Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah kardesim yaptim ama o arkaya taktigimi bugun soktum hurda motorlardan parca buldum bi kc tane eriterek biseyler yapcam arkaya lastik arkasina o zaman tamamdir iste )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardesim yaptim ama o arkaya taktigimi bugun soktum hurda motorlardan parca buldum bi kc tane eriterek biseyler yapcam arkaya lastik arkasina o zaman tamamdir iste )
    Megelli senin kadar becerikli olsaydı eğer bu sorunların hiçbirini yaşamazdık
    amac bunu beğendi.

Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli senin kadar becerikli olsaydı eğer bu sorunların hiçbirini yaşamazdık
    Aynen C.tesi sabah iştemisin C00lrelax.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amac cool u resmen ustan yaptın maaş iste cool

Evet is yerindeyim kardesim aksam 8e kadar isteyim gelmeden once ararsin egzoz taktim bugun zaten onada bakarsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

amac cool u resmen ustan yaptın maaş iste cool
    Haha yok be kardesim konusmustuk yanima gelcekti motorlari takas edicez

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet is yerindeyim kardesim aksam 8e kadar isteyim gelmeden once ararsin egzoz taktim bugun zaten onada bakarsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Haha yok be kardesim konusmustuk yanima gelcekti motorlari takas edicez
    Vay süper, cool egzoz mu taktın kısa bir video koyarsın buraya çok merak ettim bende[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

ducatı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufuk gürsoy bilgilerine adresine ulaşmam bıraz zaman aldı ama senle görüşücez bilader .)bana burdan bebeler gibi laf kaşarlığı yapmanın gevşek konuşmanın nedemek olduğunu anlicaksın sen .) sana karşındakini tanımadan nasıl konuşup hitap edilceğini anlatıcam babacan o motorunada sahip çık nazara gelmesin .) görüşürüz reis . bir kişi daha var senın gıbı o da sırasını beklicek .)

Alıntı ducatı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk gürsoy bilgilerine adresine ulaşmam bıraz zaman aldı ama senle görüşücez bilader .)bana burdan bebeler gibi laf kaşarlığı yapmanın gevşek konuşmanın nedemek olduğunu anlicaksın sen .) sana karşındakini tanımadan nasıl konuşup hitap edilceğini anlatıcam babacan o motorunada sahip çık nazara gelmesin .) görüşürüz reis
    bilgilerime ulaşmak icin bu kadar zahmet etmene gerek yoktu be kardesim istesen verirdim zaten. Gel bakalım reiss bi görüşelim seninle de hayırdır atar gider yapcak kadar ne zoruna gitti böyle ?baya içlenmişsin .)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Vay süper, cool egzoz mu taktın kısa bir video koyarsın buraya çok merak ettim bende[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

http://img490.yukle.tc/thumbs/6320CAM00294_-_Kopya.jpg
    çekicem kardesim şuan iş yerindeyim biraz işler durulsun halledicem onu aklımda merak etme

Sormak Istedıklerım var suan tvs apache kullanıcısıyım 250 (eski cbx 250)lik sınıfda cogu sınıfı ınce ınce ızlıyorum yazdıklarınızıda gozden gecırdım bır kac sorum var
    1.devre kesici varmı
    2.titresım ılk 1000 kmye kadar vardı azaldı denmısdı suan hangı sevıyede
    3.Uzun yol deneyımı olan (megelli ile) +*- yorum yapabılırmı
    4.Virajları kavrayısı nasıl ( Orn. vites kuculterek vıraj gırdıgınde kuyruk atması veya denge bozuklugu varmı)
    5.parcalar ses yapıyormu yada kullanıslılıgı azaldımı( amortisorler gıbı ) helezyon gıcırdamaları yada nerden geldıgı bellı olmayan sınır bozucu sesler
    6.Diyelımki Fan bozuldu motor conta yakdı gıbı bırsey geldı basımıza servısın yardımcı olması ılgısıne ne puan verebılırsnz
    7.yağ eksıltıyormu

Şimdilik aklıma bunlar geldi eksiğim yanlışım varsa afola....İyi sürüşler...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Birde se ve r modellerı arasındakı fark nedır motorlar aynı fakat goruntudede renk secenegı harıc bı fark goremedım ben?

Alıntı exmar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sormak Istedıklerım var suan tvs apache kullanıcısıyım 250 (eski cbx 250)lik sınıfda cogu sınıfı ınce ınce ızlıyorum yazdıklarınızıda gozden gecırdım bır kac sorum var
    1.devre kesici varmı
    2.titresım ılk 1000 kmye kadar vardı azaldı denmısdı suan hangı sevıyede
    3.Uzun yol deneyımı olan (megelli ile) +*- yorum yapabılırmı
    4.Virajları kavrayısı nasıl ( Orn. vites kuculterek vıraj gırdıgınde kuyruk atması veya denge bozuklugu varmı)
    5.parcalar ses yapıyormu yada kullanıslılıgı azaldımı( amortisorler gıbı ) helezyon gıcırdamaları yada nerden geldıgı bellı olmayan sınır bozucu sesler
    6.Diyelımki Fan bozuldu motor conta yakdı gıbı bırsey geldı basımıza servısın yardımcı olması ılgısıne ne puan verebılırsnz
    7.yağ eksıltıyormu

Şimdilik aklıma bunlar geldi eksiğim yanlışım varsa afola....İyi sürüşler...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Birde se ve r modellerı arasındakı fark nedır motorlar aynı fakat goruntudede renk secenegı harıc bı fark goremedım ben?
    1-var
    2-rahatsız etmiyor alıştıktan sonra
    3-uzun yolda hiç sıkıntı yok tekirdağa gittim geldim banamısın demedi.
    4-lastiklerini mutlaka değiştir yoksa virajlar sıkıntı yaratabilir ben virajlara balıklama dalıyorum sıkıntı yok.
    5.benım parçalar ses yapmıyor ama bi kaç arkadasın benzın deposunun ustunden yapmıstı halledilebiliyor.
    6-servisine göre değişir
    7-hayır

SE ve R modelinde sadece sticker farkı var

Tesekkurler cvpların için ortalama yakıt tuketımı ne kadar birde top speed kac yapdın Sanırım bende megelli sahibi olucam 2 ay sonra kredım btnce

Alıntı exmar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler cvpların için ortalama yakıt tuketımı ne kadar birde top speed kac yapdın Sanırım bende megelli sahibi olucam 2 ay sonra kredım btnce
    20TL yakıta 75-85 arası kullanıma bağlı yakıyor benım bulundugum yer cok trafık var sureklı trafıkte kaldıgımdan dolayı değişiyor. Top speed şöyle söyleyeyim arka dişliyi ben cncde 36lık olarak küçülttüm başka motorlardan uyan dişli varsa söktürüp baktırırsın değiştirebiliyosan değiştir motorun torku yuksek oldugundan zincirin tur sayısı fazla geliyor eski haliyle 1.viteste 50 felan cıkıyordu sımdı 1. viteste 75e falan çıkıyor motor. uzun yolda eski dişliyle 160 civarı görmüştüm(87 kilo olmama rağmen) ama bu yeni dişliyle hiç gazlamadım daha ama eskisine göre daha da uzayacağına eminim

250 cc bi motor ıcın 160 yeterlı zaten fazlası extra bonus Yakıt tuketımıde tatmınkar cbr almayı dusunuyordum fakat on kafalıgı dızayn olarak hıc hos degıl bence motor 2013 ama onden 2006 arkadan 2012 gıbı bı ızlenım bırakdı bende iyi surusler 2014 review nasıl olucak megellide onuda beklemektedıyım kronık gosterge sorunu ve yakıt fıltresı porblem olmus cogu kullanıcıda suan asdnz herald ebu sorunları?

gösterge de ki problem problemden sayılmaz o ibrenin arkasından contasımı ne cıkıyor artık her neyse işte yüksek devre cıkınca 11bine 12bine felan ibre fazla kaçıyor ileri ama ledli oldugu ıcın ledler doğruyu gösteriyor. yani motor 2bin devirdeyken ibre 4bin gösteriyo ama ledler 2binde zaten yarım saat sonra aşşa iniyor düzeliyor yani gösterge problemi bu. Benzin problemide yurtdısından geldiğinde motorların benzin keçeleri biraz kötü sızdırdma yapıodu dokuyucu özel bi keçe yaptı yeni gelen motorlara takıp gönderiyorlar ilk alanlar o problemi yaşadı benım gıbı ama halloldu o konuda bi sıkıntı yok artık. ayrıca cbr 250 aynen kafa grenajı cok kötü cbr 125 2010 kasaları bile rr kafalı yaptılar 250likleri bombok bi dizaynı var o konuda katılıyorum sana. genel olarak şöle söliyim kardesim sana ben de ilk haftalar cok servise gidip geldim ama sükür suan bi problem yok iyi yani maşşallahı var egzoz taktım geçen gun video çekip koycam bugün

Videoyu beklıyorum shark?

arkadaslar motor adanadan geldi biraz turlayayim dedim dun. das gibi olmus diyordumki hareket halindeyken 2viteste 70km gibi bir hizda gazi acarken istop etti. biraz bekleyip tekrar calistirip yavas yavas eve giderken tekrar istop etti. birinin de basina gelmisti sanirim forumda nedir sorun

Sag Elcıgın ustundekı stop dugmesınde sase yada su kacmıs sase yapmıs yada udgme bozulmus olabılırmı ? birde bujiyi kontrol et derım

Motosikleti
    Megelli 250r
    arkadaslar motor adanadan geldi biraz turlayayim dedim dun. das gibi olmus diyordumki hareket halindeyken 2viteste 70km gibi bir hizda gazi acarken istop etti. biraz bekleyip tekrar calistirip yavas yavas eve giderken tekrar istop etti. birinin de basina gelmisti sanirim forumda nedir sorun
    Allah allah ya nedir bu böyle adana ya kadar çekiyorsun bir motoru bir test güzelce bak gelmişken vidasına kadar bi kere de sen biraz fazlasını ver hizmetinin zaten adam kahrolmuş aylardır.... konuşmak istemiyorum

kardeşim stop etme arızası bende otomatik rölanti sensöründen çıkmıştı ama 70de giderken stop etmesi benzin hortumu sıkışmış olmasın? tekleme yapıyormu giderken benzin bitermiş gibimi yapıyor? ben aricam seni birazdan konuşuruz

Bugün amaç kardeşim yanıma geldi çalıştığım iş yerine yan yana bi kaç foto çekelim dedik

Ahmetcan45 ve extra_serkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler