Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    seneye 9500 tl ye satacaklarını soyleyen bayiler bu tür sorunları halletmeleri gerekiyor,yoksa seneye bi adet bile satılmaz bu motordan
    R&buğra ve amac bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki paylaşımımın linkini, baska bır motor sıtesınde de paylşasmıştım onun lınkı ile birlite gonderdım Dokuyucuya dun aksam. Hafif hafif tepki vermeye basladılar :D Dokuyucudan da aradılar, benim bayidende. Hadi hayırlısı : )
    Arkandayız amac nasıl istersen öyle yapalım çünkü bu konu aa benim motorumda az sorun var benimkinde şu var bu yok değil ya hepimizinki hatasız olucak yada varsın olsun hiçbirimizin megellisi olmasın...
    extra_serkan ve amac bunu beğendiler.

Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seneye 9500 tl ye satacaklarını soyleyen bayiler bu tür sorunları halletmeleri gerekiyor,yoksa seneye bi adet bile satılmaz bu motordan
    Katılıyorum. Bu tür sorunları halletmeleri gerekiyo , bende bu motordan almayı düşünüyorum ve yoshimura egzoz takmayı dusunuyorum hem ses hem performans bakımından iyi olur diye duymustum arkadaslardan

www.youtube.com/watch?v=7fmVY64c_Zw

Burda yoshimura egzoz takilmis sesi gercekten cok iyi acaba motorda oynama falan yaptilarda ondan mi boyle ses cikiyo bilmiyorum ama sesi gercekten cok hos geldi bana bi 600 lugu andiriyo gibi
    extra_serkan bunu beğendi.

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı Galaxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. Bu tür sorunları halletmeleri gerekiyo , bende bu motordan almayı düşünüyorum ve yoshimura egzoz takmayı dusunuyorum hem ses hem performans bakımından iyi olur diye duymustum arkadaslardan

www.youtube.com/watch?v=7fmVY64c_Zw

Burda yoshimura egzoz takilmis sesi gercekten cok iyi acaba motorda oynama falan yaptilarda ondan mi boyle ses cikiyo bilmiyorum ama sesi gercekten cok hos geldi bana bi 600 lugu andiriyo gibi
    ses fena olmuş etkilendim doğrusu ama motor henuz yenı ,egzosu deiştirmek açıkçası yemiyo şu bi gerçekki 250 tek silindir olmasına rağmen sesi zaten harika ama abart takmak için bnce erken

Arkadaşlar egzoz demişken tiger adlı markanın sele altı ucuz fiyata güzel egzozları var ama 600 ve 1000 lik makineler için megelliye bu egzozlar takılırmı acaba ?

c00lrelax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR MOTORU ALALI 50 GUN OLDU BAHCELIEVLER CENGIZ MOTOR HALA RUHSAT VE PLAKAYI CIKARMADI. KAC DEFA KAVGA ETTIK TELEFONDA, AĞIR HAKARET ETTİ BANA. DOKUYUCUYA(İTHALATCI) MAIL ATTIM AMA HALA BIRGELISME YOK. GIDIP O ADAMIN KAFASINI GOZUNU PATLATIP DUKKANI BASINA YIKMAKTAN BASKA BIR CARE KALDIMI ????

Motor ınanılmaz yağ akıtıyor. Kızıltoprak MOTOTAŞ ı aradım. Çok yogunuz bakamayız, nerden aradıysan oraya götür dedi ???? Evden Bahçelievler 1 saat Kızıltoprak 10 dakika. Bahçelievlere götüremem adamın ağzını burnunu kıracam bu hafta sonu. Zaten yağ kaybediyor gidene kadar motor yanar. Kartalı aradım sağolsunlar getir dediler. Götürdüm. Motordan indim ben bile inanamadım gidonun altından plakalığı kadar yağ işçinde kalmış motor. Sanki yağla yıkamışlar motoru.

İthalatcının umursamazlığı ve bayinin üçkağıt kabiliyeti bir araya gelmiş türkiyede Megelli pazarı oluşmuş.

Ha birde serviste dediler arızalı olan gostergeler değişecek. Artık nezaman gelirse yenileri ! 1000 km den sonra vidalar gevsedıgı ıcın benzınde akıtmaya baslıyormus. Ozamanda vıdaları degısmeye getırmen lazımmış.

Edin arkadaşlar herkese tavsiye edin MEGELLİ yi Özeliikle B.evler Cengiz den alsınlar......
    kardeşim o cengizmotordaan herkezin çektiği var zaten birisi daha orasından şikayetciydi plaka muabbetı şu şekilde aynısı benım basıma geldi fakat 1 haftada çözdük şase numarasında 0000024 olması gerekirken 0000D24 yapmıslar yani 1 tanesini "D" yapmıslar o yuzden de trafik lşubede sıkıntı cıkıyor bunuda zaten ithalatcı firma hemen yeni bi teknik belge göndererek işi çözüyor o cengzimotordaki adamın işgüzarlığıdır. Ben beşiktaş daytonadan aldım motorumu servis olsun showroomu olsun adamlar gayet ilgili ve işleri çok çabuk çözüyoruz. ayrıca yağ akıtma problemini ilk defa senden duyuyorum ona bi kesin baktır olmadı kasımpaşada artı motor var orayada bi gösterebilirsin kızıltopraga kadar gitmene gerek yoktu avrupada da var servisleri tekrar geçmiş olsun. ayrıca ithalatcı firma çok ilgili kardeşim sen mail atma direk telefonlar ara bi görüş bana lazım olan bi kaç parça gelecekti adamları aradım ben kendim sipariş ettim servise aratmadım adamlar o gün yada ertesi gn kargoya verdi ve 2 gün içerisinde parça elime geldi daha geçen gün benzin keçesi istedim ertesi gün geldi servise telefonla bi arayıp konuş derim ithalatcıyı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı Kuzquncuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar egzoz demişken tiger adlı markanın sele altı ucuz fiyata güzel egzozları var ama 600 ve 1000 lik makineler için megelliye bu egzozlar takılırmı acaba ?
    kardeşim takılır takılmasınada biraz modifikasyon yapman lazım cunku 1000lik makinaların egzoz boruları bizimkilerden biraz büyük onu bi ustana sor derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

benım motor da suan 3000e merdiven dayadı bakıma giricek 3000de bakalım suan bi sıkıntım yok performans acısından da yürürü açısında da gösterge problemi bende de var ama pek bi problem değil çünkü 10 dakka sonra ibre aşşa iniyor ledler orjinali gösteriyor koso rx1de benzin göstergesi yokmus diye duydum o yuzden pek değiştiresim yok bide bu üstündeki gösterge ledli cok hosuma gidiyor değiştirmeyi düsünmüyorum ayrıca arka kuyruga polyester bi yarış grenajı döktüresim var kuyruga biraz kısa bakalım sadece suan bi fikir ama aklıma baya yattı araştırmalara devam ediyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

valla bence 2013 serisi kobay olarak kullanıldı seneye bu kadar problem cıkacagını sanmıyorum çıkartmasalar iyi olur cunku kendileri kazanıyor sonuçta. ya zaten cokda büyük problemi yokta ıvır zıvır uğraştırması insanın canını sıkıyor benim temennim inşallah motorunda bi sıkıntı cıkmaz sağında solunda arıza cıkmıs halledilir sorun değil motora öpücük atmayalımda gerçi atcagımızı sanmıyorum bakalım zaman neyi gösteriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar dostlar.. bir süre megelliyi ciddi anlamda düşünmüşken hararet sıkıntıları boy göstermişti nedir ne değildir kronik sıkıntıları bu canavarların ?
    kardeşim hararet sıkıntısı yok motorun fanlar gayet stabil çalışıyor soğutmayla ilgili bi sıkıntısı yok benim mahalleden arkadaşımada almıstık 2 gun sonra fanlar çalışmıyordu oda cam sigortadan kaynaklı halledildi kronik bi sorunu çıkmadı daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:36 ----------

Ha birde serviste dediler arızalı olan gostergeler değişecek. Artık nezaman gelirse yenileri ! 1000 km den sonra vidalar gevsedıgı ıcın benzınde akıtmaya baslıyormus. Ozamanda vıdaları degısmeye getırmen lazımmış.
    1000den sonra vidalar gevşedigi icin benzinmi akıtıyormus o ne alakaymış sormadınmı şaşırmışlar kendilerince teknisyen ağzı yapıyorlar kardeşim servisini iyi seç bak o cengizmotordan bende alacaktım adamı aradım kırmızı var dedi ben dedım beyaz istiyorum adam dıyorki "ya gel kardeşimm sen 3 gun sonra gelcek beyazı ben sana kullanman icin hyosung 250r vereyim o gelene kadar süreresin" felan bu tarzda ucuz konuşmalar yaptı zaten soğumuştum direk gitmedim direkten döndüm yani sen servisini değiştir kardeşim sonucta garantili mal servisin cebiden cıkan bi para yok bakmak zorundalar
    amac bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şikayet edin o zaman bu Cengiz Motor'u distribütöre...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    valla hocam tercih meselesi,honda tabiki tutulmuş ,markası belli,parça kalitesi belli fakat zevkler motorda tartışılmaz bi dünya honda,kawa ve yamaha varken piyasada megelli görüldüğünde (dışardan ducatiye de benzeten çok ) bi çok insanın ağzının sulandığını her gün bizzat yaşıyorum,TR de yeni doğrudur kronik sorun olarak gösterge panelinden kaynaklı bir hata var bunuda zaten distribütör kabul etti ve değiştiriyolar , kabul ediyorlar yani hatalı olduğunu , bende bilerek ve araştırarak aldım bu motoru gerek şekli gerekse performansı, diğer 250 liklerden özellikle 250 cbr den çok ama çok daha performanslı en buyuk ozelliği hafif olması motorun , burda yazılan sıkıntılar bende olmadı 2000 e gelmek uzere motor ben genel olarak çok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:38 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=1vlnrD1-WM0
    kayıtta 187 km hız diyor doğrumudur bu )
    Megellinin urettigi ilk motosikletmis gibi cikan arizalar bir kenara asil onemli olan megellinin musteri memnuniyeti bence. Adamlar neredeyse dernek kuracaklar dolandirici bir bayi yuzunden ama megellinin gıkı cikmiyor? E nasil guvenip alalim simdi? Şekline diyecek yok cok yakisikli gidisini de bilemem kullanmadim ama onemli olan guzel tipi olsun hizli gitsinmidir? Kaplumba ile tavsan hikayesi gibi oldu bu.. megelli cok hizli ama adam mobiletle 50 km gidiyor megelli 20. Km de yag benzin ne varsa akitip hararet yapiyor.. tabiki mecaz bir ornek ama dogruluk.payi yok mu bir dusunun? Objektif olun burasi forum.. ben hyosungum varken negatif yonlerini yazdim az kalsin asacaklardi beni bazi gt250r kullanicilari ben istemezmiyim megelliye binmek? Tabiki isterim ama bukadar sorun varken ve sacma sapan 3 kagitci bayiler varken,herkes sikayetiyken megellinin birsey yapmadigini gorunce koşarak uzaklaşiyorum
    amac bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megellinin urettigi ilk motosikletmis gibi cikan arizalar bir kenara asil onemli olan megellinin musteri memnuniyeti bence. Adamlar neredeyse dernek kuracaklar dolandirici bir bayi yuzunden ama megellinin gıkı cikmiyor? E nasil guvenip alalim simdi? Şekline diyecek yok cok yakisikli gidisini de bilemem kullanmadim ama onemli olan guzel tipi olsun hizli gitsinmidir? Kaplumba ile tavsan hikayesi gibi oldu bu.. megelli cok hizli ama adam mobiletle 50 km gidiyor megelli 20. Km de yag benzin ne varsa akitip hararet yapiyor.. tabiki mecaz bir ornek ama dogruluk.payi yok mu bir dusunun? Objektif olun burasi forum.. ben hyosungum varken negatif yonlerini yazdim az kalsin asacaklardi beni bazi gt250r kullanicilari ben istemezmiyim megelliye binmek? Tabiki isterim ama bukadar sorun varken ve sacma sapan 3 kagitci bayiler varken,herkes sikayetiyken megellinin birsey yapmadigini gorunce koşarak uzaklaşiyorum
    Objektiflik konusunda bende birçok arkadaşlarda her zaman gördüğümüz yaşadığımız şeyleri burda yazıyoruz almayı düşünen ama fikri olmayan arkadaşlar için eski sayfalarda bir arkadaş alıyım mı diye sordu bana bekle biraz bakalım bu ufak tefek sıkıntıları çözebilicekler mi dedim,burda özellikle extra serkan,amac,ben ve bir iki arkadaş daha kusura bakmasınlar isimleri gelmedi şimdi aklıma resmen sesli düşünüyoruz o kadar açık ve objektifiz benim canım yanarsa bari başkasının canı yanmasın derim bu konuda hassasiyetimiz olduğunu bilmeni isterim gerçi anlaman lazımdı seninde herşey ortada...
    c00lrelax, amac ve extra_serkan bunu beğendiler.

evet motorlar daha cok yeni kobay olarak biz deneme tahtası olduk belki ama daha sorunum çözülmedi diyen varmı arızalarla ilgili cengizmotor dısında ? evet bende bi ara sinir olmuştum servise gidip gelddim bi hafta ıvır zıvır ufak tefek şeyler yüzünden ister istemez insanın canı sıkılıyor ama ALlaha sukur suan bi problemim kalmadı. cengiz motora gelince zaten o adamın üçkağıtçı iş güzar oldugunu ben bile ilk motoru almaya gidecegim gün anlamıstım adam bana gel motorun gelene kadar kullanmalık bi motor vereyim diyor böyle bi basitlik olabilirmi ya ? hani öyle bi söyleyiş tarzı vardıki resmen zorla satmaya calısıyor gibi Allahdan gidip de almamışım ordan motor felan... Müşteri memnuniyeti konusunda şunun garantisini verebilirim ben direk olarak bi problemim olursa ithalatcı firmayı arıyorum dokuyucuyu adamlar gayet ilgileniyorlar ama senin dediğin gibi şu cengizmotordan şikayeti olan arkadaşlarda ithalatcı firmaya bi şikayette bulunursa direk ilk ağızdan daha etkili olcaktır. Sonuçta yeni tutulan bi markayı yanlıs tanıtılmasına sebeb oluyor ucu ister istemez ithalatcı firmayıda etkiliyor sonuçta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Objektiflik konusunda bende birçok arkadaşlarda her zaman gördüğümüz yaşadığımız şeyleri burda yazıyoruz almayı düşünen ama fikri olmayan arkadaşlar için eski sayfalarda bir arkadaş alıyım mı diye sordu bana bekle biraz bakalım bu ufak tefek sıkıntıları çözebilicekler mi dedim,burda özellikle extra serkan,amac,ben ve bir iki arkadaş daha kusura bakmasınlar isimleri gelmedi şimdi aklıma resmen sesli düşünüyoruz o kadar açık ve objektifiz benim canım yanarsa bari başkasının canı yanmasın derim bu konuda hassasiyetimiz olduğunu bilmeni isterim gerçi anlaman lazımdı seninde herşey ortada...
    katılıyorum kardeşim sana
    R&buğra, amac ve googan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı c00lrelax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motorlar daha cok yeni kobay olarak biz deneme tahtası olduk belki ama daha sorunum çözülmedi diyen varmı arızalarla ilgili cengizmotor dısında ? evet bende bi ara sinir olmuştum servise gidip gelddim bi hafta ıvır zıvır ufak tefek şeyler yüzünden ister istemez insanın canı sıkılıyor ama ALlaha sukur suan bi problemim kalmadı. cengiz motora gelince zaten o adamın üçkağıtçı iş güzar oldugunu ben bile ilk motoru almaya gidecegim gün anlamıstım adam bana gel motorun gelene kadar kullanmalık bi motor vereyim diyor böyle bi basitlik olabilirmi ya ? hani öyle bi söyleyiş tarzı vardıki resmen zorla satmaya calısıyor gibi Allahdan gidip de almamışım ordan motor felan... Müşteri memnuniyeti konusunda şunun garantisini verebilirim ben direk olarak bi problemim olursa ithalatcı firmayı arıyorum dokuyucuyu adamlar gayet ilgileniyorlar ama senin dediğin gibi şu cengizmotordan şikayeti olan arkadaşlarda ithalatcı firmaya bi şikayette bulunursa direk ilk ağızdan daha etkili olcaktır. Sonuçta yeni tutulan bi markayı yanlıs tanıtılmasına sebeb oluyor ucu ister istemez ithalatcı firmayıda etkiliyor sonuçta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

katılıyorum kardeşim sana
    Aynen katılıyorum abi,benim de bazı duyumlarım var olumlu olarak megelli ile ilgili fakat paylaşmak istemiyorum şuan çünkü öncelikle km saati vs... herkesin mağduriyetlerini karşılamaları lazım helen bekliyoruz bakalım bu süre zarfında da olumsuz yorum ve düşüncelerede girmek istemiyorum en mantıklısı şuan sabırlı olup biraz beklemek.... ha sıfır motor satarken önce kontrollerin tamamlanması gerekirdi burda hiçbirimize servise git gel yapmaya hakları yoktu ama böyle oldu burdan zaten bir eksi puan aldılar hanelerine benden orasında su götürmez bunun arkasında durup artıya çıkabilirler mi zaman göstericek....

Aynen katılıyorum abi,benim de bazı duyumlarım var olumlu olarak megelli ile ilgili fakat paylaşmak istemiyorum şuan çünkü öncelikle km saati vs... herkesin mağduriyetlerini karşılamaları lazım helen bekliyoruz bakalım bu süre zarfında da olumsuz yorum ve düşüncelerede girmek istemiyorum en mantıklısı şuan sabırlı olup biraz beklemek.... ha sıfır motor satarken önce kontrollerin tamamlanması gerekirdi burda hiçbirimize servise git gel yapmaya hakları yoktu ama böyle oldu burdan zaten bir eksi puan aldılar hanelerine benden orasında su götürmez bunun arkasında durup artıya çıkabilirler mi zaman göstericek....
    valla km saati ile ilgili sizde nasıl bi arıza var bilmiyorumda ben pek problem yapmıyorum benımkınde ibre takılı kalıyor üst taraflarda yüksek devire cıkınca arada bi yapıyor sende ki arıza ne tam olarak gösterge ile ilgili ? magduriyet karsılama derken karsılanmayan düzelmeyen arıza varmı sende suan? aynen denenmesi konusunda hemfikiriz bende öyle düsünüyorum bakalım zaman neyi göstericek

Tiger adlı türk egzoz markasının sele altı büyük makinalarda birkaç videosunu buldum.

bu egzozun fiyatı: 890 TL

http://www.youtube.com/watch?v=913xUUC1g14

bunun fiyatı 675 tl

http://www.youtube.com/watch?v=umXpcOD7q48

Arkandayız amac nasıl istersen öyle yapalım çünkü bu konu aa benim motorumda az sorun var benimkinde şu var bu yok değil ya hepimizinki hatasız olucak yada varsın olsun hiçbirimizin megellisi olmasın...
    Eyvallah bugra adamın dibisin Zaten az sayıda kullanıcıyız. Bırlık olursak ıstedıgımız sorunu cozerız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayet edin o zaman bu Cengiz Motor'u distribütöre...
    Ben şikayet ettim. Aldığm cevap aslında çok ıyı adamdır, yanlıs anlamıstır falan filan... Ben bunu üzerine ne söyleyeyim ki. Başıma gelen okadar şeyden sonra DOKUYUCU hala aslında iyi adamdır diyorsa, motorunu da alsın bayisini de alsın ......
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Objektiflik.konusnda yanlis anladin, sorun yok diyorsunuz demedim sadece cok sorun cikaran sifir km motosiklet modeli icin israrla "sorunu cozulmeyen yok,herkes cok mutlu" diyenler var. Bak adam dokuyucuya sikayet etmis dalga gecer gibi cevap vermisler,kac kisi adamlarin 3 kagitci oldugunu tescillemis ama dokuyucu siyaset yaparak "aslinda iyi adamdir" demis.

ramzey gy200 ler.piyasada cok sevilen tutulan ve 2. Eli degerli bir modeldir cunku alanlar cok az sorun yasadilar,hic cin mali gibi yolda kendini parcalamadi mesela. Hani bahsettigim de bu... honda yamaha suzuki zaten geç ama sen megelli olarak daha cikar cikmaz bukadar sorunlu alet uretiyorsan ve arkasinda durmuyorsan bu buyuk sknti. Sorunu cozulmeyen var mi? Sorunu cozulmeyen var mi? E peki gostergesi gelen var mi? Ayipli malin 30 is gunu icinde tamir edilmez ise malin parasini iade alabileceginizi biliyormusunuz? E peki nerde gostergeler? Zaten her.sorunu gostergeye bagladilar gelsin gorucez bakalim gostergeden mi.. yahu arka teker 8 cizse gostergeden diyecekler.

Burasi forum,iyiyi kotuyu yazicaz, karalama b.k atma gibi bi derdim yok ki megelli almayi dusunuyordum. Ayrica.eski.mesajlarima bakarsaniz bir suru övgü de yazdim megelli icin. Bir modele koru korune baglanmak yanlis daha ne motosikletler gelir gider.

Sen ve bir kac kisi daha bu baslikta bana cok guzel ve degerli bilgiler verdi Allah razi olsun. Bukadqr bilgiyi ancak bir megelli satin alarak edinebilirdim, iste forumun guzel yani da bu.
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Objektiflik.konusnda yanlis anladin, sorun yok diyorsunuz demedim sadece cok sorun cikaran sifir km motosiklet modeli icin israrla "sorunu cozulmeyen yok,herkes cok mutlu" diyenler var. Bak adam dokuyucuya sikayet etmis dalga gecer gibi cevap vermisler,kac kisi adamlarin 3 kagitci oldugunu tescillemis ama dokuyucu siyaset yaparak "aslinda iyi adamdir" demis.

ramzey gy200 ler.piyasada cok sevilen tutulan ve 2. Eli degerli bir modeldir cunku alanlar cok az sorun yasadilar,hic cin mali gibi yolda kendini parcalamadi mesela. Hani bahsettigim de bu... honda yamaha suzuki zaten geç ama sen megelli olarak daha cikar cikmaz bukadar sorunlu alet uretiyorsan ve arkasinda durmuyorsan bu buyuk sknti. Sorunu cozulmeyen var mi? Sorunu cozulmeyen var mi? E peki gostergesi gelen var mi? Ayipli malin 30 is gunu icinde tamir edilmez ise malin parasini iade alabileceginizi biliyormusunuz? E peki nerde gostergeler? Zaten her.sorunu gostergeye bagladilar gelsin gorucez bakalim gostergeden mi.. yahu arka teker 8 cizse gostergeden diyecekler.

Burasi forum,iyiyi kotuyu yazicaz, karalama b.k atma gibi bi derdim yok ki megelli almayi dusunuyordum. Ayrica.eski.mesajlarima bakarsaniz bir suru övgü de yazdim megelli icin. Bir modele koru korune baglanmak yanlis daha ne motosikletler gelir gider.

Sen ve bir kac kisi daha bu baslikta bana cok guzel ve degerli bilgiler verdi Allah razi olsun. Bukadqr bilgiyi ancak bir megelli satin alarak edinebilirdim, iste forumun guzel yani da bu.
    Yok abi yanlış anlamadım sadece netleştirmek için yazdım onları,kesinlikle haklısın a-dan z-ye kadar katılıyorum dikkatini çekti mi bilmiyorum ama övgüyü zaten 10 sayfadır kestim iyi yanlarından bile bahsetmiyorum artık hiç çünkü kötü yanlarını düzeltmediler göstergeler halen gelmiş değil ben bunu hep düşünüyordum iade almaları konusunu da bilgi eksikliğim var araştırıcam diyip erteliyorum kafamda sürekli iyi konu açtın sağol,arkadaşlar tüketici hakları,hukiki prosüdür hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen bilgi paylaşımı yapalım burada ve birlik olalım 2 kişiden fazla olursak en az sahip olduğumuz hakları daha güçlü bir şekilde savunabiliriz diye düşünüyorum...gösterge de gösterge serk21 bamtelime bastın cidden yok öyle birşey toplama tel maşa allaha emanet makinaları türkiye ye göndermişler abi bitti.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

megelli sahipleri özellikle sorun yaşayan 3-4 arkadaşız şu hukuki haklar konusunda hepinizin hassasiyetini ilgisini ve yorumunu bekliyorum ya da biraraya gelelim beraber ilgilenelim 8-9 milyar verdik hepimiz çocuk oyuncağına çevirdiler işi dokuyucusuda bayiiside:(

Benim anlamadığım nedir bu göstergede gösterge ? göstergedeki problemi tam detaylı ben açıklayayım size biraz yüksek devire çıkıldığında ibre biraz fazla ileri gidiyor ileride kalıyor gaza bastığınızda mesela 4000 se 6000 gösteriyor ama sadece ibrede oluyor ledler orjinali gösteriyor zaten 1 saat sonra o ibre kendiliğinden normale dönüyor gösterge problemi bu yani yeni göndercekleri gösterge de bu üzerindekinden daha tipsiz bi gösterge bilmiyorum sizin gösstergeler de nasıl bi arıza var ama ben bu arıza ıcın göstergeyi değiştiresim yok. Serk21 doğru sölüyosun kardeşim ilk yeni gelen motorda bu kadar arıza çıkarmı ? çıkmaz tabi sonuçta sıfır bi motorsiklet alınıyor inanki bende ilk başlarda servise gidip geliyordum sürekli bıkmıştm bi ara ama napalım aldık bi yere yapıcak bişey yok iyi yönlerini de göz önünde bulundurup kötü yönlerine çare aramaktan başka bi çaresi kalmıyor insanın. Ama böyle ufak tefek baş ağrıtan arızalarda motorun ilerleyen zamanlardaki satışını marka kalitesini illaki etkileyecektir inşallah 2014ü böyle yapmazlar cünkü yaparlarsa gerçekten ciddi anlamda bi güvensizlik olcaktır. Ama ciğerinin sağlam olduğundan eminim motorun böyle ufak tefek moral bozan arızaların önüne geçerlerse 250cc segmentinde hatrı sayılır bi marka olucaktır. bakalım zaman neyi göstercek

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    30 km yol gidip yakindan inceledim megellii gercekten tam benlik bir tipi var, t6 şasenin verdigi hafifligi zaten netten ilk okudugumda sasirmistim. Insallah 2014 te komple bu sorunlar cozulur de bende 2.000 kredi ceker alirim bi megelli

30 km yol gidip yakindan inceledim megellii gercekten tam benlik bir tipi var, t6 şasenin verdigi hafifligi zaten netten ilk okudugumda sasirmistim. Insallah 2014 te komple bu sorunlar cozulur de bende 2.000 kredi ceker alirim bi megelli
    inşallah kardeşim temennimiz o şekilde 2014 serisini problemlerden arındırıp bi şekilde piyasaya sürerlerse eski kullanıcıların da işine yarayacaktır düzeltilen yerleri eski motorlar da uygulatırız gerçi şuan bi problemim kalmadı benim inşallah daha da çıkartmaz hayırlısı

Motosikleti
    megelli 250r
    Tekrar merhaba, 900km oldu duz yol yokus asagi 145km max yapiyor. Bugunbenzinden yolda kaldim 210km de full depo bitti. Ison garip tarafi depoyu fulledim 9 litre benzin aldi 45tl. Sasirdim yani... 14 litre degilmiydi bunlarin deposu? Yedegi falanmi var cozemedim...
    Camurluk gevsemis bir pull daha attirdim ses gitti. Depo ile sasenin degdigi yere bant yaptik surtunme azaldi. Kontak yeri titriyor hala bantla sabitledim zirliyor yolda... yani 1200km oldugunda hiz konusunda duz yolda 155km yi gormezsem direk saticam motoru... 8bin deviri gecmiyor motor birde bunla ilgili bir sorunmu var acaba yoksa 8binmi bunun max deviri...

Cevaplar icin simdiden tesekkurler.
    Konyadan akif.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Dostum inan bilmiyorum ama benimkinde asiri isinma var su an cok rahatsiz ediyor. 1 km gideyim fan aciyor hemen...1000de tekrar gidicem arkadas servis bayisi. Kommple bakacaz tekrar. 620de degistirdim yaginifalan. Sivi sogutmada sorun olabilir yada bujide...
    R&buğra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler