Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahaha yok buğra ceken eleman 3 seferdır beceremedı foto cekmeyı de ona kızdım o yuzden asık surat cıktım , valla onumuzdekı hafta pazar yapalım bulusmayı artık senın malzemeelr de gelsın , 8 eylul nasıl ?
    Yapalım abi de ben öyle uzun vadeli planlar yapamıyorum mutlaka bozuluyor çünkü 4-5 gün öncesinden belirlesek daha iyi ben kesin unuturum sonra başkalarına başka sözler sonrası olaylar olaylar coolrelax da katılıcak galiba 4 olduk yokmu arttıran hedef akdeniz dokuyucu fabrikasına gideriz üç beş kişi daha bulursak
    extra_serkan ve amac bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapalım abi de ben öyle uzun vadeli planlar yapamıyorum mutlaka bozuluyor çünkü 4-5 gün öncesinden belirlesek daha iyi ben kesin unuturum sonra başkalarına başka sözler sonrası olaylar olaylar coolrelax da katılıcak galiba 4 olduk yokmu arttıran hedef akdeniz dokuyucu fabrikasına gideriz üç beş kişi daha bulursak
    valla kardeşim bence sende bi problem var 3 4 gun sonra bozuluyor diyorsun haha :D ben gelirim kardeşim istanbul şişlideyim paslaşalım derteleşelim sorun değil çözüm üretelim

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim bence sende bi problem var 3 4 gun sonra bozuluyor diyorsun haha :D ben gelirim kardeşim istanbul şişlideyim paslaşalım derteleşelim sorun değil çözüm üretelim
    Bu süperdi cool,gediğine oturdu harbiden saygı duydum,kah güldüm kah ağladım öyle bir cevap oldu
    extra_serkan bunu beğendi.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı edhem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama sen zaten 2. el almamış mıydın serkan yani hani ilk alan uğraşmış olabilir sorunlarla. Ya şimdi megelli alsam bunları halledip verme imkanları var mıdır? yada şu servis çok iyi test edip verir yine sıkıntı çıkarsa da hemen hallederler dediğiniz bir servis var mı ?
    hnuz servıs tecrubem olmadı megellıde kısmetse bu hafta gıdıcem 2000 bakımı ıcın , aldıgım arkadas sadece eskı gostergenın degıstıgını soyledı onun harıcınde bıse demedı bu arada benım gosterge degıstı koso marka yınemı degısıcek anlamadımkı cOOL ? değişmesine ragmen devır yavas yavas dusuyor gostergeyle alakası yok bunun bnce baska bı ayar gerekıyor.dedıgın gıbı olabılır rolantı sensoruyle alakalı .cokta onemlı olmadıgı ıcın boyle bındım valla 1000 km oldu duzelmesede cok buyuk bı sıkıntı degıl benım ıcın , bu arada bugun vıraja sert gırdım hafıf kaydırdım motoru hafıf olması cook buyuk avantaj belirtmek ısterım motoru toparlamak cok kolay oluyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Bu süperdi cool,gediğine oturdu harbiden saygı duydum,kah güldüm kah ağladım öyle bir cevap oldu
    buğra harbıden senın makıneyı kullanacagım , nedır bu arkadas ıcımı karartıyon ne 3 - 5 gun arızası ben hergun 40 km yol yapom motorla , yardırıp gıdıyorum valla ) bu dokuyucu sana ayrı bı guzellıkmı yapmıs ne dır anlamadım , gıdelım akdenızden doğru bı adaanaya gerekırse )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

cOOlrelax bnde bostancı tarafındayım yolunuz duserse bu atarafa beklerım

hnuz servıs tecrubem olmadı megellıde kısmetse bu hafta gıdıcem 2000 bakımı ıcın , aldıgım arkadas sadece eskı gostergenın degıstıgını soyledı onun harıcınde bıse demedı bu arada benım gosterge degıstı koso marka yınemı degısıcek anlamadımkı cOOL ? değişmesine ragmen devır yavas yavas dusuyor gostergeyle alakası yok bunun bnce baska bı ayar gerekıyor.dedıgın gıbı olabılır rolantı sensoruyle alakalı .cokta onemlı olmadıgı ıcın boyle bındım valla 1000 km oldu duzelmesede cok buyuk bı sıkıntı degıl benım ıcın , bu arada bugun vıraja sert gırdım hafıf kaydırdım motoru hafıf olması cook buyuk avantaj belirtmek ısterım motoru toparlamak cok kolay oluyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

buğra harbıden senın makıneyı kullanacagım , nedır bu arkadas ıcımı karartıyon ne 3 - 5 gun arızası ben hergun 40 km yol yapom motorla , yardırıp gıdıyorum valla ) bu dokuyucu sana ayrı bı guzellıkmı yapmıs ne dır anlamadım , gıdelım akdenızden doğru bı adaanaya gerekırse )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

cOOlrelax bnde bostancı tarafındayım yolunuz duserse bu atarafa beklerım
    aynen devir yavaş düşme problemi bende de var rölanti ayarını düşür boştayken 1000 2000 arasına çektir o zmn o problem kalkıyor benimkide 2600kmde şuan canavar gibi maşşallah gaz kesmeden 90km yol yaptım silivriye gittim bide ordan geri geldim banamısın demedi Maşşallah diyelimde nazar değmesin :D olur kardeşim kartala gelebilirim bu yakın zamanlarda burdan haberleşiriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

valla gediğine oturtucak bi laf söylediğimi sanmıyorum kardeşim

Motosikleti
    aynen devir yavaş düşme problemi bende de var rölanti ayarını düşür boştayken 1000 2000 arasına çektir o zmn o problem kalkıyor benimkide 2600kmde şuan canavar gibi maşşallah gaz kesmeden 90km yol yaptım silivriye gittim bide ordan geri geldim banamısın demedi Maşşallah diyelimde nazar değmesin :D olur kardeşim kartala gelebilirim bu yakın zamanlarda burdan haberleşiriz
    bnde eylulde bı ızın kullanabılırsem ayvalık yapıcam arkadaşla bakalım , beklerım ıns benımde besıktasa gecmem gerekecek ruhsatı cıkarmak ıcın olmazsa senden once gelırsem haberlesırız

bnde eylulde bı ızın kullanabılırsem ayvalık yapıcam arkadaşla bakalım , beklerım ıns benımde besıktasa gecmem gerekecek ruhsatı cıkarmak ıcın olmazsa senden once gelırsem haberlesırız
    olur buyur gel kardeşim öylede olur nasıl denk getirirsek beşiktaşa yakınım ben zaten o taraflarda calısıyorum

Zam gelmiş ama sadece R serisine S lere yok SE modeli çıkmış anlamadıgım şey fiyat renkte neden oynuyor böyle saçmalık amatörce birşey olamaz 9.150 nedir abi ya ayıptır

http://www.dokuyucu.com.tr/asp/product/667/Megelli-250R-SE-Motosiklet-Kirmizi-Beyaz

Motosikleti
    Arkadaşlar az önce merak edip dokuyucuyu aradım.Yeni se modelınde sadece sticker farkı varmıs dıger tum parçaları aynıymıs,fiyatın artmasını sordugumda doların artmasıyla fıyata zam yaptıklarını soyledıler.Seneye dizayn değişikliği olacakmı diye sorduğumda ise zaten 2014 modelmiş bu,ilk olarak Trükiye ye getirdiklerini 2014 de avrupada da bu modelın pıyasaya cıkacağını söylediler.Zam konusunda da bu sene ilk kez Türkiye'ye getirdikleri için fazla kar yapmadan tanıtım amaçlı düşük fiyattan sattıklarını soyleyıp seneye bu fiyatın üzerinde satılacağını soylediler.Bende gösterge sorunundan dolayı kımsenın almaya sıcak bakmadığını soyledım.Konuştuğum kişi kabul etti doğrudur dedi yeni göstergeleri ücretsiz değiştirdiklerini ve yurt dışında olan sadece alt karlık grenajınında 250r alan müşterilerini ücretsiz hediye edileceğini söyledi.Motoru aldığınız bayiyi arayıp görüşün,ücretsiz olarak ayaklığın olduğu bölümde ek grenaj parça geldimi diye sorun onu ücretsiz olarak verecekler.Ben motoru aldığım arkadaş bayının kendısıne söz verdıgını geldiğinde parçanın takacağını zaten soylemıştı.Henüz aramadım Cengiz motoru gidersem karşıya taktıracağım bnde.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İki farklı versiyon yapmışlar. Bir 250R var, bir de 250R SE. Bu SE'de bazı düzeltmeler yapmış olabilirler diyordum ki baktım sadece renk farkı var galiba...

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki farklı versiyon yapmışlar. Bir 250R var, bir de 250R SE. Bu SE'de bazı düzeltmeler yapmış olabilirler diyordum ki baktım sadece renk farkı var galiba...
    orjinak koso1 gosterge gelıyor gosterge kaynaklı sorun olmuyor artık bıde stıcker farkı var

serkan cengizde varmi o parcadan. ben bu aksam motoru oraya biraktim gosterge degisecek yrin aksam alicam beraber gidelim istersen

Bu akşama alamıyorum motoru yarın öglene dogru biter diyorlar. Yarın gidicem.

Motosikleti
    megelli 250r
    Deli olacam !!!
    Gisterge degisti benzin filtresi samandira vs degisti. Max hizi 71 mil gosteriyor oda 123km yapiyor. Ve eski gosterge 4 4luktu bu harbiden cin mali gosterge gibi ve ne benzin be vites gostrgesi var. Az once gazladim 65 mil de gaz kolu sondaydi. 1200km oldu motor duz yolda daha 130km gormedim... harbiden deli olacamm
    R&buğra bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı akifyucel42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli olacam !!!
    Gisterge degisti benzin filtresi samandira vs degisti. Max hizi 71 mil gosteriyor oda 123km yapiyor. Ve eski gosterge 4 4luktu bu harbiden cin mali gosterge gibi ve ne benzin be vites gostrgesi var. Az once gazladim 65 mil de gaz kolu sondaydi. 1200km oldu motor duz yolda daha 130km gormedim... harbiden deli olacamm
    gittiğim serviste bi tane var bundan alıp satan oraya bırakmış, çoğu kullanıcı burada aktif olmayan memnun değil sanırım.
    biraz kobay duruma düştünüz gibi

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gittiğim serviste bi tane var bundan alıp satan oraya bırakmış, çoğu kullanıcı burada aktif olmayan memnun değil sanırım.
    Biraz mı!!!! ben kenidmi denek fare gibi hissediyorum zaten yeterince.... ve henüz değiştirmedim göstergeyi ne ile karşılaşıcağımı bilmiyorum daha bakalım....

Motosikleti
    megelli 250r
    Biraz mı!!!! ben kenidmi denek fare gibi hissediyorum zaten yeterince.... ve henüz değiştirmedim göstergeyi ne ile karşılaşıcağımı bilmiyorum daha bakalım....
    göstergeyle yakından alakası yok olayın kardeşim. ben bugun değiştirdim yenisiyle ondada benzin ısıgı yanıp sonuyor sürekli benim eski cin malı motor gibi yani...deponun yarısı dolu hala !!!
    R&buğra bunu beğendi.

Alıntı akifyucel42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli olacam !!!
    vallahi şuan beşiktaş maçından geliyorum kardeşim 4.viteste 110 120 arası gayet iyi çıkıyor. Gösterge de ben daha değiştirmedim eski göstergesi daha güzel duruyor yeni gösterge biraz tipsiz geldi bana belki hiç değiştirmeyebilirim gösterge ile ilgili bi sıkıntım yok benim. gazlama konusunda ise rodajı 1600de bitiyor servisinle bi görüş istersen onlarda bi test etsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ilk bir hafta memnun değildim acaba yanlıs bi secimmi yaptım diyordum ama şuan Allaha sukur bi sıkıntı yok maşşallah diyin :D saat gibi calısıyor motor 150km yaptım bugun daha yeni eve geldim gayet stabil calısıyor benim bi sıkntım yok
    amac ve extra_serkan bunu beğendiler.

vallahi şuan beşiktaş maçından geliyorum kardeşim 4.viteste 110 120 arası gayet iyi çıkıyor. Gösterge de ben daha değiştirmedim eski göstergesi daha güzel duruyor yeni gösterge biraz tipsiz geldi bana belki hiç değiştirmeyebilirim gösterge ile ilgili bi sıkıntım yok benim. gazlama konusunda ise rodajı 1600de bitiyor servisinle bi görüş istersen onlarda bi test etsin

http://u1308.hizliresim.com/1d/y/s2675.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

bende ilk bir hafta memnun değildim acaba yanlıs bi secimmi yaptım diyordum ama şuan Allaha sukur bi sıkıntı yok maşşallah diyin :D saat gibi calısıyor motor 150km yaptım bugun daha yeni eve geldim gayet stabil calısıyor benim bi sıkntım yok

Maşallah diyelim :D İnşallah böyle devam eder. Ben de 4 te 120 yi goruyordum 5-6 da 140 a cıkıyor ancak. Bunda bır garıplık var. En azından 170 i görmesi lazım.
    Motorla servis servis geziyorum 3 serviste 8000 devire çıktığımda göstergede yanan motor ışığının nedenini söyleyemedi. Sen de böyle bir sorun var mı ?

Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah diyelim :D İnşallah böyle devam eder. Ben de 4 te 120 yi goruyordum 5-6 da 140 a cıkıyor ancak. Bunda bır garıplık var. En azından 170 i görmesi lazım.
    Motorla servis servis geziyorum 3 serviste 8000 devire çıktığımda göstergede yanan motor ışığının nedenini söyleyemedi. Sen de böyle bir sorun var mı ?
    eyvallah kardeşim inşallah :D zaten 130-140dan sonra rüzgar durumuna göre tek tek ilerliyor km biraz yolu uzun tutup dene devri yakalaman lazım bende her zaman cıkaramıyorum 150 üzerine bi kere 156 yaptım max da 161 e kadar çıkarttım 4km tünel içinde beşiktaş tünelinde. Aynen bak o motor arıza lambası bende de yanıyor arada sırada ama kontağı açıp kapatıyorum düzeliyor ben dokuyucu ile görüştüm yeni gösterge için üzerindeki gösterge full enjeksiyonlu makina olduğu için tam uyumlu olmayabilir motor beynine doğru bilgi vermeyebilir o yüzdendir dedi bencede o yüzden yani pek kafama takmadım bende her zaman yanmıyor zaten yeni göstergem geldi ama üzerindeki çok hoşuma gittiği için değiştiresim yok açıkcası benzin göstergesi %75 civarında doğru gösteriyor ki zaten ben benzin alınca tripi sıfırlıyorum benzini km göre hesabı alıyorum göstergeye hiç bakmıyorum yani üzerindeki göstergeden memnunum tek problemim motor hemen fan açıyor oda rölanti cok yüksek ona bi ayar çektiricem pazartesi günü cünkü ilk başlarda rölanti ayarı yüksekti yine aynısını yapıodu rölantiyi düşürttügümde sorun düzelmişti hatta bi ara fanlar calısmıyormu demiştim kendi kendime :D bakalım pazartesi günü rölantiyi düşürteyim başkada bi sıkıntı kalmicak inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

internette buldum bu resmide gerçekmi bu ya ? :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler