir insansın. O meselede de doğruları söylemedin bayime ve bana suç attın. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Dokuyucu ulaşan tüm müşterilerimizin sorunları çözülmüştür. Kimse benim sorunumu çözmedi diyemez. Yedek parça konusunda çok hızlıyız. En geç üç gün içinde müşteride olmuştur. Forum da abuk yazılar yazmak yerine, yanlış bilgi vermek yerine herkese açık telefon numaramızı arayabilirsiniz. Bu telefon numarası sizi çözüme götürecektir. Tüm iletişim bilgilerimiz www.dokuyucu.com.tr de dir.

2- İstanbula 2 servis ve iki bayimiz var biz Megelli ye gönül vermiş arkadaşlarla yolumuza devam ediyoruz.

3- Megelli internet sayfası yenilendi yakında yeni modeller geliyor. inceleyebilirsiniz.
    www.megelli.com

Sayın Megelli

Tek tek cevap vereyim size

Amacım megelliyi karalamak değil, yaşadığım ve hala çözüm bulamayan sorunlarımı dile getirmek bundan neden rahatsız oldugunuzu anlayamıyorum. Benimle burda laf yarısına gırmek yerıne benim ve arkadaslarımın sorunlarını çözmekle meşgul olsaydınız cok daha olumlu donusler alırdınız. Kaldıkı formu ıyı okusaydınız megelli ve motor hakkında yazdıgım ıyı seylerıde gorurdunuz.

Doğru ve yanlış saklanabilecek bir şey değildir. Sizin yukarıda anlattığınız yanlışlar gibi hemen ortaya cıkar mutlaka.

Birincisi megelli ilk motorum değil burda yanılıyorsunuz.

İkincisi servis için geldiniz istanbula doğru ancak ben haftanın 6 günü çalıştığımadan ve çıkış saatim genellikle 9 u buldugundan servise motoru getiremeyecegimi size söylemiştim. Buna ragmen bir dönül olmadı bana. Artı servisiniz CENGİZ MOTOR bana telefonda ağır hakaret etti bunuda biliyorsunuz. Arayıp telefondan özür de diledi ancak ben motorumu ona götürmemekte haklıyım zaten.

üçüncüsü ruhsatın 3 ay sonra cıkma nedeni trafiğe imza atmaya gitmemem degil. Servisinizin bana soylediği gibi evrakların kaybolmasıydı. Şuan ruhsat ve plakam var ve bunları almam için trafige gitip imza atmadım. Demekki sorun imza atmamam değil bunuda biliyorsunuz.

Konuya hakim degilsiniz. İsterseniz önce servisinden doğru bilgileri edinin.

9,100 TL ye aldığım motorumu bugün 7000 TL ye bile satamıyorsam, bana 2 km mesafedeki servisim megelli servisini yapmaktan vazgeciyor ve benim 1 saatlık yol yapıp servise gitmem gerekiyorsa, motoru aldığımdan beri 3 defa yolda kalıp rezillik yasadıysam, 1 defa cengiz motora 1 kere kartala 1 kerede adanaya gitmesine ragmen hala sorunlarım artarak devam edıyorsa bunun sorumlusu ben olamamam olmamalıyım.

Sizi tercih edip motorunuzu aldığım için beni bu şekilde ödüllendiriyorsunuz

Teşekkürederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    limit var 1000 küsürliraya kadar tüketici hakem heyetine gidiyorsun sanırım, onun üzeri mahkemeye.

Aynen Kartal tüketici mehkemesi ılgılenıyor. Müsait olunca basvurularımı yapacagım. Tum kullanıcılar ıcın emsal teşkil edecekmiş kararı onuda ogrendım.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı farukisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar ben motoru 4-4 lük demiyorum.sadece sorun yaşamadığımı söyledim.ama yarın ne olur kimse bilemez ve olacaklarada hazırım zaten.şu resimleri gördükten sonra.sadece bana abes gelen konu adamın 125 lik motoru var megelliye etmediği lafı bırakmıyo.cbr,hyosung,ninja kullanıcısı felan olsa eyvallah.zaten sorunu olan fotolarla bunu ıspat ediyo.megellilerin hepsi problemli diye de bişey yok toplasan burada sorunlu makinaların sayısı belki 15-20 ancak peki diğerleri nerde.adam sorun yaşasa ilk yapacağı şey bu siteye yazmak.haa sorun yaşan arkadaşlarada tavsiyem şu: hangi marka olursa olsun yasal olarak malının arkasında durmak zorunda gerek parça gerekse servis konusunda.alır adanayamı götürür nasıl yapar bilemem ama sana bu motoru sağlam teslim etmek zorunda.Felaket tellalı gibi yandı,bitti,öldü gitti demenin alemi yok.(Saygılar)
    Sen 250cc megelli kullaniyordun diye cok mu bilgilisin? Sen insanlari kullandigi cc ye gore mi degerlendiriyosun? Bu hesaba gore sen benim icin kundaktaki cocuksun, yani konusmayi bile bilmiyorsun cunku 2007 yilinda kawasaki VN1500 um vardi yani 1500cc ;) senin aklinla hesap edersek boyle bir sonuc cikacak ortaya ;)

Birada birsey soyluyor isek bu tamamen insanlara yardimci olmak adinadir.ayni sekilde sana da yardimci olmak icin.

Bak alanlar bin pişman,daha kaç ay oldu alali? Birde bunun ilerisi var.. seni de gorucez Allah nasip ederse..burda bilip bilmeden konusup megelli alma fikrini aklina soktugun kisilerin gunahini da obur tarafta cekeceksin.

Bak megelli gelmis adama diyor ki uzaktan motorunu nasil tamir edelim? Halbuki ayni adam motorunu taaaa Adanaya gondermis

Bak 250cc ye bindigi icin herseyi cok iyi bilen kardeş (yarisi yerin altinda olan arkadaş gibi oldu) biz bu sayfada gecmiste ne uyarilar yaptiysak hepsi zamanla gerceklesti,öngörümüz kuvvetli,bazilarimizin da mekaniği cok iyi..artik gozlerini aç ve farkina var,yaziyorsak sizin iyiliginiz icin yaziyoruz! Sen avea biz vodafone degiliz!

Gönül isterdi ki megelli taş gibi saglam olsun,kimse magdur olmasin da bizlerde guzel gorunumlu,hafif bir motosiklete 2. Elde 7-8 bin tl ye sahip olalim ama... inşallah başta amac olmak uzere (farukisik hariç) )) butun megelli sahipleri rahata kavuşur.. megelli 250r oldu engelli 250r
    amac bunu beğendi.

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 250cc megelli kullaniyordun diye cok mu bilgilisin? Sen insanlari kullandigi cc ye gore mi degerlendiriyosun? Bu hesaba gore sen benim icin kundaktaki cocuksun, yani konusmayi bile bilmiyorsun cunku 2007 yilinda kawasaki VN1500 um vardi yani 1500cc ;) senin aklinla hesap edersek boyle bir sonuc cikacak ortaya ;)

Birada birsey soyluyor isek bu tamamen insanlara yardimci olmak adinadir.ayni sekilde sana da yardimci olmak icin.

Bak alanlar bin pişman,daha kaç ay oldu alali? Birde bunun ilerisi var.. seni de gorucez Allah nasip ederse..burda bilip bilmeden konusup megelli alma fikrini aklina soktugun kisilerin gunahini da obur tarafta cekeceksin.

Bak megelli gelmis adama diyor ki uzaktan motorunu nasil tamir edelim? Halbuki ayni adam motorunu taaaa Adanaya gondermis

Bak 250cc ye bindigi icin herseyi cok iyi bilen kardeş (yarisi yerin altinda olan arkadaş gibi oldu) biz bu sayfada gecmiste ne uyarilar yaptiysak hepsi zamanla gerceklesti,öngörümüz kuvvetli,bazilarimizin da mekaniği cok iyi..artik gozlerini aç ve farkina var,yaziyorsak sizin iyiliginiz icin yaziyoruz! Sen avea biz vodafone degiliz!

Gönül isterdi ki megelli taş gibi saglam olsun,kimse magdur olmasin da bizlerde guzel gorunumlu,hafif bir motosiklete 2. Elde 7-8 bin tl ye sahip olalim ama... inşallah başta amac olmak uzere (farukisik hariç) )) butun megelli sahipleri rahata kavuşur.. megelli 250r oldu engelli 250r
    Motoru İstanbuldan ben gitip aldım. Bayiye küsmüş diye aldım. Aldığı yere götürmek istememiş. Adana da bakımı yapıldı teslim edildi. Kendisi göndermedi. Biz ilgilendik aldık ve geri getirdik. Hangi firma yaptı bunu.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı megelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru İstanbuldan ben gitip aldım. Bayiye küsmüş diye aldım. Aldığı yere götürmek istememiş. Adana da bakımı yapıldı teslim edildi. Kendisi göndermedi. Biz ilgilendik aldık ve geri getirdik. Hangi firma yaptı bunu.
    Hakkinizi yiyemem bunu tabiki her marka yapmaz fakat asıl olan musteri memnuniyetidir. Ozellikle uretici ile temasa gecip bu problemleri cozmeleri adina girisimlerde bulunmak gerek diye dusunuyorum. Ve adana uzak oldugu icin sizin istanbulda 1 adet servis acip orada yuklu miktarda yedek parca tutmaniz gerektigini de dusunuyorum. Bu sayede istanbul-yalova-bursa-kocaeli-ankara gibi motosiklet popilasyonu yuksek illerdeki arizalara cabuk mudahele edip magduriyetleri daha cabuk ortadan kaldirirsiniz diye dusunuyorum. Tabiki bunlar şahsi fikirlerim. Boyle bir girisimde bulunursaniz bu taraflardaki megelli kullanicilarinin yuregine su serpmiş,onlara daha da guven vermiş olursunuz.

Alıntı megelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıp adanaya goturme nedeniniz. Burda gittigim 3 servisinde sorunumu çözmemesi olabilir mi ?
    Bayiye neden küseyim, bayi motor sattığı adamı arayıp çok agır hakaret edermi ? Eder çünkü haksız. Eder çünkü sıfır motorun kırık sinjyalını japonla yapıstırırken yakaladım. Tamire götürdüm yarım yamalak yapıp iade ettiler. Korna calmıyordu, tamir edemediler tüm korna takımının degısmesı lazım demedıler mı ? Sizin ekiple konustugumda ne alakası var çok basıt bır sorun demedınızmı ?

Moturu adanadan getirdiğinizde siz yada telden gorustugum adını hatırlayamadıgım arkadas senın motorla çok oynanmıs neden dedi?

Ya bizle dalga geciyorsunuz yada hıcbırseyden haberınız yok !!!

Motosikleti
    Megelli 250r
    @amac
    mahkeme sürecini de paylaşırsan seviniriz

@megelli
    15 gün sonra arayıp tüm sorunların çözülmesini istediğimde umarım halledersiniz...

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Serk21 sorunu olan ıspat ediyo senin megellin yokki neyi ıspatlayıp insanlara ne şekilde faydalı olduğunu sanıyosun.Ayrıca megelli alanlara farkında bile değilsin ama hakaret ediyosun.Kimse bu motoru alırken kimsenin uzay mekiği ballamasına kanıp almadı.seninle polemiğe girecek değilim.Megelliyi beğenmiyorsan eğer neden hergün burdasın.İnsanlara fayda sağlayacak hiçbir yazın yok.Megelli öldû bitti patladı demekten başka.Gerçekten bu konuda bildiklerin varsa ıspatlayarak açıkla bizim her türlü görüş ve bilgiye saygımız vardır.
    Syanur bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Siz her mesaj yazdiginizda bana mail geldigi icin giriyorim bu 1.. bu konuyu başta takip etme sebebim benimde megelli almak istedigimdendir bu da 2. Daha gecenlerde megelli satan suzuki servisi sifir km bir megelli ile benim cb yi takas etmek istedi, cb isteyen musterisi varmis uzerine 4 bin istedi ben kabul etmedim fakat yinede gidip megelliyi yakindan inceledim. Malzeme kitesini begenmedim.

Kimseye hakaret ettigim yok,konunun basindan beri okursan eger megelli alip bin pisman olan bircok kisi ile acisini paylasiyorum forumun amaci da paylasmak ama senin gibi yanli konusan kisilere de papuç birakmiyorum. Burada amac in benim ve ayni yonde yazi yazan herkesin (sen hariç) bircok kisiye faydasi var.

Ispatla diyosun,yahu sen kormusun yoksa sana ekrani yaninda baskasi mi okuyor eksik gedik?adamlar resim eklemis durdugu yerde eriyen motorlarin? Sen daha neyin ispatini kanitini istiyosun?

Senin hic biseye saygin yok,burada yolda kalan,magdur olan,durdugu yerde grenajlari eriyen,yag benzin sizdiran,orasi burasi çatlayan,bayiiden küfür yiyen,sifir km motorunu çekiciye yukleyen kimseye saygin olmadigi gibi bilgisi olmayip megelliye niyetlenip binbir guclukle parasini megelliye yatirip ayni sorunlari yasayacak kisilere de saygin yok.. yağla balla sen hala.. tek derdin motorunu satabilmek mi acaba merak etmiyor degilim? Tabi dusmesin piyasasi patlamasin elinde.. super super megelli mukemmel ;)

Tum sorularina tek tek cevabimi verdim,sen yine anlamazsin hoş ayakkabi kutularinda para yakalatanlarin babalari gibi kör olmuşsun gormezden gelir olmussun herseyi ama forumda okuyanlar neyin ne oldugunu kimin neyin pesinde oldugunu cok iyi anliyor ;)

Amac suus! Serkan suuus! Megelli hakki da ses etme! Padişahim çok yaşa!Geçeceksiniz bu işleri

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar.
    bu motor piyasaya girdiğinde beklenti cok yüksekti. herkes cok büyük beklentilere girdi.
    arka sayfada alıntı yaptıgım resimdeki motor rodaj süresinde. resimlerine bakılınca ne kadar kalitesiz oldugu belli olmuyor mu?
    şurada megelli kullanıcı distrübütr olarak cevap veriyor.
    tartıştıkları konuyu görüyorsunuz. servis yapamamış, gelip distrübütr caresizlikten alıp kendi yapmaya kalkmış.
    hesap edin durumu. distrübütrün ne kadar servis konusunda aciz oldugunu.
    yazık gerçekten bana yakın olan servis kapatmış allah belasını versin diyordu en son. 2 motor sattık her gün biri geliyor sürekli dedi.
    bu motorun ikinci elde degeri olmayacak desem yeri 8 9 alıp yarı fiyatına bile versek iyi mantelitesi var.
    herkes motoru ticaret için almıyor biliyoruz. fakat ikinci eldeki güveni motorun popülaritesini ve servis güvenliğini ortaya koyuyor.
    üzülerek söyluyorum ki, sanayi ortamında bayiler servisler bıraktı yıldılar artık diyip, distrübütr için iflas acıklayıp kacacaklarını bile söyleyenler mevcut.
    yazık oldu bu kadar satın alan arkadaşa. keşke bu kadar atıp tutmasaydınız bu motor şöyle böyle diye. herkes bu motoru çin malı olarak bilip uzaklaşsaydı.
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar.
    bu motor piyasaya girdiğinde beklenti cok yüksekti. herkes cok büyük beklentilere girdi.
    arka sayfada alıntı yaptıgım resimdeki motor rodaj süresinde. resimlerine bakılınca ne kadar kalitesiz oldugu belli olmuyor mu?
    şurada megelli kullanıcı distrübütr olarak cevap veriyor.
    tartıştıkları konuyu görüyorsunuz. servis yapamamış, gelip distrübütr caresizlikten alıp kendi yapmaya kalkmış.
    hesap edin durumu. distrübütrün ne kadar servis konusunda aciz oldugunu.
    yazık gerçekten bana yakın olan servis kapatmış allah belasını versin diyordu en son. 2 motor sattık her gün biri geliyor sürekli dedi.
    bu motorun ikinci elde degeri olmayacak desem yeri 8 9 alıp yarı fiyatına bile versek iyi mantelitesi var.
    herkes motoru ticaret için almıyor biliyoruz. fakat ikinci eldeki güveni motorun popülaritesini ve servis güvenliğini ortaya koyuyor.
    üzülerek söyluyorum ki, sanayi ortamında bayiler servisler bıraktı yıldılar artık diyip, distrübütr için iflas acıklayıp kacacaklarını bile söyleyenler mevcut.
    yazık oldu bu kadar satın alan arkadaşa. keşke bu kadar atıp tutmasaydınız bu motor şöyle böyle diye. herkes bu motoru çin malı olarak bilip uzaklaşsaydı.
    Iste bu,vallahi aklı basinda bir yazi gorunce icim acildi, adam hala utanmadan diyor ki " senin kimseye faydan olmadi" vs.. yahu nasil olmadi? Benim yada ayni turde mesaj yazan herhangi birinin mesajini okuyup megelli almaktan 1 kisi bile vazgecmis olsa bundan buyuk fayda mi var? Yada bu sahsin "saglam motor,hic sorun yok" turunden mesajlarini okuyup megelli alip bir suru sorun yasayip motoru elinde kalan 1 kişi bile var ise bundan buyuk zarar mi var? Binlerce kisi okuyor bu mesajlari..

Bu vatandasin haberi yok belli ki bu basligi da adam gibi okumamis zira megelli almayi dusundugum mesajlarim mevcut..ben daha TR ye gelmeden yabanci bir kaynaktan teknik ozelliklerini okuyup arkadaslarima anlatiyordum "cok hafif, t6 şase,tipi super,bu kilo bu beygirle fena gider,frenler çelik hortummuş zimba gibi çakar,250 piyasasini duman eder bu motor" diye.. ama ne oldu? Geldi traş oldugunu gorduk almaktan da vazgeçtik milleti de magdur olmasin doye vazgeçirdik ama bunu yaparken birilerinin de kuyruguna bastik..
    dolphin_star bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Ben sadece bi kullanıcı olarak burdayım kavgacı olarak degil.Sorun yaşamadğımı paylaşmak istedim.isteyen alır istemeyen almaz.Megelli plazam felan yok yani.
    ROMMEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler