Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Megelli 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Artık Yok...
    megelli nin gerçek çindeki ismi neyse onun öğrenin en vare çeşit parçasını aliexpress den üç beş dolara bulursunuz.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax

merhaba arkadaslar ankarada tavsiye edeceğiniz megelli ustası var mı? kime gitsem ben anlamam diyor

Motosikleti
    Artık Yok...
    ustayım diyen usta her motordan anlar en azından bir açar bakar .. ben anlamam deyip başından savan usta motorla uğraşmak istemiyodur..

İyi geceler bende foruma yeni katıldım motor almayı düşünüyorum ama bütçem kısıtlı o yüzden cf moto 150 NK veya megelli 250r almayı düşünüyorum sizce bu iki motor nasıldır yarı yolda bırakır mı? Yorumları okuyorum bazen olum bazen olumsuz oluyor elbet anca uyguna temiz cf moto bulabilirsem ondan alırım o tarzda başka motor biraz da tipi olan naked roaster veya sport touring motor var mıdır önerebileceğiniz?

selam arkadaşlar. megellinin farları çok zayıf kalıyor. mercekleri iptal etmeden nasıl güçlendirilebilir?

selam arkadaşlar. motoruna tamirci arayan arkadaşlar ümraniye yavuztürk mahallesinde çamlıca motor yılmaz usta var. 1.5 sene önce ilk defa megelliyi götürdüğümde tanıştım. gerçekten güvenilir biri. tereddüt etmeden motorunuzu götürebilirsiniz. benim motorun üzerinde yeterince vakit geçirdiler zaten acemilik çekmezler fiyatları makul. muhabbeti iyidir. samimi bi ortam var. arıza tespitine para almazlar. garantili iş yapıyorlar. çok paramın gitmemesi için ellerinden geleni yaptılar.
    tian bunu beğendi.

Leoncino
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler