Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    bu arada geçenlerde motoru durduğu yerde yan yatırdım sinyalimin biri kırıldı yenisini sipariş etmek için camgözün sitesine girdim bide ne göreyim 250 cc modellerinide eklemişler ama stokta yok galiba 250 modelleri Türkiyeye geliyor http://www.camgoz.com.tr/asp/brands.asp?brand=MEGELL%DD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    Megelli'nin ürettiği modeller görsel olarak biblo niteliğinde. Kalite olarakta kötü olmadığı söylenmekte ama markanın piyasada hakettiği yeri bulamaması gerçekten üzücü. Özellikle racing modeli benim gibi görselliğe düşkün genç arkadaşların kanını kaynatıcak cinsten. Şeytan dürtüyor sat scooterini al bir tane gpr veya megelli diye ama mantık engel oluyor saolsun!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Megelli'nin distribütörü allahına kurban adanalı camgöz motor Yani şimdi yalan olmasın adamların çok güzel bir dükkanı var gittim gördüm arka arkaya 4-5 dükkanı bağlamış depo olarak kullanıyo ama çinli motorlara yedek parça sağlamak nere. Bir motora tamamen distribütörlük yapmak nere ?

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    mengu16 ne dersin bir cesaretle sıfırını alsam çok mu hata etmiş olurum. Vitesli motora geçiş yapmak istiyorum ama klasik 2.el tutulmamış bir motor almaktansa 2. el hondamı alsam sorusu benimde aklımı kurcalamakta

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kosnük adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mengu16 ne dersin bir cesaretle sıfırını alsam çok mu hata etmiş olurum. Vitesli motora geçiş yapmak istiyorum ama klasik 2.el tutulmamış bir motor almaktansa 2. el hondamı alsam sorusu benimde aklımı kurcalamakta
    Honda alma sıfır 150'lik çinlilerden al mondial yuki veya asya marka.

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    kısa ve net cevabın için teşekkür ederim

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yanlz Camgözün Megelli 250 leri siteye koyması düşündürücü. Eğer gerçekten getireceklerse ve CBR250 den 1000~1500 TL daha ucuza satacaklarsa mükemmel olur
    #sürenadam

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    ilanlar uzun süredir var ama bi kıpırdama yok gibi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Megelli cinli ve hondadan ucuz olmasi dogal tabi, kalite olarak tavsiye ederim ama

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 cc de bu dizaynlarla japonlar üretim yapsa keşke, Dizayn var, başka herşey belirsizlik denizi...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Cinliler Megellinin kalitesini bozmayacak tahminimce, fuardaki modelleri cok guzeldi, ama fiyat biraz ucuk, 150ccden 1000ccye yeni modeller var, bakalim hangileri gelecek

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cinliler Megellinin kalitesini bozmayacak tahminimce, fuardaki modelleri cok guzeldi, ama fiyat biraz ucuk, 150ccden 1000ccye yeni modeller var, bakalim hangileri gelecek
    Çinli olması değil de adının İtalyanmış gibi gösterilip arkasında ingiliz menşeili olan bir marka olması garip İngilterede üretilmediği elbette kesin. Malum honda ve japonlar da küçük hacimlerini pakistan, çin, vs, vs, de üretiyor. KTM de tamamen hindistan Sen daha iyi bilirsin zaten...

1000cc ye kadar dediğin megelli modelleri miydi??

Fiyat olarak da bir ara 0km sini 4000 TL ye kadar düşürmüşlerdi. YBR, CBF veya CBR125 fiyatlarına bakınca bence çoook makul bir fiyat. Şuaralar 0 km sini pazarlıkla 4,5-5 arasına alırsın herhalde.
    #sürenadam

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    bugün camgöz motorun sitesine girince megelli modelini kaldırdıklarını gördüm. telefonla aradım bilgi almak için ve çıkan beyfendinin demesine göre ayın 15i ile 20si arasında yeni fiyatlar belirlenecekmiş. 250lik modelinin gelip gelmeyeceğini sorduğumda büyük bir ihtimalle gelecek dedi (1 hafta kala hala nasıl belli olmaz anlamadım ) kasalarda bir değişiklik olacak mı diye sorduğumda ise büyük bir değişiklik olmayacağını, sadece makyaj yapılacağını söyledi. Fiyatları konusunda üç aşşağı beş yukarı bilgi verebilirminiz dediğimde 250lik 8bin civarı, 125lik 6bin civarı olur dedi. bekleyip görücez diycem ama anladığım kadarıyla daha çok bekleriz

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ... 250lik modelinin gelip gelmeyeceğini sorduğumda büyük bir ihtimalle gelecek dedi...z
    Yaklaşık 1 yıl kadar önce, bu başlıkta, bahar aylarıydı sanırım... "Yaz başında geliyor" diye haber almıştık 250cc ler için. Kış ortası oldu, "1 haftaya kadar geliyor" dediklerine göre.... Ben hesaplayamadım.

Ayrıca yeni fiyatlandırma yapıcaz diye siteden kaldırılmaz o modeller. Zaten fiyat vermemişlerdi ki Suzuki zam yapmadan önce siteden mi kaldırıyor modelleri

Ve 125 liğin ~6 TL olduğu modelin 250liği ~8 olur mu? Bence olmaz...

Aha buldum
    Alıntı odesa yasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..Tşk Ederim Syanur,

servis durumu şuan pek yayğın değil, yeni yılda 250 cc lerı turkıyeye gelıyor ve bu motorların gelmeyle bırlıkte ilk olarak ADANADA bılk servisi kurulucak die bılgı aldık, ve daha sonra da istenbul ilk tercihlri olucakmış,
    şuan için pek mekanık arızam olmadı,çok şükür kazamda olmadı....

yakıt konsunda deposu 30 tl doluyor ve 200 km yol yapıyor...maksımum hızı bu hafta sonu denedim motor üzerinde tek kişi iken 123 km hız yaptı 2 kişi ikende 107 yaptı....

saygılarımla
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2209693
    #sürenadam

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    tamam adamlar yeni yılda gelecek demiş ama zaman belirtmemişler demi her yıl bir öncekine göreyenidir sonuçta

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    tamam adamlar yeni yılda gelecek demiş ama zaman belirtmemişler demi her yıl bir öncekine göreyenidir sonuçta
    Olabilir tabi, bizim esnaf yapar böyle (Buarada mesaj tarihi buradan gözükmüyormuş, yasin'in yazdığı mesaj 2010 11. ay )
    #sürenadam

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Gecen yıl tam alıyordum bu motoru , cumartesi aksam üstü aradım adamı karttan parayı cek Pazartesi almaya gelecegim demek için aradım 5 dk önce olsa çekersin ama kapattım dükkanı dedi , bende açamaz mısınız dedim olmaz dedi Pazartesi gunü çekeriz dedi . Ne olduysa pazar gunü vazgeçtim Pazartesi gunü yeni kasa Cbr 125 için kapora verdim.
    Su an iyi kıde almamısim diyorum. 5600 tl ye aldığım Cbr i 3200 km binip 6000 tlye sattım. Ardından tekrar Cbr 125 aldım 5800 tl ye ve 24bin km sonra 5500 tl ye sattım. Su anda ninja kullanıyorum.

O gün Megelli almış olsaydım eminim bu sekilde olamaz ve bu kadar km kullanamazdim

Son durum ne bu megelli de Geliyormuymuş 250'lik modeller :D

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    siteye tekrardan eklemişler megelli markasını ama ne tezattır ki hiç bir modelin stoku yok kardeşim madem elinde yok ne güzel kaldırmışsın işte niye geri ekliyorsun. Gerçekten bir markanın distribütörü olmak bambaşka bir olay.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    1.si megellinin torku dusuk motorla oynasan bile sadece hizini arttirabiliyorsun tork dahada dusuyor bir arkadas asya scooterlari gecemedigini bile soylemis. tipki yamaha r125 gibi motor sahane ancak cbf150 acik ara tokatliyor o motoru. ben yazin ktm duke 200 alicam 2. alternatif hyosung 3. honda cbr250. megelli 250 ninde torku dusuk olur. bir hyosungdan hondadan tokat yemek hos olmuyor makyajda bir yere kadar ktm i saymiyorum bile top diye sektirir valla. megelli almamamin en buyuk sebebide yedek parcasi yok. kesinlikle cok dusuk fiyatlari olmadigi surecede almam. ama bana gore racing kategorisinde(250 cc) en makyajli motordur yamahadan daha saglam makyaji var...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler