Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kardeşim o gaz teli muabbeti bende de olmuştu motor rölantiye düşmüyordu hemen gaz veriyordu kendi kendine ama düzelttiler o problemi şuan 16 gün oldu motoru alalı 700km yaptım gayet memnunum performans açısından hesaplamalarıma göre 20TL benzine 100km civarı yol yapıyorum rezerve dahil
    Rodajdan sonra bir hızlanma videosu koyarsanız birçok kişini merakını da giderirsiniz

Kazasız belasız devam edersiniz umarım
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen düşünüyorum zaten geçen 142 civarlarına çıkarttım zorlanmadan beşiktaş tünelinde 1000i geçsin video hazırlarım merak kalmaz kimsede :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

eyvallah kardeşim bu arada inşallah kazasız belasız sürerim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşim ne durumda şu an ?

hafiften var rahatsız edici değil zaten torku yüksek motor tek silindir o kadar olur diye düsünüyorum

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

Adanal'lı Sedat Ustanın Tercihi Megelli. Megelli ile Manavgat Motosiklet Festivali

Motosikleti
    Ramzey QM 200 GY - Megelli 250 R
    aynen kardeşim o gaz teli muabbeti bende de olmuştu motor rölantiye düşmüyordu hemen gaz veriyordu kendi kendine ama düzelttiler o problemi şuan 16 gün oldu motoru alalı 700km yaptım gayet memnunum performans açısından hesaplamalarıma göre 20TL benzine 100km civarı yol yapıyorum rezerve dahil
    Kardeşim Güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle. Sormak istediğim bir şey var. Stop ettikten sonra fandan gelen ses seninkindede rahatsız edecek boyutta ve uzun sürelimi ? Merak ettiğim için soruyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tahmin ettiğim gibi, bana göre naked çok daha güzel. Harika görünüyor.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    NAKED güzel. far kısmını hiç begenmedim.

valla kardesim bana normal geliyor ama sendeki ses nası duymadıgım ıcın bişey söyleyemiyorum uzun süreli derken motorun ısınmasına göre değişiyor çok trafikte kalırsan açıyor yaklaşık bi 30 saniye kadar sürüyor benimki ama o değişiyor hararete bağlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

buda son hali bıcı bıcı yaparken :D kuyruğunu kendim kestim daha cool duruyor şimdi

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    beyler bakım yaptıranlar kaça yaptırdı acaba? muhtelif bakım parça fiyatları çok uçuk diye bir duyum aldım

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bakım yaptıranlar kaça yaptırdı acaba? muhtelif bakım parça fiyatları çok uçuk diye bir duyum aldım
    bakıma yağ parası verdim kardesim 1000e gidicem cuma gunu dokuyucu.com.tr gir burda parça fiyatları yazıyor kardeşim

İlk sayfalardaki motocross model hakkında bilgi sahibi olan varmı ? @c00lrelax sanırım bumoto calibre konusunda da karşılaşmıştık.. Kararını tam olarak ne veya neler etkiledi ?
    Saygılar

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bakıma yağ parası verdim kardesim 1000e gidicem cuma gunu dokuyucu.com.tr gir burda parça fiyatları yazıyor kardeşim
    bu motoru almayı düşünüyorum ama alan arkadaşların yaşadıkları problemler kafamı karıştırdı.biraz daha bekleyip kullanıcılarından yorumları duymayı tercih edeceğim galiba.. test motoru olan bayii biliyormusunuz?
    TRANSALP XL700

B.evler Cengız motor kullanmana ızın verıyor. Bugun yenı gelen motorlar adanadan bayılere gonderılıyormus. Beyaz renk cuma yada ctesı bayılerde olacakmış.

Alıntı 4everstrong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk sayfalardaki motocross model hakkında bilgi sahibi olan varmı ? @c00lrelax sanırım bumoto calibre konusunda da karşılaşmıştık.. Kararını tam olarak ne veya neler etkiledi ?
    Saygılar
    valla kardeşim bu moto görünüşte tamamen çin malı tipindeydi ve fan problemi başta olmak üzere diğer problemlerini araştırdım ve sitelerde milletin elinden çıkarttığını gördükden sonra bumotodan vazgeçtim megelli 250r almamdaki sebeb yurtdışında baya bi kullanıcı ağı var ve pistlerde yarışları bile olması beni kafadan etkiledi, ayrıca çin malı değil ingiliz malı olması ve görünüş itibari ile bana kalırsa piyasadakı cogu motordan daha karizma durması kararımı etkiledi bi şans vermek gerektiğini düşündüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru almayı düşünüyorum ama alan arkadaşların yaşadıkları problemler kafamı karıştırdı.biraz daha bekleyip kullanıcılarından yorumları duymayı tercih edeceğim galiba.. test motoru olan bayii biliyormusunuz?
    valla kardeşim çıkan problemler öyle büyük problemler değil halledilebilecek cinsten problemler motor kısmında herhangi bi problem olmadığı sürece benim için problem sayılmaz yeterki motorda bi sıkıntı olmasın suan 1000 km oldu yarın bakıma götürüyorum ben bu problemler için aldığım bayiye sorunlarımı aktarmıştım onlarda distrübütor firmaya söylemişler beni dokuyucu genel müdürü aradı görüştüm Allah razı olsun cok ilgilendirler problemleri sordular ve çözüm için elinden geleni yapcaklarını söylediler ki öyle oldu da gerçekten ben bi şans vermek gerekli diye düşünüyorum Megelliye
    4everstrong bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    valla kardeşim bu moto görünüşte tamamen çin malı tipindeydi ve fan problemi başta olmak üzere diğer problemlerini araştırdım ve sitelerde milletin elinden çıkarttığını gördükden sonra bumotodan vazgeçtim megelli 250r almamdaki sebeb yurtdışında baya bi kullanıcı ağı var ve pistlerde yarışları bile olması beni kafadan etkiledi, ayrıca çin malı değil ingiliz malı olması ve görünüş itibari ile bana kalırsa piyasadakı cogu motordan daha karizma durması kararımı etkiledi bi şans vermek gerektiğini düşündüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

valla kardeşim çıkan problemler öyle büyük problemler değil halledilebilecek cinsten problemler motor kısmında herhangi bi problem olmadığı sürece benim için problem sayılmaz yeterki motorda bi sıkıntı olmasın suan 1000 km oldu yarın bakıma götürüyorum ben bu problemler için aldığım bayiye sorunlarımı aktarmıştım onlarda distrübütor firmaya söylemişler beni dokuyucu genel müdürü aradı görüştüm Allah razı olsun cok ilgilendirler problemleri sordular ve çözüm için elinden geleni yapcaklarını söylediler ki öyle oldu da gerçekten ben bi şans vermek gerekli diye düşünüyorum Megelliye
    bende çok isterim farklı markaların türkiyede tutunmalarını. inş megellide tutulur ve alanlar pişman olmaz.
    googan bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Tutunmadan edinmek lazım bi tane
    googan bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Video paylaşan yok mu ??

c00lrelax megelli ye 150lik teker takmak mümkün müdür ?

Alıntı edhem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c00lrelax megelli ye 150lik teker takmak mümkün müdür ?
    150-70-17 de takılıo ben dunlop sportmax 150-60-17 takılı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler