Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen 2010 model 23bınde nınja 250r
    ninja motor blogu olarak 250 cc de en güçlü bloga sahip. (aprilla derby ler hariç)
    190 cok rahat görür. 150 yle stabil seyahat edebilecek kapasitede bir motosiklet.
    kısaca tam türkiye işidir. 150 ye cok rahat cıkar. bastın mı gider rahattır kullanması
    z moto haricinde herşeyi 10 numara motosiklet
    gözüm carptı attıgın iletiye yazayım dedim
    eger temizse hiç kacırma..
    extra_serkan bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yalan olmadı da abi aynı şekilde felaket yoğunuz bizde,elbet birgün buluşacağız bak şarkı gibi oldu,ninja demişsin hani şu gidonu t şeklinde,tek göz cbf gibi duran aletten bahsediyorsun;) sen bilirsin al tabi)))
    ))))))))))) yahu yeşilinde oldum olası gözüm var tek far fln neysede zaten arkadaş bu arada bayandır kendısı ve cok temız kullanıyor motoru bugün öyle bı muhabbet gectı ,satıp 600rr alacakmış,bulmuşta motoru satıcam dedı hemen .Bu arada megellıyı cok begendı kendısı ozelıkle dedıgın gıbı farlarını)ne bılıyım ıste bılader aynı paraya kawayamı bınsem dıye bırden dusundum satıp hatunun motorunu almayı yesıl nınjada hep gozum kalmıştı )

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))))))))))) yahu yeşilinde oldum olası gözüm var tek far fln neysede zaten arkadaş bu arada bayandır kendısı ve cok temız kullanıyor motoru bugün öyle bı muhabbet gectı ,satıp 600rr alacakmış,bulmuşta motoru satıcam dedı hemen .Bu arada megellıyı cok begendı kendısı ozelıkle dedıgın gıbı farlarını)ne bılıyım ıste bılader aynı paraya kawayamı bınsem dıye bırden dusundum satıp hatunun motorunu almayı yesıl nınjada hep gozum kalmıştı )
    Abi hatun ablamızla hiç bir ilgisi yok dimi bu kafa karışıklığınınben ne zaman alışveriş yapsam bazı şeyler için ben bunu nasıl aldım diye kendime soruyorum sonradan anlıyorum ki benimle flört eden tezgahtar bayan aldırmış meğersem

Motosikleti
    Abi hatun ablamızla hiç bir ilgisi yok dimi bu kafa karışıklığınınben ne zaman alışveriş yapsam bazı şeyler için ben bunu nasıl aldım diye kendime soruyorum sonradan anlıyorum ki benimle flört eden tezgahtar bayan aldırmış meğersem
    )))))))) doğrudur katılıyorum benımde basıma bazen gelıyor kırmayıp aldığım oluyor hatunuda bu baska motor dyınce iş değişiyor , hatun daha dıkkatlı kullandıgı ııcın bıze gore oranla o yuzden belırttım ozellıkle baayandan dıye )) bu arada tsubasa saol yorumun ıcın nınja hızlı,saglam katılıyorum, yesıl olmasa dusunmezdım de megellıme bağlanmışken, bakalım hayırlısı olursa baya bi düşeşe gelicek

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    selamlar dostlar.. bir süre megelliyi ciddi anlamda düşünmüşken hararet sıkıntıları boy göstermişti nedir ne değildir kronik sıkıntıları bu canavarların ?

arkadaslar motorun yanına gıttım az once altına sıvı bırsey akıtmıs. benzınmı yagmı sumu anlayamadım. su olsa kurur dıye dusunuyorum bırkac saate bırsey kalmaz. yag sa yada benzın se neden kaynaklanıyor olabılır.

bırde 2 ve 3. vıteste bıraz basınca gostergedekı motor ısıgı yanıyor. motoru rolantıye alınca sonuyor. Bu neden yanıyor olabılır.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar dostlar.. bir süre megelliyi ciddi anlamda düşünmüşken hararet sıkıntıları boy göstermişti nedir ne değildir kronik sıkıntıları bu canavarların ?
    Hareret sıkıntısını ben yaşamıştım da o fan ile ilgiliydi o sorunda benden kaynaklıydı motorun sorunları arasında o yok,ben sana biraz beklemeni tavsiye ediyorum permatiq göstergeye bağlanıyor şuan yaşanan sıkıntılar ondan sonra daha iyi anlıyacağız henüz gelmemiş yeni göstergeler

ARKADAŞLAR MOTORU ALALI 50 GUN OLDU BAHCELIEVLER CENGIZ MOTOR HALA RUHSAT VE PLAKAYI CIKARMADI. KAC DEFA KAVGA ETTIK TELEFONDA, AĞIR HAKARET ETTİ BANA. DOKUYUCUYA(İTHALATCI) MAIL ATTIM AMA HALA BIRGELISME YOK. GIDIP O ADAMIN KAFASINI GOZUNU PATLATIP DUKKANI BASINA YIKMAKTAN BASKA BIR CARE KALDIMI ????

Motor ınanılmaz yağ akıtıyor. Kızıltoprak MOTOTAŞ ı aradım. Çok yogunuz bakamayız, nerden aradıysan oraya götür dedi ???? Evden Bahçelievler 1 saat Kızıltoprak 10 dakika. Bahçelievlere götüremem adamın ağzını burnunu kıracam bu hafta sonu. Zaten yağ kaybediyor gidene kadar motor yanar. Kartalı aradım sağolsunlar getir dediler. Götürdüm. Motordan indim ben bile inanamadım gidonun altından plakalığı kadar yağ işçinde kalmış motor. Sanki yağla yıkamışlar motoru.

İthalatcının umursamazlığı ve bayinin üçkağıt kabiliyeti bir araya gelmiş türkiyede Megelli pazarı oluşmuş.

Ha birde serviste dediler arızalı olan gostergeler değişecek. Artık nezaman gelirse yenileri ! 1000 km den sonra vidalar gevsedıgı ıcın benzınde akıtmaya baslıyormus. Ozamanda vıdaları degısmeye getırmen lazımmış.

Edin arkadaşlar herkese tavsiye edin MEGELLİ yi Özeliikle B.evler Cengiz den alsınlar......
    polo34 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gecmıs olsun.
    allah sabır versın gercekten.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MOTORU ALALI 50 GUN OLDU BAHCELIEVLER CENGIZ MOTOR HALA RUHSAT VE PLAKAYI CIKARMADI. KAC DEFA KAVGA ETTIK TELEFONDA, AĞIR HAKARET ETTİ BANA. DOKUYUCUYA(İTHALATCI) MAIL ATTIM AMA HALA BIRGELISME YOK. GIDIP O ADAMIN KAFASINI GOZUNU PATLATIP DUKKANI BASINA YIKMAKTAN BASKA BIR CARE KALDIMI ????

Motor ınanılmaz yağ akıtıyor. Kızıltoprak MOTOTAŞ ı aradım. Çok yogunuz bakamayız, nerden aradıysan oraya götür dedi ???? Evden Bahçelievler 1 saat Kızıltoprak 10 dakika. Bahçelievlere götüremem adamın ağzını burnunu kıracam bu hafta sonu. Zaten yağ kaybediyor gidene kadar motor yanar. Kartalı aradım sağolsunlar getir dediler. Götürdüm. Motordan indim ben bile inanamadım gidonun altından plakalığı kadar yağ işçinde kalmış motor. Sanki yağla yıkamışlar motoru.

İthalatcının umursamazlığı ve bayinin üçkağıt kabiliyeti bir araya gelmiş türkiyede Megelli pazarı oluşmuş.

Ha birde serviste dediler arızalı olan gostergeler değişecek. Artık nezaman gelirse yenileri ! 1000 km den sonra vidalar gevsedıgı ıcın benzınde akıtmaya baslıyormus. Ozamanda vıdaları degısmeye getırmen lazımmış.

Edin arkadaşlar herkese tavsiye edin MEGELLİ yi Özeliikle B.evler Cengiz den alsınlar......
    Dostum çok geçmiş olsun yapabiliceğimiz birşey varsa yapalım ama ağız burun kırmak anlamsız mutlaka bunun yolu yolları var burda imza toplarız dokuyucu ile uğraşır dava açarız gerekirse yalnız değilsin ben elimden geleni yapmaya hazırım burda destek olucak başka arkadaşlarda vardır ki zaten kıyısından köşesinden hepimiz mağduruz....

Motosikleti
    haydaaaaaaaaa gecmış olsun bende gecen de kartala goturdum sanayının ıcınde suzuki bayisi normalde yenı megelliye gectik,parçaları henüz gelmedi dedi bi vites ayarı filn yaptı benımde evim yakın olduğu için kartal yada kızıltoprağa götürücem motoru 2bin bakımına az kaldı da bende bak şimdi soğuyorum iyice motordan,gidişi şekli fln on numara yerinde de bu olumsuzluklardan sonra her an satıp ninja alabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

bnde devir ve benzin müşürü haricinde sıkıntı çıkmadı ikiside ayarsızlıktan ve gösterge panelinden kaynaklı
    amac bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390

Ince eleyip sık dokudum, bir suru ariza ve dandik parca-işçilik.msjlarini gordum. Bu daha forumda yazilan birde forumda olmayan vs neler neler vardir ki bismillah daha nekadar oldu piyasaya cikali?
    Kimse kusra bakmasin yakislikli motor ama benim CB nin tirnagi olamaz.. iste boyle boktan durumlar yuzunden Honda salatalik şeklinde motosiklet uretse parayi basip aliyoruz.
    amac bunu beğendi.

Motosikleti
    megelli 250r
    Km saati koso rx1 ile değişti. Servis şase numaramı aldı. Bir gün sonra saati taktılar. Gerçi bende sıkıntı yoktu ama değiştirdim.
    Forumda yazılanlar bana çok garip geliyor. Bende de Megelli var.
    Serk21 arkadaşım doğru söylemiş. Bana görede Honda 250r Megelli min tırnağı olmaz. .
    Tercihlere tabi saygılı olacağız. Ama ben zevkle bindiğim bu motor hakkında formlarda karalama kampanyası beni çok şaşırttı. Art niyet var mı bilmiyorum. Sanki rakip markalar bilerek mi yapıyor.
    Motorun performansından şeklinden kimse bahsetmiyor.
    Arkadaşım yazmış plaka çıkmıyor.
    Bende plaka var ruhsatta doğru.
    Okuyunca yazılanı. Motor kaçak gelmiş sanki imajı var. Ne alakası var aldım evrakları verdim takipçiye saat 5 te plakam gelmişti.

Ben de plaka var.
    Başka plakası olan var mı?

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ince eleyip sık dokudum, bir suru ariza ve dandik parca-işçilik.msjlarini gordum. Bu daha forumda yazilan birde forumda olmayan vs neler neler vardir ki bismillah daha nekadar oldu piyasaya cikali?
    Kimse kusra bakmasin yakislikli motor ama benim CB nin tirnagi olamaz.. iste boyle boktan durumlar yuzunden Honda salatalik şeklinde motosiklet uretse parayi basip aliyoruz.
    valla hocam tercih meselesi,honda tabiki tutulmuş ,markası belli,parça kalitesi belli fakat zevkler motorda tartışılmaz bi dünya honda,kawa ve yamaha varken piyasada megelli görüldüğünde (dışardan ducatiye de benzeten çok ) bi çok insanın ağzının sulandığını her gün bizzat yaşıyorum,TR de yeni doğrudur kronik sorun olarak gösterge panelinden kaynaklı bir hata var bunuda zaten distribütör kabul etti ve değiştiriyolar , kabul ediyorlar yani hatalı olduğunu , bende bilerek ve araştırarak aldım bu motoru gerek şekli gerekse performansı, diğer 250 liklerden özellikle 250 cbr den çok ama çok daha performanslı en buyuk ozelliği hafif olması motorun , burda yazılan sıkıntılar bende olmadı 2000 e gelmek uzere motor ben genel olarak çok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:38 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=1vlnrD1-WM0
    kayıtta 187 km hız diyor doğrumudur bu )

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250

özellikle eski üyelerin yorumları benim için çok önemli ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Peki Cengiz Motor neden çıkarmıyormuş ruhsat ve plakayı ? Bir de acaba onlar çıkarmak zorundalar mı ? Ben motoru aldığımda hem plakayı hem ruhsatı gibi bir günde kendim çıkarmıştım.
    R&buğra bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Cengiz Motor neden çıkarmıyormuş ruhsat ve plakayı ? Bir de acaba onlar çıkarmak zorundalar mı ? Ben motoru aldığımda hem plakayı hem ruhsatı gibi bir günde kendim çıkarmıştım.
    Eğer ruhsat ve plakanın parasınıda aldılarsa çıkarmak zorundalar diye bilyorum ama çıkartamıyoruz İstersen 8500 TL verir motoru alırsın diğer butun işlemleri kendin halledersin yada vaktın yoksa (ki ben bankacıyım 8 den once cıkamıyorum personel eksikliğinden oturu izinde alamıyorum) 9100 TL verip motoru herseyı hazır teslim alırsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Eğer ruhsat ve plakanın parasınıda aldılarsa çıkarmak zorundalar diye bilyorum ama çıkartamıyoruz İstersen 8500 TL verir motoru alırsın diğer butun işlemleri kendin halledersin yada vaktın yoksa (ki ben bankacıyım 8 den once cıkamıyorum personel eksikliğinden oturu izinde alamıyorum) 9100 TL verip motoru herseyı hazır teslim alırsın.
    Nezaman arasam işlemlerine bugün başlıyoruz. İşlemlerine başladık. Cuma bitecek. Haftaya tamamdır. deyip durdu. Ben de para sıkıntısı falandır dıye cok sıkıstırmak ıstemedım.Sonuc ortada.

eXeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende plaka var. Sorun yok

Motosikleti
    Megelli 250r

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Nezaman arasam işlemlerine bugün başlıyoruz. İşlemlerine başladık. Cuma bitecek. Haftaya tamamdır. deyip durdu. Ben de para sıkıntısı falandır dıye cok sıkıstırmak ıstemedım.Sonuc ortada.
    Parasını iste abi,extraların ben istersen sana muameleci numarası veririm hem 500 tl ye yapıyor bu senden 600 almışlar ya da ödeme makbuzu fatura vesaire ne varsa elinde onunla tehdit et adamları...

Parasını iste abi,extraların ben istersen sana muameleci numarası veririm hem 500 tl ye yapıyor bu senden 600 almışlar ya da ödeme makbuzu fatura vesaire ne varsa elinde onunla tehdit et adamları...
    Burdaki paylaşımımın linkini, baska bır motor sıtesınde de paylşasmıştım onun lınkı ile birlite gonderdım Dokuyucuya dun aksam. Hafif hafif tepki vermeye basladılar :D Dokuyucudan da aradılar, benim bayidende. Hadi hayırlısı : )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler