Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    megelli 250r
    Alıntı akifyucel42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba, 900km oldu duz yol yokus asagi 145km max yapiyor. Bugunbenzinden yolda kaldim 210km de full depo bitti. Ison garip tarafi depoyu fulledim 9 litre benzin aldi 45tl. Sasirdim yani... 14 litre degilmiydi bunlarin deposu? Yedegi falanmi var cozemedim...
    Camurluk gevsemis bir pull daha attirdim ses gitti. Depo ile sasenin degdigi yere bant yaptik surtunme azaldi. Kontak yeri titriyor hala bantla sabitledim zirliyor yolda... yani 1200km oldugunda hiz konusunda duz yolda 155km yi gormezsem direk saticam motoru... 8bin deviri gecmiyor motor birde bunla ilgili bir sorunmu var acaba yoksa 8binmi bunun max deviri...

Cevaplar icin simdiden tesekkurler.
    Konyadan akif.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Dostum inan bilmiyorum ama benimkinde asiri isinma var su an cok rahatsiz ediyor. 1 km gideyim fan aciyor hemen...1000de tekrar gidicem arkadas servis bayisi. Kommple bakacaz tekrar. 620de degistirdim yaginifalan. Sivi sogutmada sorun olabilir yada bujide...
    Yağ ve yağ filtresini değiştirdin mi. Bu makinada yağ önemli tavsiyem ipone veya castrol 5w40 kullan kitapçıktada yazıyor çok farkediyor. Genelde servisler 5w40 piyasada yok diyebilir elindekini vermek için. Vites geçişleri soğutma sistemi motorun sesi çok farklı oluyor. Ben önce 10 40 koydum. Öğrenince değiştirdim farketti bilgin olsun kardeş.

5w40 Castro'nun sitesinden araştırmıştım;
    http://castroledge.com.tr/castrol-edge-ürün-portföyü/5w-40

Castrol EDGE 5W-40, yüksek basınç altında çalışan ve küçük motor hacminden yüksek beygir gücü elde ederken düşük viskoziteli yağlara ihtiyaç duyan araçlardan maksimum performans elde etmek için geliştirilmiştir.

Piyasada, 1 ve 4 litrelik ambalajlarda bulabilirsiniz

SAĞLADIĞI FAYDALAR
    Yüksek basınç altında dahi, daha uzun süre maksimum performans, sağlar
    Kısa ve uzun vadeli motor performansını artırmaya yardımcı olur
    Tüm sürüş koşullarında, motor devirlerinde ve sıcaklıklarında maksimum koruma sağladığından emin olun
    Motordaki kurumları azaltarak motor performansını artırmaya yardımcı olmak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

http://iponeturkiye.com/index.php?option=com_content&view=article&id=190:i pone-stroke4-5w40-4t-esterli-100-sentetik-yar-motor-ya-1l&catid=42:4-zamanl-motor-yalar&Itemid=121

IPONE Stroke 4 / (5W40) 4T esterli %100 sentetik yarış ve performans motor yağı

IPONE Stroke 4 (5W40), yarışlarda ve yüksek hızlardaki zorlu kullanım şartlarında bile mükemmel motor performansını garanti eden, 4 zamanlı yarış ve performans motosikletleri için geliştirilmiş ester bazlı %100 sentetik motor yağıdır.

Özellikler ve Avantajlar:

• SAE 5W düşük sıcaklık seviyesi sayesinde soğuk havalarda kolay çalıştırma, mükemmel koruma ve yağlama
    • Motorun ısınma sürecini iyileştirme
    • Ekstra güç artışı
    • SAE 40 yüksek sıcaklık seviyesi sayesinde çok yüksek ısılarda bile mükemmel koruma ve performans
    • Yarış makinaları için formülize edilmiş özel debriyaj ve şanzıman katkıları ile üst düzey kullanım kolaylığı
    • Sarsıntısız ve akıcı vites geçişleri
    • Mükemmel ıslak kavrama ve tutunma özelliği ile debriyajda kaydırma ve aşınma riskini en aza indirgeme
    • Oluşan yağ film tabakasının mukavemetini ve yük taşıma kapasitesini arttıran EP (Extreme Pressure - Aşırı Basınç) katkı maddeleri

Onaylar ve Şartnameler (Standartlar):

• JASO MA
    • API SL

Kullanım alanları:

• Yarış
    • Cadde
    • Off-Road

IPONE Stroke 4 (5W40), sahip olduğu performans katkı maddeleri ile motorunuzun daha az yağ yakmasını ve daha az aşınmasını sağlayacak.

Dünyanın en zorlu motosiklet yarışları olarak kabul edilen Dakar Rallisi'nde ve Le Mans 24 Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'nda sayısız birincilikleri bulunan IPONE Stroke 4, yarışlarda ve çok yüksek performanslı kullanımlarda sizi beklentilerinizin üzerine çıkaracak. Motorunuzdaki hissedilir güç artışına ve elde ettiğiniz performansa inanamayacaksınız!
    R&buğra ve amac bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı serdarözkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ ve yağ filtresini değiştirdin mi. Bu makinada yağ önemli tavsiyem ipone veya castrol 5w40 kullan kitapçıktada yazıyor çok farkediyor. Genelde servisler 5w40 piyasada yok diyebilir elindekini vermek için. Vites geçişleri soğutma sistemi motorun sesi çok farklı oluyor. Ben önce 10 40 koydum. Öğrenince değiştirdim farketti bilgin olsun kardeş.

5w40 Castro'nun sitesinden araştırmıştım;
    http://castroledge.com.tr/castrol-edge-ürün-portföyü/5w-40

Castrol EDGE 5W-40, yüksek basınç altında çalışan ve küçük motor hacminden yüksek beygir gücü elde ederken düşük viskoziteli yağlara ihtiyaç duyan araçlardan maksimum performans elde etmek için geliştirilmiştir.

Piyasada, 1 ve 4 litrelik ambalajlarda bulabilirsiniz

SAĞLADIĞI FAYDALAR
    Yüksek basınç altında dahi, daha uzun süre maksimum performans, sağlar
    Kısa ve uzun vadeli motor performansını artırmaya yardımcı olur
    Tüm sürüş koşullarında, motor devirlerinde ve sıcaklıklarında maksimum koruma sağladığından emin olun
    Motordaki kurumları azaltarak motor performansını artırmaya yardımcı olmak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

http://iponeturkiye.com/index.php?option=com_content&view=article&id=190:i pone-stroke4-5w40-4t-esterli-100-sentetik-yar-motor-ya-1l&catid=42:4-zamanl-motor-yalar&Itemid=121

IPONE Stroke 4 / (5W40) 4T esterli %100 sentetik yarış ve performans motor yağı

IPONE Stroke 4 (5W40), yarışlarda ve yüksek hızlardaki zorlu kullanım şartlarında bile mükemmel motor performansını garanti eden, 4 zamanlı yarış ve performans motosikletleri için geliştirilmiş ester bazlı %100 sentetik motor yağıdır.

Özellikler ve Avantajlar:

• SAE 5W düşük sıcaklık seviyesi sayesinde soğuk havalarda kolay çalıştırma, mükemmel koruma ve yağlama
    • Motorun ısınma sürecini iyileştirme
    • Ekstra güç artışı
    • SAE 40 yüksek sıcaklık seviyesi sayesinde çok yüksek ısılarda bile mükemmel koruma ve performans
    • Yarış makinaları için formülize edilmiş özel debriyaj ve şanzıman katkıları ile üst düzey kullanım kolaylığı
    • Sarsıntısız ve akıcı vites geçişleri
    • Mükemmel ıslak kavrama ve tutunma özelliği ile debriyajda kaydırma ve aşınma riskini en aza indirgeme
    • Oluşan yağ film tabakasının mukavemetini ve yük taşıma kapasitesini arttıran EP (Extreme Pressure - Aşırı Basınç) katkı maddeleri

Onaylar ve Şartnameler (Standartlar):

• JASO MA
    • API SL

Kullanım alanları:

• Yarış
    • Cadde
    • Off-Road

IPONE Stroke 4 (5W40), sahip olduğu performans katkı maddeleri ile motorunuzun daha az yağ yakmasını ve daha az aşınmasını sağlayacak.

Dünyanın en zorlu motosiklet yarışları olarak kabul edilen Dakar Rallisi'nde ve Le Mans 24 Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'nda sayısız birincilikleri bulunan IPONE Stroke 4, yarışlarda ve çok yüksek performanslı kullanımlarda sizi beklentilerinizin üzerine çıkaracak. Motorunuzdaki hissedilir güç artışına ve elde ettiğiniz performansa inanamayacaksınız!
    IPONE satış temsilcisi böyle bir performans gösteremezdi eline,emeğine sağlık
    aksoyy, amac ve googan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı akifyucel42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba, 900km oldu duz yol yokus asagi 145km max yapiyor. Bugunbenzinden yolda kaldim 210km de full depo bitti. Ison garip tarafi depoyu fulledim 9 litre benzin aldi 45tl. Sasirdim yani... 14 litre degilmiydi bunlarin deposu? Yedegi falanmi var cozemedim...
    Camurluk gevsemis bir pull daha attirdim ses gitti. Depo ile sasenin degdigi yere bant yaptik surtunme azaldi. Kontak yeri titriyor hala bantla sabitledim zirliyor yolda... yani 1200km oldugunda hiz konusunda duz yolda 155km yi gormezsem direk saticam motoru... 8bin deviri gecmiyor motor birde bunla ilgili bir sorunmu var acaba yoksa 8binmi bunun max deviri...

Cevaplar icin simdiden tesekkurler.
    Konyadan akif.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Dostum inan bilmiyorum ama benimkinde asiri isinma var su an cok rahatsiz ediyor. 1 km gideyim fan aciyor hemen...1000de tekrar gidicem arkadas servis bayisi. Kommple bakacaz tekrar. 620de degistirdim yaginifalan. Sivi sogutmada sorun olabilir yada bujide...
    Aynı soru işaretlerine sahibiz,özellikle şu 8bin devir konusu sinirimi bozuyor ve muhattap bulamıyorum bir megelli klasiği km saati bozuk:(,ve şu titreme benim motorda bildiğiniz tak tak tak diye titreyerek devir alıyor gaza basarken ve sanki pistonlar arasında pislik varmış veya nasıl desem ki....aşınma yapıyormuş gibi geliyor bu arada sıkı bir usta arıyorum komple indirticem motoru tüm vidalarına kadar söktürücem bir sıkıntı var ama fikrim dahi yok... bırak onu sen kontağı çeviriyorum rölantide çalışırken yaklaşık 25-30 saniye sonra fan çalışmaya başlıyor abi bende

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bence isi ölçer ile bir kontrol edin gercekten motor mu cabuk isiniyor yoksa fan mi erken aciyor?

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence isi ölçer ile bir kontrol edin gercekten motor mu cabuk isiniyor yoksa fan mi erken aciyor?
    Motor çabuk ısınıyor;)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu motorları rodajları bitmeden zorlamayın. Ondan sonra yok yağ akıttı, yok hararet yaptı diye uğraşırsınız. Ayrıca Castrol Edge, motosiklet yağı değildir, bu seviyede bir motorda kullanırsanız motora zarar verirsiniz.

Benimde işlerim aynı gün 4-5 saatte halloldu hiçbir sıkıntım yok. Sadece km saati sıkıntılıydı saolsun o karaladıkları Cengiz bey yanımda telefon açtı kargoya verdirdi ertesi gün geldi ve takıldı. Şu an hiçbir sıkıntım yok arkadaşlar. Olsada adamlar ilgileniyo önemli olanda bu zaten. Arasıra çay içmeye uğruyorum yanlarına özellikle soruyolar varmı bi şikayetin vs halledelim diye. Karalama kampanyalarına aldanmayalım. (NOT: Cengiz bey akrabam falan değildir bilmem anlatabildim mi?)

Arkadaşlar merhaba. Bir muameleci ayarlandı. Bugün ruhsat ile plakam çıkıyor çok şükür. Cengiz Motor aradı evraklarımın kaybolduğunu bunu da bana söyleyemediklerini, bu nedenle işlemlerin geciktiğini itiraf etti. Özür diledi.

DOKUYUCU dan gelen maili de sizlerle paylaşıyorum

slm amac

öncelikle megelli kullanıcılarının sorunlarını çözmek bizim için çok önemli çünkü biz bu markaya önem veriyoruz.
    fanları pek okumuyorduk fakat senın attıgın lınklerle okumaya basladık ıyıde oldu okudugumuz kadarıyla yanlış bılgı veren cok
    bunlarlada ılgılı calısma yapacagız.mesela km saati geldı talep eden bayılere motor sase numarasını bıze bıldırınce aynı gun km saatını yolluyoruz,fakat sıtedekı ınsanlar geldıgını dahı bılmıyor yorum yapıyor.cengız motor pazar gunu aradı benı senın km saatını ıstedı bugun sınyalın ıle beraber cıkıyor.sen ve arkadaslarından rıcam sorunlarınız bıze ulasırsa 1-2 gun ıcınde mutlak cozulur.bizi arayıpta cozume ulasılmayan kımse yoktur.
    ayrıca senın yazdıgın bır yazıyı okudum sanırım yanlış anlamıssın
    ben cengız motor veya baskası yanlısı degılım. ben dogrunun ve insanların barış içinde sorunlarını çözme yanlısıyım
    cengız ıyı adamdır kötu zamanına denk gelmış ben onun adına özur dılerım derken sızı barıştırıp aranızda sukunet saglamak için konuşmayı yapmıştım.kötü şeyler yaşamış olabılırsınız fakat karşılıklı hoşgörü saygı içinde tüm sorunların çözülecegini bilmenizi isterim

saygılarımla

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bir muameleci ayarlandı. Bugün ruhsat ile plakam çıkıyor çok şükür. Cengiz Motor aradı evraklarımın kaybolduğunu bunu da bana söyleyemediklerini, bu nedenle işlemlerin geciktiğini itiraf etti. Özür diledi.

DOKUYUCU dan gelen maili de sizlerle paylaşıyorum

slm amac

öncelikle megelli kullanıcılarının sorunlarını çözmek bizim için çok önemli çünkü biz bu markaya önem veriyoruz.
    fanları pek okumuyorduk fakat senın attıgın lınklerle okumaya basladık ıyıde oldu okudugumuz kadarıyla yanlış bılgı veren cok
    bunlarlada ılgılı calısma yapacagız.mesela km saati geldı talep eden bayılere motor sase numarasını bıze bıldırınce aynı gun km saatını yolluyoruz,fakat sıtedekı ınsanlar geldıgını dahı bılmıyor yorum yapıyor.cengız motor pazar gunu aradı benı senın km saatını ıstedı bugun sınyalın ıle beraber cıkıyor.sen ve arkadaslarından rıcam sorunlarınız bıze ulasırsa 1-2 gun ıcınde mutlak cozulur.bizi arayıpta cozume ulasılmayan kımse yoktur.
    ayrıca senın yazdıgın bır yazıyı okudum sanırım yanlış anlamıssın
    ben cengız motor veya baskası yanlısı degılım. ben dogrunun ve insanların barış içinde sorunlarını çözme yanlısıyım
    cengız ıyı adamdır kötu zamanına denk gelmış ben onun adına özur dılerım derken sızı barıştırıp aranızda sukunet saglamak için konuşmayı yapmıştım.kötü şeyler yaşamış olabılırsınız fakat karşılıklı hoşgörü saygı içinde tüm sorunların çözülecegini bilmenizi isterim

saygılarımla
    Bu dokuyucunun yönetimi kimler ise değiştirmeleri lazım kesinlikle, FANLAR;Ne demek bu ya biz justin bieber hayranları gibi bahsediyorlar BİZ BURDA SİZİN MÜŞTERİNİZ AYRICA MARKANIZIN BİR NEVİDE GÜVENCESİ TANITIM VE YÜZÜ OLUYORUZ YARIM AKILLILAR..... bunu da okusunlar,mağduriyetleri ayıpları ne kadar ortadaysa küstahlıkları da aynı ölçüdeymiş bunu anlamış oldum.... ayrıca yalan söylüyorlar ben bu mesajdan sonra bayii ile konuştum km saatleri ellerinde evet ama onunla beraber benzin pompasıda göndericekler herkese işte o benzin pompaları hala gelmemiş o yüzden bayii bizi çağırmıyor onu bekliyor yani dokuyucu yine kusurlu.....
    amac ve googan bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ben bilgisayar fanlarına bakmıştım ama yanlış oldu galiba? Bu ne yahu Megelli Fanı?
    Cgty ve amac bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bilgisayar fanlarına bakmıştım ama yanlış oldu galiba? Bu ne yahu Megelli Fanı?
    Fan açmayan hararet yapanlar vardi o mu acep? Şaka maka adamlar hic degilse sorunlara cozum vaad etmisler, on yargili olmayip bekleyip gorelim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Forumu takip etmeye başlamaları güzel, arada bir buradan sorulara da cevap verirlerse çok daha iyi olur. En azından insanlar boşa beklenti içine girmezler veya haksız eleştiri yapmazlar.
    R&buğra bunu beğendi.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı aygin85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde işlerim aynı gün 4-5 saatte halloldu hiçbir sıkıntım yok. Sadece km saati sıkıntılıydı saolsun o karaladıkları Cengiz bey yanımda telefon açtı kargoya verdirdi ertesi gün geldi ve takıldı. Şu an hiçbir sıkıntım yok arkadaşlar. Olsada adamlar ilgileniyo önemli olanda bu zaten. Arasıra çay içmeye uğruyorum yanlarına özellikle soruyolar varmı bi şikayetin vs halledelim diye. Karalama kampanyalarına aldanmayalım. (NOT: Cengiz bey akrabam falan değildir bilmem anlatabildim mi?)

Selam Cengiz abi. İşler azaldı sanırım son zamanlarda

Burayı okuyan bir Megelli-Türkiye yetkilisi varsa;
    bu tipler yüzünden uzak duruyorum markanızdan bilesiniz.
    c00lrelax, R&buğra ve amac bunu beğendiler.

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bu 8bin deviri geçmiyor nasıl oluyor ya ? ben istedigim zaman redline çıkabiliyorum sizinkilerdemi bi sıkıtnı var ilk defa duyuyom sizden devir olayını.. ha birde benim servis 2lt yakın 20-50 yamalube yağ kullanıyor bi servisinizle yağ olayını konuşun bence. Motorun çabuk ısınması olayında benimkide öyleydi en başlarda rölantiyi biraz düşürtün geçebilir cünkü ben rölantiyi ayarlattıkdan sonra ısınma problemi baya düşmüştü motorun ilk açılışı boşta 2bin devir calısıyor onu 1-1.50 felan çektirin bide öyle deneyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahahahahah harbi çok güldüm iyi yakalamışsın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fan açmayan hararet yapanlar vardi o mu acep? Şaka maka adamlar hic degilse sorunlara cozum vaad etmisler, on yargili olmayip bekleyip gorelim.
    ben defalarca aramışımdır dokuyucu adamlar her seferinde gayet ilgili konuşuyordu, hatta bi keresinde numaramı alıp gün içerisinde 2 kere geri dönüş yapıp motorla ilgili şikayetiniz varmı diye sorduklarını hatırlıyorum ilk aldıgım zamanlarda servise git gel dönemlerinde öyle tek tük problemlerde hemen senin dediğin gibide ön yargılı olmak bence yanlış sorun çıkabilir kul yapısı sonuçta önemli olan çözüm yoluna girmeleri benim en fazla yedek parça beklediğim süre 3 gün olmuştur bencede katılıyorum sana ön yargılı olmamak gerekli

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Beyler 2000 bakımı geldi benim çocuğun var mı yaptıran , neler kontrol ediliyor , ne kadar tutuyor vs..
    R&buğra bunu beğendi.

Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvah eyvah yakışır kardeşim servisine göre değişiyor ya kimi bi yağ değiştiriyo 10 dakkada bitiriyor kimi baya kontrol ediyor ama sen başında dur yaptırırken özellikle motor takozlarının vidalarını sıktır suyunu değiştirtir amortsorlerıne baktır ama özellikle motor takoz vidalarını mutlaka sıktır
    extra_serkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img46/822/lxi9.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Beyler 2000 bakımı geldi benim çocuğun var mı yaptıran , neler kontrol ediliyor , ne kadar tutuyor vs..
    Abi çok ciddi gördüm seni,mekan basmaya giderken mi çekildin süper parça siparişlerim 2 haftadır gelmedi hala gelsin de ayarlıyalım artık şu buluşmayı amac da katılıcaktı zaten bir türlü denk getiremedik gitti:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

ya kimde ne var ne yok ben onu bilemem burası bir paylaşım sitesi ben yaşadıklarımı paylaşıyorum,yaşadıklarım olumsuz ise bu benimle ilgili değil YOĞURDUM EKŞİ DEMEK zordur bizim milletimizde genelde ben bunu yapamam açık,objektif ve adeletli olmaya çalışıyorum bunu yaparken birilerinin hesabı şaşıyorsa dokunuyorsa işlerine gelmiyorsa onu bilemem genel konuşuyorum....

e herkez yaşadıklarını anlatıyor buğra kimse farklı bişey söylemiyorki ben yaşadıklarımı anlatıyorum diğeri de başına gelenleri anlatıyor bi başkasıda aynı şekilde valla bi ara toplanıp buluşalım yüz yüze dertleşiriz ben istanbul şişlide oturuyorum zaten bi 10a yakın olduk sanırım bi organizasyon şekli yapmanın zamanı geldi
    R&buğra ve amac bunu beğendiler.

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dokuyucunun yönetimi kimler ise değiştirmeleri lazım kesinlikle, FANLAR;Ne demek bu ya biz justin bieber hayranları gibi bahsediyorlar BİZ BURDA SİZİN MÜŞTERİNİZ AYRICA MARKANIZIN BİR NEVİDE GÜVENCESİ TANITIM VE YÜZÜ OLUYORUZ YARIM AKILLILAR..... bunu da okusunlar,mağduriyetleri ayıpları ne kadar ortadaysa küstahlıkları da aynı ölçüdeymiş bunu anlamış oldum.... ayrıca yalan söylüyorlar ben bu mesajdan sonra bayii ile konuştum km saatleri ellerinde evet ama onunla beraber benzin pompasıda göndericekler herkese işte o benzin pompaları hala gelmemiş o yüzden bayii bizi çağırmıyor onu bekliyor yani dokuyucu yine kusurlu.....

hata konuyu başlatanda megelli fanları nedir ya megelli kullanıcıları demek varken

Alıntı aygin85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karalama kampanyası komık oldu gerçekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster

: ))))))))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler