Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    farukisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Ben megellinin kullanıcısıyìm şakşacìsı değil.motorumu severek kullanıyorum.ben sadece ön yargıları kırmak için üye oldum siteye ama hep boş muhabbet.Bu son girişim siteye.Herkese keyifli sürüşler kazasız belasız inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache rtr
    faruk kardeş siteye son girişin olmasın boş ver kimse dalga geçmiyor zaten sen aldırma benim gönlümde hala megelli var ama birazda servise güvenerek alıcan o motoru ben sürat motoru severim benim apcehe yi ne zaman götürsen hiç sorun çıkartmıyorlarar ama oranın patronu dioo gerçekten titreşim sana zarar verir dedi o kadar yani hani dokucuyla ne konuştular bilmiyorum ama ben bi tane sattım dedi sonra daha satmam dedi bende dokucunun seervis listesine baktığımda gördü sürat motor servis veriyormuş die ama çalışanları bile yok dioo alma cbr 250 den git dio ondada görüntü yok

Arkadaşlar Dokuyucuya mail attım.

Depo ve grenajda çatlaklar oluşmaya başladı. Deponun dısındaki çatlaklar vida yerlerinden hep.
    Yag akıtmaya devam ediyor motor. Bu sorunu çözemedik bir türlü.
    Bir de mütiş benzin kokuyor motor. Haraket halindeyken veya park halindeyken motor alev alacak diye korkuyorum yanında sigara içirmiyorum :D Benzin de kaçırıyor sanırım.

4.fotoda neresi bilmiyorum ama niye okadar paslanmış anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Az önce baktımda Megellinin servis sayısı azalmış. Anlarada 1 tane İzmirde 1 tane İstanbulda 2 tane servisi kalmış. İstanbulda 5 servisi vardı diye hatırlıyorum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bence sen motoru iade edip parani geri almaya calis yoksa kalan servislerde kapanirsa fena magdur olursun.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen motoru iade edip parani geri almaya calis yoksa kalan servislerde kapanirsa fena magdur olursun.
    hey gidi hey, gümüş elbiseli adam öve dursun

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey gidi hey, gümüş elbiseli adam öve dursun
    Ne gumuşu? Aleminyum folyolu adam o ona aldanip 9 bin tl verip (ikinci el çiçek gibi KTM duke 200 parasi) bu motordan alanlarin gunahini nasil cekecek bakalim folyo adAMcık..
    agrasiwe bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    İyiymiş ya,,, çatlaklar, yağlar felan... benzin....

Geçmiş olsun. Bende eskiden düşünüyordum, TR ye gelse 250 lik leri alırım diyordum. İyiki ben başka motor almadan gelmemiş...

Motosikleti
    Megelli 250r
    Ben 1 ay için branda çekmiştim. İki gün önce kaldırdım brandayı, alt grenaj erimiş vidaları çatlamış yer komple sapsarıydı. Hem yağ hem benzin akıtmış. 2 güne fotoları eklerim. Bir de garantiden bu işi nasıl halledebilirim İstanbul'da, bilgi verirseniz sevinirm.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ataik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1 ay için branda çekmiştim. İki gün önce kaldırdım brandayı, alt grenaj erimiş vidaları çatlamış yer komple sapsarıydı. Hem yağ hem benzin akıtmış. 2 güne fotoları eklerim. Bir de garantiden bu işi nasıl halledebilirim İstanbul'da, bilgi verirseniz sevinirm.
    Detayli resimleri buraya ekledikten sonra birde ithalatçiya mail at ve durumu anlat,sana en yakin servise parcalarin yenisini gondermelerini iste ve servisin kacaklari da ucretsiz onarmasini iste. Gecmis olsun umarim sorununu cozerler

Benim ve bir arkadasımın karşılastıgı sorunun aynısı. Megellinin kronik bir sorunu. Ben ikidefa mailattım, bekliyorum. Bakalım ne olcak. Sen de serk21 in dediği gibi mail at. Parçaları değiştirmeleri gerekiyor.

Motosikleti
    Megelli 250r

Tek foto çektim, 1 ay için şehir dışındayım. 1 ayda daha neler olur merak ediyorum. Biri sigarayı atsa tüm bina havaya uçucak gibi...

Geri dönmeye yakın dokuyucuya mail atıp parçaları İstanbul'daki iki servisten birine gietirmelerini isteyeceğim. Fakat benim üni Tuzla'da. Motoru alırken Pendik'de servis var nasıl olsa diye güvenerek almıştım. Şimdi 1 saat yol gitmem gerekcek. Hangi servis daha iyidir, bari oraya gidiyim. Teşekkürler...

http://i.hizliresim.com/Kd58JX.jpg

Tek foto çektim, 1 ay için şehir dışındayım. 1 ayda daha neler olur merak ediyorum. Biri sigarayı atsa tüm bina havaya uçucak gibi...

Geri dönmeye yakın dokuyucuya mail atıp parçaları İstanbul'daki iki servisten birine gietirmelerini isteyeceğim. Fakat benim üni Tuzla'da. Motoru alırken Pendik'de servis var nasıl olsa diye güvenerek almıştım. Şimdi 1 saat yol gitmem gerekcek. Hangi servis daha iyidir, bari oraya gidiyim. Teşekkürler...
    Zaten 2 servis kalmış Onlarda bırakırsa motoru adanayamı göndermemiz gerekicek.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ne gumuşu? Aleminyum folyolu adam o ona aldanip 9 bin tl verip (ikinci el çiçek gibi KTM duke 200 parasi) bu motordan alanlarin gunahini nasil cekecek bakalim folyo adAMcık..
    9 bin liraya duke de yok valla

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 bin liraya duke de yok valla
    dostum euroya zam gelmeden önce ben takip ediyordum 9800 tl ve 9500 tl gibi fiyatlara 2 tane vardı, canlı para ile 9.000 tl ye alınabilirdi fakat cb yi satamadım kış dolayısı ile. euroya zam gelince 2. ellere de zam koydular. geçenler kızıltoprakta sordum duke200 ün sıfırı 17.000 tl yi geçmiş.

Bu vatandaşlar aldığında o fiyata vardı yani =)
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 2 servis kalmış Onlarda bırakırsa motoru adanayamı göndermemiz gerekicek.
    Motorun tamir olma sürecini burada paylaşırsan sevinirim. Depodaki çatlağın nasıl halledilebileceğini merak ettim.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    dostum euroya zam gelmeden önce ben takip ediyordum 9800 tl ve 9500 tl gibi fiyatlara 2 tane vardı, canlı para ile 9.000 tl ye alınabilirdi fakat cb yi satamadım kış dolayısı ile. euroya zam gelince 2. ellere de zam koydular. geçenler kızıltoprakta sordum duke200 ün sıfırı 17.000 tl yi geçmiş.

Bu vatandaşlar aldığında o fiyata vardı yani =)

türkiye burası kardeş, tükürsen zam geliyo

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Yaa bu nasıl site uzay mekiği ile megelliyi ayırtedemeyenler bile var.

Motorun tamir olma sürecini burada paylaşırsan sevinirim. Depodaki çatlağın nasıl halledilebileceğini merak ettim.
    Ay sonuna doğru servis gelecekmiş istanbula orda bakarlar denildi bana. Neyine bakacaklar anlamadım. Çatlak deponun üstündeki grenajda ve sol alt grenajlarda olduğu için sadece parça degişecek. Basit bir işlem. Dün baktım çatlak baya büyümüştü

Motosikleti
    tvs apache rtr
    selamın aleyküm abi ne çıktı böyle megelli alanların hepsi saatı zaten faruk kardeş sen memnunmusun motordan ve daha öncce başka motor kullandınmı ama allah megelli sahiplerine sabır versin :D

Motosikleti
    YAMAHA MT 09
    Valla arkadaşlar ben motoru 4-4 lük demiyorum.sadece sorun yaşamadığımı söyledim.ama yarın ne olur kimse bilemez ve olacaklarada hazırım zaten.şu resimleri gördükten sonra.sadece bana abes gelen konu adamın 125 lik motoru var megelliye etmediği lafı bırakmıyo.cbr,hyosung,ninja kullanıcısı felan olsa eyvallah.zaten sorunu olan fotolarla bunu ıspat ediyo.megellilerin hepsi problemli diye de bişey yok toplasan burada sorunlu makinaların sayısı belki 15-20 ancak peki diğerleri nerde.adam sorun yaşasa ilk yapacağı şey bu siteye yazmak.haa sorun yaşan arkadaşlarada tavsiyem şu: hangi marka olursa olsun yasal olarak malının arkasında durmak zorunda gerek parça gerekse servis konusunda.alır adanayamı götürür nasıl yapar bilemem ama sana bu motoru sağlam teslim etmek zorunda.Felaket tellalı gibi yandı,bitti,öldü gitti demenin alemi yok.(Saygılar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler