Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Megelli kullanıcıları hayata küstü : ))) Paylaşmamızı istediğiniz özel bir şey varsa yazın paylaşalım. Bende kamera yok olsa video çekip koyacam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chucky35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlerleyen aylarda :))
    Tek sorcağım motoru aldıktan sonra aldığımın tarihe hergün küfür edermiyim :D

Motosikleti
    Bugün o karşıyaka/girnede vatan önünde gördüğüm beyaz megelli kimin ya üstünde orgine kask vardı beyaz.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    megellicilerde hayat yok arkadaşlar paylaşım filan sıfır... zaten alanlarda daha 1000 km geçmeden hemen satıyor. sahibindendeki ilanların daha hiçbiri daha 6000 km yi bile görmemiş motor. Apachemi satıp bunu almayı düşünüyordum ama vazgeçtim

Motosikleti
    Sıkıntılı makine :D

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    geçen gün TVS servisine bi tane megelli geldi..ne için geldiğini anlayamadım ama adamın yüzünden okuduklarım, motor hakkında fikir sahibi olmamı sağladı
    Chucky35 bunu beğendi.

Motosikleti
    :D Ne o ku dun yüzünden :D

googan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 125 S
    Beyler bende 2011 model Naked var önceki sahibi 13000 yapmış aldım 14500'i geçtim. Ufak tefek sorun yaşamadım değil ama en büyük sorun Teknik Servisti. Nihayet Ankara'da bir yer buldum. Sanki servise değil arkadaşımın Amerikan dizisinden çıkma garajına götürdüm. :D O kadar iyi ilgilendiler ki. Motor parçalarını vs tek tek temizlediler vs. Ankara Motors bu Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi karşısında. Benim motor yapılırken yan tarafta custom Harley yapılıyordu :D

Önceden Işıl'a gitmiştim YIBA'da SAKIN GİTMEYİN. Bisiklet bile götürmeyin. Adamlar motora çöp gibi davranıyor. Detaylı yazacağım bir ara. Yarın 2 sınavım var -_-

Motordan gayet memnunum. Nedenleri de uzunca listeleyeceğim. Kendi motorumu almadan önce bu başlıktaki 40 sayfayı da okumuştum. Kendi çapında bir mühendis adayı ve tasarım hobisti olarak kendimce yorumlarımı ileteceğim. Bir motordan beklentileri benimkilere paralel olan varsa detaylı tavsiye ederim. Ankara'da olan varsa hatta fırsat bulursak motorumu ödünç veririm o derece.

Ama şimdilik özetle diyeceğim şudur ki: Keşke param olsa da 250'liğe yükseltebilsem

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

MEGELLİ SERVİS GÜNLERİ (İSTANBUL)

DOKUYUCU (MEGELLİ) DEN GELEN TEKNİK EKİP VE CENGİZ MOTORLU ARAÇLARLA BİRLİKTE İSTANBUL' DA ÜÇ GÜN SERVİS GÜNÜ YAPILACAKTIR.
    İSTANBUL DA Kİ TÜM MEGELLİ KULLANICILARINI BEKLERİZ.

YER: CENGİZ MOTORLU ARAÇLAR SERVİS BÖLÜMÜ
    ADRES:BAHÇELİEVLER MH. ADNAN KAHVECİ BUL. NO:59/1 BAHÇELİEVLER /İSTANBUL
    TARİH:20/11/2013-22-11-2013 (BU HAFTA ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA)

Yapılacak bu çalışmada, Megelli kullanıcıların sorunları dinlenip çözüme ulaştırılacaktır.
    googan ve denizhan_ bunu beğendiler.

ins tüm sorunlar çözülürde bizde gonul rahatliyla alırız.

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c00lrelax on numara olmuş. Dokuyucu bana grenaj göndermiş
    Ne grenajı kardeş hangi parçayı gönderdi neden gönderdi merak ettimde

ducatı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MEGELLİ KULLANICISI OLARAK MOTOR GÜZEL TİP OLARAKTA TÜM EMSALLERİNİ GERİDE BIRAKIYOR .. İLK SIFIR ALDIĞINIZDA GÖSTERGE DEĞİŞİM SORUNU YADA ROLENTİ SENSÖRÜ GİBİ BENZİN KEÇESİ KAÇAĞI GİBİ BİRKAÇ ARIZA ÇIKARIYOR FAKAT SERVİSLERİ HEMEN HALLEDİP TESLİM EDİYOR.. ONDAN SONRA HİÇBİR SIKINTI VERMİYOR CİĞERİ SAĞLAM MAKİNA VE SESİDE TATMİN EDİCİ.. BEN EN FAZLA 161KM. GÖRDÜM.. MEGELLİYİ TAVSİYE EDİYORUM 4500 KM Yİ GEÇTİ HALA İLK GÜNKÜ GİBİ CANAVAR. TİTREŞİMDE AZALDI. MİLLETİN ABARTMASINA BAKMAYIN. 3 KURUŞA 5 KÖFTE İSTEYEN ARKADAŞLAR HAYATINDA MOTORA BİNMEMİŞ İLK BAŞLANGIÇ YAPAN ARKADAŞLAR ÖYLE BİR KONUŞMUŞKİ BURDA SANIRSINKİ 40 YILLIK UZMAN.. UZUN LAFIN KISASI ALINABİLECEK İDEAL BİR MOTOR... AYRICA BU FORMDA 50 TANE MEGELLİ KULLANICISI VARSA 30U KÖTÜLEMEYE ÇALIŞMIŞ FAKAT HENÜZ DAHA HİÇ BİRİ SATMIYOR NEDENSE .) SON OLARAK BU MAKİNAYI ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM 3 5 İNSANIN LAFINA BAKARAK KARARINIZDAN CAYMAYIN. ÖNERİLERİ DİNLEYİN AMA KESİNLİKLE ALMAYIN DİYEN ADAMLARADA KULAK ASMAYIN .) BEN ALIRKEN TEK BİR KİŞİYE BİLE SORUP ARAŞTIRMADIM BU MOTORU BEĞENDİM GİTTİM ALDIM. VE GAYETTE MEMNUNUM. .7 8 MİLYAR VERİP 15 MİLYARLIK MAKİNA KALİTESİ BEKLEYEN İNSANLARDAN DEĞİLİM .) KEŞKE KIMSEDE OLMASADA SADECE BENDE OLSA BU MAKİNA HİÇ SKINTI DEĞİL .) FARKLI OLMAYI SEVİYORUM. KENDİNİZ OLUN .. ADAM SİZİN GİBİ AZ PARASI OLAN ADAMLAR İÇİN YARIŞ MAKİNASI TASARLAMIŞ ZEVKİNİZİ ALIN DİYE AMA BİZİM MİLLETİMİZ HALA 3 KURUŞA 5 KÖFTE PEŞİNDE. AFEDERSİNİZ GÖTÜNÜZ YETİOSA 15 20 MILYAR BIRIKTIRIN GIDIN DAHA İYİSİNİ ALIN AMA YETMİOSADA BİNDİĞİNİZ MOTORUNDA HAKKINI YEMEYİN.. Kİ ZATEN DANDİK BİR MOTOR MARKASI DA DEĞİL MEGELLİ.. PİSTLERDE YARIŞLARI HALAN DAHA SÜRMEKTE. 20 BİNDEN FAZLA KULLANICIYA HİTAP EDİYOR AVRUPADA. HAYIRLI GÜNLER SAYIN MEGELLİ FANLARI .) NASIL FANLARSINIZ ONUDA ÇÖZEMEDİM BY

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

AYRICA MAKİNAYI ALIP DAHA 500 600 KM GEÇMEDEN SATMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN ÇOĞU MEMNUNİYETSİZLİKTEN DEĞİL !! KENDİLERİNE ÖZ GÜVEN GELİP 250CC LERİN ONLARI KESMEDİĞİNİ BASİT GELDİĞİNİ FARKKETTİNİ SANIP HEMEN SATIP YÜKSELTMEK İSTEYEN İNSANLARDIR.. .. ÇÜNKÜ BOYUT OLARAKTA AZ BİRAZ UFAK KALIYOR VE HAFİF MOTOR OLDUĞU İÇİN DÜŞMENİZ DEVİRMENİZ ÇOK ZORLAŞIYOR. HİÇ SÜRMEYİ BİLMEYEN Bİ ADAMA MEGELLİ SÜRMEYİ KENDİSİ SAHİBİNE ÖĞRETİYOR YARDIMCI OLUYOR .) ÇÜNKÜ HAFİF.... BU NEDENLE ÖZELLİKLE MEGELLİYLE BİRLİKTE YENİ BAŞLAYAN KİŞİLERE MAKİNA SÜRMEK KOLAY GELİYOR ÇOK BASİTMİŞ ZOR DEĞİLMİŞ GİBİ DÜŞÜNÜP HELEDE PARASIDA VARSA HEMEN YÜKSELTMEK İSTİYORLAR..
    denizhan_, googan ve ROMMEL bunu beğendiler.

acrobats7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S modelinin yakıt tüketimi nedir ?! 100 km /lt ....

160 km

Alıntı ducatı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MEGELLİ KULLANICISI OLARAK MOTOR GÜZEL TİP OLARAKTA TÜM EMSALLERİNİ GERİDE BIRAKIYOR .. İLK SIFIR ALDIĞINIZDA GÖSTERGE DEĞİŞİM SORUNU YADA ROLENTİ SENSÖRÜ GİBİ BENZİN KEÇESİ KAÇAĞI GİBİ BİRKAÇ ARIZA ÇIKARIYOR FAKAT SERVİSLERİ HEMEN HALLEDİP TESLİM EDİYOR.. ONDAN SONRA HİÇBİR SIKINTI VERMİYOR CİĞERİ SAĞLAM MAKİNA VE SESİDE TATMİN EDİCİ.. BEN EN FAZLA 161KM. GÖRDÜM.. MEGELLİYİ TAVSİYE EDİYORUM 4500 KM Yİ GEÇTİ HALA İLK GÜNKÜ GİBİ CANAVAR. TİTREŞİMDE AZALDI. MİLLETİN ABARTMASINA BAKMAYIN. 3 KURUŞA 5 KÖFTE İSTEYEN ARKADAŞLAR HAYATINDA MOTORA BİNMEMİŞ İLK BAŞLANGIÇ YAPAN ARKADAŞLAR ÖYLE BİR KONUŞMUŞKİ BURDA SANIRSINKİ 40 YILLIK UZMAN.. UZUN LAFIN KISASI ALINABİLECEK İDEAL BİR MOTOR... AYRICA BU FORMDA 50 TANE MEGELLİ KULLANICISI VARSA 30U KÖTÜLEMEYE ÇALIŞMIŞ FAKAT HENÜZ DAHA HİÇ BİRİ SATMIYOR NEDENSE .) SON OLARAK BU MAKİNAYI ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM 3 5 İNSANIN LAFINA BAKARAK KARARINIZDAN CAYMAYIN. ÖNERİLERİ DİNLEYİN AMA KESİNLİKLE ALMAYIN DİYEN ADAMLARADA KULAK ASMAYIN .) BEN ALIRKEN TEK BİR KİŞİYE BİLE SORUP ARAŞTIRMADIM BU MOTORU BEĞENDİM GİTTİM ALDIM. VE GAYETTE MEMNUNUM. .7 8 MİLYAR VERİP 15 MİLYARLIK MAKİNA KALİTESİ BEKLEYEN İNSANLARDAN DEĞİLİM .) KEŞKE KIMSEDE OLMASADA SADECE BENDE OLSA BU MAKİNA HİÇ SKINTI DEĞİL .) FARKLI OLMAYI SEVİYORUM. KENDİNİZ OLUN .. ADAM SİZİN GİBİ AZ PARASI OLAN ADAMLAR İÇİN YARIŞ MAKİNASI TASARLAMIŞ ZEVKİNİZİ ALIN DİYE AMA BİZİM MİLLETİMİZ HALA 3 KURUŞA 5 KÖFTE PEŞİNDE. AFEDERSİNİZ GÖTÜNÜZ YETİOSA 15 20 MILYAR BIRIKTIRIN GIDIN DAHA İYİSİNİ ALIN AMA YETMİOSADA BİNDİĞİNİZ MOTORUNDA HAKKINI YEMEYİN.. Kİ ZATEN DANDİK BİR MOTOR MARKASI DA DEĞİL MEGELLİ.. PİSTLERDE YARIŞLARI HALAN DAHA SÜRMEKTE. 20 BİNDEN FAZLA KULLANICIYA HİTAP EDİYOR AVRUPADA. HAYIRLI GÜNLER SAYIN MEGELLİ FANLARI .) NASIL FANLARSINIZ ONUDA ÇÖZEMEDİM BY

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

AYRICA MAKİNAYI ALIP DAHA 500 600 KM GEÇMEDEN SATMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN ÇOĞU MEMNUNİYETSİZLİKTEN DEĞİL !! KENDİLERİNE ÖZ GÜVEN GELİP 250CC LERİN ONLARI KESMEDİĞİNİ BASİT GELDİĞİNİ FARKKETTİNİ SANIP HEMEN SATIP YÜKSELTMEK İSTEYEN İNSANLARDIR.. .. ÇÜNKÜ BOYUT OLARAKTA AZ BİRAZ UFAK KALIYOR VE HAFİF MOTOR OLDUĞU İÇİN DÜŞMENİZ DEVİRMENİZ ÇOK ZORLAŞIYOR. HİÇ SÜRMEYİ BİLMEYEN Bİ ADAMA MEGELLİ SÜRMEYİ KENDİSİ SAHİBİNE ÖĞRETİYOR YARDIMCI OLUYOR .) ÇÜNKÜ HAFİF.... BU NEDENLE ÖZELLİKLE MEGELLİYLE BİRLİKTE YENİ BAŞLAYAN KİŞİLERE MAKİNA SÜRMEK KOLAY GELİYOR ÇOK BASİTMİŞ ZOR DEĞİLMİŞ GİBİ DÜŞÜNÜP HELEDE PARASIDA VARSA HEMEN YÜKSELTMEK İSTİYORLAR..

: ))) cok guldurdun beni be kardes.cok belli senin bir megelli kullanicisi olmadigin. Ne binmissin ne servise goturmussun Bir video koyarmisin hem 160 i gorelim hem de titresimin azligini

Kesin bahcelievlerdeki servistir bu kesin

ducatı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bana boş muhabbet yapma.. çoluk çocuk azıyla konuşma.. siteyi meşgulde etme.. ben megelli kullanıcısı olarak burda bilgi almak isteyen arkadaşlara bilgi vermek istedim.. kimseye yalan sölicek yaşta eğlenicek yaşta değilim ben .) megelli kullanıcısı olmadığın çok belli diyorsun.. insanları tanımadan yargılama zihniyetinden kurtulun artık.. sen beni faceden eklede kullandığım makinaları gör.. megelliyede biniorum ferrariyede.. tipi hoşuma giden herşeye binerim ben.) ucuz pahalı farketmez yeterki hoşuma gitsin.bugün binerim bi bakmışsın yarın sıkılmış bedavaya satar veririm öyle bi insanım ben.) o yüzden kimseyi ttanımadan yargılama delikanlı..bilgi almak isteyen arkadaşlarına engel olma.. ayrıca megelliyle gerçekten ilgilenen arkadaşlar facebook tan beni ekleyip gerekli bilgi alabilirler. resimlere göz atabilirler..video çekmeye fırsatım olunca ceker koyarım faceye.... 162 gördüm hatta ama 160 yazdım ben.. i günler
    https://www.facebook.com/oscar.istnbul
    googan bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaslar neden sesiniz solugunuz kesildi? Bugun sifir km megelli 250r takas istedi benim cb ile, ille anlaşiriz dedi? Ne diyorsunuz alsam mi? Bakin olur da alir bi suru sorun yasarsam burda taş gibi motor diyenlerin kulagini cinlatirim haberiniz olsun

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Yolda görsem bu megelli diyecek kadar bilmiyorum bu motoru. Yalnız başlığı değiştirin. Başlık çok kötü. Megelli fanları absürd bir isim.

Alıntı ducatı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bana boş muhabbet yapma.. çoluk çocuk azıyla konuşma.. siteyi meşgulde etme.. ben megelli kullanıcısı olarak burda bilgi almak isteyen arkadaşlara bilgi vermek istedim.. kimseye yalan sölicek yaşta eğlenicek yaşta değilim ben .) megelli kullanıcısı olmadığın çok belli diyorsun.. insanları tanımadan yargılama zihniyetinden kurtulun artık.. sen beni faceden eklede kullandığım makinaları gör.. megelliyede biniorum ferrariyede.. tipi hoşuma giden herşeye binerim ben.) ucuz pahalı farketmez yeterki hoşuma gitsin.bugün binerim bi bakmışsın yarın sıkılmış bedavaya satar veririm öyle bi insanım ben.) o yüzden kimseyi ttanımadan yargılama delikanlı..bilgi almak isteyen arkadaşlarına engel olma.. ayrıca megelliyle gerçekten ilgilenen arkadaşlar facebook tan beni ekleyip gerekli bilgi alabilirler. resimlere göz atabilirler..video çekmeye fırsatım olunca ceker koyarım faceye.... 162 gördüm hatta ama 160 yazdım ben.. i günler
    https://www.facebook.com/oscar.istnbul
    Dostum uslubunu düzeltmelisinki muhattap bulasın, formu karşılıklı atışmaya götürmeyi doğru bulmadığım için uzatmayacagım. Kendi fikrimi söyledim.

Şunuda söylemek isterim, siteye dün üye olup, bugün megelliyi baş tacı yapman enteresan geldi bana. Maddi durumun çok iyi olabilir bu kimseyi ilgilendirmez elbette. Ancak küçük bir ayrıntıyı atlamayalım herkesin senin kadar bol değil parası. Pek çok kişi kredi çekip satın alma yoluna gidiyor mecburen. İnsanlar bu sitelere girip bilgi almak istiyorlar, yanlış yönlendirmenin birkaç bayi dısında kimseye faydası olmayacaktır.
    googan bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum uslubunu düzeltmelisinki muhattap bulasın, formu karşılıklı atışmaya götürmeyi doğru bulmadığım için uzatmayacagım. Kendi fikrimi söyledim.

Şunuda söylemek isterim, siteye dün üye olup, bugün megelliyi baş tacı yapman enteresan geldi bana. Maddi durumun çok iyi olabilir bu kimseyi ilgilendirmez elbette. Ancak küçük bir ayrıntıyı atlamayalım herkesin senin kadar bol değil parası. Pek çok kişi kredi çekip satın alma yoluna gidiyor mecburen. İnsanlar bu sitelere girip bilgi almak istiyorlar, yanlış yönlendirmenin birkaç bayi dısında kimseye faydası olmayacaktır.
    Yeni uyeler de hep sana gider yapiyor yahu bosuna dememisler dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar diye.. yakinda sokuyucu senin arabaya bomba koyup ugur mumcu gibi havaya ucuracak diye korkar oldum :(

Ama sen yilma, parali askerlere inat,uc kagitci bayilerin paravan kullanicilarina inat boyun egme dik dur. Ben senin sayende megelli ile ilgili gercek bilgilere sahip oldum ve herzaman minnettarim bu hususta.

Millet gibi malini yalan yere övüp saçma sapan konusup insanlari kandirip kotu yonlendirmiyorsun.

Dun sifir km megelli 250r benim honda ile takas istedi ve tekrar bu basliga goz gezdirip vazgectim. Halbuki benim motorun uzerine 4.000 tl verip alacaktim anlaşmiştik.Yani sifirini 7.800 e almis olacaktim ki plaka ruhsat masrafini da karsi taraf karsilayacakti.. yani arac basinda son pazarlikta 7.500 tl ye getirecektim ama vazgectim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler