Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    megelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Alıntı receplp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee nerde satılıyo bunlar??

+f
    yatları gercekten 5-6 mı?
    2010 Ocak tan itibaren Türkiye deki, motosiklet showroomlarında olacak. Bayi ağı sizlere bildirilecektir. Marka Şubat 2010 İstanbul Motosiklet fuarına da katılacaktır. Şu an Adana'da stoklarlarda bulunmaktadır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

Alıntı CBR700F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yerde gördüm bu aletler 2 zamanlımı 4 mu ? bikez.com da 2 zaman gözüküyor ? alacağımdan değilde merakımdan soruyorum.
    Ürünler 4 Zamanlıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Alanya lılar Mart ayında Megelli ile tanışacak. Mart ayından itibaren Megelli ler Alanya'da Mega Motor stoklarında. Tüm modelleri ve renkli ile Mega Motor mart ayında Megelli satışlarına başlıyacak.

Motosikleti
    VFR 800 F
    6000 tl ümidi ile baya bir araştırma içerisine girmiştim ki camgözün sitesinde liste fiyatını 7200 tl olarak görünce biraz zora girdi artık...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    süpermoto gerçekten çok hoşmuş yahu
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Liste fiyatını (125 r) 6250 tl çekmişler ama servisleri nasıldır ki sonucta Türkiyeye yeni gelen bir marka ...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Kırmızı şasili olanlara bayılıyorum bende. Biraz güçsüz buluyorum ama fiyatına göre(son fiyatı) çok iyi motosikletler bence. Kafes şasileri yeter

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı şasili olanlara bayılıyorum bende. Biraz güçsüz buluyorum ama fiyatına göre(son fiyatı) çok iyi motosikletler bence. Kafes şasileri yeter
    evet 11 HP biraz az gibi ama sanırım cbr125 den 15 kilo civarı daha hafif.
    cbr 125 13.1 HP sanırım

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Yarin Bü makinaları canlı bir şekilde inceleme fırsatım olacak bakalım ne olacak

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorları inceledim herşey iyi hoş da fiyat biraz pahalı gibi. NAKED modeline 5.750 tl peşin para fiyat çektiler :S Sizce o paraya alınırmı?

Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Megelli ' ler Denizli'de CLASS Motorda.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tasarım ve işçilik gerçekten çok güzel ancak, teknik detaylar biraz yetersiz maalesef.
    13.6 HP güç üreten, 6 vitesli şanzumana sahip Honda CBR125 5,995 TL fiyatla satılırken, tercih edilmesi biraz zor gibi geliyor bana.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tasarım ve işçilik gerçekten çok güzel ancak, teknik detaylar biraz yetersiz maalesef.
    13.6 HP güç üreten, 6 vitesli şanzumana sahip Honda CBR125 5,995 TL fiyatla satılırken, tercih edilmesi biraz zor gibi geliyor bana.
    7250 TL spor modeli fazlasıyla pahalı acaba pahalı olan kalitelidir mantığıyla mı piyasaya giriyorlar ?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben bu motoru adana bikaç ay önce inceledim üzerine oturma fırsatım falanda oldu :

Görüntü : çok güzel çok tatlı bi tipi var görüntü konusunda çok özenmişler takdir ettim.
    Kalite : bana cbr ve ybr ye göre kalitesiz geldi,hyo gt 250 ye göre bile kalitesiz geldi,çöpten düzme gibi,lastikler falan çin malı (çok şaşırdım),şahsen kalite olarak bana güven vermedi
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Megelli' ler Fethiye'de Doğa Motor'da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

Megelli'ler Marmaris'de İstanbul Motor'da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7250 TL spor modeli fazlasıyla pahalı acaba pahalı olan kalitelidir mantığıyla mı piyasaya giriyorlar ?
    125r için bazı standartlar:
    Dijital Ekran (standart)
    Power Lambası (standart)
    T6 Alüminyum Şase(standart)
    Angle far(standart)
    Çelik fren halatı (standart)
    Led stop sinyal (standart)
    Renkli ön cam (standart)
    Krom eksoz (standart)
    Seramik silindir (standart)
    Jant şeridi (standart)

E3 Standartı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

Marmaris Yat Limanı Megelli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

Arkadaşlar merhaba bütün olumsuz yorumlara rağmen gidip megelli 125 r aldım ve ilk deneyimimi sizinle paylaşmak isterim.Daha önce yorumlarınızdan okududuğum gibi onu alacaksan biraz fazla ver şunu al 2004 model hondanın 13.500 tl olan motorları var hız yapmak için ama hangi yolda şehir içindemi hız yapıyorsunuz bu motorun kullanıcı kitlesi farklı bana yeter.Denedim 140 km hız yapabiliyor ve zorlanmadan şişmeden tekrarlıyorum hiç zorlanmadan.Birde size ufak bilgi daha vereyim hani yorumlarda bahsedilmiş ya 250 cc lik sadece avrupada olacak avrupa müşterilerine sunulacak gibi arkadaşlar şuan motorum serviste 400 tl gibi bi masrafla 250 cc yükseltiliyor fabrikasına kadar arayıp teyit aldım bilginize ve şöyle söyleyeyim şehir içinde ve dışında mükemmel bir sürüş zevki var. tavsiye ederim 125 lik honda ve yamahayı geride bırakmış tek kelimeyle.Motoruma kavuştuğum zaman 250cc lik deneyimimi tekrar aktarırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Arkadaşlar merhaba bütün olumsuz yorumlara rağmen gidip megelli 125 r aldım ve ilk deneyimimi sizinle paylaşmak isterim.Daha önce yorumlarınızdan okududuğum gibi onu alacaksan biraz fazla ver şunu al 2004 model hondanın 13.500 tl olan motorları var hız yapmak için ama hangi yolda şehir içindemi hız yapıyorsunuz bu motorun kullanıcı kitlesi farklı bana yeter.Denedim 140 km hız yapabiliyor ve zorlanmadan şişmeden tekrarlıyorum hiç zorlanmadan.Birde size ufak bilgi daha vereyim hani yorumlarda bahsedilmiş ya 250 cc lik sadece avrupada olacak avrupa müşterilerine sunulacak gibi arkadaşlar şuan motorum serviste 400 tl gibi bi masrafla 250 cc yükseltiliyor fabrikasına kadar arayıp teyit aldım bilginize ve şöyle söyleyeyim şehir içinde ve dışında mükemmel bir sürüş zevki var. tavsiye ederim 125 lik honda ve yamahayı geride bırakmış tek kelimeyle.Motoruma kavuştuğum zaman 250cc lik deneyimimi tekrar aktarırım.

Motosikleti
    Coming soon !!
    naked modelleri güzel duruyor.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bir iki hafta önce supersport modelini inceleme fırsatı buldum.Malzeme kalitesi fena değil; zaten 125 sınıfında çok üstün işçiliği olan motosiklet görmedim.Görüntüsü çok iyi ve çok orjinal;aprilia, cagiva falan da olmadığı için bence rakipsiz.CBR 125 zorlu bir rakip ama ikisi biraz farklı zevklere hitap ediyorlar.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Megelli Naked 250s
    Megelli Kuşadası'nda MOTOPORT'ta...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 ----------

Megelli Gaziantep de USTA MOTOR'da...

Alıntı ayhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimlerini eklersen seviniriz ?
    Hasta La Victoria Siempre !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler