Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x8 250 ie
    Bende bugün büyük bi kaza yaptım kaskım olmasa ölmüştüm piagiom yedi eminde bakalım ne olcak Allah korudu. İnşallah masraf işini absorve edebilirizde megelliyi alırken zorlanmayız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı lorelas.es adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor o göstergeyle o aleminyum şaşi ile biraz zor tutar ama bakcaz görcez...
    gosterge cogu motorunkınden kalıtelı.
    alemınyum nedır?

bi getiremediniz şu makinayı getircez diye tutturmuşsunuz getirin de görelim artık
    ne kadar ıgrenc bır usluptur bu...

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı googan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mesajın da kuvvetiyle son dakikada gt250 Naked'dan Megelli'ye döndüm Ankara'dayım ben de ilk fırsatta (parayı denkleştirip denkleştirmez) 125 almayı planlıyorum. Bir telefon mail vs göndermen mümkün müdür? Ustanın telefonunu bir de bir kaç ipucu öğrenmek niyetindeyim. :D

Şimdiden teşekkürler.
    125 s sahibiyim motorumdan memnunum ama sana tavsiyem 125 alacağına biraz daha bekle birikim yap veya üstüne kredi çek 250 al
    ayrıca motorun parça sıkıntısı olacak diyen bir arkadaş olmuş, okuduğum kadarıyla megelli 250 cc ile daha iddalı geliyor eskiden parça sıkıntısı yokken ıstediğin parca 2 günde kapına geliyordu şimdiki servis ve bayi yapılanmasıyla anında parça buluruz gibime geliyor ayrıca fiyatlarıda uçuk değil

bu megelli alfa romeo arabaları gibi sorsan % 90 ı kötü diyor ama hiç birinin o motora binip 2 tur atmışlığı yok
    googan bunu beğendi.

megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s

Megelli için yeni bir site www.dokuyucu.com.tr

Megelli ile ilgili yeni bir site www.dokuyucu.com.tr Megelli Türkiye genel dağıtıcılığını alan Dokuyucu Ltd. Şti. yeni sitesi ile yayına başladı.
    Sadece Megelli için kurulan bu yeni web sitesi müşteri, bayi ve servislerin tüm ihtiyaçlarını, daha kaliteli bir şekilde karşılamak için yayın hayatına başlamıştır.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı megelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli ile ilgili yeni bir site www.dokuyucu.com.tr Megelli Türkiye genel dağıtıcılığını alan Dokuyucu Ltd. Şti. yeni sitesi ile yayına başladı.
    Sadece Megelli için kurulan bu yeni web sitesi müşteri, bayi ve servislerin tüm ihtiyaçlarını, daha kaliteli bir şekilde karşılamak için yayın hayatına başlamıştır.
    noldu hocam ne zaman gelicek bunlar bir iki tane görseydik bişeyler
    # motosikletle.blogspot

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Topic çok gerilere düşmüş.Yalnız motor denildiği gibi 26 beygir ve 123 kilo çıkmazsa ve alanlar 140ı geçemezse kıyamet kopar vallahi bu kadar kişi bekliyor alacaklar arasında ben de varım.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Bende cbr250r, inazuma ve megelli 250r arasında dolaşıyorum. Üçününde tarzları farklı ama karar vermek zor, megelliyi bekliyorum, belirleyici o olacak galiba.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor güzel, umarım yeni distribütör bayi ağını geniş tutar. Yalnız S ve R modellerin aynı fiyatta olması bana garip geldi. Her zaman naked daha ucuz olur.

lorelas.es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam valla cok güzel dokuyorsunuz az önce araştırdım da dokuyucu diye bir site yok..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    hocam valla cok güzel dokuyorsunuz az önce araştırdım da dokuyucu diye bir site yok..
    Linki açmaya çalışsanız sorun olmayacak, 2 gün önce açılmış site googleda çıkmaz.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Bu megelli ya piyasayı darmadağın edecek ya da unutulup gidecek.Tahminim darmadağın edeceği yönünde 26 beygir ve 123 kilo enjeksiyon su soğutma İtalyan tasarım ve ucuz fiyat

Motosikleti
    piaggio x8 250 ie
    Arkadaşlar ben motoru alıcam isteyen gelir m.köyde gösteririm. bende nisanı sabırsızlıkla bekliyorum.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı aLkadraZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motoru alıcam isteyen gelir m.köyde gösteririm. bende nisanı sabırsızlıkla bekliyorum.
    Aldığınız gibi görmeye geleceğim bu motoru görmemek ayıp olur
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

googan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 125 S
    Gönül ister ki 250 alayım almışken ama bu parayı zor toparladım benli seneye bunu satar üzerinde koyup 250 alırım diyorum. Yine de koşullar uygun olursa tavsiyeni tutmaya çalışacağım. Bir de bir sorum var. Orjinal malzemeyle cc arttırıyorlar vs gibi muhabbetler var. Yükseltme işleminin ucuz olması bir yana, 'motor aslında 250 için yapılmış' demişler, 125'ten uygun tam verim almak için dişli vs değiştirilmiş. Bu konularda bir bilgin, önerin var mı?

bkz. http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/68774-megelli-fanlari-buraya-8.html ve öncekisayfalardan aklımda kalanlar.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gönül ister ki 250 alayım almışken ama bu parayı zor toparladım benli seneye bunu satar üzerinde koyup 250 alırım diyorum.
    Böyle bir planın varsa bu motorun 125 liğini sakın alma. Satamazsın yada yok pahasına satabilirsin ancak...Yazık olur parana
    #sürenadam

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    keşke param yetsede alabilsem ne yazıkki alamayacağım güzel motosikletmiş

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Gönül ister ki 250 alayım almışken ama bu parayı zor toparladım benli seneye bunu satar üzerinde koyup 250 alırım diyorum. Yine de koşullar uygun olursa tavsiyeni tutmaya çalışacağım. Bir de bir sorum var. Orjinal malzemeyle cc arttırıyorlar vs gibi muhabbetler var. Yükseltme işleminin ucuz olması bir yana, 'motor aslında 250 için yapılmış' demişler, 125'ten uygun tam verim almak için dişli vs değiştirilmiş. Bu konularda bir bilgin, önerin var mı?

bkz. http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/68774-megelli-fanlari-buraya-8.html ve öncekisayfalardan aklımda kalanlar.
    arka dişliyi küçültüp ön dişliyi büyütmen zinciride daha ince kullanman gerekiyor ama 250cc geldiği için 125 cc tavsiye etmem eskiden almış olmasam ve şu an megelli almayı düşünsem 5000 lira 125'liğe verene kadar ne yapar ne eder üstüne ekler 250 cc alırdım

Motosikleti
    piaggio x8 250 ie
    Benim vaziyetler çok kötü piagio perte çıkıcak gibi 5.750 hasar çıktı,ark. k.kartında sorun çıktı,tramer hatayı 50 50 verdi. Yinede almak için kendimi zorluycam k.kartı işini halledebilirsem :( Allahtan umut kesilmez.

omeroguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar Sport
    Hyosung konusunda baya bir niyete girmiştim ama acelem yok, biraz daha bekleyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Bende aksesuar ile ilgili birşeyler sormak istiyorum.
    Standart olarak bu seriler için üretilen OEM aksesuarlar var mı?
    Örnek olarak, uzun yol yapacaklar için eşya taşıma çantası (bagaj) arka, sağ ve sol gibi, motor renklerine uygun kask, kıyafet vs. (bunlar diğer markalardan da bulunabilicek türden olsada, varsa neden olmasın), muhafaza için branda vs. gibi çoğaltılabilir.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çin malı italyan tasarımı bir motorsa bumoto gibi 6500 e 250cc satarlarsa satılır yoksa zor. hyosung kendini ıspatladı ve safkan çin değil. ama megelli beni korkutuyor şahsen bunca zorlukla kazandığım paramı kendini ıspatlamamış bir motora vermem buna hyosung da dahil. alcağın motorda sıkıntı olmıcak yok kronik radyatör problemi yok elektirik problemi. al bi ktm,honda,suzuki kronik problemsiz bin. mantık budur.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

ayrıca 250r piyasaya sürüldümü ? kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler