Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı serdarözkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...28088333_n.jpg

Acaba fiyatı aynımı. Bilgisi olan bir arkadaştan cevap bekliyorum
    Benim de hep merak ettiğim konu kırmızı beyaz süper hatta konsept motoru bu fuarlarındaki internetten görmüştüm yalnız aynalar siyah tı konsepte nasıl bu şekilde yapabiliriz bende çok istiyorum benim ki siyah gerçi:( bunun rengi kırmızı orjinalde galiba anlıyamadım!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    megelli 250r
    Alıntı R&buğra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de hep merak ettiğim konu kırmızı beyaz süper hatta konsept motoru bu fuarlarındaki internetten görmüştüm yalnız aynalar siyah tı konsepte nasıl bu şekilde yapabiliriz bende çok istiyorum benim ki siyah gerçi:( bunun rengi kırmızı orjinalde galiba anlıyamadım!!!
    Resimden anladığım kadarı ile
    Motor Beyaz ise
    Ön Kafa
    Ön Çamurluk
    Alt Karlık
    Depo Granajı
    Stiker Seti gerekli..

Ama motor da çok değişmiş güzel olmuş bence...
    R&buğra bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı serdarözkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimden anladığım kadarı ile
    Motor Beyaz ise
    Ön Kafa
    Ön Çamurluk
    Alt Karlık
    Depo Granajı
    Stiker Seti gerekli..

Ama motor da çok değişmiş güzel olmuş bence...
    Bu fotoğrafta ki makinanın bir de aynaları siyah,siyah renkli cam(orjinali ama),ve mono kapak tam olarak o şekildeydi konsepti sen bir de o halini görsen abi,bak google dan 15000 tl deseler çıkarır verir insan o şekline

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar merhaba sahibindende sari b8r megelli var kazali. 5500 yazmis arkadas fiyat icin. Telefonla görüştük sanirim 5000 gibi bi rakama birakacak motoru. Kafa grenaj degisecek. Sizce bu motoru almalimiyim ?. Bu arada motoru bir arkadasim icin alicaz. Link koyamadim k.bakmayin.

1000 bakiminida yaptim tek problem gostergemiz kaldi. o da gelse tamamdir. kucukcekmece gittim bugra temiz esnaf adamlar sagol. biraz basmam gerektigini soylediler bende basiyorum motorda gidiyor arkadas : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba sahibindende sari b8r megelli var kazali. 5500 yazmis arkadas fiyat icin. Telefonla görüştük sanirim 5000 gibi bi rakama birakacak motoru. Kafa grenaj degisecek. Sizce bu motoru almalimiyim ?. Bu arada motoru bir arkadasim icin alicaz. Link koyamadim k.bakmayin.
    bende uygun bir yamaha motor bulmustum zamaninda servise sormustum . kazali motor alma demisti. bencede kazali motor almak cok riskli iş

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani kafa grenajı gorunurdekı parca amartısor cant vs acaba daha nelerı degısıcek hiç aklında soru ısaretı kalmasın derım ama motorcuya goturup nesı var nesı yok orjınal yedek parcasıyla degıstırmeye kalkınca 5 bıne alıp yaptırınca 6 bıne gelıyosa alınabılır ama ıyıce baktır yoksa uzulme sonradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Bu fotoğrafta ki makinanın bir de aynaları siyah,siyah renkli cam(orjinali ama),ve mono kapak tam olarak o şekildeydi konsepti sen bir de o halini görsen abi,bak google dan 15000 tl deseler çıkarır verir insan o şekline
    Bugra ne zaman gelıyosun avcılara bak bu ara cok kısmetım acıldı tanımadıgım kızlar gelıp selam verıyo cok sey kacırıyosun haberın olsun

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani kafa grenajı gorunurdekı parca amartısor cant vs acaba daha nelerı degısıcek hiç aklında soru ısaretı kalmasın derım ama motorcuya goturup nesı var nesı yok orjınal yedek parcasıyla degıstırmeye kalkınca 5 bıne alıp yaptırınca 6 bıne gelıyosa alınabılır ama ıyıce baktır yoksa uzulme sonradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Bugra ne zaman gelıyosun avcılara bak bu ara cok kısmetım acıldı tanımadıgım kızlar gelıp selam verıyo cok sey kacırıyosun haberın olsun
    Ben sana özleden yazmıştım,servise giderken görmedin mi??Parça siparişlerim ve göstergeyi bekliyorum onları aldıktan sonra çekmeceden yanına gelirim tabi önceden haber veririm Batu...Eee tabi sende kızları ortamı ayarlarsın tabiigörüşürüz dostum sıkıntı olmaz daha amac ve serkan abi ile buluşmada yapmadık....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı amac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 bakiminida yaptim tek problem gostergemiz kaldi. o da gelse tamamdir. kucukcekmece gittim bugra temiz esnaf adamlar sagol. biraz basmam gerektigini soylediler bende basiyorum motorda gidiyor arkadas : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

bende uygun bir yamaha motor bulmustum zamaninda servise sormustum . kazali motor alma demisti. bencede kazali motor almak cok riskli iş
    Sen forumdan veya benden bahsettin mi onlara amac,mustafa abi oranın sahibi çok muhabbeti makaradır çok takılırız birbirimize...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Ben sana özleden yazmıştım,servise giderken görmedin mi??Parça siparişlerim ve göstergeyi bekliyorum onları aldıktan sonra çekmeceden yanına gelirim tabi önceden haber veririm Batu...Eee tabi sende kızları ortamı ayarlarsın tabiigörüşürüz dostum sıkıntı olmaz daha amac ve serkan abi ile buluşmada yapmadık....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Sen forumdan veya benden bahsettin mi onlara amac,mustafa abi oranın sahibi çok muhabbeti makaradır çok takılırız birbirimize...
    O zaman hepınız gelın bende megellı tayfasını agırlamaktan memnun olurum

Motosikleti
    Megelli 250r
    O zaman hepınız gelın bende megellı tayfasını agırlamaktan memnun olurum
    Eyvallah ta batu şimdi ben ince hesaba girdim ortamda çok erkek kız ayarlama şansını düşürücek olmaz öyle ben ayrı bir gelirim yanına sonra da ailecek geliriz

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Eyvallah ta batu şimdi ben ince hesaba girdim ortamda çok erkek kız ayarlama şansını düşürücek olmaz öyle ben ayrı bir gelirim yanına sonra da ailecek geliriz
    Haha haklısın galıba tamam oyle yapalım

beyler bu genel sıkıntılarda servis herhangi bir ücret talep etmiyor değil mi ?

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı edhem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canım daha neler

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı edhem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır etmiyor ama nasıl oluyorsa benim sevgili servisim buluyor benden kaynaklı sıkıntılarşaka yapıyorum,mustafa abi okuyorsan bunları megellinin hiç bir ib..liği yok bütün ib..lik bende dimi abi benim bayii sahibi resmen bana böyle dedi en son

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    servise gidicem dedim arkadaş bi urlu ırsatını bulamadım Buğraa nerelerdesin )

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise gidicem dedim arkadaş bi urlu ırsatını bulamadım Buğraa nerelerdesin )
    Burdayım abim buyur????

Motosikleti
    Burdayım abim buyur????
    bizim buluşma işi yalan oldu galiba gerçi bizde senelik izinler basladı elemanları izine çıkarıyorum bnde full mağazadayım eylüle kadar non stop devam çalışmaya servıse bıle gıdemedım daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

benım arkadaşda motorunu satıyor yesıl nınjasını 8000 e verıcek bende bunu satıp alayımmı nınjayı dıye dusunmuyo degılım akşam akşam aklımı celdı eleman

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    bizim buluşma işi yalan oldu galiba gerçi bizde senelik izinler basladı elemanları izine çıkarıyorum bnde full mağazadayım eylüle kadar non stop devam çalışmaya servıse bıle gıdemedım daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

benım arkadaşda motorunu satıyor yesıl nınjasını 8000 e verıcek bende bunu satıp alayımmı nınjayı dıye dusunmuyo degılım akşam akşam aklımı celdı eleman
    Kaç model kaç binde ve ninja 250 r den bahsedıyosunuz dımı

Motosikleti
    Kaç model kaç binde ve ninja 250 r den bahsedıyosunuz dımı
    aynen 2010 model 23bınde nınja 250r

Motosikleti
    Megelli 250r

Yok yalan olmadı da abi aynı şekilde felaket yoğunuz bizde,elbet birgün buluşacağız bak şarkı gibi oldu,ninja demişsin hani şu gidonu t şeklinde,tek göz cbf gibi duran aletten bahsediyorsun;) sen bilirsin al tabi)))
    extra_serkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler