Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati kardesim okuze ver o modeli ona bile yakisir simdi motora bi kac sey hazirliyorum bigisayarda boya isine giricem aklimdaki olursa cok sekil olcak bi haftaya yapar gosteririrm
    extra_serkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati kardesim okuze ver o modeli ona bile yakisir simdi motora bi kac sey hazirliyorum bigisayarda boya isine giricem aklimdaki olursa cok sekil olcak bi haftaya yapar gosteririrm
    Kışın ne yapmayı düşünüyorsun abi daha ne kadar kullanıcak ve ne zaman kaldırmayı planlıyorsun motoru aslında bu soru herkese gelsin ben çok kararsızım...zulüm mü olur iyi mi olur kötü olur?????

Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın ne yapmayı düşünüyorsun abi daha ne kadar kullanıcak ve ne zaman kaldırmayı planlıyorsun motoru aslında bu soru herkese gelsin ben çok kararsızım...zulüm mü olur iyi mi olur kötü olur?????
    valla binebildiğim kadar binicem eski motorumla karda bile biniyordum yağmur çamur demeden ama bu öyle değil bakcaz çaresine kış geldi artık ben şahsen kar yağana kadar sürerim

Geceeler geceleeerrr

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    arkadaşlar 54 sayfanın 54ünüde okuyarak büyük işsizlik mi yaptım bilemem ama gerçekten yardımınıza ihtiyacım var her yorumunuz benim için değerlidir.

şimdi ben yeni başlayan biriyim motora mart gibi sınava girip nisan gibi bu motoru almak istiyorum

sebebi ninjadan ucuz oluşu cbrı hem görünüş hem performansta tokatlıyor oluşu .

hız manyağı biri değilim ama son hızı hakkında değişik soylentiler var göstergeyle oynıyan arkadaşlarımız dahil ahaha cool adamımsın .

görünüşü gerçekten çok hoş siyah (kırmızı şase) olanı tercih edicem ve kırmızı angel far takmayı planlıyorum coolun taktıklarından fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

vibrasyon var falan cart curt yüksek torklu motor belirli bir düzeyde olması normal zaten tüm sorunlarının çözülebiliceğini öğrendim forumda

savaşan kazanır yorumu uyuyor bence ama benim bi sorum var şimdi benim yaş 19 boy 194 kilo 88 yani sporcuyum ben bu motor benim altımda küçük kalmaz demi

gerçekten merak ediyorum bunu ve bir sorum daha var yağmurlu havada sorun çıkarır mı ?

ben izmirdeyim üniyi manisada okuyorum celal bayarda ikincioğretim( bil müh.istediğiniz konuda yardımcı olurum ) oldugumdan gece yola çıkıcam( kışın kullanmıycam ) sabuncubeli yol bilen bilir bela bir yol ama genişletildi asfaltı yapıldı

tek sorun çok virajlı oluşu 200 m düz giderken hop viraj sonra düz bi daha viraj yani bir sorun olmaz demi anlayışınıza sığınıyorum yeniyim ondan bu kadar merakım

şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    Alıntı çek sağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 54 sayfanın 54ünüde okuyarak büyük işsizlik mi yaptım bilemem ama gerçekten yardımınıza ihtiyacım var her yorumunuz benim için değerlidir.

şimdi ben yeni başlayan biriyim motora mart gibi sınava girip nisan gibi bu motoru almak istiyorum

sebebi ninjadan ucuz oluşu cbrı hem görünüş hem performansta tokatlıyor oluşu .

hız manyağı biri değilim ama son hızı hakkında değişik soylentiler var ortalama 160 diyebilirmiyiz buna

görünüşü gerçekten çok hoş siyah (kırmızı şase) olanı tercih edicem ve kırmızı angel far takmayı planlıyorum coolun taktıklarından fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

vibrasyon var falan cart curt yüksek torklu motor belirli bir düzeyde olması normal zaten tüm sorunlarının çözülebiliceğini öğrendim forumda

savaşan kazanır yorumu uyuyor bence ama benim bi sorum var şimdi benim yaş 19 boy 194 kilo 88 yani sporcuyum ben bu motor benim altımda küçük kalmaz demi

gerçekten merak ediyorum bunu ve bir sorum daha var yağmurlu havada sorun çıkarır mı ?

ben izmirdeyim üniyi manisada okuyorum celal bayarda ikincioğretim( bil müh.istediğiniz konuda yardımcı olurum ) oldugumdan gece yola çıkıcam( kışın kullanmıycam ) sabuncubeli yol bilen bilir bela bir yol ama genişletildi asfaltı yapıldı

tek sorun çok virajlı oluşu 200 m düz giderken hop viraj sonra düz bi daha viraj yani bir sorun olmaz demi anlayışınıza sığınıyorum yeniyim ondan bu kadar merakım

şimdiden teşekkürler.
    bir de izmirde motor ehliyetine ortalama kaç fiyata alabilirim

eyvallah kardeşim valla bak savaşan kazanır lafına katılıyorum şuan benım motorun maşşallahı var satcak olsam istediginiz ustaya gösterin bi gram arıza cıkmaz diyebilecek kadar güveniyorum. En başlarda doğrudur problemler yaşamadım değil de şuan 3500de motor ilk 1000kme kdr arızalarla ugrastım ama suan bi problemim yok acaipte memnunum. Son hız olarak kardesim bak bugün gazladım baya motor 140dan fazla çıkmadı 1500de felan 161 gördüm belki daha basardı ama tünel sonuna gelmiştim bugün ne hikmetse bayadır gazlamıyordum basayım dedim 140ı geçemedim ama motorun hızlanması çok iyi kalkışı yarın iridium buji değiştiricem bide KN performans hava filtresi ayarlamaya calısıcam. ayrıca bende 181 boy 87 kiloyum senin boyun baya uzunmuş kardeşim bi bayide otur üstüne test et senin altında 600lükte ufak kalır ))))) ha şunu unutmadan alırsan lastikleri mutlaka değiştir ön arka büyük boy taktır virajlar kaymak gibi geliyor.

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    cool işi bilen biri olman şu megelli hakkında ne hoş ..

çok sağol adamım bir gün gidip bayide üstüne oturucam

tekerlekleri değiştirmeyi bende planlıyorum senin gibi arka 150 düşünüyorum bende .

bir de şu kırmızı angellara gözüm takılıyor senin gerçekten çok hoş tekerlerk artı bu farlar - bana ne kadar masraf çıkarır

cool işi bilen biri olman şu megelli hakkında ne hoş ..

çok sağol adamım bir gün gidip bayide üstüne oturucam

tekerlekleri değiştirmeyi bende planlıyorum senin gibi arka 150 düşünüyorum bende .

bir de şu kırmızı angellara gözüm takılıyor senin gerçekten çok hoş tekerlerk artı bu farlar - bana ne kadar masraf çıkarır
    eyvallah kardeşim tecrübe edindim artık lastikler sıfır alırsan 1000 liraya patlıyor ben arkayı ikinci el temiz buldum aldım ön lastiğide öyle yaptım fazla kullanılmamış. Angellarıda gittigidiyora gir orda angel far halkası yaz arama yerine çıkıyor kardeşim ordan sipariş ettim taktım park lambalarından enerji alıp. Ufak bi modifikasyon ama bakışları çok değiştiriyor motorun

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    çok sağol cool gerçekten

çok sağol cool gerçekten
    eyvallah kardeşim sende sağol

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    ayrım olmadan zengin fakirin lafı olmadan bayram kutlamak hepimizin görevi

hepimize hayırlı bayramlar arkadaşlar..
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Hayırlı bayramlar hepinize arkadaşlar diyerekten aküm şarj etmiyor 2 dir orda burda bırakıyor motor beni bayramda servisim de kapalı sağda solda 2 kere ustaya götürdüm şimdiden 100 lük oldum şarj doldurmaya 20 tl istiyor herifler 2 gün daha var bir 150 tl ile çıkarıcak bana orası belli oldu ne diyimmmm:(

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    @Çek sağa kardeşim,

Tecrüben nedir bilmiyorum ama otomobille Sabuncubeli'nden Manisa yönüne her geçişimde iniş başladıktan sonraki önce sağa, birkaç metre sonra da sola yapılan keskin dönüşlerin motosiklet için ne kadar ürkütücü olduklarını düşünürüm. Giderken hızını ayarlayamazsan, kesinlikle çıkamazsın. Bir de yerler kaygansa ve lastilkler iyi değilse korku filmi yaşanacak bir viraj. Hem sert iniş, hem keskin dönüş birarada, kenarlarda da jilet gibi kesen bariyerler var. Acemiysen, acemiliğini atmadan, fren yapmayı iyice öğrenmeden o yolu gitme.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    çek sağa isimli izmirli arkadasm ben manisadan 350 tl ye aldm yani sürücü kursuna verdigm para bu 60 sınav harcı vrdm cıkartırkende vericem 100 tl yani düz hesap 500 ü buluyor manisada iyice araştırırsan daha iyi olur.

Motosikleti
    megelli 250r (inşallah)
    @Seko kardeşim çok doğru diyosun o yolu her gun çekiyorum ama yavaş gittiğin sürece bir sıkıntı yaratmaz kış olmadıgı surece tabi.

zaten direk atlamıycam alışım mayısı bulsa anca eylulde cıkarım o yola yani alışmış olurum yine de sağol

@Ahmetcan45 biraz tuzluymuş neyse araştırır buluruz izmir de belki uygunu vardır

motoru o kadar çok hayal ediyorum ki siyah kasa kırmızı şase kırmızı angel halkalar o kadar hoş ki...
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    valla bende megelli 250 cıktıgından beri takipcisiyim bu yaz alıcaktım nasip olmadı bidaki yaza kaldı kesin alıcam ama bide honda yeni CBR300R cıkartıcak http://www.motojektif.com/Blog/motojektif/4184/Gule-gule-Honda-Cbr250,-Hosgeldin-Honda-Cbr-300 site bu daha dün yayınlandı eger tr fiyatı uygn olursa honda dan yanaym cok güçlü bi motr cıkartıyor ve tip cok güzel 1000 rr gibi ama fiyat yüksek olursa tabikide megelli alıcam.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende megelli 250 cıktıgından beri takipcisiyim bu yaz alıcaktım nasip olmadı bidaki yaza kaldı kesin alıcam ama bide honda yeni CBR300R cıkartıcak http://www.motojektif.com/Blog/motojektif/4184/Gule-gule-Honda-Cbr250,-Hosgeldin-Honda-Cbr-300 site bu daha dün yayınlandı eger tr fiyatı uygn olursa honda dan yanaym cok güçlü bi motr cıkartıyor ve tip cok güzel 1000 rr gibi ama fiyat yüksek olursa tabikide megelli alıcam.
    300 cc olunca ötv dilimi değiştiğinden iyi fiyat beklentin olmasın
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    2 bin lira gibi bi fiyat artısı olursa iyi yine
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 cc olunca ötv dilimi değiştiğinden iyi fiyat beklentin olmasın

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 bin lira gibi bi fiyat artısı olursa iyi yine
    Zaten cbr 250 bile o vergi dilimine girdiğinde yaklaşık 12000 lira civarı oluyor, e tabi daha güçlü teknik özellikler ile Megelli'nin fiyatının en az 1,5 katı olacağını söylemek kahinlik olmaz
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler