Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    arkadaşlar megellinin ayakçağı sürtüyormuş videoda gördüm adam viraja giriyordu jjaarrtt dedi ayakçık kıvılcım felan cıktı motorun arka teker kaydı ama adam dengede durabild, her megelli de mi böyle? http://www.youtube.com/watch?v=e674f...?v=e674flryxBg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaslar o videodaki motosiklettr 400cc yamaha motoru takili dedik daha once. Sacmalamayin megelliden o sesi alamazsiniz gidipte pahali egzozlara.para vermeyin. Zaten motor 9 bine geldi krediyle diyorsunuz, bide egzoza headersa 1.000 kusur tl veripte 2005 honda 600f parasina megelliye binmeyin (ustelik istediginiz sesi alamayip)

ducatı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen hala benım nededimi anlamıosun bak kendi azınla dedin adam bikaç bişey yapmıştır MOTORUNA .) o motor orjınal megellı değil . sadece egzos takmayla o sesi alamazsın dıyorum. hiçmi kulak yok sende hiçmi anlamıosun çalışmasından sesinden. tek silindir motor o sesi verirmi egzostan. bi sen biliosun bi sen egzos gördün duydun 250 liklerde biz görmedik bilmioruz takmadık hiç. sen daha benım nededımı anlamıosun hala takmışsın akropoviç makropoviç egzos taksak daha ıyı cıkar dıosun. ben sana motor sılındırınden bahsediorum ona göre dinle sesi diorum sen hala boş konuşuosun..2cisi yine söyluorum servis defalarca arıo dokuyucu ha göndercez ha gönderıldı oyalıo. ben arıorum ve aynı sana dedıklerı gibi bıze bilgi verilmedi dio.. hiçbi müşteri böyle peşinde durmak zorunda değil. servis birkere sipariş geçer ve firma hemen göndermek zorundadır ama ne yazıkki ilgi alaka yok.. kımın neyi doğru söylediği belli değil ve madur olan yine biz müşteriler..hem firma hem marka açısından ciğeri beş para etmez motoru böyle savunmaya devam et. senin gibi memnun 5 kişi varsa sorun yaşayan 500 kişi var gelmiş hala bana maval okuosun. iyice soğudum bu motor canımı sıkmaya başladı ve parça sıkıntılarını dile getirdiğin zamanları çok çabuk unutmuşsun kardeşim sen. yarın bigün düşersin yine servis yollarına . ararsın dokuyucuyu kendin ilgilenirsin ama doğru olan müşteri bunu yapmamalı onlar servis ile ilgi alakalı olmalı. anlatmak ıstedıhgım bu. kimse aramak zorunda değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

SER21 motordan anlayan bi insansın senin gibi insanlarla aynı sayfada olduğumu öğrenmek biraz olsun morelimi yerine getirdi doğrusu . ben burda bazı anlamayan arkadaşlara laf anlatmaktan sıkıldım ama onlar boş muhabbet yapmaktan sıkılmadı. senın dediğin şeyi anlatmaya çalıştım ama anlamamakta ısrar edior bazılar. her motora binen herşeyden anladığını sanıyor herşeye maydonoz oluyorlar ne yazıkki..dediğin gibi egzoslara para verip tek silindirli yada çift silindirli motorlara takıp 600cc deki 4 silindirdeki sesi alıcağını sanan ve idda eden arkadaşlar var. o videodaki megelli de ki ses 250cc tek silindir orjınal megellinin sesi değil diorum ama hala anlamıyorlar boş konuşuolar.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    arkadaslar you tube de hiç türkiyedeki megellilerin videoları yok top speed olabilr normal bi video olabilr... c00lrelax - bugra - amac sizlerden bekliyoruz . amacım sadece merakımızı gidermek sadece kendim için deyil diger merak eden arkadaslar içinde söylüyorm bu lafı en kısa zamanda bekliyoruz

turkıyedekı megellilerin çoğu serviste yattığı için çekmeye fırsat olmuo kardeşim. bende çekmeyi düşünüodum ama servis servis gezmekten motora binemioruz

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    arkadasım zaten you tubede videonun altında 400 cc yamaha motoru oldugu yazıyor hadi onu geçtim bunu motordan anlamayan birisi bile anlar zaten sesden ve c00lrelax da onu kasdetmiyor ve ona motordan anlamıyorsn demekle cok byk hakaret ediyrsn adm 3 haftada motoru topladı simdi keyfi keder geziyor bana görede onun motor megellilern içinde en iyisi su anda sen yok böyle oldu yok söyle oldu parcam gelmio o olmuyor bu olmuyor... motor senin madem para verdin aldın arkasında dur göndermiyorlarsa kendin ara konus adamlarla senden baska parca gelmiyor diyen yok forumda daha fazla uzatmaya grk yok ve son olarakta megellinin sesi zaten tok cıkıyor normal bi 250 cc sesinden daha yüksek ve egzos taktıgında ses dahada güzellesecektir bunu anlatmaya calısıyor. uzatmaya gerek yok boş yere.
    c00lrelax bunu beğendi.

ben vıdeonun altında ınan 400 cc yamahanın motoru oldugunun yazısını dahı görmemıştım sadece sesı duyarak anladım megellının kendı sesınden o ses cıkamıcanı ama c00lrelax arakdaş ısrar edip durdu egzos takılırsa o ses cıkar dıye ve bende onu anlatmaya calısdım avukat bey. evet motordan anlamadıgını yıne söyluorum cunku bana o cumlelerı kullandıktan sonra motordan gram anlamıyor hemde .) doğru sölüosun en temiz megelli onunkisidir çünkü onun kadar servise gidemedik biz daha yenı basladık gıtmeye o ilk aldıgı ıcın onunkı suana göre en temızıdır. ben motor toplamayı bılmıorum benı tanıosunuz zaten ondan haklısınız siz. eline 2 sıprey alıp sağı solu boyadı granaj söküp taktı ve motoru topladı oldu herşeyden anlio oldu daha o duyduğu sesin ne olduğunu hangi ciğerden çıktığını anlayamıo ayırt edemio gelmiş sende ne konuşuosun bana valla komiksiniz ya .biraz araştırın bilgi edinin sadece resimlere bakmayın gençler . buralarda fan olmakla olmuo ben şikayetleri dile getirmek için bu sıteye üye oldum. kardeşlerimiz bu motora para verip almasınlar diye onlara yol göstermek için üye oldum kullanıcısı olarak .) aptalca şeyler için inatlaşıp tartışma yaratmayın bilip bilmeden konuşmayın..servis konusuna gelince evet motor benım para verdim aldım sorun çıktı servise göturdum ve servıs ile firmanın arasında ki anlaşmazlık yok bıze bısey denmedı yok bız sıparıs verdık gıbı lafların dönmesi can sıkıcı olduğu için onu burda dile getiriorumki servis ağınıda görsün arkadaşlar bilsinki ona göre hareket etsinler .) yıne söyluorum müşteri servise verince herşeyle servis ilgilenir . müşterinin firmayı arama lüksü yok. servis yapıo o işi servis arıo parça istio. servisin yapcağı işi sen yaparsan servsin ne önemi kalıo.. burda anlatılan olay firmanın sorumsuzluğudur. kımse dokuyucuyu arayıp servisin yerıne parça sipariş etmek durumunda değil .he ararsın o sana kalmış bir mesele ama firma buna gerek duymadan çoktan göndermiş olma durumunda.. nekadar boş konuşuosunuz.

Motosikleti
    Megelli 250r
    abi nerelerdesin ya,içim ferahladı dönüşünle;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coolrelax a itafen))
    Ahmetcan45 ve c00lrelax bunu beğendiler.

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu kardeşim o zaman videoyu atarken iyice oku bi bak ondan sonra gel burda maval oku bana. gelmiş diyorsun ki dünyanın hiç bi yerinde 250cc motordan bu ses çıkmaz yok canım daha neler işte bu lafınla motordan gram anlamadıgını ap açık ortaya koyuyorsun kulaktan dolma sağda solda milletten duydugn seyleri gelip burda yazdıgn da cok belli ediyorsun. Cbr250 kullanan birisi olarak bunu söylüyorm sana cbr250de de o ses yok o zaman megelliden de cok cıkmıyor sesi ve motordan gelen ses megelliden kat kat düsük ve gösterişsiz bi ses ozaman honda da cbr250diye kakalıyor herkeze 125lik motoru he öylemi diyelim ? tek silindir bi motor 26beygir sen ne sesi bekliyorsun bundan bu çıkarttıgından daha fazla ? memnn değilsen burası ağlama duvarı değil kardeşim git ver motoru geri kullanma Allah allah silah zoruylamı aldırdılar sana bu motoru. Ben motorumun sesinden de memnunum gidişinden de memnunum servise ilk iki hafta git gel yaptım ve suan bakım harici servisin yolundan bile geçmedim. o egzozu bu motora tak o sesi alırsın demedim sana daha da güzelleşecginden eminim dedim ve halada eminim. ayrıca parça gönderme konusunda da ben bizzat kendim ilgilenmeyi daha cok seviyorum iki dakkalık iş söylyüroum adamlara ertesi gün geliyor parçam herhangi bi sıkıntı yaşamadım madem memnn değilsin kardesim sat kurtul başımızı ağrıtma burda. Şurda bi kişide dokuyucunun ilgisiz oldugunu söyleyemez adamlar malın arkasında bozukda olsa çalışıyorda olsa sonuçta çözüm yolu arıyorlar ben ona bakarım. Allaha sukurde motor saat gibi çalışıyor arka dişlimide 36lık olarak küçüllttüm gaayette memnunum sen memnun değilsen kardeşim sat motorunu başka al burda laga luga yapma boş boş konusuyorsun yok sesden etten püften yok 250lik değilmiş mühendis kesildn başımıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

coolrelax a itafen))
    ya kardeşim biraz mantıklı konuşsa eyvallah da gelmiş burda maval okuyor lafa bakarmısın ya dünyanın hiç bi yerinde bu ses cıkmazmıs 250lik motordan sanki bu motor uzaydan geliyor türkiyeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım zaten you tubede videonun altında 400 cc yamaha motoru oldugu yazıyor hadi onu geçtim bunu motordan anlamayan birisi bile anlar zaten sesden ve c00lrelax da onu kasdetmiyor ve ona motordan anlamıyorsn demekle cok byk hakaret ediyrsn adm 3 haftada motoru topladı simdi keyfi keder geziyor bana görede onun motor megellilern içinde en iyisi su anda sen yok böyle oldu yok söyle oldu parcam gelmio o olmuyor bu olmuyor... motor senin madem para verdin aldın arkasında dur göndermiyorlarsa kendin ara konus adamlarla senden baska parca gelmiyor diyen yok forumda daha fazla uzatmaya grk yok ve son olarakta megellinin sesi zaten tok cıkıyor normal bi 250 cc sesinden daha yüksek ve egzos taktıgında ses dahada güzellesecektir bunu anlatmaya calısıyor. uzatmaya gerek yok boş yere.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana 600rr versen az kardeşim boşkoy arkadaş çok biliyor sallayn gitsin

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Kavga etmek yerine sakn

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Kavga etmek yerine sakince konusmaniz daha iyi degil mi? Ben bu megelli sayfasini anlamadim,kimse megelli ile ilgili sikayetini yazmayacak, begenmiyorsa geri verecek yada satacak,burda kotu soz soylemeyecek?? Bu nasil bir mantik? Bu diktatorluk resmen. Gecenlerde de bir gerizekali cikti megelliye laf edenin a..... dedi basti kufru ve burda herkes adama hak verdi, ben haric cikipta "kendine gel ne bicim konusuyorsun" diyen kac kisi oldu?

Forumun amaci bilgi paylasimidir,model basliklari ise bu modeli kullanan kisilerin bilgi paylasmasi ve almak isteyenler motosiklet hakkinda bilgi sahibi olmasi icindir.Ben hyosungum varken 250r basligina yasadigim sorunlari yazdim birkac kisi deniz gezmis gibi asacakti beni. Neden? Motorlarinin piyasasini dusurcektim cunku. Yahu bukadar pis bir mantik olabilir mi? Kim neye biniyorsa o dunyanin en iyisi hatta uzay mekigi sakin ha kotu soz soylemeyin!!

Suan sifir km aldigim Hondam icin bile ne kotu yonu varsa baslikta yerin dibine sokarak yazdim ama kimse bana kufretmedi.. iste bilgili,kulturlu insan olmak budur.

Iktidar olupta muhalefet haberi yaptirmayan siyasiler gibi davranmayin, insanlara kufretmeyin ve ne yapacaklarini emretmeyin.

Simdi yazdiklarima alinacaksiniz biliyorum ozellikle coolrelax, seni bu baslikta msjlarin dogrultusunda tanirim ve severim ama boyle tartismalara girmek sana yakismiyor.

yahu kardeşim dikkat ettiysen ben diğer sayfalarda artı yönlerinide yazdım eksi yönlerinide yazdım benım burda kızdığım tek nokta dünya üzerinde yok 250cc motor böle ses vermezmiş. burda motorun eksikliği değil daha cok arkadasın mantıksız bilgisini tartışıyoruz daha cok ve ayrıca dokuyucu firması da babamın oğlu değil ama adamların parça gönderme konsuunda hakknıda yemiyorum çünkü gerçekten de ne parça istediysem en fazla üç günü geçmemiştir üç günü bile bulmamıştır ve gönderilmiştir. arkadaşa ben servisin ve dokuyucu arasında ki iletişim kopuklugunu anlatmaya calıstıkca hala kendi çapında bi savunma içerisinde çözüm yolunuda söylüyorum belirttiğim halde aksi konuşuyor. Bende burda kimseyle tartışmışlığım yok motor hakkında kim ne sorduysa eksi yön olsn artı yön olsun burda alıcak arakdaşlara yada bilgi sahibi olcak kişilere kullanıcı oldugum bi motoru anlatmaya calısıyorum kaç sayfadır da takip eden varsa biliyordur bunu zaten. Ben sonuçta bu motoru satmıyorum bayisi değilim cebime para da girmiyor olanı biteni anlatmaya calısıyorum ama arkadaş hala gelmiş diyorki kendinden çok emin bi şekilde bu motor 250cc değil dünya üzerinde 250ccler böyle ses vermez. yahu nasıl bi ses bekliyorsun ki sen bu motordan hem hyo hariç megellinin sesi diğer 250liklerden daha da gür bi ses çıkartıyor tamam çok güzel ahım şahım bi sesi yok ama tatmin edici derecede egzoz modifiyesi yapıldıgı takdirde daha da güzel cıkacagına inandıgımı söylüyorm arkadaş konuyu saptırıyor. Neyse kardesim sen doğru sölüyorsun böyle tartışmalara gerek yok alındığım gücendiğim bişeyde yok bende farkındayım senın söylediklerinin o küfür eden arkadaşıda hatırlıyorum bazıları savundu da onu ben o zaman hiç konuya bile dahil olmadım. Aynen kim neye biniyorsa o dünyanın en iyisi mantığı cogu kişide var ama bu başlık altında ön yargıları parçalamak adına birazda konuşuyorum evet motorun kötü yanları var eski sayfalarda bunları zaten belirttim ben servise gidip geldigimide söyledim saklancak bişey yok burda sonuçta burda ben bunu övüyorum diye bi kazancımda yok ama böyle konuyu saptıran arkadaşlar oldugu sürecede böyle tartışmalar kaçınılmaz olucaktır. Neyse bu ilk ve son tartışmam zaten yine olan biten varsa yazarım okuyan okusun benim motorum suan 3500km ye yaklaştı 3000bakımına soktum 36lık dişli yaptırdım cncden kalıp cıkarttırp ve suan motor Allaha sukur bi problemim yok geçen gün fazla gazladım farların sigortası attı onuda on dakikada değiştirdim sigortasını düzeldi böyle ufak tefek problemleri problemden saymıyorum yeterki cigeri sağlam olsun benım ıcın ve suana kadar daha yolda bırakmadı. Motorun biraz plastik aksamı kalitesiz o benimde canımı sıkıyor ama aldık bi kere eksi yönlerini kafama takmak yerine eksi yönlerini nasıl düzeltebilirim diye çözüm aramaktan yanayım ben bunu savunuyorum başka bişeyi değil. Ama şuda bi gerçekki eksi yönleri illaki var ama motorun artıları eksilerini kapatacak derecede bunu görmezden gelmek haksızlık olur.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Mekanik ve elektrik arizasi vermesinde plastik eksik kalsin. Goruntusu cok guzel megellinin. Gecek modellerde sizin yasadiginiz sorunlar cozulursa cok guzel olacak. Bu sezon bitmeden bi megelli alayim diyordum bu sorunlar yuzunden vazgectim cunku inanin sac trasi olmaya vaktim olmuyor bazen. 4-12 den ciktim bugun de. Kafam karisik arabayi mi degistirsem, r6 mi alsam cbf600 mu diye. Megelli de mv agusta f4 gibi tip var ama baska bahara kaldi.

c00lrelax kardeş yemın ederım sen gram motordan anlayan bır ınsansın hala cahil cahil kendı bıldıgını okuosun.. adam vıdeonunda altına yazmış 400 cc lik motor yapmış ben onu yazdığını bile görmediğim halde sesini duyarak anlamıştım diorum 250 orjınal megelli olmadığını motorun .) .) AMA sen hala neyi tartışıosun benımle. hangı orjınal 250 den öyle 600 lük gibi 4 silindir gibi ses çıkar sen nekadar cahil bi arkadaşsın anlamıosun sırf bana laf yetiştirmek için saçma saçma laf kalabalığı yapıyorsun. bak ben sana kısa ve net bişey söledim . git istediğin egzosu tak megelline video çek o aynı sesi al . ben sana anahtar verıcem dıorum herkezin içinde .. sende hem kulak yok hemde motor adına bir bilgi yok.

o videoyu izleyipte egzos taksak aynı sesi verir dedin git oku yukarda en baştaki yazını . laf kalabalığı yapma .. sen ki dediğin yazdığın cümlelerin farkında olmayıp sonradan geri vites yapan bi insansın.. sen 3.buçuk saniyede 100 110 gördüm diyip sonra sana karşı gelen tepkiler üzerine hemen geri vites yapan bi insansın beni burda konuşturma delikanlı. formda boş muhabbetler lütfen yapmayın .) sen önce 4 silindirle 2 silindir tek silindir bi motorun sesini ayırt etmeyi bi öğren gel bana ondan sonra cevap yaz .ben tamamen o videodaki motor hakkında konuşuyorum sana .) senide haklı sanan o 2 3 kişide sırf senle baştan beri muhabbetliği olan kişiler .) yoksa sana hak verdiğinden değildir. eminim sokaktaki çocuk bile senden daha bilgilidir. sana da vericek cevabım yok benım hadi by

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mekanik ve elektrik arizasi vermesinde plastik eksik kalsin. Goruntusu cok guzel megellinin. Gecek modellerde sizin yasadiginiz sorunlar cozulursa cok guzel olacak. Bu sezon bitmeden bi megelli alayim diyordum bu sorunlar yuzunden vazgectim cunku inanin sac trasi olmaya vaktim olmuyor bazen. 4-12 den ciktim bugun de. Kafam karisik arabayi mi degistirsem, r6 mi alsam cbf600 mu diye. Megelli de mv agusta f4 gibi tip var ama baska bahara kaldi.
    Megelli için bekle derim,2014 de gelen partilerde ne gibi revizyonlar yapıcaklar ben çok merak ediyorum şuan tüm sorunlar ellerinde,şuan gönderilen partilerde bunların çoğunu halledip göndermeleri umut verici seneye ama yeni geliceklerde birkaç köklü değişikle beraber o ufak tefek ıvır zıvır sıkıntılara da kökten çözüm gelirse 2 yıl veriyorum en fazla olurda yamaha 250r çıkarmazsa megelli taksi gibi olur trafikte ama önce kendi üzerlerine düşenin hakkını vermeleri lazım görücezzzzz.

Motor yarın gelecek servisten inşallah. Biraz basalım bakalım maksımum hızda degısıklık varmı. Vıdeo cekıp buraya koyarım. Yaz bitti birlikte bir gezi yapamadık :D

Alıntı ducatı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c00lrelax kardeş yemın ederım sen gram motordan anlayan bır ınsansın hala cahil cahil kendı bıldıgını okuosun.. adam vıdeonunda altına yazmış 400 cc lik motor yapmış ben onu yazdığını bile görmediğim halde sesini duyarak anlamıştım diorum 250 orjınal megelli olmadığını motorun .) .) AMA sen hala neyi tartışıosun benımle. hangı orjınal 250 den öyle 600 lük gibi 4 silindir gibi ses çıkar sen nekadar cahil bi arkadaşsın anlamıosun sırf bana laf yetiştirmek için saçma saçma laf kalabalığı yapıyorsun. bak ben sana kısa ve net bişey söledim . git istediğin egzosu tak megelline video çek o aynı sesi al . ben sana anahtar verıcem dıorum herkezin içinde .. sende hem kulak yok hemde motor adına bir bilgi yok.

o videoyu izleyipte egzos taksak aynı sesi verir dedin git oku yukarda en baştaki yazını . laf kalabalığı yapma .. sen ki dediğin yazdığın cümlelerin farkında olmayıp sonradan geri vites yapan bi insansın.. sen 3.buçuk saniyede 100 110 gördüm diyip sonra sana karşı gelen tepkiler üzerine hemen geri vites yapan bi insansın beni burda konuşturma delikanlı. formda boş muhabbetler lütfen yapmayın .) sen önce 4 silindirle 2 silindir tek silindir bi motorun sesini ayırt etmeyi bi öğren gel bana ondan sonra cevap yaz .ben tamamen o videodaki motor hakkında konuşuyorum sana .) senide haklı sanan o 2 3 kişide sırf senle baştan beri muhabbetliği olan kişiler .) yoksa sana hak verdiğinden değildir. eminim sokaktaki çocuk bile senden daha bilgilidir. sana da vericek cevabım yok benım hadi by
    yav arkadaş sen neyin iddasındasın hala ? ben sana 600luk gibi ses mi cıkar dedim bi kaç modifiyeden sonra bu sesi almıştır diyorum. silindiri 400cc yapmak 250cc motora ne oluyor bunun adı? ayrıca bu sesi alırsınmı dedim daha da güzelleşecektir diye belirttim.Ben sana aynı sesi alırım diye bişey yazmışmıyım tutmuş bu motor 250cc değil diyorsun yok şöyle böyle oldu bizde enayyidik aldık 250cc olmayan motoruda kullanıyoruz neyse kardeşim hadi sana iyi sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Megelli için bekle derim,2014 de gelen partilerde ne gibi revizyonlar yapıcaklar ben çok merak ediyorum şuan tüm sorunlar ellerinde,şuan gönderilen partilerde bunların çoğunu halledip göndermeleri umut verici seneye ama yeni geliceklerde birkaç köklü değişikle beraber o ufak tefek ıvır zıvır sıkıntılara da kökten çözüm gelirse 2 yıl veriyorum en fazla olurda yamaha 250r çıkarmazsa megelli taksi gibi olur trafikte ama önce kendi üzerlerine düşenin hakkını vermeleri lazım görücezzzzz.
    2014de düzelticeklerdir o ıvır zıvırları yoksa kendi zararlarına özelliklede şu benzin deposu altındaki kablo yığınına bi çare bulmaları lazım ben kendim toplayabildigim kadar topladım oraları da tabi fabrika çıkışı daha muazzam olur. ayrıca çare bulmalarını tek istediğim şey çamur atma olayı geçen gün yağmur yağdı bakırköyden geliyordum çamur olmayan yeri kalmadı motorun özellikle gösterge paneli olduğu kısım benım en başta problemim bu en ufak sudan geçerken çamur atıyor yoksa genel olarak bi problemim yok gayet iyi anlaşıyoruz :D
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    İşte özlediğimiz tablo efsanelerin hepsi burda cool,amaç bir extraserkan eksik

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

parayı bulayım garaj açıcam bize özel takılalım öyle cehennem melekleri gibi
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Insallah sorunlari cozup te fiyati da 11.000 e cekmezler tabi bu da var.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

bi kaç gündür mecbur yağmurda da binmek zorunda kaldığım motorumun resmen çamur banyosu yapmasından dolayı acaip canım sıkıldı çözüm arıyordum ve kendimce birşeyler yapmaya çalıştım İş yerinde bulabildiğim malzelerle anca bu kadar oldu. Ben ki görsele çok düşkün bi insanım modifiyeye ama bu motorun ön çamurlugunun çoook kısa olması ve arka plakalığıda iptal ettiğimden dolayı acaip çok çamur attığı için bir süre modifiyeden ve süsten ödün vererek elimdekilerle bu kadar yaptım yeterki motor çamur atmasın :D

arka çamurluk içinde bilirsiniz gs1200lerde felan vardır lastik arkası camurluk onun mantığında birşeyler yapmaya çalıştım. Normalde milin ordan almaktı niyetim bağlantıyı ama oraya uygun malzemem olmadıgı icin simdilik böyle birşey yapayım dedim yarın milin ordan bağlantı alcak şekilde birşeyler yapmayı düsünüyorum eğer aklımdaki olursa gayet güzel olcagını dusunuyorum
    R&buğra ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kaç gündür mecbur yağmurda da binmek zorunda kaldığım motorumun resmen çamur banyosu yapmasından dolayı acaip canım sıkıldı çözüm arıyordum ve kendimce birşeyler yapmaya çalıştım İş yerinde bulabildiğim malzelerle anca bu kadar oldu. Ben ki görsele çok düşkün bi insanım modifiyeye ama bu motorun ön çamurlugunun çoook kısa olması ve arka plakalığıda iptal ettiğimden dolayı acaip çok çamur attığı için bir süre modifiyeden ve süsten ödün vererek elimdekilerle bu kadar yaptım yeterki motor çamur atmasın :D
    http://r1310.hizliresim.com/1g/3/t74rg.jpg
    arka çamurluk içinde bilirsiniz gs1200lerde felan vardır lastik arkası camurluk onun mantığında birşeyler yapmaya çalıştım. Normalde milin ordan almaktı niyetim bağlantıyı ama oraya uygun malzemem olmadıgı icin simdilik böyle birşey yapayım dedim yarın milin ordan bağlantı alcak şekilde birşeyler yapmayı düsünüyorum eğer aklımdaki olursa gayet güzel olcagını dusunuyorum
    http://k1310.hizliresim.com/1g/3/t74m0.jpg
    Yine yapmışsın yapıcağını satarken 10000 lira çekiceksin herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler