Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    megelli 250r
    Arka lastiği en fazla kaç takabilirim? Farklı lastik takan var mı?
    Bir arkadaşım dedi arkayı 150 yap daha ii duru diye. Sizce bir problem yaşarmıyım.

Bu arada km saatinde bir sorun yok bende. Makine sorunsuz bende. Mersin'de yazlığa motorum ile gidip geliyorum. Yolculukta çok keyifli.

Site de çok ilgi çekti Megelli Bayram sonu üç arkadaşım da alacak.

Onlarda alınca 4 megelli akşamları gezeriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Lastik olayını hafta içi bir cumali ustaya danışmak gerek ama sizin yorumlarınızda bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an itibari ile fanım çalışmıyor daha doğrusu 2 gündür çalışmıyor şuan emin oldum artık yok ya benim tadım kaçmaya başlıcak artık arkadaş bir de bakımdan 2 gün sonra sorun çıkıyor belki de bakımda bozdular bilmiyorum artık:(
    bu isin tadi kacmaya basliyo ufak ufak.devamli sifir motorla serviste sabhlayacagiz anlasilan. megelli kendinide bizide rezil edecek.
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu isin tadi kacmaya basliyo ufak ufak.devamli sifir motorla serviste sabhlayacagiz anlasilan. megelli kendinide bizide rezil edecek.
    Yani önyargılı yaklaşmadım,şuana kadar güvendim hep ama en azından kalite seviyesine notumu vermiş oldum....çıt kırıldım bir makina her an herşeye hazırlıklı olmak gerekicek galiba bunu kullanıcaksak amac ne diyeceğimi bilmiyorum!!!!!!!

ben b.evler cengiz motordan aldim motoru 800 km oldu ve cengize verdigim puan yok yani oyle bir puan yokki vereyim 0 versek sifira yazikederiz :D
    motoru almya gttim arka sinyal kirikti yedegi ile birlikte gonderiliyo hallederiz dediler tamam ben birseyler yiyip geliyorum hazirlayin motoru dedim dondugumde bizimki elinde japonla sifir motorun sinyalini yapistrmaya calisiyo nalet olsun ver motoru gideyim dedim kredi kartina kalan 1000 tl yi 10 taksit yaptirip gidicem guya ama yaptimi iki taksit sen git ben hallederim dedi sonrasinda takip ilgi yok tabi patladimi elimde iki taksit. motoru alali 1 ay oldu daha ruhsat plaka icin basvuru yapilmamis gecen haftada onu ogrendim.

simdi ben bu adamlardan nasil gostergeyi degis rolanti ayari cek dusen bir iki tipa var onlarla sinyali getirtmelerini isterim birak onlardan talepte bulunmayi onlarin kapisindan gecmem birdaha

bir adami motordan sogutmayi cok iyi biliyor bahcelievler cengiz motor

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fan problemi servisin hatası olabilir eğer daha önceden benzin deposunun altını açtılarsa tabi bi işlem yapmak için motoru adam gibi kablolarını toplamadıkları için sigortasını attırmışlardır yada kendiliğinden bi problem olduysa atmıştır ama %90 sigortadan aynısı benım arkadaşımın başına geldi motoru açtık kabloları güzel toplanıp kapatılmadığından kaynaklandığını farkettik sigortası değişti sorun düzeldi.
    R&buğra bunu beğendi.

Yani önyargılı yaklaşmadım,şuana kadar güvendim hep ama en azından kalite seviyesine notumu vermiş oldum....çıt kırıldım bir makina her an herşeye hazırlıklı olmak gerekicek galiba bunu kullanıcaksak amac ne diyeceğimi bilmiyorum!!!!!!!
    haklisin galiba dostum su yazi atlatsak kiş onemli degil

Alıntı serdarözkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastiği en fazla kaç takabilirim? Farklı lastik takan var mı?
    Bir arkadaşım dedi arkayı 150 yap daha ii duru diye. Sizce bir problem yaşarmıyım.

Bu arada km saatinde bir sorun yok bende. Makine sorunsuz bende. Mersin'de yazlığa motorum ile gidip geliyorum. Yolculukta çok keyifli.

Site de çok ilgi çekti Megelli Bayram sonu üç arkadaşım da alacak.

Onlarda alınca 4 megelli akşamları gezeriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Lastik olayını hafta içi bir cumali ustaya danışmak gerek ama sizin yorumlarınızda bekliyorum.

arka lastik 150-60-17 dunlopsportmax d253 taktım ben orjinal lastikleri çok kayıyor değişmesinde fayda var ileyen zamanda ön lastiğide değiştircem
    extra_serkan bunu beğendi.

Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastik 150-60-17 dunlopsportmax d253 taktım ben orjinal lastikleri çok kayıyor değişmesinde fayda var ileyen zamanda ön lastiğide değiştircem
    performansi nasil memnunmusun

ben b.evler cengiz motordan aldim motoru 800 km oldu ve cengize verdigim puan yok yani oyle bir puan yokki vereyim 0 versek sifira yazikederiz :D
    motoru almya gttim arka sinyal kirikti yedegi ile birlikte gonderiliyo hallederiz dediler tamam ben birseyler yiyip geliyorum hazirlayin motoru dedim dondugumde bizimki elinde japonla sifir motorun sinyalini yapistrmaya calisiyo nalet olsun ver motoru gideyim dedim kredi kartina kalan 1000 tl yi 10 taksit yaptirip gidicem guya ama yaptimi iki taksit sen git ben hallederim dedi sonrasinda takip ilgi yok tabi patladimi elimde iki taksit. motoru alali 1 ay oldu daha ruhsat plaka icin basvuru yapilmamis gecen haftada onu ogrendim.

simdi ben bu adamlardan nasil gostergeyi degis rolanti ayari cek dusen bir iki tipa var onlarla sinyali getirtmelerini isterim birak onlardan talepte bulunmayi onlarin kapisindan gecmem birdaha

ahah kardeşim bende ilk ordan alıcaktım motoru direkten döndüm şişlide oturuyorum orası uzak diye gitmedim beşiktaş daytonadan aldım ruhsat işlemlerini kendim hallettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

performansi nasil memnunmusun
    gayet güzel kardeşim performans açısından ayrıca güvenilirlik atıroyr tabi virajlarda özellikle alabildiğine yatırıyorum, orjinal lastikle bi kaç kere viraja girmiştim çıktığımda virajdan dedim daha tövbe yeni lastik alana kadar girmem supermoto kullanıyor gibiydim frene basıyorum kaydıra kaydıra dönüyordum :D zaten motoru aldıkdan 1 hafta sonra llastiği değiştirdim eski lastiğide yaktım orjinal lastiklere pek güvenme sabun gibi kayıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

mahalleden arkadaşımda aldı beyaz siyah şaselisi aldığında hem sevindim hem üzüldüm :D sadece bende vardı şimdi arkamda oda gelince pek bi numarası kalmadı ayrıcalık yönünden haha
    soldaki arkadaşımın sağdaki benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

an itibari ile fanım çalışmıyor daha doğrusu 2 gündür çalışmıyor şuan emin oldum artık yok ya benim tadım kaçmaya başlıcak artık arkadaş bir de bakımdan 2 gün sonra sorun çıkıyor belki de bakımda bozdular bilmiyorum artık:(
    vallahi kardeşim bende ilk aldığım zamanlar servise diyordum 400km yol yaptım 200ü servise gidip gelmekle geçti haha :D Allaha sükür bi problem yok şuan gerçi hallettik sıkıntıları inşallah düzelir ama dediğim gibi servisin hatasından kaynaklanıyordur bakımdan sonra bozulduysa aynısı arkadaşımın başına geldi deponun keçesi değişcekti ondan sonra fan bozuldu 1 saat sonra kabloları düzgün toplamadıklarından dolayı sigorta atmış fazla binme o şekilde hararet pek yapmasn dikkat et
    R&buğra bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arka lastikleri 2 ebattan fazla genis takmayin, 150 ise 170 yani.. 130 ise 150 gibi.. bu arada fan aca jakli mi? Servis jaki takmayi mi unuttu? Bir bakmak lazim?

[QUOTE=c00lrelax;3121033]ahah kardeşim bende ilk ordan alıcaktım motoru direkten döndüm şişlide oturuyorum orası uzak diye gitmedim beşiktaş daytonadan aldım ruhsat işlemlerini kendim hallettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

gayet güzel kardeşim performans açısından ayrıca güvenilirlik atıroyr tabi virajlarda özellikle alabildiğine yatırıyorum, orjinal lastikle bi kaç kere viraja girmiştim çıktığımda virajdan dedim daha tövbe yeni lastik alana kadar girmem supermoto kullanıyor gibiydim frene basıyorum kaydıra kaydıra dönüyordum :D zaten motoru aldıkdan 1 hafta sonra llastiği değiştirdim eski lastiğide yaktım orjinal lastiklere pek güvenme sabun gibi kayıyor[COLOR="Silver"]

bende degistireyim biran once nerden aldin lastikleri. hafta ici degistirelim

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Bu motosikleti ilk gördüğümden beri böyle aynaları kapalı şekilde aklıma şu geliyor http://images6.fanpop.com/image/phot...40-800-600.jpg

Yanlış anlaşılmasın bu arada çok yakışıklı motor, çok beğendim almayı da düşündüm ama nasip değilmiş. Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça ve nerden aldın lastığı,bnde bugun arka plakalığı soktum i üçgen katlanır plakalık takacağım aparatını alıp yarın,şuan için plakasız cok daha ıyı gorunuyor ama lastıgın ufak olması ısı bayağı bozuyor gorunt olarak bır yanım degıstırme kalsın dıyor dıger yanım degıstır canavar gıbı orunsun fakat performansı etkılermı dıye kafamda soru ısaretı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Aynen serkan abi o yüzden hareret yapıyormuş motor yarın götürücem sabah bakalım bu nedir??? bu damı km saati yüzünden beyinin bir oyunu bana yoksa şuan birşey söyliyemiyorum yarın öğrenicez artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

ama gerçekten can sıkıcı,puan kaybettiren detaylar bunlar önemli!'!!
    valla buğra buyuk ıhtımalle şu goterge panelınden kaynaklanıyor bu sorun sen dıyodun daha yenı motor eksılerı olur elbet karamsar olma benım aşkım gun gectıkce artıyor motora ıcıme sınerek aldım netıcede garantılı motor ıcını ferah tut hallolmayacak sorunlar degıl bunlar
    bu arada salı gunune karşıya gecebılırım buyk ıhtımalle haberleselım musaıtsen salı gunu

Motosikleti
    Megelli 250r

Çok üzüldüm ya geçmiş olsun,bizim de aklımızda olsun yanlarından geçmeyiz böyle adamların batsınlar alayı inşallah,ne esnaflar ne profesyoneller bildiğin ayak takımı kaynıyor abi bu piyasa ben ciddi ciddi düşündüm bir ara ben bir mağazamı açsam diye kar zararı sahil tarafında meşhur bir mağaza var isim vermek istemiyorum motor sormak için aramıştım da dayak yiyecektim az daha bilmiyorum mağazamda var mı yok mu kardeşim gel bak falan dedi şok olmuştum

Motosikleti
    Çok üzüldüm ya geçmiş olsun,bizim de aklımızda olsun yanlarından geçmeyiz böyle adamların batsınlar alayı inşallah,ne esnaflar ne profesyoneller bildiğin ayak takımı kaynıyor abi bu piyasa ben ciddi ciddi düşündüm bir ara ben bir mağazamı açsam diye kar zararı sahil tarafında meşhur bir mağaza var isim vermek istemiyorum motor sormak için aramıştım da dayak yiyecektim az daha bilmiyorum mağazamda var mı yok mu kardeşim gel bak falan dedi şok olmuştum
    benım motoru aldıgım sahısda bahcelıevlerden almış gayet ılgılenmıyolar dıyordu cengız mıs sahıbının adı , daha tanısmadım kendısıyle henuz dırek bı on yargı olustu suanda kendısıne

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça ve nerden aldın lastığı,bnde bugun arka plakalığı soktum i üçgen katlanır plakalık takacağım aparatını alıp yarın,şuan için plakasız cok daha ıyı gorunuyor ama lastıgın ufak olması ısı bayağı bozuyor gorunt olarak bır yanım degıstırme kalsın dıyor dıger yanım degıstır canavar gıbı orunsun fakat performansı etkılermı dıye kafamda soru ısaretı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

valla buğra buyuk ıhtımalle şu goterge panelınden kaynaklanıyor bu sorun sen dıyodun daha yenı motor eksılerı olur elbet karamsar olma benım aşkım gun gectıkce artıyor motora ıcıme sınerek aldım netıcede garantılı motor ıcını ferah tut hallolmayacak sorunlar degıl bunlar
    bu arada salı gunune karşıya gecebılırım buyk ıhtımalle haberleselım musaıtsen salı gunu
    Serkan abi şu fan olayı nereye varıcak bir bakalım ona göre ayarlasak daha sağlıklı olur,parçalarımda gelsin km saati ile hepsini aradan çıkartmak istiyorum beraber ki,hava atıcam sana bi ton

Motosikleti
    Serkan abi şu fan olayı nereye varıcak bir bakalım ona göre ayarlasak daha sağlıklı olur,parçalarımda gelsin km saati ile hepsini aradan çıkartmak istiyorum beraber ki,hava atıcam sana bi ton
    sen benden eskısın megellıde kıdem farkımız var saygımız sonsuz saa , tm nasıl ıstersen günü sen belirle akalım piyasaya buğraaaaa )

Motosikleti
    Megelli 250r
    sen benden eskısın megellıde kıdem farkımız var saygımız sonsuz saa , tm nasıl ıstersen günü sen belirle akalım piyasaya buğraaaaa )
    Sıkıntı sıfır abi;) diğer arkadaşlarıda aramızda görmek isteriz ama kimse oralı değil baksana ben çok söyledim daha girmiyorum o konuya hiç...

Motosikleti
    Sıkıntı sıfır abi;) diğer arkadaşlarıda aramızda görmek isteriz ama kimse oralı değil baksana ben çok söyledim daha girmiyorum o konuya hiç...
    BEYLRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR MEGELLİCİLER İSTANBULLLLL da oturan arkadaşlar bi gün düzenlesek kimler gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

benım kankanın 600r ıle pozunu gondereyım bari göz kırpıyor megellim
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    BEYLRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR MEGELLİCİLER İSTANBULLLLL da oturan arkadaşlar bi gün düzenlesek kimler gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

benım kankanın 600r ıle pozunu gondereyım bari göz kırpıyor megellim
    http://imageshack.us/a/img809/7536/ip8j.jpg
    Arkadaşında katılsın bize serkan abi megelli ciler patladı anlaşılan öncülük eder bize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler